Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 42 повідомлень ]
!!!Рекорд України!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 11:50
написав under
Я так зрозумів що цей карп (2011р) найбільший зловлений за останні роки, або і найбільший взагалі.



ні. цей карп найбільший зловлений на спортивну снасть і офіційно зафіксований і відпущений(ну принаймі так би малоб бути для фіксації рекорду).

бо в принципі ловили і більших коли спускали ставки - старожили.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 01:34
написав Docento
Уважно читав що там пише? я написав про тебе чи твої змагання? Фраза "одиниці тратяться неберучи користі.." прозвучала?

Уважно прочитав і не один раз. З твого озвучення виходить, що Президент ТОФРС та я, як організатори всіх змагань в нашій області працюємо на свій карман? На мою думку не тобі судити, людині далекій від риболовного спорту, людині яка на моє переконання жодного разу не приймала участі не те, що в організації, а і в самих змаганнях. Приходь на засідання Президії, відкрий своє личко, доручимо тобі організацію змагань і будь-ласка, загрібай бабло лопатою. А щоб не чекати на наші змагання, тобі пропозиція - підтримай (матеріально) команду ТОФРС, яка 25.08.11р. виїзджає в Житомир захищати честь Тернопільських рибалок на змаганнях по береговому спінінгу і виїзджає зауваж за гроші,які спортсмени викладають з своїх кишень. Для довідки - за останній місяць це вже будуть четверті змагання.

Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Не відчуваю себе тінню, а відчуваю особистістю, а відносно життя - кожний собі його робить так, як хоче. Резюме - не відношусь до категорії "Всі".
http://fsfu.org.ua
За це повідомлення автора КСС подякували:
Сергій2 (25 серпня 2011, 11:41)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 01:46
http://fsfu.org.ua
За це повідомлення автора КСС подякували:
Сергій2 (25 серпня 2011, 11:41)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 11:58
Ну я так зрозумів шо тільки тернопіль відзначився такою шумною дискусією навколо рекорда,
на всіх остальних форумах панує тільки радість і приємний інтерес до цієї події, а тут обсиралово і грязь...
виникає бажання взагалі ніфіга непостити , бо розжовування пережованого вже достало.
Купа тем таким макаром засирається і в основному ті які звязані з спортивною риболовлею або нормами вилову, а головними Пісатєлями виступають ті хто і збоку не лежав коло спортивної рибалки.

П.С. Я колись незнав хто правий поки невзяв разок участь в змаганнях і частково в їх організації , тепер бачу шо самим правильним варіанотом є відгалужена гілка форуму, з закритим доступом для всіх хто немає відношення до спортивної рибалки.
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64
За це повідомлення автора Сергій2 подякували:
Tolik (29 серпня 2011, 10:29)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 14:21
написав Сергій2
тепер бачу шо самим правильним варіанотом є відгалужена гілка форуму, з закритим доступом для всіх хто немає відношення до спортивної рибалки.

100%


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 19:53
написав КСС
написав Docento
Уважно читав що там пише? я написав про тебе чи твої змагання? Фраза "одиниці тратяться неберучи користі.." прозвучала?

Уважно прочитав і не один раз. З твого озвучення виходить, що Президент ТОФРС та я, як організатори всіх змагань в нашій області працюємо на свій карман? На мою думку не тобі судити, людині далекій від риболовного спорту, людині яка на моє переконання жодного разу не приймала участі не те, що в організації, а і в самих змаганнях. Приходь на засідання Президії, відкрий своє личко, доручимо тобі організацію змагань і будь-ласка, загрібай бабло лопатою. А щоб не чекати на наші змагання, тобі пропозиція - підтримай (матеріально) команду ТОФРС, яка 25.08.11р. виїзджає в Житомир захищати честь Тернопільських рибалок на змаганнях по береговому спінінгу і виїзджає зауваж за гроші,які спортсмени викладають з своїх кишень. Для довідки - за останній місяць це вже будуть четверті змагання.

Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Не відчуваю себе тінню, а відчуваю особистістю, а відносно життя - кожний собі його робить так, як хоче. Резюме - не відношусь до категорії "Всі".



Після того як ТОФРС активно відреагував на зариблення Івачівської водойми :'(
Дякую думаю Тернопільським рибалкам - любителям такий спорт нах.... ненужен.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 20:01
написав Rst
написав Сергій2
тепер бачу шо самим правильним варіанотом є відгалужена гілка форуму, з закритим доступом для всіх хто немає відношення до спортивної рибалки.

100%


Сергій, Скільки людей стільки думок!!!
І якщо, нічого неписати то тема !!!Рекорд України!!! вже давно заглохла, а так є про шо поговорити,,,,,


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 20:43
написав КСС
написав Docento
Уважно читав що там пише? я написав про тебе чи твої змагання? Фраза "одиниці тратяться неберучи користі.." прозвучала?

Уважно прочитав і не один раз. З твого озвучення виходить, що Президент ТОФРС та я, як організатори всіх змагань в нашій області працюємо на свій карман? На мою думку не тобі судити, людині далекій від риболовного спорту, людині яка на моє переконання жодного разу не приймала участі не те, що в організації, а і в самих змаганнях. Приходь на засідання Президії, відкрий своє личко, доручимо тобі організацію змагань і будь-ласка, загрібай бабло лопатою. А щоб не чекати на наші змагання, тобі пропозиція - підтримай (матеріально) команду ТОФРС, яка 25.08.11р. виїзджає в Житомир захищати честь Тернопільських рибалок на змаганнях по береговому спінінгу і виїзджає зауваж за гроші,які спортсмени викладають з своїх кишень. Для довідки - за останній місяць це вже будуть четверті змагання.

Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Не відчуваю себе тінню, а відчуваю особистістю, а відносно життя - кожний собі його робить так, як хоче. Резюме - не відношусь до категорії "Всі".



ай да молодець... ай да гарно написав... )) видно шо пару раз перечитував )).

жодного слова ні про васю ні про тофрс не було а ви так зреагували..хз чому...
що виходить з мого озвучення для кожного по свому зрозуміло (якщо на плоті пише Х** то для одног це лише напис а інший може і перевірити, різні рівні розвитку а від того і розуміння в різних людей.)

Я нікого не судив і ніпрокого не говорив в котре пишу, це лише моя власна думка яку я нікому не навязую, а про спорт ти неправий. Сам ж писав - не тобі судити.
Переконання в тебе правильне(але не повністю) - я на змаганнях по карповій рибалці(но крім цього виду спорту є і інші, чи я щось путаю?) не був і не брав участь, і я переконаний що не буду і небуду брати участь іменно в цьому виді змагань, чому я пояснювати небуду на це в мене є ряд суттєвих причин.

Личко.. ггг дякую я прийму це як + в мою сторону... Ну я ж його не приховую в неті є мої фото і повна інфа про мене, шось ти лукавиш..або просто не шукав (гугл рулить). Доручати мені управління непотрібно, коли потрібно я сам організуюся, виж потім будете писати що посаду дали. Але ви от пишите що: організацію змагань і будь-ласка, загрібай бабло лопатою. а я був перекинаний що ви не гребете бабло.. цікаво виходить..невже я помилявся?
Я б з радістю допоміг матеріально, проте покищо лише триматиму кулаки за вас і віритиму в перемогу, а гроші цього року краще дам на зариблення водойми.

Це дуже добре що це четверті змагання і це приємно чути. І я гордий за те що тофрс це робить. На то ви і є в нас. ;)

Пі.Сі а смисл підпису ти так і непоняв... гг...
З повагою.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 березня 2010, 16:53
Повідомлень: 44
Звідки: Золотники
Дякував (ла): 29
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2011, 15:53
написав Serhij
Читаю і дивуюся.
Замість того щоб написати "Молодці", "Так тримати", "Неперевелеся риба ще на наших теренах".....тут народ болотом поливають, бо ніхто не написав, що зловив на "*****" бойл з "****"поводком, "******"гачком,.....ну і всьо в тому роді. Не так?
Минулий рекорд України поставили ті самі люди що і тепер зловили рибу.



Згідний на сто відсотків - - - карпятники зачотні рибаки!!!
А іхтіандри то ті самі браки(((НА ПАЛЮ ЇХ... НА ПАЛЮ(((


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 26 серпня 2011, 21:49
написав Сергій2
а головними Пісатєлями виступають ті хто і збоку не лежав коло спортивної рибалки.


Так то воно так,але вихід простий-нетреба невязувати спортивну рибалку тим кому вона непотрібна.І непринижувати людей тіпа мол:якщо немаеш гроші на дорогу прикормку то нашо рибачиш!!! і росказувати сказки про відпускання риби...але рибу заберати і тушонки робити.Ненавязуйте своі переконання комусь.Вам добре так,а нам добре так,ребята давайте жіть дружно!!!
За це повідомлення автора Tarsik подякували:
Tolik (29 серпня 2011, 10:30)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 27 серпня 2011, 09:48
Тарсік мова йшла не про навязування спорту, а про те шо ляється бруд на спорт, і це роблять люди які взагалі
немають зеленого поняття шо це таке. Я особисто відстоюю спортивну точку зору, сваритися нізким незбираюсь, тебе ж я зрозумів в випадку з твоїм карпом і неосуджую, і остальних зрозумію, але коли безпричинно летить камінь в мій город я розуміти цього нехочу.
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 27 серпня 2011, 11:23
написав Сергій2
а про те шо ляється бруд на спорт, і це роблять люди які взагалі
немають зеленого поняття шо це таке. Я особисто відстоюю спортивну точку зору, сваритися нізким незбираюсь,


Серега просто часом спортсмени поступают не по спортивному,і прості рибацюги часом поступают як потенційні браконьери.
Поважаю тих хто робить так як говорить.
За це повідомлення автора Tarsik подякували:
BOB (27 серпня 2011, 16:56)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 3 [ 42 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: