Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 63 повідомлень ]
Карпоманія (балачки)

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 19:23
написав Docento
написав Tarsik
Обовьязково попробую,з шурупом це придумано добри.ше чув що в макуси сверлят дирку(10)и туда гачок з кашою,але це мени сказали трохи пизно и я невстиг попробувати,на львивському форуми бачив таки монтажи -шо про них можиш сказати
31.jpg
1.jpgнашо гачок ризинкою фиксуют



можу сказати одне - недолік макухи - швидко розтворяється + мілка риба задовбує а так би була непогана насадка....



Є таке діло, треба кожних 3-4 години поглядати, як там кубік. Але всеж таки ніхто сперечатися не буде, що наш карпік ох як полюбляє макуху!! :connie:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 20:51
хоть і полюбляє проте яб не сказав що це найкращий раціон... ;)
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 23:00
написав Docento
хоть і полюбляє проте яб не сказав що це найкращий раціон... ;)



ДЕФАКТО!!! в наших краях макуха, кукуруза, горох і бараболя!!! і це на сьогодняшній день найкращі наживкі на пана карпа. Не навчений він на буржуінські бойли і всьо тут. І хто би мені що не говорив, на тому ставку де є карп ( в випадку, що його до цього з пару місяців спецоп не присаджували на бойли), я його швидше зловлю на приведені вище насадкі, ніж на "шаріки".
І всеж таки, дуже б хотілося би нашого рідного карпусю ловити на бойли, і відчути усю "прелесть" класичної карпової рибалкі. А це вже потребує досить значних фінансових (..... і не тільки) вливань в окремо взятий ставок і не від одної особи. ІХМО


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 01 липня 2009, 19:42
А хто сказав, що ловля на бойли - класика. Може для них, забугорних. Для нас класика - це те, що росте на городі і в полі. ;) Тому вперед за класику !!! :drill: З"явився молодий горошок - оце класика так класика. :ribak:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 липня 2009, 18:16
написав GOR
написав Docento
хоть і полюбляє проте яб не сказав що це найкращий раціон... ;)



ДЕФАКТО!!! в наших краях макуха, кукуруза, горох і бараболя!!! і це на сьогодняшній день найкращі наживкі на пана карпа. Не навчений він на буржуінські бойли і всьо тут. І хто би мені що не говорив, на тому ставку де є карп ( в випадку, що його до цього з пару місяців спецоп не присаджували на бойли), я його швидше зловлю на приведені вище насадкі, ніж на "шаріки".
І всеж таки, дуже б хотілося би нашого рідного карпусю ловити на бойли, і відчути усю "прелесть" класичної карпової рибалкі. А це вже потребує досить значних фінансових (..... і не тільки) вливань в окремо взятий ставок і не від одної особи. ІХМО

я говорив лише про макуху, адже ви писали: "Але всеж таки ніхто сперечатися не буде, що наш карпік ох як полюбляє макуху!!"... кукурудза, горох і бараболя то понятно от лише мала риба не оставляє шансу карпу...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 16 березня 2010, 19:28
а шо тема заглохла?
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2010, 20:52
може хтось вже сезон розпочав? ану діліться секретами...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 13 травня 2010, 16:08
Маю питання по макушатнику. Як вирішити проблему тривалого розмокання макухи у воді. Зокрема, гачки сидять досить міцно (хоча я просверлюю дирочки під них) і покльовки можна чекати досить довго. Чи можна скажімо кубик макухи перед закидом прошпарити кипятком, щоб зробити її більш рихлішою тай аромат думаю буде кращий?
І ще питання чи хтось ловив на фідерну оснастку(протизакручувальна трубка з кормушкою) з використанням карпового монтажу(волосінь)?
Дякую.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 13 травня 2010, 17:30
написав Evgenovych
Маю питання по макушатнику. Як вирішити проблему тривалого розмокання макухи у воді. Зокрема, гачки сидять досить міцно (хоча я просверлюю дирочки під них) і покльовки можна чекати досить довго. Чи можна скажімо кубик макухи перед закидом прошпарити кипятком, щоб зробити її більш рихлішою тай аромат думаю буде кращий?
І ще питання чи хтось ловив на фідерну оснастку(протизакручувальна трубка з кормушкою) з використанням карпового монтажу(волосінь)?
Дякую.


Моя думка, що до розмокання, просто треба брати нормальну макуху, в такому випадку покльовка може бути вже через 10-20 хвл після забросу (за власним досвідом), в твердій макусі можна робити пропили під гачок і після установкі гачка заліплювати мякишем хліба, чи глиною, чи ще будь чимось.
А на рахунок обєднати фідер і карповий монтаж - а чом би і ні, небачу нічо притиречивого. напевно при цьому поводок має бути коротше (20-25 см) і кормушка відповідної ваги+жорстко закріплена для самозасічки.
За це повідомлення автора GOR подякували:
Evgenovych


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 13 травня 2010, 20:20
написав Evgenovych
І ще питання чи хтось ловив на фідерну оснастку(протизакручувальна трубка з кормушкою) з використанням карпового монтажу(волосінь)?Дякую.

Цілком реально і досить ефективно. Навіть є бойли фідерні діаметром аж 10 мм. Карп таке вітає.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 08 лютого 2011, 22:01
по вашій макусі... якшо зрозуміти принцип роботи...то там чітко можна поняти що гачок можна і незапихати в середину головне шоб він лежав на або в купі жмиху... тим самим гачок можите чіпляти ниткою пва.. а запихають його саме тому щоб при збросі він не злетів з жмиху і тримався...ще з незапамятних часів..
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 18 лютого 2011, 21:23
написав GOR
написав Docento
хоть і полюбляє проте яб не сказав що це найкращий раціон... ;)



ДЕФАКТО!!! в наших краях макуха, кукуруза, горох і бараболя!!! і це на сьогодняшній день найкращі наживкі на пана карпа. Не навчений він на буржуінські бойли і всьо тут. І хто би мені що не говорив, на тому ставку де є карп ( в випадку, що його до цього з пару місяців спецоп не присаджували на бойли), я його швидше зловлю на приведені вище насадкі, ніж на "шаріки".
І всеж таки, дуже б хотілося би нашого рідного карпусю ловити на бойли, і відчути усю "прелесть" класичної карпової рибалкі. А це вже потребує досить значних фінансових (..... і не тільки) вливань в окремо взятий ставок і не від одної особи. ІХМО

Маю настрій трохи напІсати і хочу сказати що я на рибалці приблизно в 90% використовую бойли і10% кукурузу і горох. Про результати не буду розказувати щоб не казали що хвалюся.Кукуруза, горох і бараболя!!! і це на сьогодняшній день не найкращі наживки на пана карпа.Попробую пояснити чому я так вважаю.Кукуруза, горох і бараболя більше підходить на карася,ляща,плотву,дрібного карпіка і в останню чергу на карпа. Хочу обговорити дуже цікаву тему яким чином ловлячи на ці насадки відсікти мєлоч.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2011, 10:55
написав bor_vasya
Хочу обговорити дуже цікаву тему яким чином ловлячи на ці насадки відсікти мєлоч.

Це далеко не основна перевага бойлів.
Для прикладу, часто на фідерній рибалці використовую попапи 10 мм, карась дуріє від такого щастя.
Для кожного окремого випадка свої рішення. Ну і не треба забувати, що рибу ловить рибак а не насадка. Якщо правиль використовувати всі нюанси класичної карпової рибалки, то зловити можна і в наших водоймах коропа і досить успішно.
Це тема противостояння бойл/макуха вже своє відживає.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2011, 11:20
написав Serhij
написав bor_vasya
Хочу обговорити дуже цікаву тему яким чином ловлячи на ці насадки відсікти мєлоч.

Це далеко не основна перевага бойлів.
Для прикладу, часто на фідерній рибалці використовую попапи 10 мм, карась дуріє від такого щастя.
Для кожного окремого випадка свої рішення. Ну і не треба забувати, що рибу ловить рибак а не насадка. Якщо правиль використовувати всі нюанси класичної карпової рибалки, то зловити можна і в наших водоймах коропа і досить успішно.
Це тема противостояння бойл/макуха вже своє відживає.


Нічого незрозумів. Причому тут.......... =-O :skrob: :fool:
Хочу обговорити дуже цікаву тему яким чином ловлячи на горох,кукурузу відсікти мєлоч.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 20 лютого 2011, 20:51
ну попробуй по кілька чіпляти на волос...тим самим строюючи більший діаметр.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 63 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron