Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 162 повідомлень ]
Квиток УТМР

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 15:16
Взаралі то УТМР розшифровується як Українське товариство мисливців і рибалок. Ключове слово "Українське". В принципі, по теорії він мав би діяти по всій тереторії Неньки. Але трафунки бувають різні.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
27 серпня 2009, 10:23
Повідомлень: 78
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 15:20
У львівській обл. м. Золочів на озері кажуть шо неможна тіпа тре в них реєстр і на фотці тіко Тернопільсь обл.
дякую за відповіль


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 20:10
Колись на білетах ставили "українську" печатку, яка була дійсна по всій території України. Зараз такий бардак, що кожна область має свою печатку з дією тільки в межах області. Сам зіткнувся - щоб половити рибку на ставку УТМР на хмельниччині потрібно брати якийсь прикріпний талон з їхньою печаткою. (Або оплатити зарибнення в їхній області) Може це і правильно , не знаю


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 20:58
Я можу дати вам лише одну пораду, почитайте уважно їх статут.
http://www.active.lviv.ua

Новенький
З нами з:
21 березня 2010, 21:34
Повідомлень: 16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 22 березня 2010, 16:34
про поновлення квитка скажу вам коли додому прийду.... а ось нарахунок відсутності порядку в утмр це правда.... цього літа будучи в Івачеві, вже після того як порибалив і доправив човна на станцію УТМР, розговорились ми з чоловіком який в той день човни видавав - він мені повідав про "безпрєдели" їхнього начальства - як вони після показового планового зариблення ставу товстолобом, ч-з 5 годин приїхали і перегородили став сітками в які попало біля 80% того що було запущено..... це просто ппц якийсь... :ireful: ... злості нехватає


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 22 березня 2010, 22:07
написав володя
А вже хтось вніс внески на 2010 рік? Якщо так, то поділіться інформацією, може якісь ново введення появились.

За нововведення не знаю, але по баблу нововнесення появились, цього року продовжив білет за 90 ре


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2010, 15:52
Підкажіть який потрібен розмір фотокартки на квиток.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2010, 16:45
Краще 3х4 см, але якщо буде 5х6см , то також пройде. Тільки дивись коли він буде її підрізати, щоб вуха залишив :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2010, 16:28
Чи правильно я розумію? Створеня квитка=160грн +ше треба 90 грн за членські внески на 2010р і того 250грн?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2010, 16:33
160 грн то є квиток і на 2010 рік абонплата
а якщо бути по правильному то ще + 10 грн на зариблення (добровільна платня) і + 1 чи 3 дні відробки на Івачівській УТМР базі

P.S. до начальника УТМР бажано не йти поновляти чи робити новий квиток краще в бухгалтерію
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
Ben


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 19:48
rc5 опиши чому до начальника бажано не іти? він що не може виписати квитка?
:D
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 грудня 2008, 15:04
Повідомлень: 90
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 21
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 20:11
Не він скаже йти відпрацьовуват три дні, або захоче чималу суму за відпрацювання. Я вже заходив до нього він каже шо треба відпрацювати три дні або гроші, а перед тим здер 10 грн на зариблення навіть нічого несказавши про зариблення тобто вони тупо друть а помім ці гроші деребанять між собою. А на зариблення вони йдуть до міського голови і клянчать гроші з міського буджету бо вони є державна організація на державному балансі.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 20:35
написав Step
Не він скаже йти відпрацьовуват три дні, або захоче чималу суму за відпрацювання. Я вже заходив до нього він каже шо треба відпрацювати три дні або гроші, а перед тим здер 10 грн на зариблення навіть нічого несказавши про зариблення тобто вони тупо друть а помім ці гроші деребанять між собою. А на зариблення вони йдуть до міського голови і клянчать гроші з міського буджету бо вони є державна організація на державному балансі.

а не пробував це йому сказати... мол ви такі сякі на держ балансі за яке нах зариблення ви хочите гроші.... вот і всьо...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 20:42
Цього року попав я поновляти квиток до начальника УТМР після фрази добрий день хочу поновити квиток пролунала фраза а ким ви працюєте (яка різниця ким я працюю :punish2:) попросив пояснити мені звідки береться сума 100 гривень за поновлення виявляється 80 грн це ціна річного абонименту 10 грн касовий чи банківський збір (оплата проводиться прямо йому в руки який може бути касовий збір що за туфта) і 10 грн за зариблення тут мене понесло з його зарибленням..... розмова була довга і на емоціях мене хотіли викликати вже на дуель .... :) постійно мені тикав, що вони зариблюють Івачів і тому так багато риби там..... (ще одна не правда його внесок в той став 0.000001 відсотка) мене заїло і я запитав чи світ клином зійшовся на одному Івачові як ніби більши ставків в УТМР немає (відповіді я непочув)
+ відробляти я відмовився на благо УТМР пояснивши причину що за 2 роки я ніразу неміг отримати човна хоча в боксі їх стояло валом
виявляється по розказах начальника щоб взяти човна в кожного члена УТМР повинно бути 3 речі
1 це квиток
2 на зворотній стороні квитка печатка про зариблення
3 печатка про відпрацювання на базі УТМР
аж тоді при наявності вільного човна можна його взяти (човни можуть бути замовленні і стояти в боксі їх вам не видадуть)
вот такі то пироги шановні члени УТМР висновки робіть самі :)
чи то я такий прискіпливий і не правильно щось розумію чи то вже дійсно твориться "безпридел"
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
seryoja


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 22:33
Прочитав відпис Роми і бажання зробити квиток відпало остаточно.. =-O хоча раніше думав зробити собі що обовязково цього року зроблю.. Не дочекається УТМР від мене грошей за зариблення (по причині що його не роблять, а як і роблять показово, то тут вже писали як) + за те що самі УТМРівці сталять сітки, за умови прокату лодок і їх стан (всеж як що відмовляєшся відпрацьовувати 3 дні, то гроші здані замість відпрацювання мали б іти на ремонт лодок і т. д. чого не видно).. за банківський (касовий) збір Рома вже писав (з рук в руки ніяуого касира чи банківського переводу)... хоча гроші і не великі, але все ж не приємно, бо відаєш їх за для хорошої рибалки, а на томість купу "купу холостих" рибалок в "супер зарибленому ставі", або рідко скромний улов + диряві лодки з поломаними веслами (один раз було відплив від бази 50 метрів і зламалось весло, повезло, що в сусідній лодці були знайомі і що не так далеко ще відплив..)..
ці висновки я зробив для себе і прийняте мною рішення про те що я не буду робити квитка - однозначне і сумніваюсь, що зміниться..

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 162 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron