Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 12 повідомлень ]
Чому так?

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 14:25
Ось читаю, і думаю собі - мепси, вібракси, маньячки, не маньячки... Чого тільки люди не придумають, щоб ту нещасну рибу з води виловити... Ну не бере на Мепс, ну і бог з ним, колись, іншим разом візьме... Так ні, людина не здається, вона придумує і придумує... Шановні, я, наприклад, в Івачеві ловлю з 1990 року. Вірите чи ні, я, за відсутністю блесни, брав корок бутилочний, згинав його пополам, розплескував, пробивав дірку, причіпляв тройнічок, - проводка НІЯКА була, але окунь брав!!! А чому брав? Бо були рибні ресурси! Карпа брав на бараболю в будь-яку погоду, без намьока на прикормку. А тепер?... Ех, "не той тепер Миргород, Хорол-річка не та..." Але люди не сплять, - каші, малаші, фішдріми, та інша премудрість, тільки б зловити.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 15:17
я над цим питанням також задумувався. колись не було всяких таких причандал як зараз і про воблер ніхто не чув :) а були прості колебалки, вертушки і досить непогано ловили на них трофейну рибу ... :drill: а тепер понакуповуєш дорогих приманок і як не клювало так і не клює. може ловити не вмію :) звичайно свій жирний плюс в історії рибальства поставили браконьєри :ireful: ніхто з них не задумувався про майбутнє.....
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 15:50
написав rc5
може ловити не вмію

Мабудь, не в цьому причина. А на рахунок браконьерів... так, це звичайно зло, зло, яке треба викорінювати, як і весь наш "совдепівський" менталітет. Добре, що моє повідомлення, rc5 переніс в "балачки", з вашого дозволу, шановні, скажу декілька слів. Звичайно, перш за все, проблема в нашій державі, якою вона стала після розвалу "союзу", до чого довели її наші "керманичі" :ireful: , а подруге, проблема в нашій ментальності. Не знаю, чи зможе слов"янин стати таким, як німець або скандинав... Мені в 2005-му довелось побувати на рибалці в Фінляндіїї... Тут, як то кажуть - "Без слів". Там самі люди жорстко дотримуються правил і законів: не можна - значить не можна! Наведу простий приклад - контроль за природними ресурсами з боку держави "сумасшедший"! Якщо ти купив ділянку під забудову, і там, дерева тобі заважають побудувати 4-кутний будинок, то не гребе, будуй трикутний будинок, но молодого дерева різати не можна. Просто не можна там різати молодих дерев! Тільки старі дерева, і то, з дозволу держави і відповідних служб. Багаття розводити тільки у відведених місцях. І навіть дрова там заготовлені уже. Самому рубати - боронь боже! Такий штаф впаяють, що мало не покажеться. І ніякої корупціїї. Можна і на водоймах сітки ставити. Тільки відповідно отримати треба дозвіл, заплатити "не мало" і сітка повинна бути позначена великими поплавками. За грибами їздити далеко не треба. Ідеш в будь-який ліс і просто збираєш гриби, як сухе листя. Кругом, навіть на будь-яких "глухих" дорогах - збоку велосипедна доріжка. Знак 70, значить їдуть 70, зупинка заборонена - значить заборонена. І т.д. В загальному, говорити можна багато. Як то кажуть, добре там, де нас немає. Але, держава Фінляндія, щорічно від туризму кладе в бюджет 20-22 мільярди доларів. Цікаво, скільки наш відомий "Буковель" податку платить? (ха-ха) :russian:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 20:04
Цитата:
Цікаво, скільки наш відомий "Буковель" податку платить? (ха-ха)

Я дума що не платить взагалі. В мене колега там працював. Коли він мені почав розказувати і показувати на фотках хто має то, а хто має то, я сумніваюся що такі люди платять податки :\m/: :\m/: :\m/:
Щодо рибалки, то пам'ятаю як ми колись в дитинстві коропів тягали. Картопля, хліб і навіть на хробак. А тепер закинь ту саму картоплю. Я в літі їздив на коропа. На одному гачку картопля, а на другому кукурудза. За цілий день ніпокльовки, тільки карасики на хробак. Чи то я не там ловив, чи то риба змінилася в наслідок еволюції :question: Х.З.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 20:39
написав kalyanzb
А я то думаю чого в Чистопадах не брала. Можливо і вилапали

Минулого літа, в кінці червня був на Сереті в селі Тудорів(колишня Федорівка), з ночівкою на 2 ночі. Ширина річки там метрів 10. Ну, на "кашу" трохи ловився карась, трохи підлящ, краснопірка. На уху наловили. Більше відпочивали.
Підходить до нас дід (ледве клигає) з села, який пас худобу. Відбувся між нами такий діалог -
- Що хлопці, риба ловиться?
- Та так собі, помаленьку. А що дідусю, щука тут є?
- Є щупаки, і не маленькі.
- А на що їх переважно тут лолять? На живця, воблери чи силікон? На що?
- А сітов, сітов ловлять. Весною, як нерест, беруть хлопці натягають сіту поперек і такі щупаки здорові лапають, шо можна і цілий мішок за день взяти.
Тут як то кажуть - без слів. %)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 20:55
Менше премудростей (в плані доргих прикормок,електроних сигналізаторів,маси дорогих воблерів і різного залізяччя)риболовля це відпочинок,це стан душі,а не гонитва за кілограмами риби.А щоб ловити треба частіше ловити на одній і тійсамій водоймі і риба знайдеться.Я ловлю вже 5 років без виїздів,жодного разу,на терн. ставі.Без риби повертаюсь рідко,ловлю навіть тоді коли старші і досвідшеніші рибаки змотують вудки і говорять "...сьогодні не клює,ти навряд чи зловиш щось...",а на наступний раз дивуються фотографіям на яких солідний лящ чи 3-4 щуки на кукані.Не подумайте, я не браконєр,а все вище сказане правда!!!Ловіть простіше і риба буде в ваших садках і на куканах!!!
Є вода - має бути риба!!!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 20:58
Ну ви і філософи. Звичайно винні всі.
Давайте почнемо з себе. А що ми робимо длятого щоб все було гуд....???
Менталітет поміняється з часом, коли добробут і рід занять зміниться і звинуватити тих людей нема в чому, всі привикли "державне -- нічийне і одночасно моє".
А ця демогогія нічого не змінить. Просто давайте показувати приклад тим псевдо рибакам.
Як на мене дивляться рибаки, коли я на платнику відпускаю карпів про яких вони мріють. Але статистика показує, що таких як ми більшає з кожним роком. Це плюс і в цьому наша заслуга.
А коли ви не можете зловити рибу, то є прості дві причини: 1 -- риби нема зовсім (такого ще небачив), 2 -- невмієння риболова чи неправильна тактика і стратегія рибалки, це ще один чинник для самовдосконалення.
І прально є те, що хтось повинен контролювати, але ще правильнішим буде виховувати свідомість в наших майбутніх поколіннях. І це зможе змінити повністю нашу природу і взагалі країну.
Кожного німця чи фіна так виховали змалечку і він не уявляє як може бути інакше, тому рівняти Україну і Фінляндію просто смішно.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2009, 21:21
написав vasil123
Менше премудростей (в плані доргих прикормок,електроних сигналізаторів,маси дорогих воблерів і різного залізяччя)риболовля це відпочинок,це стан душі,а не гонитва за кілограмами риби.А щоб ловити треба частіше ловити на одній і тійсамій водоймі і риба знайдеться.Я ловлю вже 5 років без виїздів,жодного разу,на терн. ставі.Без риби повертаюсь рідко,ловлю навіть тоді коли старші і досвідшеніші рибаки змотують вудки і говорять "...сьогодні не клює,ти навряд чи зловиш щось...",а на наступний раз дивуються фотографіям на яких солідний лящ чи 3-4 щуки на кукані.Не подумайте, я не браконєр,а все вище сказане правда!!!Ловіть простіше і риба буде в ваших садках і на куканах!!!

Дуже я в тому сумніваюся, ну просто дуже....
Риба в нас запресована і потрібно шукати ключик.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2009, 11:29
написав Serhij
тому рівняти Україну і Фінляндію просто смішно.

Ну порівнювати може і смішно, а ось приклад брати з них і повчитись не зашкодить. :write:
написав Serhij
Риба в нас запресована і потрібно шукати ключик.

А запресована риба тому, що її з кожним роком стає все менше. Я нікого не звинувачую, тільки браконьєрів. :ireful:
Але часом дивуюсь простим рибакам. Походиш по різноманітних форумах, подивишся на звіти, фотки. Той пише, плотви 8 кг зловив, той лящів 15 кілограм, той 2 відра карасів, в мене знайомий з роботи в січні хвалився, що на якомусь ставі 12 кг окуня... інший 20 щук зловив... А подивишся на ту щуку - карандаші карандашами, їм би ще рости і рости і потомство давати. Таке враження, що тою рибою треба і снідати і обідати і вечеряти і щей до пива треба. Хіба в супермаркетах чи на ринку риби немає?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2009, 20:51
В тернопільському ставі риби дуже багато =-O !Просто комова база є дуже великою.Велика риба попадає на гачок рідше ніж усітки браконєрів =-O =-O =-O (не враховуючи час нересту)тому шо рибалки її можуть здивувати кашою,бойлами,новими моделями штучних приманок,ітд це урізноманітнює її меню.А так велика риба переважно лежить на дні і її лєнь ворухнутись бо вона сита.А мала клює бо вона росте її треба зїдати багато от вона і натикається на гачки.Згадуються розповіді старших риболок як після чистки озера земснарядом брав лящ і судак а все тому що мотиля не було взагалі от і 3-4-5-6 кілограмові лящі шукали їжу ане так як зараз валяються на дні і обростають мохом,судак брав через те що не було малька валом риба погано нерестилась не було водоростів і малька було мало це змушувало хижаків до конкуренції і вони активно попадалина гачок.Що ми маємо зараз сита риба причому як хижа так і мирна,тони малька в 2006-2007-2008 роках на мості що зєднує Білу і Пронятин
в жовтні і листопаді мальок сідав на гачки сілікану і воблера варто було пірчас проводки зробити різку підсічку.Висновок один риба сита а ми ще докидаємо кілограми прикормки в воду і цим сприяємо погіршеню ситуації в цілому,але покращеню клювання 5-8 днів (перевірено практикою).Не думайте щоя остання інстанція це мій осбистий погляд перевірений на практиці.
Є вода - має бути риба!!!
Востаннє редагувалось vasil123 в 07 квітня 2009, 21:05, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2009, 21:02
Ще хочу сказати про браків вони не є нашою основною бідою.Не треба спихати все на них(окремо треба розглянути електровудочників піссля них все живе в воді вимирає або не може дати потомства їх прилади їм би в дупу запхати в робочому стані нехай попробують як рибі добре від їхньої риболовлі).Також окремо треба розглядати час нересту на мою думку на терн. ставі рибі треба помішати нериститись 2-3 роки це посприяє клюванню!!!А є такі водойми які преба берегти як в день так в ночі підчас нересту бо там риби мало.
Є вода - має бути риба!!!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2009, 21:23
написав vasil123
В тернопільському ставі риби дуже багато =-O !Просто комова база є дуже великою.А так велика риба переважно лежить на дні і її лєнь ворухнутись бо вона сита.А мала клює бо вона росте її треба зїдати багато от вона і натикається на гачки.
Не думайте щоя остання інстанція це мій осбистий погляд перевірений на практиці.

Коли так, чому тернопільський став не є рибальською меккою західного регіону...??? А може простіше пояснити ситуацію -- ловити не вміємо.
Трофей не так просто дається де би то не було. Треба добре подумати що і як робити перед рибалкою, а не говорти, що риба сита, вже на рибалці.
На любій водоймі в якій плаває риба, її реально зловити. І зловити не випадкова а ціленаправлено і не в одиничному екземплярі. Ця теорія перевірена на практиці і не тільки мною.
Я вище писав, потрібно просто підібрати ключик.
http://www.active.lviv.ua
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 12 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: