Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]
підкажіть

Активний дописувач
З нами з:
11 грудня 2008, 22:31
Повідомлень: 27

Дякував (ла): 3
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 24 лютого 2009, 01:11
:sos: :sos: :sos: Шановне паньство підкажіть хто шо знає на шо ловиться Форель???В пятницю їду в закарпаття( в сваляву ).Знайомі з тих країв мають відвести мене на форельне господарство половити цю рибку :shrk: .Буду дуже вдячний за любу інформацію


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 24 лютого 2009, 01:20
Приманки.
Среди приманок на первом месте по употребительности стоят вращающиеся блесны. За ними следуют воблеры, рыбки на снасточках и всевозможные джиги. Хорошо зарекомендовали себя мелкие и средние "Меппсы" (№№ 00-3), особенно в варианте "Black Fury", и "Вельтики" фирмы "Rublex" (№№ 1-3). Самые мелкие номера (00-1) при нормальном же клеве на них попадается слишком много мелочи, которую приходится выпускать. Чтобы травмировать выпускаемую рыбу как можно меньше, бородки у тройника следует подпилить. Миниатюрные плавающие воблеры незаменимы на сильно заросших участках. Воблер можно спустить под нависшее над водой дерево или куст, и только затем начать подматывать. Рыбка на снасточке применяется чаще всего для целенаправленной ловли крупной форели, стоящей в ямах под мостами, плотинами, водопадами и т.п. Среди рыбок не имеет себе равных подкаменщик, возможно потому, что он составляет основу естественной пищи крупной хищной форели.


Активний дописувач
З нами з:
11 грудня 2008, 22:31
Повідомлень: 27

Дякував (ла): 3
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 24 лютого 2009, 01:26
Дуже дуже вдячний :YAHOO: шо просвітив мене на щот тої рибьохи

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 3 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: