Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 2 з 2 [ 25 повідомлень ]
Продавець чи бидло?

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 23:19
rybak123: Вибачте що може якось неопрядно відписав.. але по деяким пунктам відпишу.. так молодий, сімейний, є діти.. зараз купляю більш меньш хороше одразу так як пройшов стадію коли купляв купу не якісного товару і вже багато раз переконався в тому що фраза "не такий багатий щоб купувати дешеві речі" себе оправдує на всі 100%.. хоча це все відносно.. в деяких магазинах можна найти дешевше деякі речі чим в базарників.. хоча є точки на базарі де є хороший товар за хорошу ціну..
просто ваш пост
написав rybak123
Форумчанин потрапив в цю халепу, а всім пофіг?

думаю багатьох якось насторожив.. людина тільки зареєструвалась і зразу перші пости що мол я попав в халепу я форумчанин і всім пофіг.. якось воно зі сторони виглядає що людина на емоціях пише про хамство з яким зіткнулась.. та і мені хамили, і багато кому з форому також.. просто всі зробили висновки і уникають "дурних".. тому продавцію думаю пофіг на його клієнтів і заробіток який він втрачає.. інакше б він так не хамив покупцям.. такі люди думають просто по іншому.. на зразок.. нашо мені тріпати нерви з зарозумілими покупцями.. людина так привикла жити.. як я почитав коменти до статті, писали, що там і в сімї таке ставлення.. того ви цю людину не виправите.. знизити їй заробіток відбивши клієнтів.. думаю такі люди будуть ще більше нервуватись.. хоча я морально на вашій стороні.. але вважаю що таку "сенсацію" не треба було робити.. статі, туда сюда.. просто хватило б на декількох форумах написати що будьте обачні купуючи там то і в того то..
що до того де я особисто купую риб снасті то як що зацікавить відпишу приватним повідомленням..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 23:24)
Востаннє редагувалось seryoja в 09 липня 2012, 23:29, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 23:24
написав Serhij
Тема - повне га...о.

Поддерживаю…
Удивляют так же люди, которые хотят сервиса на базаре. Народ, это же РЫНОК то есть БАЗАР!


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 10 липня 2012, 00:39
До Serhij Додано: Вчора, 23:43:

Повідомлення додаю без цитати на пів екрана.
Дякую, Serhij. Співчуття не потребую. Оскільки фінансове становище краще ніж ви думаєте. Маю багато знайомих власників фірм, великих підприємств (без понтів). Хочу, вам, сказати, якби їм сказати яка вартість рибацьких снастей, які тут на форумах пропонують, то вони мені сказали, що я несповна розуму (це без матюків). Можете подумати, чому це так, і як люди стають заможними. Не проте те ця тема. Культури спілкування бракує і на цьому форумі, тому ця тема актуальною. А написати "О, га..о", це так кожен зможе. Розумна аргументація відсутня. І ще раз, для вас, особисто, тема носить інформаційний характер, для тернополян актуальна, для львів'ян не дуже. Ви не купляєте нічого на тернопільських ринках, для чого тоді обсирати щось чи когось.


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 10 липня 2012, 00:51
написав Анатолійович
написав Serhij
Тема - повне га...о.

Поддерживаю…
Удивляют так же люди, которые хотят сервиса на базаре. Народ, это же РЫНОК то есть БАЗАР!


И Вам не хворать. Не про сервис тема, а про культуру общения. Вот Вы, зашли на эту тему, свою мысль не аргументировали, поддержали сообщение, Serhij-а. А суть темы Вы не уловили, вопрос остался открытым. Спасибо за сообщение.

Обьясняю: Я перешел на доступный для Вас язык, говорю на Вы, я не пишу что ваш сообщение га..о, поблагодарил Вас.


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 10 липня 2012, 01:19
написав seryoja
rybak123: Вибачте що може якось неопрядно відписав.. але по деяким пунктам відпишу.. так молодий, сімейний, є діти.. зараз купляю більш меньш хороше одразу так як пройшов стадію коли купляв купу не якісного товару і вже багато раз переконався в тому що фраза "не такий багатий щоб купувати дешеві речі" себе оправдує на всі 100%.. хоча це все відносно.. в деяких магазинах можна найти дешевше деякі речі чим в базарників.. хоча є точки на базарі де є хороший товар за хорошу ціну..
просто ваш пост
написав rybak123
Форумчанин потрапив в цю халепу, а всім пофіг?

думаю багатьох якось насторожив.. людина тільки зареєструвалась і зразу перші пости що мол я попав в халепу я форумчанин і всім пофіг.. якось воно зі сторони виглядає що людина на емоціях пише про хамство з яким зіткнулась.. та і мені хамили, і багато кому з форому також.. просто всі зробили висновки і уникають "дурних".. тому продавцію думаю пофіг на його клієнтів і заробіток який він втрачає.. інакше б він так не хамив покупцям.. такі люди думають просто по іншому.. на зразок.. нашо мені тріпати нерви з зарозумілими покупцями.. людина так привикла жити.. як я почитав коменти до статті, писали, що там і в сімї таке ставлення.. того ви цю людину не виправите.. знизити їй заробіток відбивши клієнтів.. думаю такі люди будуть ще більше нервуватись.. хоча я морально на вашій стороні.. але вважаю що таку "сенсацію" не треба було робити.. статі, туда сюда.. просто хватило б на декількох форумах написати що будьте обачні купуючи там то і в того то..
що до того де я особисто купую риб снасті то як що зацікавить відпишу приватним повідомленням..


Дякую за аргументовану відповідь. Стосовно форумчанин, не форумчанин, можливо я не так виразився, так звичайно, яке я маю прати наголошувати на слові форумчанин. Форум - це ж не закрита секта, де є гуру і є адепти (читай форумчани), є вільні люди, які висловлюють свої думки, позиції. Суть теми, - Донести до людей інформацію про даний випадок та конкретну особу, та скоріше розкрити ще й питання Культури спілкування продавця з покупцем, дописувача теми з форумчанами, рибака з рибаком. Одного разу бачив випадок на озері, один чолов'яга прийшов на "вонючку", а там інший стоїть. Він зразу триповерховим і як зарядить з правої в торець, той зразу сів на асфальт, оклигав, сів на ровер і поїхав. Де ж так рішаються питання. Маю теж на озері точку. Ну став хтось на твоє місце, чи сам проспав, той став поруч. Звичайно, всім воно не може подобатись, хтось щось бачить зі своїх грішків, комусь неприємно. Хтось згадав, як нахамив комусь, хтось накричав на когось. І тут з'являються недовольні, кажуть це все г...о. Закривайте тему і т.д. Ось в чому суть, Seryoja. Напишіть пліз в ПП, де шо можна купити в районі центру, БАМу нормальні снасті, за нормальні ціну з області, поплавчанок, донок, фідерів, карпових програм. Приємно спілкуватись з розумною людиною.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 10 липня 2012, 22:52
rybak123

Конечно же, аргументирую. На базаре торгуют люди разные есть и культурные, и такие как названные Вами – быдло. Так кто же будет учить или переучивать, как общаться с людьми, взрослых особ, который всю жизнь привыкли хамить и их менталитет остался на одном уровне… Получилось как в детском саду, обидели… Нужно было решать такие вопросы на месте, если не можете, есть инстанции, которые принимают жалобы такого рода. А у Вас получилась писанина, повлекшая за собой сплетни, промывание косточек и обливание грязью всей семьи (мать, жена) и т.д. Нехорошо!

П.С.: А Вы, батенька, еще и подстрекатель… Тоже хамите, только культурно…


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 11 липня 2012, 10:07
написав Анатолійович
rybak123

Конечно же, аргументирую. На базаре торгуют люди разные есть и культурные, и такие как названные Вами – быдло. Так кто же будет учить или переучивать, как общаться с людьми, взрослых особ, который всю жизнь привыкли хамить и их менталитет остался на одном уровне… Получилось как в детском саду, обидели… Нужно было решать такие вопросы на месте, если не можете, есть инстанции, которые принимают жалобы такого рода. А у Вас получилась писанина, повлекшая за собой сплетни, промывание косточек и обливание грязью всей семьи (мать, жена) и т.д. Нехорошо!

П.С.: А Вы, батенька, еще и подстрекатель… Тоже хамите, только культурно…


Решать вопросы на месте, это значит бить в морду. Базарники вместе водку пьют, своего в обиду не дадут. Ну была бы драка, кто-то вызвал бы милицию. Зачем мне все эти расклады. Кулаки очень чесались, но извините, имею ответсвенную работу, идти в порваной рубашке, не известно в каком состоянии, такой вариант не для меня, ведь было утро, ишел на работу. Подстерегать из-за угла, дать в морду и убежать, тоже бред. Конечно заело. Моя мысль такая, что учить таких хамов нужно. Вспомните фильм "Бриллиантовая рука", где был случай - публичный суд в актовом зале с жильцами дома над пьяницей и дебоширом Семен Семеновичем Горбунковым. Вот это вроде того, только в средствах мас-медиа. Это моя позиция, которая возможно, для кого-то не понятная и не приемлимая. А может эта "писанина", как вы выражаетесь даст результат, продавец одумается, и люди будут еще благодарить этот случай, который помог стать ему хотя бы чуточку культурнее))).Спасибо за аргументированый ответ. Если Вас чем-то обидил - извините.

П.С.:Если у Вас будут еще какие-то коментарии, то ответ буду писать на украинском, если вы не против.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 11 липня 2012, 21:29
написав rybak123
До Serhij Додано: Вчора, 23:43:

Повідомлення додаю без цитати на пів екрана.
Дякую, Serhij. Співчуття не потребую. Оскільки фінансове становище краще ніж ви думаєте. Маю багато знайомих власників фірм, великих підприємств (без понтів). Хочу, вам, сказати, якби їм сказати яка вартість рибацьких снастей, які тут на форумах пропонують, то вони мені сказали, що я несповна розуму (це без матюків). Можете подумати, чому це так, і як люди стають заможними. Не проте те ця тема. Культури спілкування бракує і на цьому форумі, тому ця тема актуальною. А написати "О, га..о", це так кожен зможе. Розумна аргументація відсутня. І ще раз, для вас, особисто, тема носить інформаційний характер, для тернополян актуальна, для львів'ян не дуже. Ви не купляєте нічого на тернопільських ринках, для чого тоді обсирати щось чи когось.

Елементарно можна розумно аргументувати свою думку, однак, вбачаю у ваших постах лише односторонню ображену думку покупця (може і не лише покупця). Думаю, що варто вам звернутися у відповідні служби захисту ваших прав споживача.
Враховуючи ваші попердні пости в цій темі, прийшов до логічного висновку про ваше матеріальне становище. Якщо у вас присутні елементарне аналітичне та лочне мислення, ви неодмінно повинні проаналізувати зміст своїх повідомлень та зробити відповідні висновки. Щодо вартості снастей, їх рівня та відповідних характеристик, так тут ситуація проста - до цього треба дорости і зрозуміти свої потреби незалежно від вашого статусу.
А написавши, що тема є повний фул, я лише висловив свою власну точку зору.
Успіхів вам.
Але тема реально беззмістовна та має на меті лише голосно нагадити даному продавцю, при тому, що причини є не докінця відомими.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували:
rybak123 (11 липня 2012, 21:32)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
13 серпня 2012, 20:58
Повідомлень: 1
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 3
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 22 вересня 2012, 21:25
Той продавець неадекватний :grisha: = краще купляти в магазинах :hooked:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 23 вересня 2012, 22:24
Закривайте будь-ласка тему, бо люди між собою вже починають сваритись. Тим самим переходять самі на рівень того, кого назвали бидлом. >:o
Рыбак мудака видит сдалека
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 2 з 2 [ 25 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron