Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 4 [ 51 повідомлень ]
Жерлиця

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 грудня 2008, 02:56
З корком це добре,а з двума ше липше.Я попробую цей и львивський,шо буде краще на цьому зупинюся


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 20:43
Сьогодні був в маг "над ставом" і бачив підставки під жерлиці,резинові,діаметр десь 200мм.Якби немав то обовьязково би придбав.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 21:15
а для чого підставки?
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 21:22
Щоб на них ставити жерлиці. Просто жерлиці бувають різні -- одним треба підставки, іншим - ні
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2008, 21:50
написав Pashtet
а для чого підставки?

Дивися попередню сторінку на фото.Жерлиця(трубка) стоіт на підставці


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 12:25
А не проще у кулибиных купить готовую за 15грн десять штук и не морочить голову себе!!?? 150грн разве дорого??? зато хватит на 5 лет...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 13:19
написав Максимус
А не проще у кулибиных купить готовую за 15грн десять штук и не морочить голову себе!!?? 150грн разве дорого??? зато хватит на 5 лет...

10 пудов :good: ..... чтоб самому собрать, все равно надо кучу деталей искать и покупать, я сначала почему и не понял про подставки, у меня - готовые 15 шт. подставки в комплекте, а про то что еще подставки отдельно продаются, даже бы и не догадался =-O
Зображення

Новенький
З нами з:
26 грудня 2008, 17:10
Повідомлень: 18
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 17:37
Всім привіт!
Я тут вперше, щойно зареєструвався...

Рибак з мене чесно кажучи такий собі, особливо літом взагалі ніякий - не можу з вудкою сидіти, занять крім того цікавих тьма-тьмуща і ще стільки ж... А от зимою посидіти над лункою - аж торчу!

Таке питання виникло - маю десяток підльодних жерлиць. Ну, з дроту основа, на ній жилка, груз, поводок, гачок, прив'язується до палки і під лід. Зробив минулого року довгими зимовими вечорами, коли з'явилось бажання не лише на мормишку полапати... Пробував разок ставити - все ок, але ж невидно ж ніфіга, вона ж вся під льодом.

Тепер от чекаючи на лід думка виникла - а може переробити їх на надльодні? Таж ж жерлиця лишається, але кріпити її не до патика і під лід пхати, а вчепити на якусь підставку над льодом. таким чином жерлиця вийде універсальна - хоч під лід, а хоч на підставку і зверху.

Ніхто такого часом не пробував? Мудрую над конструкцією підставки, щоб попрощє, полегше і подешевше вийшло.

І ще, якщо дозволите, кілька питань:
1) Скільки жерлиць зарАз дозволяється ставити одній людині?
2) Чи дає якісь переваги наявність в кармані квитка член УТМР? Ну, там по кількості тих же жерлиць, місць ловлі може чи ще щось?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 17:48
Раньше было так ...5 жерлец. Если член УТМР то 10 жерлец, сейчас незнаю точно изменилось или нет...
Преимущество билета,так вылов на стовках УТМР.... :popcorn:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 17:57
6-чи 8 шт дозволяється, точно не памятаю, а такими жерлицями як ти зробив ловить мій знайомий з Білої, на нашому озері, він їх ставить між дальнім пляжем і диким 200 м від берега(ліс) там іде бровка, але ставить на 3-4 сутки, саме головне точно запамятати де ставиш, а то після снігу можна і не знайти, як маєш ЖПС то можеш координати собі позначити. А переробляти не варта, купи собі краще нові.
Зображення

Новенький
З нами з:
26 грудня 2008, 17:10
Повідомлень: 18
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 18:03
написав Максимус
Раньше было так ...5 жерлец. Если член УТМР то 10 жерлец, сейчас незнаю точно изменилось или нет...
Преимущество билета,так вылов на стовках УТМР.... :popcorn:


О! Це радує. А де б перелік таких ставочків дістати-то? Чув ніби Івачав туди відносться?
А то якби я робив його для дозволу на гладкоствол, а якщо ще й для рибалки пригодиться - зовсім так собі непогано.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 18:09
Козова,Ивачев,Мушкативка...итд. Иногда билет помагает,лодку взять, ну и ловить конечно же на них. Воляется у меня всегда с собой, пользовался 2 раза в год и то на Ивачеве,лодку взять...и все.. 8-)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 18:37
Boot ти же б фотографію свого винаходу показав для публіки
Зображення

Новенький
З нами з:
26 грудня 2008, 17:10
Повідомлень: 18
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 грудня 2008, 19:11
Думав так - беру дріт стальний Ф6-8-10мм. (краще нержавійку, або дюраль), на кінці роблю вушко. Одним словом - як булавка, тільки велика. Далі роблю буравчик - до свердла Ф6-8-10мм. приварюю ручку. Цим буравчиком засвердлюю дірку в льоді під кутом, щоб якщо в неї запхнути "булавку" - вушко цієї "булавки" було якраз над лункою на висоті см.20-25. До цього вушка чіпляю підльодну жерлицю. Флажок - основа кріпиться до "булавки", кінчик - під кілька останніх витків жилки.

Жерлиці можу сфоткати, все решта - реалізовував тільки в голові.

Ну, я певно на днях одну підставку таки зроблю і викладу на ваш суд. Десь зразу з неділі.

З.І. А винахід не мій - жерлиці такі як ще малим був в дядька свого бачив, а про "булавку" десь читав в неті колись. Просто вирішив ці речі поєднати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 27 грудня 2008, 01:13
Це моі підльодні жерлиці,
P1010115.JPG.Чорна пласмаска до жерлиці немае відношеня,я ії поставив щоб було видно як прорізан шланг поперек .Коли чіпляю живця і опускаю жерлицю в воду то жилку запихаю в прорізь щоб мальок невимотав жилку намотану на трубку.З другого кінця через шланг шилом протягнув жилку и зробив петлю.Пропихаю металопластикову трубку в петлю і ставлю поперек лунки,трубку треба трохи більшу щоб пидчас поклевки ця вся снасть неушла під льод разом з уловом.Недостаток-невидно покльовки.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 4 [ 51 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron