Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 20 повідомлень ]
зимою на блешні та балансири

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 27 жовтня 2009, 22:04
Скоро зима :) Люблю зимову ловлю. Попередні роки з батьою ловив на мормишку окуня, краснопльорку, інколи карасик попадався як виняток при ловлі підлящика і щущку на самокльопні жерлиці.
Цього року хочу попробовати зимову ловлю на блесни і балансіри. В основному мабуть буду ловити окуня. От і питання:
Яку вибрати удочку (або куда зайти їх подивитися)
що вибрати з приманок
яку леску
Якщо в когось є досвід такої рибалочки, прошу ділитися інфою :)
ПС, сам накачав купку фільмів про зимову рибалочку, кого цікавить - можу поділитися :)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 27 жовтня 2009, 22:07
пока нарив таку самоделку із брелка
Зображення


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 29 жовтня 2009, 11:01
написав m1g0r
Цього року хочу попробовати зимову ловлю на блесни і балансіри. В основному мабуть буду ловити окуня. От і питання:
Яку вибрати удочку (або куда зайти їх подивитися)
що вибрати з приманок
яку леску

Зимове блесніння як на мене - дуже виснажлива штука: рибу тре постійно шукати, пробурив лунку - посмикав приманку і вперед на друге місце. Тільки така методика дає результат. Зимовий блеснільщик за день бурить поза 50 лунок, середні дані то 100 . Відповідно тре мати хороший бур, бо з вітчизняними можна і загнутись :brrrr: . З приманок краще брати вертикальні блешні та балансіри. Приманки краще купляти брендові - стабільна гра, якісне виконання.
Вудок і лесок в наших магазинах для зими достатньо, тому вибір проблеми не створить (хіба ціна :skrob: ).
Сам зимою блеснити пробував пошлого сезону, ловились тільки окуньки. Приманки використовував: вертикальні блесна, селикон. Додам , що селикон досить не погано працював :good:
Все власне ІМХО


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 жовтня 2009, 14:22
силікон, так розумію твістерки для мікроджигу?


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 30 жовтня 2009, 10:31
АГА !!! :hooked:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 07 листопада 2009, 22:06
почав почучу готуватися до зими!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
З нами з:
10 січня 2011, 14:55
Повідомлень: 96
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 152
Подякувати: 18

Додано: 31 січня 2011, 16:22
Рибаки!!в мене питання,в нас на ставі тернопільському на шо краще ловити на балансир чи на якусь блесну,шо з них краще і яку окраску має мати балансир чи блесна.І розкажіть щось про проводки.
P.S на змаганнях виграв спінінг для зимової вибалки а як ним лапати не знаю :(
всім рибацюгам дякую за увагу і прошу по можливості допомогти мені :sos:

http://www.flagman.kiev.ua/index/group/1613 сссилка на фото спінінг


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 22:23
Розкажіть шось про ловлю на блєсну чи балансир(розмір колір фірма) на Тернопільському чи Івачівському озері!!?


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 23:17
не тратьте гроші на балансири,на озері і в івачеві в порівнянні безмотилка-балансір результат 10-2(приблизно),єдиний став де поторчав на балансір-жуків.
також на на балансир дуже багато пустих тюків....

я вже так чекаю льода :YAHOO: :YAHOO: :YAHOO:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 19:34
понятно бо я вже отже чекаю зиму ыsдумаю чи варто на хищника збиратися!


Новенький
З нами з:
12 липня 2011, 13:35
Повідомлень: 2
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 23 січня 2012, 19:11
ще 2011 в грудні поїхали ми в івачів. якраз пару днів були морози і по слухам в івачеві стояв тонкий лід . приїхали, лід був дійсно тонкий 3-4см. було приблизно 5-7 рибаків крім нас. сіли під берегом і ловим брало дуже слабо і я вирішив поміняти точку лову. розбурився і ловлю окунь брав бешено (на мормишку) покльовка за покльовкою, правда дуже дрібний , трішки більший ніж середній палець. друзі побачили що бере підійшли і ловим, кльов дуже сильний ,бере на пусту мормишку. і тут я вирішив попробувати балансир (у мене ще не було позичив у друга). опустив на дно і дьоргаю( чесно кажучи я незнав як правильно дьоргати , як високо від дна піднімати балансир але бачив як це роблять по телеку) буквально другий раз дьоргннув і тут покльовка я непоняв що це. потім знову покльовка і чую бється окунь на балансірі. до вечора я ще витягнув до 10-15 окунів на блєсну, балансір. мені дуже сподобався такий вид приманки , покльовки і сама техніка лову. через пару днів пішов в рибак з метою купити уже свій балансир . там були балансири кількох фірм. я незнав що вибрати. мій вибір зійшовся на двох балансирах від абугарсіа за 30 грн і ще невідомої для мене фірми за 50 грн. довго вагаючись і ризкуючи грішми купив за 50грн. пізніше зайшов в спортландію і взяв непогано блєсну за 14 грн .першої ж рибалки вже в 2012р в січні пішов на свій страх і ризк перед штрафом)))) на канал бо льоду ніде небуло. спочатку ловив на мормишку взяв пару окуньців та плотву, думаю попробую блєсну , дьоргаю дьоргаю обернувшись назад поговорити з другом чую сильний удар в руку. я підсікати чую щось крупне підтягую а влунці морда щучки грам на 400-500, лунка пробита пишнею виявилась замаленька діаметром для її відкритої пасті , кажу до друга давай богор він поки зрухався бльосінки як і щучки нестало. обкусила .в цей же день обловив балансир , десь 7 окунів взяв. вчора виходив та ще швидше то кожної рибалки ловив на балансир чи то блєсну рибу. самий кайф такої рибалки -це покльовки . це то саме шо зрівнювати ловлю на поплав і спінінг. але мормишка залишається більш уловистішою ))))............. можливо після рибалок закину фото ато шось неприйшло в голову сфоткати
За це повідомлення автора ІГОР96 подякували: 2
Рибацюга (23 січня 2012, 22:58), serg1j (31 липня 2012, 12:21)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 21:43
Повідомлень: 7
Звідки: львов
Дякував (ла): 18
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 28 січня 2012, 21:08
Перевагу в зимовій рибалці надаю бльоснам. Ловлю на них вже багато років. Самі уловисті ,,гвоздик,, Для активаціі кльову полосатого, деколи на гачок підсажую одного двох мотилів.
Всі покльовки на паузі. Паузи до 10 сек. На кінчику удочки кивок, по якому бачиш любу покльовку. В інеті багато написано про тактику лова , но досвід приходить с часом. Неоднарозово бувало, що колеги на мормишку не бачили покльовку, а на бльосенку бере....
На балансіри, на нижній тройнічок рекомендую дати червоний кембрік, або трохи червоноі нитки, покльовки збільшуються. І ще, на,бльосни і балансіри риба бере крупніша. Всім удачі. :)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 16 січня 2013, 17:46
Риболови всім привіт!!!Таке питання до вас: розкажіть хто користується балансирами фірми,розміра,розкраски.Розкажіть і покажіть фоти приманок!!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 17 січня 2013, 09:00
написав igoryha2010
Риболови всім привіт!!!Таке питання до вас: розкажіть хто користується балансирами фірми,розміра,розкраски.Розкажіть і покажіть фоти при
манок!!!!
По виробникам-SALMO,RAPALA ,RIVER2SEA. Попадають робочі і
невідомого виробника за 15-20 грн.Розміра-до 7см використовую для окуня,від 7см до 9см судак- щука.По кольорам-особливої різниці не помітив.Для мене в фаворитах :по щуці і судаку-кислота , окунь-натура, бажано щоб низ приманки мав червоно-помаранчевий відтінок.Поверхнево десь так.
PS Якщо хочете " натарабанити" багато риби то цей вид риболовлі не для того...
За це повідомлення автора Niko подякували:
igoryha2010 (17 січня 2013, 13:57)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 17 січня 2013, 13:57
написав Niko
написав igoryha2010
Риболови всім привіт!!!Таке питання до вас: розкажіть хто користується балансирами фірми,розміра,розкраски.Розкажіть і покажіть фоти при
манок!!!!
По виробникам-SALMO,RAPALA ,RIVER2SEA. Попадають робочі і
невідомого виробника за 15-20 грн.Розміра-до 7см використовую для окуня,від 7см до 9см судак- щука.По кольорам-особливої різниці не помітив.Для мене в фаворитах :по щуці і судаку-кислота , окунь-натура, бажано щоб низ приманки мав червоно-помаранчевий відтінок.Поверхнево десь так.
PS Якщо хочете " натарабанити" багато риби то цей вид риболовлі не для того...

Ні я не тарабанити хочу :).Не кількість,а якість потрібна 8-)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 20 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: