Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 34 повідомлень ]
Монтаж і оснастка

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 21 лютого 2009, 00:29
я ще робив по інакшому-оливкову олію заливав в росприсковувач(маленьку баночку)і оприскував сітку пва і давав ій висохнути


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 21 лютого 2009, 00:34
Краще рибячий жир в прикормку. Мені особисто треба, щоб пва відносно швидко розчиився. А таким чином ти просто подовжуєш цей процес.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 21 лютого 2009, 00:37
ну це були єксперементи(з оливковою оліею),але зупинився тоже на рибьячему жирі(прочитав на львівському форумі(якщо непомиляюся)).Ну і толкатель незаменима річ для пакування пва


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 21 лютого 2009, 00:41
написав Tarsik
.Ну і толкатель незаменима річ для пакування пва

Полюбому
http://www.active.lviv.ua

Новенький
З нами з:
21 квітня 2009, 22:29
Повідомлень: 7

Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2009, 00:46
Привіт.Я не розумію монтажу донки на карпа :ireful: Поможіть будь-ласка,можливо хтось має фотографії,можливо знає де продивитися фільм.Або пояснити :) Поможіть бо блін не розумію,як монтувати!Буду дуже вдячний ;)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2009, 14:34
написав Grisha
Привіт.Я не розумію монтажу донки на карпа :ireful: Поможіть будь-ласка,можливо хтось має фотографії,можливо знає де продивитися фільм.Або пояснити :) Поможіть бо блін не розумію,як монтувати!Буду дуже вдячний ;)

можливо ти тут був тут є декілька видів монтажу http://www.carpinfo.ru/
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2009, 12:50
на сторінку я виклав 2 відеороліки по монтажу можливо вони тобі допоможуть чимось
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2009, 16:50
Тамтого року дуже багато чув про лід кор,але непридав цьому належноі уваги.Недавно прикупив 25м Lead Core(Climax).Знайшовши в неті багато інфи,приступив до виготовлення карпових монтажів на лід корі.Приклавши трохи фантазії і набутого опита получилися вот такі оснастки.Навчився обходитися без спецігли для лідкорів

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2009, 17:06
Шайтан одако ;) !!!
п.с. Пепец івачівським карпам :(
с.з.оф.т.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 18:31
написав Tarsik
ну це були єксперементи(з оливковою оліею),але зупинився тоже на рибьячему жирі(прочитав на львівському форумі(якщо непомиляюся)).Ну і толкатель незаменима річ для пакування пва

непогоджуюся! незамінима річ лише для вологої прикормки яку треба спресувати а для сухої суміші товкач практично непотрібний! користуюся пва без товкача вже 3 рік! покищо всьо гуд.. :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 18:32
написав Grisha
Привіт.Я не розумію монтажу донки на карпа :ireful: Поможіть будь-ласка,можливо хтось має фотографії,можливо знає де продивитися фільм.Або пояснити :) Поможіть бо блін не розумію,як монтувати!Буду дуже вдячний ;)

322957500 напиши поясню! якщо захоч можу показати якщо ти із тернополя...або на рибалці... безпосередьо.. :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 18:38
написав BOB
Шайтан одако ;) !!!
п.с. Пепец івачівським карпам :(
с.з.оф.т.



гггги ну до івачівських карпів ти неправий... там такі водорослі шо карпи просто незнаходять оснастку..корми, некорми однаково.. виїдає все плотва та карась ну мож ше линок....а до трофейного карпа троха важкувато... неспорю що можливо проте водорослі роблять своє...навіть припустити той варіант що будеш виважувати карпа вагою коло 5-10 кг то я можу дати 80% гарантії що він тобі зійде або ти назбираєш стільки кропивки що ще в 2 рази перевищить вагу коропа...
пробувати на поп-апи ненаю... пробував неполучалося.. мож погано пробував... :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 23:50
написав Docento
написав Tarsik
ну це були єксперементи(з оливковою оліею),але зупинився тоже на рибьячему жирі(прочитав на львівському форумі(якщо непомиляюся)).Ну і толкатель незаменима річ для пакування пва

непогоджуюся! незамінима річ лише для вологої прикормки яку треба спресувати а для сухої суміші товкач практично непотрібний! користуюся пва без товкача вже 3 рік! покищо всьо гуд.. :sun:

А ти попробуй користуватися і побачиш різницю. При правильному використанні товкача з сухою прикормкою, стік зривається в воді і появляється хмарара муті.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 липня 2009, 18:17
написав Serhij
написав Docento
написав Tarsik
ну це були єксперементи(з оливковою оліею),але зупинився тоже на рибьячему жирі(прочитав на львівському форумі(якщо непомиляюся)).Ну і толкатель незаменима річ для пакування пва

непогоджуюся! незамінима річ лише для вологої прикормки яку треба спресувати а для сухої суміші товкач практично непотрібний! користуюся пва без товкача вже 3 рік! покищо всьо гуд.. :sun:

А ти попробуй користуватися і побачиш різницю. При правильному використанні товкача з сухою прикормкою, стік зривається в воді і появляється хмарара муті.





стоп! а коли ти просто стискуєш пва сєтку (закручуючи її ) ти досягаєш аналогічного ефекту.. стиснути більше ти нічим незмож.... моя думка.. :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 03 липня 2009, 17:10
написав Docento
стоп! а коли ти просто стискуєш пва сєтку (закручуючи її ) ти досягаєш аналогічного ефекту.. стиснути більше ти нічим незмож.... моя думка.. :sun:

Думка не вірна, хоч і має право на життя. Це все залежить від наповнення стіку, яле в 90% я ефект різний.
http://www.active.lviv.ua
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 34 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron