Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 9 [ 134 повідомлень ]
Карпови "патики" i катушки

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 20:24
а і ше... колись непогані були катушки банакс хелікон 5400
http://www.tcetackles.com.my/images/Banax-Helicon.jpg
....зара їх вже не бачу...

пі.сі.. маю в дома ще 1 запаковану банакс хелікон 400NF....з бейтранером...якщо дуже треба буде мона продати..катушка реально нова запакована і про ціну мона домовитися... .... але я б рекомендував дати трішки більше і купити дайви ....

або ше більше і шимано гггггг....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 20:33
от знайшов на одному форумі переписку....

"Вчора прочитав статтю в журналі "Рыболов профи" №9 (28 вересня 2008), там була дуже цікава стаття для початківців карпової ловлі. І так коротко зміст статті:
Що необхідне в першу чергу.
1. Карпове вудилище, автор рекомендує не дорогі вудилища в ціновій категорії від 300-400 грн до 600-800грн. (Наприклад польських фірм Jaxon чи Tandem Baits). З тестом 3-3,5 фунта (наприклад якщо тест вудилища складає 3,5 фунта, то оптимальна вага вантажу для нього знаходиться в межах від 85 до 113 грам). Також важливим є вибір довжини вудилища, стандартні довжини: 12, 12,5 і 13 футів. І як правило чим вищий і важчий рибак, тим дове вудилище є для нього оптимальним. Ше один параметер - це довжина хвата, тобто відстань між кистями рук риболова при закидуванні. Вважається, що хват ідеальний, коли кінець вудилища впертий під пахву і при витягуванні руки вздовж бланка її кисть знаходиться у верхній частині котушкотримача( або близько до цього положення)
2. Котушка. Може бути з бейтранером або без. Автор рекомендує котушки в ціновій категорії 400-600 грн, і для прикладу наводить слідуючі моделі:
- з бейтранером (Tica Abyss, Daiwa Regal Plus, Banax Helicon.
- без бейтранера (Daiwa Emcast, Daiwa Emcast EVO, Daiwa Emcast Sport)"


те про шо я і казав... тіки з патиками яб замість джексона взяв чуб або фокс...тандем теж непогані патики але якшо по ціні стоять з фоксом чи чубом сміло відних відказуйтеся....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 21:17
написав Docento
я по таких цінах собі 4 емкаст спорт брав....

для прикладу зара емкаст спорт нова в америці коло 60уо...
нова емкаст ево в україні коло 550грн....
а тепер запропонуй шото краще....я згідний шо шимано лонг каст будуть лутші але тут людині треба запропонувати шось таке шоб воно було по ціні і якості саме краще... ненаю як хїто і де я маю 4 емкаст спорт ромка має 4 емкаст ево... знакомі мають ше 4 емкаст ево вже 3 роки і ніодна не вилетіла причому всі в ідеальному стані.....
моя думка - кращого по ціні якості варіанту годі і шукати...

і ше -та шо ти запропонував дороща тіки по тому шо в неї деревяна ручечка..... ))))
якшо брати емкаст ево 5000сячку то воні і дешевша буде і по якості не уступить.... )))

http://www.snasti.com.ua/katushki/katus ... 5-152.html
тут ціна вже 770 грн а та шго ти давав 910...130грн на рівномцу місці.... і то тіки за 3 підшипника і деревяну ручку... а для карпової катушки з головою і 5 підшипників вистачає....
тижж не береш на спод чи маркер де крутитимеш шо 3хв....
імхо...

Стьопа, шось багато букв, а змісту маловато.
Я свою думку чітко написав.
Я тобі не говорив шо твої катушки погані і крім того, не всі будуть брати з ібаю користовані речі (я би в жодному разі не брав). Я знаю кращі варіанти співідношень ціна/якість, але мої міркування лишаться виключно при мені.
І давай не будемо вчити мене про достатню кількість підшипників і передаточне число для карпової катушки.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 21:57
Доценто дякую за поради.Відносно суми яку можу викласти за снасті бачу ще не оприділився. хотілося б щоб і недорого і добре, розуміючи що все це відносно. В заначці маю більш менш суму,але не знаю чи готовий з нею розпрощатися. В риболовлі я новачком себе не вважаю (ловлю з дитинства), але от про нормальні снасті, "модні" монтажі оснаток.... повний як то кажуть чайник. перехід на вищий рівень почав з купівлі болонки ТРАБУККО 6м. Працює мені - вже буде третій рік. переконався що нормальний патик і задоволення приносить і допомагає. Минулого літа ловлячи нею карасиків витянув на манку амура на 4,7кг - це при тому що стояла жилка 0,14(не міняв 2 сезони, здається навіть проста дешева наша чи китайська, непамятаю) і гачок маленький на манку. а палка відпрацювала на всі 100%, і підсічку і всі ривки, правда 40хв прийшлося походити по березі. Нещодавно вирішив обновитися на хижака.Розраховував на спін з катушкою до 500грн, але взяв все-таки за 900грн, ще навіть не випробував. Дійшла черга до абгрейду карпової ловлі. Тепер по суті. Я згідний що 2секції краще за 3, АЛЕ власного транспорту немаю, а їжджу з друзями в яких є, і мені б дуже не хотілося обмежувати їх своїми патиками бо і так забиваємся під зав"язку, та й з довгими обережніше треба бути. Чи може взяти 2секційну але скажем довжиною 3метри (це вже зручніше). розумію що зменшиться дальність закиду але знову АЛЕ... . можливо широка шпуля частково компенсує дальність. І що, невже 3-х секційні настільки погані? З простіших катушок окрім Daiwa Emcast, щось можна придумати (СПРО, Салмо, Мікадо)? Daiwa Emcast самому поподабється, але 770грн трохи дусить на груди, хоча... Взагалі то розраховував за комплект 500-600грн. і то один, так би мовити - а попробую. Правда треба все-таки - 2, бо переважно так і ловлю. Ну 2 дорогих точно не купуватиму хіба що 1 або два дешевших. Наскільки це дійсно того вартує бо ніби і за 100грн комплектом ловив і таки час від часу щось ловилося? Я тут можливо набалакав лишнього, але такі от маю думки.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2010, 12:26
to Serhij
ну я не про свої говорив взагаліто ... вчити тебе мені змісту не має..я думаю ти не гіше чим я орієнтуєшся в катушках а може і краще... і як ти написав бу з ебаю (хіхі) проте і там нові речі є + ебай не панацея купа магазинів по англіках є, в котрих ціни дешевші мона знайти (а ше - якшо брати більше як на 100 фунтів то і знижка буде)
+ якшо вже мене торкнулися то я взяв 6000 емкаст спорт за 20 уо бу... в ідеальному станы... а остальні купляв нові... я думаю шо за 20 уо дужже непогана ціна... імхо..

to Evgenovych
як на мене то рызниця між 3 і 2 секцыйними є, і то сутєва... якшо ти візьмеш 3 секційні вони не будуть настыльки малими як ти собы представляєш... тобто в реалі 2шка чуть більша.. але не набагато.. так 2шка в багажник не влізе (сужу по собі в мене 480л) а от в солон між сидіннями стає і місця ше є багато і не мішає нікому..
просто ти з часом дойдеш до того шо 2хсекцыйка краща... тому не охота шоб ти вчився на своъх помилках
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2010, 14:49
Недавно друзі тестували палки і 2-х і 3-х секційні. Так найшлися варіанти з трьох секційних палк, що кидали краще чим 2-х секційні. Я сам був здивований, але факт. І я не говорю про дешеве китайське фуфло.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 12:27
Думаю брати краще катушку без бейтранера з наступних причин:
1. дешевша.
2. простіша конструкція, а тому надійніша.
3. катушка легша.
4. дешевша в ремонті.
Розумію перевагу бейтранера, але ловлю переважно не відходячи від вудок. Якщо і прийдеться десь відійти то думаю тимчасово можна і фрикціон на мінімум поставити, і навіть якщо в цей момент буде покльовка то завжди можна підтянути його для підсічки, а при виважуванні вже підстроїти. Головне голову включати.
Але більше схиляюся до катушки з великою шпулею для дальшого закиду приманки. Тобто широкою, довгою і мілкою.
Підкажіть які варіанти можуть бути.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 12:47
написав Evgenovych
Якщо і прийдеться десь відійти то думаю тимчасово можна і фрикціон на мінімум поставити, і навіть якщо в цей момент буде покльовка то завжди можна підтянути його для підсічки, а при виважуванні вже підстроїти. Головне голову включати.

Голови ви тут не включили. В катушки повинен фрікційний тормоз завжди бути послаблдений, навіть коли ви поруч.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 12:55
На рахунок постійного фрикційного тормоза я вкурсі. Я про інше писав. Про те, що зняти його максимально коли відходиш від вудлища, щоб потяжка максимально нагадувала принцип бейтранера.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2010, 20:28
написав Evgenovych
На рахунок постійного фрикційного тормоза я вкурсі. Я про інше писав. Про те, що зняти його максимально коли відходиш від вудлища, щоб потяжка максимально нагадувала принцип бейтранера.



глянь на малюнки емкаст ... то те про шо я тобі говорю...

потраться 1 раз але купи нормальне... потім плакати буш....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 15:44
Чи можна замість карпової палки використовувати фідерну? Я маю на увазі "Хеві" з тестом до 140гр. Замінні вершинки роблять снасть більш універсальною, в плані інколи не лише на карпа.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 19:39
написав Evgenovych
Чи можна замість карпової палки використовувати фідерну? Я маю на увазі "Хеві" з тестом до 140гр. Замінні вершинки роблять снасть більш універсальною, в плані інколи не лише на карпа.



привіт
ну з того шо я знаю бачив і чув то сміло можу сказити - можеш використовувати будь-яку аби вона виконала ті функції які ти перед нею ставиш.. тобто тобі шо саме потрібно :
1: подати остнастку в те місце куди треба (часто в межах 80м) (та палка яку ти кажеш я думаю таке зробить)
2: витримати навантаження самої остнастки ( в тебе получається як 3лб груз +/- 0,5лб, сама остнастка + пва мішок.. в середньому виходиш в рацоні 130грам.... тобто якшо в тебе твоя палка (фідерна) втримає дійсно ті 140грам шо ти кажеш то для тебе і не потрібноіншої) ...

інша умова коли тобі треба кидати дальше.... + не факт шо фідером ти буш точно кидати... проте так як ти писав з перших постів то я думаю точність і дальність (більше 80м) бля тебе не сильно важливі....

а вже коли буш готовий тоді і купиш шото нормальне....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 21:23
Я ще не маю ні карпової ні фідерної. Просто думав як варіант взяти фідерну і з тестом в районі на максимум 120-140. Щоб і підійшла для карпової ловлі ну і по призначенню. Знаю що універсальних палок не існує, але і для кожної риби окрему більш-менш нормальну снасть купити невзмозі (жінка з хати вижене ;D ). Фідер вважаю більш універсальним тай давно хотів спробувати даний вид ловлі (покльовка по кінчику). На карпа планую використовувати фідерну як стандартну під сигналізатор, який доречі теж планюю купити. Ну точність закиду +/- невважаю за першочерговість (для себе). На такій відстані прикормлювати не буду та й маркери використовувати тим більше. Да, ще таке питання - на скільки буде працювати карпова оснастка (на волосінь картопля, кукурудза, горох (бойлами не користуюсь)) з фідерною кормушкою?
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 19:30
А що карпятники можуть сказати про патики і котушки фірми Флагман
http://www.flagman.kiev.ua/
Я маю їхнього спінінга для хижака і подумую про спінінга на коропа
Там є досить непогані ( з вигляду, по ціні і характеристикам ) коропові катушки, палки і багато іншого цікавого. Може вже хтось користувався - поділиться досвідом!!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2010, 18:19
написав Babai
А що карпятники можуть сказати про патики і котушки фірми Флагман
http://www.flagman.kiev.ua/
Я маю їхнього спінінга для хижака і подумую про спінінга на коропа
Там є досить непогані ( з вигляду, по ціні і характеристикам ) коропові катушки, палки і багато іншого цікавого. Може вже хтось користувався - поділиться досвідом!!!



ну я тобі тако скажу - я користувався і користуюся ше по цей час сигналізаторами від флаг мана(напевне вони і залишаться до делкімів в мене)... зара таких невипускають але колись це були одні із їх перших і самих кращих....правда трішки їх вдосконалив... але і без вдосконалення вони відпрацювали 2 роки....

про патики я ненаю не користуквався.. але якшо фірма дешева то бери із розрахунком - 2 секції, тест 3,5 (3 буде тримати) ну і дивися на стики колін вони шоб дуже аж тонкими не були... і мають бути нормальні а не на одну сторону грубші а на іншу тонші....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 9 [ 134 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron