Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 32 повідомлень ]
вибір ножа

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 23 лютого 2013, 22:07
написав Sonic
Недавно китайці зробили підробку на легендарний Spyderco Paramilitary - 2.

Нещодавно бачив у продажу на:
http://knifeclub.com.ua/forum/viewforum.php?f=16
хоча за 300грн рекомендував би класику - ЩУРИКА: Ontario rat folder model 1

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 23 лютого 2013, 22:56
Доброго вечора панове рибалки. Підкажіть, хто в курсі, де в Тернополі можна купити ніж Mora Fishing Classic 54. Буду вдячний за будь-яку інформацію.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 25 лютого 2013, 00:50
написав Сірий
Доброго вечора панове рибалки. Підкажіть, хто в курсі, де в Тернополі можна купити ніж Mora Fishing Classic 54. Буду вдячний за будь-яку інформацію.


Не скажу про конкретну модель але Мора в нас продається в Епіцентрі і є багато моделей причому, і в магазині Вепр на Ст. Бандери (зупинка Обл. Лікарня), але там менший вибір.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 25 лютого 2013, 01:00
написав Martyn
написав Sonic
Недавно китайці зробили підробку на легендарний Spyderco Paramilitary - 2.

Нещодавно бачив у продажу на:
http://knifeclub.com.ua/forum/viewforum.php?f=16
хоча за 300грн рекомендував би класику - ЩУРИКА: Ontario rat folder model 1


Дякую за інформацію але не зміг знайти, якщо можна точнішу зносочку будьласка.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 25 лютого 2013, 12:31
Чайна досі ще в продажі:
http://knifeclub.com.ua/forum/viewtopic ... 16&t=30483
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 25 лютого 2013, 23:34
щоб не засоряти форум темами вирішив запитатись тут, про ще один цікавий і доволі корисний інтрумент:

Як щодо сокири?
нещодавно наткнувся в магазині на цікаві сокири, пошукав інформацію в неті, що скажете про Fiskars???
Хтось має? хто користувався? вартує своїх грошей? чи простуше стару дідівську водити з собою???


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 25 лютого 2013, 23:42
згадалось про ножі, я ж так і не купив собі ножа, перебуваю в активному пошуку, вагаюсь, який вибрати, ходжу і шукаю того, що "от НІЖЖЖЖЖЖ, НІЖЖЖЖ моєї мріїЇЇЇ"


загалом, їздили у Львів на вихідних, погуляти, випити пива та львівської кави, посидіти в Криївці та чесно признатись, що серед нас немає москалів)))
В процесі гуляння (намотування кілометражу кругами по центрі Львова) наткнувся на магазинчик, на вітрині пара ножів, я і зашов... Отже на своє здивування я побачив там Cold Steel Bushman за ціною 199 грн, втішився такій акції, думав що от він, мій ножака...

Взяв до рук і прозрів, у мене китайські кухонні ножі кращої якості і більш надійні, ніж гнеться в руках, вороніння металу зовсім не вороніння, а просто фарба чорна, поставив на зад і засмучений пішов пити медовуху((((


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 26 лютого 2013, 00:14
написав Maks
згадалось про ножі, я ж так і не купив собі ножа, перебуваю в активному пошуку, вагаюсь, який вибрати, ходжу і шукаю того, що "от НІЖЖЖЖЖЖ, НІЖЖЖЖ моєї мріїЇЇЇ"


загалом, їздили у Львів на вихідних, погуляти, випити пива та львівської кави, посидіти в Криївці та чесно признатись, що серед нас немає москалів)))
В процесі гуляння (намотування кілометражу кругами по центрі Львова) наткнувся на магазинчик, на вітрині пара ножів, я і зашов... Отже на своє здивування я побачив там Cold Steel Bushman за ціною 199 грн, втішився такій акції, думав що от він, мій ножака...

Взяв до рук і прозрів, у мене китайські кухонні ножі кращої якості і більш надійні, ніж гнеться в руках, вороніння металу зовсім не вороніння, а просто фарба чорна, поставив на зад і засмучений пішов пити медовуху((((



Це тобі певно мейд ін чіна попався. Бушман реальний звірюка, в ютубі є багато відеооглядів з хардюзом.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Новенький
З нами з:
16 серпня 2012, 11:20
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 лютого 2013, 00:48
Беріть як писали класику(крису) дуже хороший інструмент. Користуюсь вже більше року, мене все влаштовує) звір!!!
А якщо потрібен фікс то звичайно мора) но це моя думка) вибирати вам.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 26 лютого 2013, 00:50
написав Sonic


Це тобі певно мейд ін чіна попався. Бушман реальний звірюка, в ютубі є багато відеооглядів з хардюзом.



та звичайно, що КИТАЙ, просто я так втішився, коли на вітрині побачив, думав що вже куплю... але не склалось!(((


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 11 березня 2013, 19:46
жорсткий тест ножа Ganzo G704
http://www.youtube.com/watch?v=7T0EIAjQ ... Iw&index=7


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 12 березня 2013, 20:37
написав Maks
щоб не засоряти форум темами вирішив запитатись тут, про ще один цікавий і доволі корисний інтрумент:

Як щодо сокири?
нещодавно наткнувся в магазині на цікаві сокири, пошукав інформацію в неті, що скажете про Fiskars???
Хтось має? хто користувався? вартує своїх грошей? чи простуше стару дідівську водити з собою???


Сокира класна, я зтикався з Fiskars з довгою ручкою. Рубає супер, надійність теж на висоті - ніколи не злетить з древка. Але я думаю, що свої грошей не коштує. За 400 гривень можна купити на гуртовні 10 сокир наших чи китайських. Або одну більш менш нормальну за 100 і ще можна ножа на здачу взяти тогож Ганзо, тай ще + на сперну лопатку лишиться. Радянська саперна лопатка, якщо її наточити на станку дрова рубає не гірше сокири.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2013, 21:54
Довгенько я дивився відео огляди, порівняння, рейтинги і гортав всякого роду статті, можна сказати десятками...

Дуже і дуже часто мені попадалось слово MORA, і так і сяк переглядав...
Сьогодні після роботи заїхав в магазин, подивитись на ножі цієї фірми...

Взяв до рук, ніби зручно, дивився на моделі серії Bushcraft, але відлистати 430 грн за ніж, і не знати з чим я буду мати справу, не ризикнув...

Вирішив купити простішу модель, але з тої самої лінійки, зупинився на Mora Companion mg, ціна не кусається і сам ніж, дасть розуміння про виробника і переваги цих фікседів...

Зображення

Перші враження позитивні, зручно сидить в руці, тримається в ножнах непогано, ножни добре фіксуються на поясі або "на кармані", за ціну 168 грн, як на мене нормальна річ...

З часом буду випробовувати його, наразі все влаштовує, планую використовувати як ніж для риболовлі, походів за грибами і якихось не складних задач...

Для БУШКРАФТУ і серйозних задач, буде інший ножичок, можливо з лінійки MORA...

Доречі, взяв собі ніж з нержавіючої сталі, той що позиціонується як КАРБОНОВА СТАЛЬ, або іншими словами вуглецева, відклав в сторону... Мотивація проста, це твердість металу, як відомо, чим твердіший метал, тим крихкість його більша... Нехочеться, щоб при падінні на каміння або ударі об щось тверде, викришувалось лезо... Можливо я перебільшую, але то така думка майнула, от і взяв такий!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 19 червня 2013, 00:16
написав Maks
Довгенько я дивився відео огляди, порівняння, рейтинги і гортав всякого роду статті, можна сказати десятками...

Дуже і дуже часто мені попадалось слово MORA, і так і сяк переглядав...
Сьогодні після роботи заїхав в магазин, подивитись на ножі цієї фірми...


Ну і як враження від MORA? Задоволений придбанням? Якщо пройшов серйозні навантаження цікаво який стан у нього? А то я свого Бушкрафта ще серйозно не провіряв. Робота по дереву і по кухні просто супер але це думаю в нього не межа.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 19 червня 2013, 18:38
написав Sonic
Ну і як враження від MORA? Задоволений придбанням? Якщо пройшов серйозні навантаження цікаво який стан у нього?



1 - Покупкою звичайно задоволений!!!
2 - Здивувала зручність в користування, рука не втомлюється, це ПЛЮС
3 - Всі функції похідного ножа виконує на раз-два
4 - На хардові випробовування я його не віддавав, небуло потреби, а просто так, ну його...

Загалом все позитивно, сидить в руці надійно, не переживаю що він вислизне...
Після розрізання пластмасової бочки, з товщиною стінки 1,2-1,5мм почав рвати папірець при розрізанні.

Після двох виїздів на рибалку, друзі захотіли і собі МОРУ)))

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 32 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron