Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]
Пружина + великий поплавок, без вудки (дістається з лодки)

Новенький
З нами з:
09 липня 2011, 11:25
Повідомлень: 5
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 17:27
Хочу спробувати пасивний метод ловлі на пружину (майже як жерлиці). Пару раз в місяць їжджу з ночівлею на приватні ставки невеличкою компанією. Не для рибалки, а просто щоб відпочити, шашличка поїсти. Відповідно запланував розкидати по ставочку 10-20 штук таких от пасивних пружин. А якщо щось піймається і буде рух поплавків, то з лодки (надувний китаєць) дістану бегром поплавки, ну і відповідно і рибу коли втомиться.
Колись в дитинстві бачив, як схоже практикувалося рибаками. Так як не маю особливої практики в ловлі пружиною, то хотілося б почути поради старожилів.
Пішов в рибний кіоск на ринку, на 15 квітня. Там продавець порадив дешеві готові пружини не брати, оскільки вони халявно зроблені, з дешевими гачками, які зламаються.
Тому вибрали ми середні гачки ( 7 грн. пачка), жилку 0,4 за 15 грн., металеві пружини голі по 2 грн., цупкий шнурок для чіпляння гачків (2грн\метр) - казали до 20 кг має тримати, кашу на коропа – 20 грн.
Сказав прив’язувати по 3 гачки на 1 пружину, два ховати в кашу, 1 ззовні лишати. Так от питання – що на той один наживляти? Кукурудзу, чи туж кашу\манку? Всі пружини скидатимуть з лодки. Потім, якщо карп засосе якусь, то так само його плануємо здогнати. Став без заворотів, плесо добре проглядається, дно чисте, до очеретів далеко, надіюся встигнемо. В водоймі водяться до 10 Кг величезні коропчуки (бачив минулого тижня як кидалися вночі). Якщо жилка не витримає, то заміню на товстішу, практика покаже.
В якості поплавка використовуватимуться або кубіки пінопласту, або пусті пластикові пляшки. Для грузиків – будь-які гайки болти, закріплені збоку, так щоб через них не проходила натяжка жилки.

Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 19:16
Цікаво на яких приватних ставках дозволяють ловити таким способом, ще й в такій кількості (10-20штук) і ще й використовувати лодку. Дуже хотілося б почути. Дякую. І ще цікавить що для вас риболовля. Можливо простіше після ночівлі з компанією просто заїхати в супермаркет і купити риби. Ну лодка, пружини, лески, гачки.... вийде дешевше.
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 20:30
написав orka13
, а просто щоб відпочити, шашличка поїсти.

написав orka13
10-20 штук таких от пасивних пружин

Певно буде мало схоже не відпочинок. Таку батарею треба 1-2 години готувати, годину запаковувати і ще стільки ж розставляти А по закінченню рибалки - все в звороньому порядку: позбирати, почистити, скласти.

написав orka13
жилку 0,4 за 15 грн.,

написав orka13
до 10 Кг величезні коропчуки

Ви собі це уявляєте?... і ще й без вудлища.... ну-ну.... ;)


Новенький
З нами з:
09 липня 2011, 11:25
Повідомлень: 5
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 21:32
написав Evgenovych
Цікаво на яких приватних ставках дозволяють ловити таким способом, ще й в такій кількості (10-20штук) і ще й використовувати лодку. Дуже хотілося б почути. Дякую. І ще цікавить що для вас риболовля. Можливо простіше після ночівлі з компанією просто заїхати в супермаркет і купити риби. Ну лодка, пружини, лески, гачки.... вийде дешевше.

Ну це ніби як по знайомству. Якщо нічого не зловлю (а з моїм щастям так і трапляється), то нічо не буде, а якщо витягну більше одного карпика то тре поляну накривати сторожу :).
Для мене риболовля – це плотичку в річці на коника-стрибунця під городом потянути, карасиків на манку стограмових на ставку половити. На велику рибу не ходжу. А то так, село, халява, сидиш в палатці, а воно всю ніч бється животом під вербами, не можеш заснути.


написав Rst
Певно буде мало схоже не відпочинок. Таку батарею треба 1-2 години готувати, годину запаковувати і ще стільки ж розставляти А по закінченню рибалки - все в звороньому порядку: позбирати, почистити, скласти.
Ви собі це уявляєте?... і ще й без вудлища.... ну-ну.... ;)

Шашлички дівчата наготують, їм тільки жар роспалити і все :). + Я не сам , завше буде хоч один компаньйон.
Ну немає грошей купувати 10-20 нормальних спінінгів сугубо під коропа. В мене один лише на щучку дешевий і ще 2 вудки для сільської поплавкової ловлі.
Мені просто цікаво чи хтось останнім часом таке використовував. Тобто потрібна знати особливості ловлі на пружину без підсікання.
Я ж не придумав такий метод – сам бачив його в практиці років 10 тому в Жеребках на ставку всередині села. Приїхав фургон тернопільських рибалок, обхватили став кількома десятками спінінгів, закинули десь 10 таких поплаків на пінопласті з лодки. За добу більше десятка жирнючих коропів. Ото з того часу я і мріяв щось схоже спробувати.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 22:25
написав orka13
Шашлички дівчата наготують,

а це взагалі не порядок )))


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 15 липня 2011, 22:25
И ЕТО ВО ВРЕМЕНА КОГДА КОСМИЧЕСКИЕ КОРАБЛИ БОРОЗДЯТ ПРОСТОРЫ ВСЕЛЕННОЙ =-O
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64
За це повідомлення автора Сергій2 подякували: 2
Rst (19 липня 2011, 10:19), yge0607 (16 липня 2011, 08:47)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 липня 2011, 16:41
написав orka13
Ну немає грошей купувати 10-20 нормальних спінінгів сугубо під коропа. В мене один лише на щучку дешевий і ще 2 вудки для сільської поплавкової ловлі.
Мені просто цікаво чи хтось останнім часом таке використовував. Тобто потрібна знати особливості ловлі на пружину без підсікання.


:bomb: :russian: Блін ну а нафіга тобі аж 10-20 нормальних спінінгів сугубо під коропа???????Купи 4 з гарними катушками зроби нормальну оснастку і тобі вистарчить аж по за вуха :drill: Evgenovych правильно запитав :І ще цікавить що для вас риболовля?????але відповідь якось незовсім вяжеться з запросами до рибалки,та 10 -20 штук спінінгів треба ще обслужити,це закинув 20-й і вже треба братися до першого.Бережіть здоровья,шануйтися!Таких рибаків які ловлят методом який ти хочеш освоіти називают:бутилочніки-недуже іх люблят рибалки і спінінгісти-окуньчики.Бо він заставляе плесо 20 бутилками і ніцно цілу ніч плавае лодкою по підгодованим мною місцям і іменно там де в воді лежит моя оснастка,бо в него пішла бутилка-ну це взагалі НАГЛІСТЬ.Бувають конфлікти.Так що я нераджу відразу привчатися до цего метода ловлі.
Хоча сам маю бутилки,але.Але тільки сьогодні приіхав з рибалки,були з сімьями,відпочивали на утмр ставку в пеньківцях,мав 4 удочки і 6 бутилок,всего разом 10 гачків.І приізжав егерь,провіряв білети, говорили з ним все чін чінарем.Ми нікому немішали,ставок виликій.А якщо збереться 3 бутилочніка по 20 штук бутилок на невиличкому ставку і приіде рибак з спінінгами то і розвернутися нема де.
Так що я недумаю що хтось з присутніх тут рибаків роскаже тобі як правильно і єфективно зробити бутилку :stop: бо появиться ще один бутилочнік з огромним арсеналом
За це повідомлення автора Tarsik подякували: 4
Сергій2 (16 липня 2011, 22:26), Evgenovych (18 липня 2011, 23:30), Rst (19 липня 2011, 10:19), WASJA_BOSS (16 липня 2011, 21:41)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 10:19
написав Tarsik
Так що я недумаю що хтось з присутніх тут рибаків роскаже тобі як правильно і єфективно зробити бутилку :stop: бо появиться ще один бутилочнік з огромним арсеналом

300% !!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 20:37
написав Tarsik
написав orka13
Ну немає грошей купувати 10-20 нормальних спінінгів сугубо під коропа. В мене один лише на щучку дешевий і ще 2 вудки для сільської поплавкової ловлі.
Мені просто цікаво чи хтось останнім часом таке використовував. Тобто потрібна знати особливості ловлі на пружину без підсікання.


:bomb: :russian: Блін ну а нафіга тобі аж 10-20 нормальних спінінгів сугубо під коропа???????Купи 4 з гарними катушками зроби нормальну оснастку і тобі вистарчить аж по за вуха :drill: Evgenovych правильно запитав :І ще цікавить що для вас риболовля?????але відповідь якось незовсім вяжеться з запросами до рибалки,та 10 -20 штук спінінгів треба ще обслужити,це закинув 20-й і вже треба братися до першого.Бережіть здоровья,шануйтися!Таких рибаків які ловлят методом який ти хочеш освоіти називают:бутилочніки-недуже іх люблят рибалки і спінінгісти-окуньчики.Бо він заставляе плесо 20 бутилками і ніцно цілу ніч плавае лодкою по підгодованим мною місцям і іменно там де в воді лежит моя оснастка,бо в него пішла бутилка-ну це взагалі НАГЛІСТЬ.Бувають конфлікти.Так що я нераджу відразу привчатися до цего метода ловлі.
Хоча сам маю бутилки,але.Але тільки сьогодні приіхав з рибалки,були з сімьями,відпочивали на утмр ставку в пеньківцях,мав 4 удочки і 6 бутилок,всего разом 10 гачків.І приізжав егерь,провіряв білети, говорили з ним все чін чінарем.Ми нікому немішали,ставок виликій.А якщо збереться 3 бутилочніка по 20 штук бутилок на невиличкому ставку і приіде рибак з спінінгами то і розвернутися нема де.
Так що я недумаю що хтось з присутніх тут рибаків роскаже тобі як правильно і єфективно зробити бутилку :stop: бо появиться ще один бутилочнік з огромним арсеналом


і це :
Цитата:
Після обіда почали працювати бутилочкиі в колеги і в мене.Ше взяли по пару карпиків,а одна моя бутилочка(я іх мав 6 штук,нехай нікого це несмучае,бо всього було в мене 10 гачків і якшо хтось хоче мене упрекнути-ПОЦІЛУЙТИСЯ МОЦНО В ДУПУ)так стартанула шо ми ледво іі знайшли за 500 метрів,правда без улову.


))... а взагалі став більший груз і непарся...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 21:33
Вже взяв-115 інлайн

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron