Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 8 [ 108 повідомлень ]
Насадки і приманки

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 23 квітня 2009, 20:31
залежно що тебе цікавить
можна по старинці ловити на макушатнік, горох, картоплю, кукурудзу а можна перейти на більш новіші технології аля бойли
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2009, 10:32
Гріша,ти повинен зрозуміти,що універсальної приманки на карпа немає.Потрібно пробувати :) Багато залежить від ставка,на якому ти будеш рибалити.
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”

Новенький
З нами з:
21 квітня 2009, 22:29
Повідомлень: 7

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2009, 10:40
Мене цікавить саме прикормка :) А наживки(кукурудза,горох,картопля,макушатнік,бойл($)),Я це все знаю.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2009, 13:15
на рахунок прикормки можна подивитись на базарі там де корма продають там і є прикормки для риби (мені таке казали сам небув не бачив )
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2009, 23:37
написав Grisha
Мене цікавить саме прикормка :)
Тебе цікавлять рецепти прикормки? :)Якщо так, то їх дуже багато,залежить на що ти будеш ловити :hooked:
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”
Востаннє редагувалось WOW в 26 квітня 2009, 00:09, всього редагувалось 4 разів.

Новенький
З нами з:
21 квітня 2009, 22:29
Повідомлень: 7

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 00:03
Так :) Мене цікавить саме це!Рецепти приманок(поділіться будь-ласка хто чим приманює)Ви вибачте за питання,але я ще зелений в цьому і тому стільки питань. %) Зацікавився карпом і тепер спокою не маю :fishtale:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 01:20
написав Grisha
Так :) Мене цікавить саме це!Рецепти приманок(поділіться будь-ласка хто чим приманює)Ви вибачте за питання,але я ще зелений в цьому і тому стільки питань. %) Зацікавився карпом і тепер спокою не маю :fishtale:

Питання на 100 балів. Банальну мамалигу не пробував.. Парашут в руки і вогонь.
Якщо серйозніше -- бойли, пєлєтц, конопля -- ракету в руки і ...
Решту додумуй сам. Варіантів ваган і поки не попробуєш на практиці, то і невзнаєш що працює.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 12:25
Зрозумій приманка має бути менш смачною, чим наживка на гачку.ЇЇ складові мають бути свіжими, оскільки кислу приманку короп бере мляво або зовсім не бере.Тільки не перестарайся з кількістю приманки і не перегодуй рибу.По можливості старайся, щоб приманка була білою або жовтою, тобто прикметною здалека у воді.
Спочатку треба рибу привчити до цього місця на якому будеш ловити і тому треба декілька днів підряд,приблизно в один і той же час, підгодовувати коропа, а потім вже, будь ласка.Обов'язково додавай до прикормки, якою підгодовуєш пахучі речовини (анісове, м'ятне, льняне, конопляне, лавандове масла та інші пахучі речовини). Як основа приманки можеш використовувати природну (пшениця, кукурудза, горох, ячмінь,) і штучну (каша, хліб, тісто, мастирка і тому подібне) тобто суміш.
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”

Новенький
З нами з:
21 квітня 2009, 22:29
Повідомлень: 7

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 12:31
Дякую,я зрозумів потрібно пробувати,нема кращого вчителя як практика :)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 12:49
написав WOW
1 Зрозумій приманка має бути менш смачною, чим наживка на гачку.
2 приманка була білою або жовтою, тобто прикметною здалека у воді.
3 Спочатку треба рибу привчити до цього місця на якому будеш ловити і тому треба декілька днів підряд,приблизно в один і той же час
4 Обов'язково додавай до прикормки, якою підгодовуєш пахучі речовини (анісове, м'ятне, льняне, конопляне, лавандове масла та інші пахучі речовини).

1. Питання доволі спірне. Пробував так і так -- різниці не бачу. З того питання виникає інше " Правильна подача насадки". :)
2. На деяких водоймах діє, а на деяких відлякую чи приваджує мілку рибу, яка просто вимітає прикормку. :excl:
3. Питання дуже спірне на рахунок місця. Я не маю можливості виїзджати на тиждень і привчати рибу. Це залежить від стратегії ловлі, а стратегій існує огого. Цей пункт не можна сприйняти як аксіому.
4. Ну тут взагалі. Весною взагалі не радив би нічого додавати. А може простіше бустер попробувати чим масла. Не завжди працює, деколи навіть відлякує рибу. Основне не переборщити. І слово "обовязково" тут не доречне. :excl:
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 16:23
Ти повністю правий Сергій,все залежить від ситуації.Наприклад якщо я ловлю на перений горох,то горох гіршої якості я використовую як приманку :) А кращої як насадку.За колір тут дійсно спірне питання.Якщо маєш час,то це чудово коли ти 2-3 дня кормиш на одному і тому самому місці.А за запах,я взяв для прикладу масла,а можна використовувати різні пахучі речовини.:hooked:
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 16:53
Ароматизатори -- дуже тонка справа. Якщо змішати два-три ліквіди, то може вийти просто сепер, а може і навпаки.
Ти незтикався з таким, що прикормка з ароматизатором діє, а наживка з таким же ароматом - ні. Так доволі часто буває, а багато рибаків думають що не працює. В тому і фокус ароматизаторів. Це навіть не від озера залежить.
А ароматизатори я би радив використовувати на водоймах де пресинг з боку рибаків є мінімальний. Коли нема де яблуку впасти, то краще без них, чи мінімум. І бойли не конче ставити з запахом ароматизатора.
Пробуйте.
А найкраще ракетою -- бойли + пелєтц+ конопля....... Менше і єфективніше. На короткі вилазки така тактика найкраще себе показала.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 17:14
Я бачу ти на бойли присів ;)Дорогувата ця справа :excl: А як ти відносишся до ловлі на кукурудзу,картоплю,горох на волосяній оснастці :question:
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 17:36
написав WOW
Я бачу ти на бойли присів ;)Дорогувата ця справа :excl: А як ти відносишся до ловлі на кукурудзу,картоплю,горох на волосяній оснастці :question:

Бойли -- це добре. Але кожен ловить на то що йому зручно.
Взагалі на вищеперечислені насадки (крім картоплі) ловлю теж. Але в них є одне но -- мілкий карпік (тузік до 3-х) і при забросі (за 100 метрів) злітає. А карпіків 1-2 кг ловити не цікаво. Тому і вибір такий в мене.
І до речі, зараз розширюється реальний ареал ловлі на бойли і багато рибаків починають правильно ловити. Хоч це радує.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2009, 20:33
На бойли справді отакі йдуть- :ops:Але не кожен собі зможе дозволити на них ловити.(Тому,що дійно класні бойли коштують відповідно).А ти де їх купляєш :question: І таке,як бойли по домашнє,ти як відносишся?
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 8 [ 108 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron