Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 2 [ 25 повідомлень ]
Продавець чи бидло?

Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 13:03
Вітаю Всіх з днем рибалки! Ознайомтесь, будь ласка з даним випадком,http://20minut.ua/Новини-Тернополя/news/10235508. Хто що думає? Хто купляв в даного продавця риболовні снасті.
Востаннє редагувалось rybak123 в 08 липня 2012, 17:12, всього редагувалось 2 разів.

Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 14:40
написав rybak123
Ознайомтесь, будь ласка з даним випадком,http://20minut.ua/Новини-Тернополя/news/10235508. Хто шо думає? Хто купляв в даного продавця риболовні снасті. Який буде висновок.

силка не працює :flag:
За це повідомлення автора igoryha2010 подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 19:39)
Востаннє редагувалось igoryha2010 в 08 липня 2012, 14:51, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 14:44
написав igoryha2010
силка не працює :flag:

http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0 ... s/10235508
За це повідомлення автора seryoja подякували:
rybak123 (08 липня 2012, 17:26)


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 20:40
Товариші форумчани. Де ваша рибацька солідарність? Людина потрапила в цю халепу, а всім пофіг?
Востаннє редагувалось rybak123 в 12 липня 2012, 16:12, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 20:46
написав rybak123
Товариші форумчани. Де ваша рибацька солідарність. Всім пофіг?

Солідарність у чому? Пофіг що?
Майже кожен день зустрічаєш таких деградатів. Писати про кожного в ЗМІ? Повір, що таким людям буде все рівно навіть якшо про них показати сюжет на весь світ.
А за корисну інформацію з новини дякую. Буду знати, що не варто туда йти шось купувати. Хоча, купую в тих місцях які знаю.
За це повідомлення автора Asche подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 10:18)


Новенький
З нами з:
06 липня 2011, 12:36
Повідомлень: 3
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 20:52
він нетільки хамло а шей неук я купльяв внього гачки овнер за -16 грн
дав йому 50 грн він відав 46 грн. УНІКАЛ ОДНИМ СЛОВОМ :grisha: !!!!!!!
За це повідомлення автора ромка подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 10:19)


Постійний відвідувач
З нами з:
23 вересня 2011, 19:51
Повідомлень: 203
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 липня 2012, 22:39
таких дібілів багато!!!
За це повідомлення автора Андрюха7 подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 10:19)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 07:32
Я взагалі нерозумію тих людей які купляють снасті в таких місцях, як що є декілька професійних магазинів в місті + продажа через інтернет......з економив 5 гривень, а обложили матом на декілька тонн .....
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували: 2
Evgenovych (09 липня 2012, 17:51), rybak123 (09 липня 2012, 10:19)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 10:43
Взяв собі за правило, при хамстві (особливо у сфері торгівлі товарами чи послугами) розвертатись і йти, людина працює і заробляє гроші! Якщо я не стану її клієнтом, тобто не куплю продукти, або не підстрижусь в цій перукарні, то вона втратить частину прибутку... :excl: 8-)

Мені простіше піти і не псувати собі настрій, ніж сперечатись і доводити комусь, що він хамло чи бидло... :excl:
За це повідомлення автора Maks подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 11:30)


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 11:39
Вашу думку поважаю і частково згідний. Просто я думаю, таких типів треба вчити поваги, та й Тернопіль має знати своїх "героїв".


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 14:53
і правда як би кожен писав що йому хамив продавець, водій марширутки і т. д. то в газетах і по форумах вже не було б що читати крім цього..
нахамили, образило, заїло.. збийся, поваги ти його не навчиш, то вже не мала дитина..
не дякую за повідомлення бо мені воно користі не принесло так як тарюсь в норм магазинах.. де вже за роки продавці - колЄги.. в деяких щей кавою пригостять, знижку зроблять, розкажуть де на рибу можна зїздити і т. д.
як що хочеться солідарності на форумі крапки тему зроби там поговорити люблять.. підтримають, потішать, будуть різні версії висувати клінічні, хтось полюбому напише що то заказна стаття сосідів конкурентів і т. д. буде весело.. :YAHOO:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 14:56
написав seryoja
хтось полюбому напише що то заказна стаття сосідів конкурентів і т. д. буде весело.. :YAHOO:

Буде епічний срач. Від "нєфіг дєлать" на роботі люблю таке почитати =)
За це повідомлення автора Asche подякували:
rybak123 (09 липня 2012, 20:31)


Новенький
З нами з:
15 жовтня 2011, 14:48
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 19:12
написав seryoja
і правда як би кожен писав що йому хамив продавець, водій марширутки і т. д. то в газетах і по форумах вже не було б що читати крім цього..
нахамили, образило, заїло.. збийся, поваги ти його не навчиш, то вже не мала дитина..
не дякую за повідомлення бо мені воно користі не принесло так як тарюсь в норм магазинах.. де вже за роки продавці - колЄги.. в деяких щей кавою пригостять, знижку зроблять, розкажуть де на рибу можна зїздити і т. д.
як що хочеться солідарності на форумі крапки тему зроби там поговорити люблять.. підтримають, потішать, будуть різні версії висувати клінічні, хтось полюбому напише що то заказна стаття сосідів конкурентів і т. д. буде весело.. :YAHOO:

Шановний, seryoja, стосовно хамовитих продавців можу сказати, що такі статті все ж таки, допоможуть йому змінити ставлення до клієнтів. В даному випадку, той "тип" власник кіоску, така антиреклама б'є по бізнесу. А це вже заставляє задуматись. Якби це був найманий продавець, чи водій маршрутки, то так, згоден, такі статті марні. Сьогодні він є, завтра вже інший. Стосовно потішити, підтримати - це не для мене. Ще одне - можу вам сказати, що багато людей, які відвідують цей форум, всилу фінансових питань, чи ще якихось, таряться на ринках Тернополя, і для них буде цікаво знати цю інформацію. Інформація має застережливий характер для рибаків та повчальний для продавців. Я думаю, що, враховуючи кількість рибних точок в Тернополі, продавці теж відвідують цей поважний форум. Ви, зрозуміли мою думку?
Я людина на форумі нова, а ви зразу починаєте вчити старшу за вас людину: магазини, де кавою пригощають, єбай чи ще шо там є. Якщо ви такий крутий клубівець, розкажіть про ці магазини, контактні особи й т.д. Далі - Ви я бачу людина ще молода, не сімейна. Повірте мені, якщо би я був холостий, мені хватало би своїх заробітків їхати раз в місяць за кордон і привезти звідтам вудку, а на другий місяць їхати за катушкою. Не буду вам описувати сімейні витрати в повному переліку: комун. послуги, оплата з садок, інтернет, одяг, харчі. Ви можливо думаєте жінки довго люблять ходити в одному і тому ж довго, е ні - ви помиляєтесь,а ще й відкласти про запас.
Я до вас говорю на ви, хоча ви й молодший. Знаєте є таке правило - говорити з незнайомими на ви. Ось якщо ми би з'їздили разом на рибалку, чи десь зустрічались :beer: , тоді можна говорити на ти.
Далі, шановний, seryoja, хочу вам подякувати за пораду з форумом крапки і за вашу думку. Стосовно подяки за повідомлення, не страшно, це Ваша позиція.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 22:43
написав rybak123
написав seryoja
і правда як би кожен писав що йому хамив продавець, водій марширутки і т. д. то в газетах і по форумах вже не було б що читати крім цього..
нахамили, образило, заїло.. збийся, поваги ти його не навчиш, то вже не мала дитина..
не дякую за повідомлення бо мені воно користі не принесло так як тарюсь в норм магазинах.. де вже за роки продавці - колЄги.. в деяких щей кавою пригостять, знижку зроблять, розкажуть де на рибу можна зїздити і т. д.
як що хочеться солідарності на форумі крапки тему зроби там поговорити люблять.. підтримають, потішать, будуть різні версії висувати клінічні, хтось полюбому напише що то заказна стаття сосідів конкурентів і т. д. буде весело.. :YAHOO:

Шановний, seryoja, стосовно хамовитих продавців можу сказати, що такі статті все ж таки, допоможуть йому змінити ставлення до клієнтів. В даному випадку, той "тип" власник кіоску, така антиреклама б'є по бізнесу. А це вже заставляє задуматись. Якби це був найманий продавець, чи водій маршрутки, то так, згоден, такі статті марні. Сьогодні він є, завтра вже інший. Стосовно потішити, підтримати - це не для мене. Ще одне - можу вам сказати, що багато людей, які відвідують цей форум, всилу фінансових питань, чи ще якихось, таряться на ринках Тернополя, і для них буде цікаво знати цю інформацію. Інформація має застережливий характер для рибаків та повчальний для продавців. Я думаю, що, враховуючи кількість рибних точок в Тернополі, продавці теж відвідують цей поважний форум. Ви, зрозуміли мою думку?
Я людина на форумі нова, а ви зразу починаєте вчити старшу за вас людину: магазини, де кавою пригощають, єбай чи ще шо там є. Якщо ви такий крутий клубівець, розкажіть про ці магазини, контактні особи й т.д. Далі - Ви я бачу людина ще молода, не сімейна. Повірте мені, якщо би я був холостий, мені хватало би своїх заробітків їхати раз в місяць за кордон і привезти звідтам вудку, а на другий місяць їхати за катушкою. Не буду вам описувати сімейні витрати в повному переліку: комун. послуги, оплата з садок, інтернет, одяг, харчі. Ви можливо думаєте жінки довго люблять ходити в одному і тому ж довго, е ні - ви помиляєтесь,а ще й відкласти про запас.
Я до вас говорю на ви, хоча ви й молодший. Знаєте є таке правило - говорити з незнайомими на ви. Ось якщо ми би з'їздили разом на рибалку, чи десь зустрічались :beer: , тоді можна говорити на ти.
Далі, шановний, seryoja, хочу вам подякувати за пораду з форумом крапки і за вашу думку. Стосовно подяки за повідомлення, не страшно, це Ваша позиція.

seryoja +1
Шикарно. Читаю і дивуюся, як комусь хочеться висвітлювати такий бруд, який є всюди.
rybak123, співчуваю вашому важкому фінансовому становищу. Як каже мій товариш, "Це не дорого, просто нам потрібно більше заробляти" і він правий. Ще раз мої щирі співчуття. :)\

П.С. Тема - повне га...о.
http://www.active.lviv.ua

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 22:54
О , вже пішла конкретика. Один аргумент на закриття теми підтримую. Ще один аргумент і тема закрита
За це повідомлення автора Володимир подякували:
аматор (10 липня 2012, 23:07)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 2 [ 25 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron