Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]
Ротан - за і проти

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2012, 22:52
В світлі останніх подій родилась тема.
Хто що скаже.
Рыбак мудака видит сдалека

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2012, 00:10
жрать його нармуль, но як лічность він редіска)
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64
За це повідомлення автора Сергій2 подякували:
petrovuch (20 квітня 2012, 00:21)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 20 квітня 2012, 03:36
Коли ротан появився в Івачеві , окремі рибаки -іхтіологи -любителі авторитетно заявили : " Усьо пропало !!!!" Пророкували за рік-два абсолютне винищення всієї іхтіофауни , і що в водоймі залишиться сам ротан.
Виявилось згодом , що машкає він в окремих точках , не скаче поверху за верховодками і не нападає зграями на карпів.
Там де він живе , там і харчується , канібал , сам себе пожирає.
Його чисельність регулює щука і особливо окунь.
Саме тому дрібну щуку витовкати не можна.Відпускати треба.
Здалось би задуматись і любителям "спортивного окуня".Один досить відомий в Тернополі заявляє : " Окунь єнто сорная ріба ,отпускать їво ніззя ,нужно даже давіть каблукамі "
Не так страшний ротан , як представники нетрадиційних сексуальних орієнтацій зі спінінгами і вудками.
Jedem das Seine
За це повідомлення автора andrej подякували: 6
Dred (20 квітня 2012, 09:35), FISH (20 квітня 2012, 12:07), Mafioz (20 квітня 2012, 11:17), oleg_iva (20 квітня 2012, 08:16), parawyt (20 квітня 2012, 18:43), ЩукарьJ (20 квітня 2012, 18:42)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 23 квітня 2012, 00:36
написав andrej
Не так страшний ротан , як представники нетрадиційних сексуальних орієнтацій зі спінінгами і вудками.

Досить цікава позиція.
Особливо порівняння з рибалками-збоченцями.
На мій погляд ця риба приносить більше шкоди, аніж користі, оскільки здебільшого цікавиться ікрою та личинками риб інших видів.
При достатньо високій плодючості, досить добре переносить суттєві погіршення умов існування.
Однак завдяки своїй легендарній ненажерливості завоював прихильність рибалок, які не люблять без улову повертатись додому.
написав andrej
Один досить відомий в Тернополі заявляє : " Окунь єнто сорная ріба ,отпускать їво ніззя ,нужно даже давіть каблукамі "

Та я не так категорично налаштований, тобто не агітую брати в руки вила і повзти на боротьбу з ротаном, до повного його винищення. Бо вже була подібна практика з карасем, а про результати можемо судити після виходу нової редакції червоної книги.
Мені по духу ближча регуляція чисельності шляхом цивілізованої риболовлі.
Рыбак мудака видит сдалека

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
06 лютого 2012, 20:59
Повідомлень: 40
Звідки: TERNOPIL
Дякував (ла): 14
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 03 травня 2012, 21:22
Два тижня назад спеціально їздив половити ротана недалеко від тернополя . Ставочок маленький , мілкий зароший травою . Ловили спінінгом дроб шотом , спочатку годину немогли зловити нічого , хоча розказували шо ротана валом . Після модернізації оснастки на більш менші сєдобки покльовки на кожному забросі , але він її незажовував а просто тримав в роті . Довго думали шо робити , і шо тіки неперепробували вплоть до мормих , брав але коли підносиш падав в воду. Пізніше друг запропонував хроба , вдалось виковиряти кілька штук і ми почали ловити ( тим самим дроб шотом але з хробом ) . І одразу результат на лице , кожної проводки ротан . ( навіть пробував ловити на його мясо , були покльовки ) Навіть карасик попався другові )))


Кажуть багато ротана в івачеві за утмром , сам бачив там кілька дохлих ротанів .
Це найживучіша риба ( друг витягнув з пуза щуки ще живого ротана ) І на мою думку найкращий жевець зимою .
У одних рыбалка - это отдых для рыбака, у других - для рыбы .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 03 травня 2012, 22:26
написав bartkiv_igor96
Це найживучіша риба ( друг витягнув з пуза щуки ще живого ротана ) І на мою думку найкращий жевець зимою .


Я переконався, що ротан не найживучіша риба.
Знайомий планував їздити на жерлиці взимку, і десь наловив фаткою живця. Я в нього випросив декілька живців типу для акваріуму (відра). В основному це був ротан і карась, але були в прилові і в'юни, то ж і їх теж зацепив. 5 ротанів і 5 в'юнів взяв ще в грудні. В результаті до сьогодні дожили лише в'юни, ротани скопитились, а в'юни свіженькі, ніби щойно виловлені, хоча жили в однаковісіньких умовах, тому я засумнівався в його сверхживучості...але все відносно!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
06 лютого 2012, 20:59
Повідомлень: 40
Звідки: TERNOPIL
Дякував (ла): 14
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 04 травня 2012, 07:27
написав ЩукарьJ
написав bartkiv_igor96
Це найживучіша риба ( друг витягнув з пуза щуки ще живого ротана ) І на мою думку найкращий жевець зимою .


Я переконався, що ротан не найживучіша риба.
Знайомий планував їздити на жерлиці взимку, і десь наловив фаткою живця. Я в нього випросив декілька живців типу для акваріуму (відра). В основному це був ротан і карась, але були в прилові і в'юни, то ж і їх теж зацепив. 5 ротанів і 5 в'юнів взяв ще в грудні. В результаті до сьогодні дожили лише в'юни, ротани скопитились, а в'юни свіженькі, ніби щойно виловлені, хоча жили в однаковісіньких умовах, тому я засумнівався в його сверхживучості...але все відносно!



Вюн це тоже дуже цікава риба ))
У одних рыбалка - это отдых для рыбака, у других - для рыбы .
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: