Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 9 [ 134 повідомлень ]
Карпови "патики" i катушки

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 липня 2009, 20:32
Шимано Біг Байтранер Лонг Каст

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 07 липня 2009, 20:42
написав Serhij
Шимано Біг Байтранер Лонг Каст

на форумах пише шо офігенні... що мож про них розказати? які є за ... мож є проти...? просто цікаво для себе...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 липня 2009, 21:01
Дійсно офігенні. :) Мінусів для себе я в них не найшов. Просто лєбодка. :)
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 07 липня 2009, 21:12
написав Serhij
Дійсно офігенні. :) Мінусів для себе я в них не найшов. Просто лєбодка. :)


ну понятно за таку ціну....ще хотів попитати : бачу в тебе на фотках жилка по спуцефічному намотується. в цих катухах так це має бути?

і ще таке - які патики скільки на родподі маркер спод ну кароч розкажи трішки....спс на перед

а то тема вмирати почала..ггги :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Новенький
З нами з:
17 січня 2010, 15:33
Повідомлень: 1

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 17 січня 2010, 15:41
написав Pashtet
Сергій а що означає 2-6 lb на спінінгу UL? Це діапазон…


Это тест по применяемой леске или шнуру -т.е. тест прута соответствует разрывной нагрузке лески в 2-6Lb - от0,9 до 2,8 кг в приведенном примере. :drill:
Тесты в Lb как правило пишут на прутах произв. США, реже - Японии.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 16 березня 2010, 19:39
ну шо крім сергія і мене більше немає нівкого удочок??? ми шо 2 тільки ловимо карпа?.... НЕВІРЮ....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 16 березня 2010, 20:08
во..ггг нарив фотку вгадайте де йе було....тарсів - не підказувати!!!
я ніяк забути неможу як тіпи на лодках не хотіли відїхати від місця прикорму а після першого забросу бистро повтікали...ггг :D

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 16 березня 2010, 21:17
Минулого сезону прикупив собі в рибаку два патики Брет Фіш "Бізон карп" 3,9м - довольний як слонь! Подобається все, Дальність забросу - Супер, риба гарно самопідсікається, правда катушок полюдських поки не купив.За минулий сезон ловив різні екземпляри, самі вдалі 4,5 кг

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 18:35
написав Хочячек
Минулого сезону прикупив собі в рибаку два патики Брет Фіш "Бізон карп" 3,9м - довольний як слонь! Подобається все, Дальність забросу - Супер, риба гарно самопідсікається, правда катушок полюдських поки не купив.За минулий сезон ловив різні екземпляри, самі вдалі 4,5 кг



прикольно.. а скільки відпустив? ;)
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 17:12
Порадьте патика і катушку. Хочу перейти з китайських телескопок (базарних) на більш менш пристойні снасті. Поки що планую купити одну з катушкою , сигналізатор і стійку під нього. Довжина - вистачить 3,6м тест думаю 2,75-3,0, 3 коліна або телескоп. На початок хочу взяти економ варіант, але +/- якість. На вуголь напевно не потяну, можливо композит чи може варто скло взяти. Що скажете про патики від Салмо? Можливо хтось продає б/у в нормальному стані? Буду вдячний за коменти і поради.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 19:33
написав Evgenovych
Порадьте патика і катушку. Хочу перейти з китайських телескопок (базарних) на більш менш пристойні снасті. Поки що планую купити одну з катушкою , сигналізатор і стійку під нього. Довжина - вистачить 3,6м тест думаю 2,75-3,0, 3 коліна або телескоп. На початок хочу взяти економ варіант, але +/- якість. На вуголь напевно не потяну, можливо композит чи може варто скло взяти. Що скажете про патики від Салмо? Можливо хтось продає б/у в нормальному стані? Буду вдячний за коменти і поради.



привіт.. говорю так як є....з катушок за ціна якість краще дайви емкаст незнайдеш.....про патики - краще 1 раз купити і не паритися чим купляти по пару раз попадеш в більші гроші....Скільки ти плануєш витратити на покупку патика?(може запропонувати масу непоганих удочок за дужжже лояльними цінами...) + якшо буш брати то на карпа бери від 2 патиків.... реально... бо одним ловити то те саме шо взагалі не ловити.....
з патиків 3 секційні НЕБЕРИ... потім буш шкудувати.... 3,6 (тобто 12 футові мона сміло транспортувати не є вони настільки великі як про них говорять....в мене взагалі 3,90м і нічого...)
а і ше .... питанняня де буш ловити, якого карпа плануєш і на яку насадку... якшо на мамалигу буш ловити то те шо я вище написав мож просто проігнорувати....
чекатимемо відповіді...

а от на рахунок сигналок то сміло бери прокарп і не парся... але диівися бо там тож є різні...після покупки бажано в середині силіконом обробити .... як кажуть "дешево і сердито"...на рахунок остнастки.... не зациклюйся на дорогих гачках і матеріалах.... для початку з гачків і каматсу по 4 грн за пачку підійдуть.... шоклідер глянь шо є по ціні ... колись прокарп 45лб непоганий мав ненаю як зара але раніше за 25м я платив 25грн.... якшо ціна в рацоні 20 грн бери і не парся на сезон хватає .... тобі 25м стане на 3 палки.... економ версія....грузи - сміло береш самі дешевші пулі (по 3грн були) або якшо крашені то технокарп(вони правда трішки дорощі)... від того самого технокарпа мона і монтаж взяти.... але тре дивитися по якій ціні він зара.... бо є готові монтажі від корди за дужже непогані гроші.... тобто треба реально ріваняти....ну основу я тобі написав будуть питання пиши ... а про палки ти подумай .... бо то таке шо треба нормальне....особливо якшо плануєш тим займатися....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Востаннє редагувалось Docento в 02 квітня 2010, 19:40, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 19:37
написав Docento
говорю так як є....з катушок за ціна якість краще дайви емкаст незнайдеш

Неправда.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 19:40
написав Serhij
написав Docento
говорю так як є....з катушок за ціна якість краще дайви емкаст незнайдеш

Неправда.

ану ка назови шото краще в районі 50уо.... ;)
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 19:59
написав Docento
написав Serhij
написав Docento
говорю так як є....з катушок за ціна якість краще дайви емкаст незнайдеш

Неправда.

ану ка назови шото краще в районі 50уо.... ;)

Де ти такі ціни побачив?
Для прикладу http://www.snasti.com.ua/katushki/katus ... 6-062.html
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 20:09
я по таких цінах собі 4 емкаст спорт брав....

для прикладу зара емкаст спорт нова в америці коло 60уо...
нова емкаст ево в україні коло 550грн....
а тепер запропонуй шото краще....я згідний шо шимано лонг каст будуть лутші але тут людині треба запропонувати шось таке шоб воно було по ціні і якості саме краще... ненаю як хїто і де я маю 4 емкаст спорт ромка має 4 емкаст ево... знакомі мають ше 4 емкаст ево вже 3 роки і ніодна не вилетіла причому всі в ідеальному стані.....
моя думка - кращого по ціні якості варіанту годі і шукати...

і ше -та шо ти запропонував дороща тіки по тому шо в неї деревяна ручечка..... ))))
якшо брати емкаст ево 5000сячку то воні і дешевша буде і по якості не уступить.... )))

http://www.snasti.com.ua/katushki/katus ... 5-152.html
тут ціна вже 770 грн а та шго ти давав 910...130грн на рівномцу місці.... і то тіки за 3 підшипника і деревяну ручку... а для карпової катушки з головою і 5 підшипників вистачає....
тижж не береш на спод чи маркер де крутитимеш шо 3хв....
імхо...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 9 [ 134 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: