Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]
Ваші самі прикрі сходи та обриви )

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 22 липня 2011, 23:01
Ну раз я починаю цю тему, то маю сказати що в мене всі мої самі прикрі сходи (а їх аж два) відбулися на Тернопільському ставі і обидва повязані з судаком.

Перший відбувся давним давно ще коли я працював у Старому Мисливці і то був перший рік спінінгування. Короче спінінг вже і не памятаю який, памяьаю що шнура не мав а стояла хороша жилка. І раз вечером ми з одним знайомим вибралися на набережну покидати, в підсумку мені влетів такий судак, що коли я його підтягнув то мало не зімлів (від ейфорії) на око мінімум пятірка (а може так здалося), я його трішки форсовано виважував чи то здуру чи з переляку, а в підсумку знайомий перед яким стояло завдання прийняти рибу на берег ще з більшого здуру взявся руками за жилку, судак почув опору і як тріпнувся... спінінг випрямився і прощай рибка. Я думав я його приб'ю... Ну але то таке.... )))

Другий був минулого року на горбатому мості якраз перед штормом. Короче на бляху Мастер вагою 15 грам влетів судацюра теж в районі четвірки на око, але я його сцуку зле засік, і піднявший його до поверхні він просто перевернувся і блешня вилетіла з пасті. Теж емоції переповнювали.. Володя був збоку - свідок. )))

От таке то.
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 23 липня 2011, 00:20
Сом десь на око 65.300 курча вже мав брати в підсак а він взяв і виплюнув опариша)))
А якшо серйозно то цього року весною сусліку сіла досить хороша щука, я ловив поряд, яую вона шось фрікцион насілує кажу ну шо знову зачіпила траву, вона нє то риба, я в шоке(но доостаннього невірю шо дійсно велика) підхожу Оля дає мені спін а я недумаючи затягую фрікцион потуже, і аж тоді відчув всю мощь тої риби , но дальше було діло 2х ривків і :grisha: от така халепа, досих пір себе мучаю.
ну і ше купа випадків коли ловив на вертухи окунів без поводка обрізала дуже багато разів, шкода і риби і вертух, велика вірогідність того шо щучці може заклинити тройнік харю і вона здохне з голоду.
МОРАЛЬ:користуйтесь поводками!
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 липня 2011, 07:37
2010 рік, перший ставок Киданці, будній день закинув донку, на лапав карпиків по 500-1000г., пора збиратись і тут покльовка на донку, дзвінок аж злетів, підсікаю, спін в дугу, а то поліно ні ні, потянуло так що леска 0.3мм, тільки бдзень.
2011 КІНЕЦЬ ЛИПНЯ село ?, не маю права розголошувати., з батьком, сидимо карасики достАли, і тут на бульбу влітає Амур, підсік,
він поча таскатися по ставу, десь за 1хв, вилітає з води дура на +-3 кг, робить свічу і сходить.
той самий день під берегом чипляється в батька КАРПУША :newy: , побачили тільки бік, на око без бе.,6-7кг,
ну як завжди налом заклинуло леску, і досадний обриво-схід, :brash:
ПІСЛЯ ТАКОГО ОДНА ВУДКА ЗАВЖДИ ЗАКИНУТА 3-4 МЕТРА ВІД БЕРЕГА, А ВДРУГ ТА САМА ТОРПЕДА ПІДВАЛИТЬ :connie: З МОЇМ ЩАСЛИВИМ ПОПЛАВКОМ :pardon:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 23 липня 2011, 10:02
Паша я б на твому місці вудки і катушки поміняв шоб нічо неклинило)))
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 липня 2011, 11:00
я на наступний день пішов і купив нову катушку та леску
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 25 липня 2011, 11:50
А я вам розкажу не то про сход, не то про "не засік", не то про "сам не знаю як це назвати" )))
Рік певно 2005-2006. Я з приятелем на Івачеві, на лодці. Активно маслаємо вертухами. Літо, вода як скло. В якийсь момент помічаю бліде з великими очима лице приятеля, який з такою швидкістю крутить катуху, що здається зараз з неї дим піде. Кидаю погляд на воду - за його ядовито-зеленим Мепсом, який відповідно "несеться" по поверхні з швидкістю торпеди, на такій же швидкості "летить" щучка... немаленька така... кіл на 7 точно (бо в воді здавалося всі 10-ть). Долі секунди... і Мепс застряє в "тюльпані" спіна. Красуня розвартається... і спокійно зникає в глибині.
Питаю: "Ти що це робив?"
Чую в відповідь: "та сам не поняв...."
Він в той день довго ше нічого більше не говорив ))))))
Ось такий "недосход" )))))


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 25 липня 2011, 12:12
Одуріти можна. Мабуть перелякався що клюне )))) і зламає спін чи катушку )))
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 25 липня 2011, 13:03
написав Т.Олько
Одуріти можна. Мабуть перелякався що клюне )))) і зламає спін чи катушку )))

ну не знаю... сказати, що тоді у нас була купа досвіду важко... я думаю, скоріше неадкватні дії від несподіванки. Приятель рибалив взагалі дуже рідко. Це ж на рівні підсвідомості. Напевно боявся, що Мепса зїсть ))))) В ті роки це була досить не дешева вертуха.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 березня 2010, 23:15
Повідомлень: 33

Дякував (ла): 38
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 липня 2011, 21:44
Зрізи приманок вище поводка вже мав два рази,але це не так обідно,найдосадніше було в серпні минулого року, коли під берегом клюнув крокодил,бій тривав недовго,в ітозі твістер з гачком лишається рибі,а мені завідне вушко від джигголовки на нитці,шо по інерції чуть не попало в мене,а і щука ще показала свічу після того,метрів з десять від берега,напевно зі злості за пірсінг.Тепер перевіряю завжди якість лиття джигголовки.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 березня 2011, 14:49
Повідомлень: 50
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 21
Подякувати: 8
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2011, 09:53
29.08.11 відпочиваючи на Теребовлянщині вирішив впіймати хижака.На одній з проводок зловив (мабуть щука 3-5кг) після 2-3хв. бородьби вона перемогла мої недосконалі снасті та малий досвід,залишиви твістер напівстягнутий з гачка.Після декількох хвилин тремтіння рук зробив висновок - потрібно купляти нормалі снасті(особливо катушку) і набиратись навиків поскільки в спінінговій ловлі я новачок :'( :ireful:


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2011, 13:04
Буквально пару днів тому стоячи по коліна у болоті :newy: в бахілах,тягнув щуку дето приблизно 4-5кг :ops: на свою улюблену блешню,дотягнув до кромки лепехи,а вона розворот і під озтрівок з водорослями :drill: я довго недумаючи за нею,набравши повні бахіли багнюки,розвернув її і вже брати,а вона як тріпнеця і тросик із флюрика клямц і пішла моя щука,запірсінгована моєю уловестою бляшкою :ireful: .Відтепер сказав що тросиків із флюрика небуду ставити ніколи,а то щеб не було так обідно як би до мене напарнік несказав,нестав той флюрик по позбудешся блешні і риби,а я непослухав :punish2: .


Активний дописувач
З нами з:
04 серпня 2011, 08:32
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2011, 23:12
Теж досить недавно було діло ходив кидав від 5 ранку по озері ні одної покльвки і година десь 10 вечоар щось влупило жирнюще тягав поміж кущів хвилин 15 а коли втішився що зараз вже витягну рибина міні махає хвостом і ривком рве застьожку ! Я з злості чуть спінінг не викинув в озеро ! І брат чуть від сміху не вмер ! Ну нічого зате є що згадати ! :russian:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 02 вересня 2011, 17:17
Сьогодні на Чайці ловив на маленький воблерок.І тут чую натяжка думав шо то вже щучка але вивожу дивлюся карась в районі 500-700гр взяв за голову на задній тройнічок ))) але в кінцевому результаті невдалося витягняти бо друг незміг його зловити воді руками а тільки помішав і підсака теж немав бо думав вийду на годинку,Всетаки дуже шкода такого крупного карася і щей на спінінг ((( незвжди такі великі попадаються(((


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 03 вересня 2011, 18:46
Сидів сьогодні на карпа,і десь приблизно біля 7,00 на макушатнік покльовка,паровоз непоганий,я вудочку взяв,на другому кінці чути ривки,я потехенько до себе.Була мисля сісти в лодку і взяти его на воді,але думаю полягаюся на опит попробую з берега.Підвів его близько і дивлюся машинка так кг на 8-9,чотири рази пробував завести в підсак,а він ривками відходив метрів на 20,вже на пятий раз бачу шо він подустав і легше йде вже вот вот брати в підсак,і тут я пожалів шо на макушатніку 4 гачка,він зачіпляется за край підсака вільними гачками,ривок-і я в обломі.Ну да ладно,нехай підростае.Андреналін ше довго недава заспокоітися,руки боліли......
За це повідомлення автора Tarsik подякували: 5
FAst (03 вересня 2011, 18:48), Killer (03 вересня 2011, 21:02), Rst (03 вересня 2011, 20:18), vlad (04 вересня 2011, 09:02), Паша (03 вересня 2011, 19:06)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: