Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 3 [ 32 повідомлень ]
вибір ножа

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 02 січня 2013, 02:31
в світлі останніх моїх пригод, задумався про маленький набір для виживання в екстримальних умовах, так як частенько вибираюсь на природу, всяке може статись...

почитавши статті про необхідні речі, стикнувся з думкою, що у мене немає хорошо ножа, який є незамінним в екстримальних умовах... Те що маю, тотак хліб з ковбасою порізати...

Зараз цікавить ніж компактний, щоб була можливість носити його практично завжди при собі, так би мовити кишеньковий, але і дієвий та помічний...

в неті прогулювався і знайшов цікавий варіант
Gerber Bear Grylls Ultimate Compact Fixed Blade
Зображення

що скажете?
Які варіанти порадите?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 02 січня 2013, 03:13
Рекомендую Mora BushCraft Force. Дуже потужний ножик. Виробництво Швеція. Все прекрасно ріже особливо продукти але і дерево для нього не проблема, хоча пилки немає. Зате він дешевший - десь 350грн. По співвідношенню Ціна/Якість абсолютний лідер.

mora.jpg
Якщо бюджет дозволяє лідери всіх рейтингів ножів SPYDERCO MILITARY (200$) та Spyderco Para-Military 2 (150$). Вони хоча складні але дадуть фору по ріжучості любому іншому ножу. Неймовірно надійні.

MILITARY.jpg
PARA-MILITARY 2.jpg
Для пилки та інших примочок краще мати додатково Швейцарського армійського (Victorinox або Wenger) чи мултітула.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Новенький
З нами з:
21 грудня 2012, 18:35
Повідомлень: 7
Звідки: Тернопіль - Камянець-Подільський
Дякував (ла): 6
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 02 січня 2013, 09:21
Всім привіт, на форумі новенький, ще не познайомився, але все з часом. Замовив собі на Новий рік ніж GERBER BG ULTIMATE FINE EDGE від BEAR GRYLLS. Якщо цікавить, на днях має прийти можу зробити огляд.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 02 січня 2013, 09:37
написав пірат
Всім привіт, на форумі новенький, ще не познайомився, але все з часом. Замовив собі на Новий рік ніж GERBER BG ULTIMATE FINE EDGE від BEAR GRYLLS. Якщо цікавить, на днях має прийти можу зробити огляд.


Це булол б круто!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 02 січня 2013, 09:41
написав Sonic
Рекомендую Mora BushCraft Force. Дуже потужний ножик. Виробництво Швеція. Все прекрасно ріже особливо продукти але і дерево для нього не проблема, хоча пилки немає. Зате він дешевший - десь 350грн. По співвідношенню Ціна/Якість абсолютний лідер.

mora.jpg
Якщо бюджет дозволяє лідери всіх рейтингів ножів SPYDERCO MILITARY (200$) та Spyderco Para-Military 2 (150$). Вони хоча складні але дадуть фору по ріжучості любому іншому ножу. Неймовірно надійні.

MILITARY.jpg
PARA-MILITARY 2.jpg
Для пилки та інших примочок краще мати додатково Швейцарського армійського (Victorinox або Wenger) чи мултітула.



Дякую, на Спайдерко грошенят не вистачить, шукаю до 500 грн, а за перший спасибі, буду шукати інформацію... Про швейцарські думав, але їхніх підробок сотні, треба з європи мабуть тянути!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 11 січня 2013, 11:32
Знайшов ще одного прекрасного представника універсальних ножів - MORA Bushcraft Survival. Це близнюк того ножа що я писав вище, але що цікаво в комплекті йдет алмазне точило и кресало. Що робить ніж справді універсальним.

mora survival.jpg
Сайт виробника (є маленткий відео огляд): http://moraofsweden.se/
В нас продають: http://nozhik.com.ua/c52-Nozhi_MORA/p35 ... chaya_stal
З недорогих потужних складних можу запропонувати Ganzo 701. Дуже потужний ножик - просто лом. І досить дешевий - приблизно 230грн.

ganzo-g701b-592-B-250x250.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
07 жовтня 2009, 11:02
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 січня 2013, 19:12
написав Sonic
Знайшов ще одного прекрасного представника універсальних ножів - MORA Bushcraft Survival. Це близнюк того ножа що я писав вище, але що цікаво в комплекті йдет алмазне точило и кресало. Що робить ніж справді універсальним.

Сайт виробника (є маленткий відео огляд): http://moraofsweden.se/
В нас продають: http://nozhik.com.ua/c52-Nozhi_MORA/p35 ... chaya_stal
З недорогих потужних складних можу запропонувати Ganzo 701. Дуже потужний ножик - просто лом. І досить дешевий - приблизно 230грн.

Я з ножиками з давніх давен граюсь і своїх 5 коп мушу вставити.
Ношу з собою Mora 711 ну і на поясі постійно Ganzo 704.
Хочу сказати шо Мора то є дійсно бомбовий ніж... зведення в "ноль" дає резючість надзвичайну (реально бриє)... Обзорів на Ютубах на цю тему багато... А от ніж від БГ хають на кожному кроці... Ганза - справжній лом. Виконання на висоті, клинок відцентрований, люфтів нема, відкривається одним рухом і порівняно непогана сталюка... Канат ріже (із збереженням різючості) трішки гірше ніж аналоги світових виробників. Спайдерко звичайно краще але і ноштує в 3 рази більше...
Ганзу купляв в Патріоті (240грн.)а Мору в Епіцентрі (117 грн.) Там і бушкрафт є однак собі не взяв (пошкодував грошей :nose: ).


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 14 січня 2013, 01:04
є аналоги ГАНЗИ, але не складні з надійними ножнами?

цікавить ніж саме з механізмом фіксації в ножнах, для можливості розміщення вздовж пояса, тобто горизонтально!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 14 січня 2013, 12:18
написав Maks
є аналоги ГАНЗИ, але не складні з надійними ножнами?

цікавить ніж саме з механізмом фіксації в ножнах, для можливості розміщення вздовж пояса, тобто горизонтально!


На рахунок Ganzo я б на твому місці подумав. Оптимальний варіант, якщо дивитись по універсальності і надійності, а по ціна/якість то взагалі я краще не знаю. Є різні моделі у них (700-ї серії) але всі дуже надійні, якщо замок типу AXIS. Його в складеному вигляді дуже зручно нозити на клыпсі, як на поясі, так і в кишені чи на рюкзак кріпити, а хочеш носити горизонтально то купи такий чехол типу як для "мобілки".
Але якщо хочеш саме фіксед то можу порадити з тих що тримав у руках Cold Steel: Outdoorsman Lite 20PH, Tanto Lite 20T чи Bushman 95BUSS. Також дуже надійні варіанти, а Bushman це взагалі вже майже сокира (дрова можна колоти та й як спис використовувати - супер для виживання.) Хоча мені більше до вподоби клинок типу Tanto як в Cold Steel так і Ganzo. Ну і ножі MORA, як вже було сказано завжди на висоті.
Також читав непогані відгуки про "Киляр" та "Muela" але в руках не тримав. Хоча в Кизляра сталь 65Х13 - скоро тупиться але й легко точиться пишуть.

cold_steel_outdoorsman_lite_20ph_7715524.jpg

cold_steel_tanto_lite_7715284.jpg

coldsteel_95buss_7715787.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 17 січня 2013, 15:15
написав mlad
Я з ножиками з давніх давен граюсь і своїх 5 коп мушу вставити.
Ношу з собою Mora 711 ну і на поясі постійно Ganzo 704.
Хочу сказати шо Мора то є дійсно бомбовий ніж... зведення в "ноль" дає резючість надзвичайну (реально бриє)... Обзорів на Ютубах на цю тему багато... А от ніж від БГ хають на кожному кроці... Ганза - справжній лом. Виконання на висоті, клинок відцентрований, люфтів нема, відкривається одним рухом і порівняно непогана сталюка... Канат ріже (із збереженням різючості) трішки гірше ніж аналоги світових виробників. Спайдерко звичайно краще але і ноштує в 3 рази більше...
Ганзу купляв в Патріоті (240грн.)а Мору в Епіцентрі (117 грн.) Там і бушкрафт є однак собі не взяв (пошкодував грошей :nose: ).


mlad а ти свої ножі де точиш? Ну Ganzo я ще уявляю як точити, а вот Мору незнаю. 771 дуже схожа на Бушкрафт але сам би точити свій не став, хоча в мене майже новий і точити ще не треба але до цього полюбому прийду. Щоб нормально наточити ножа треба шліфувальну пасту ГОИ і шліфувати на шкірі, а ще краще на войлочному крузі. Я цю пасту шукав і ніде не знайшов. Свого Вікторінокса точу сам вот думав потренуватись з пастою але не вийшло.

P.S. Цікаво подивитись на ножі в Епіцентрі. Є ризик що вони можуть китайські підробки продавати під Мору.
Ось тут написано про випадок підробок Мора 2000:
http://begemot.narod.ru/poddelka.htm
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
07 жовтня 2009, 11:02
Повідомлень: 14
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 18 січня 2013, 22:45
написав Sonic
написав mlad
Я з ножиками з давніх давен граюсь і своїх 5 коп мушу вставити.
Ношу з собою Mora 711 ну і на поясі постійно Ganzo 704.
Хочу сказати шо Мора то є дійсно бомбовий ніж... зведення в "ноль" дає резючість надзвичайну (реально бриє)... Обзорів на Ютубах на цю тему багато... А от ніж від БГ хають на кожному кроці... Ганза - справжній лом. Виконання на висоті, клинок відцентрований, люфтів нема, відкривається одним рухом і порівняно непогана сталюка... Канат ріже (із збереженням різючості) трішки гірше ніж аналоги світових виробників. Спайдерко звичайно краще але і ноштує в 3 рази більше...
Ганзу купляв в Патріоті (240грн.)а Мору в Епіцентрі (117 грн.) Там і бушкрафт є однак собі не взяв (пошкодував грошей :nose: ).


mlad а ти свої ножі де точиш? Ну Ganzo я ще уявляю як точити, а вот Мору незнаю. 771 дуже схожа на Бушкрафт але сам би точити свій не став, хоча в мене майже новий і точити ще не треба але до цього полюбому прийду. Щоб нормально наточити ножа треба шліфувальну пасту ГОИ і шліфувати на шкірі, а ще краще на войлочному крузі. Я цю пасту шукав і ніде не знайшов. Свого Вікторінокса точу сам вот думав потренуватись з пастою але не вийшло.

P.S. Цікаво подивитись на ножі в Епіцентрі. Є ризик що вони можуть китайські підробки продавати під Мору.
Ось тут написано про випадок підробок Мора 2000:
http://begemot.narod.ru/poddelka.htm

Щодо заточки...
Мору я ще не точив, (2 міс. тому був кулений).
Кажуть люди що через зведення в нуль Мору не просто точити... Але також кажуть що достатньо просто навести ріжучу кромку. В мене карбонова сталь, (МОРА 711) підводиться досить просто і тримає заточку пристойно.
А взагалі хочу зібрати такий точильний агрегат зібрати для каменів Ленскі...
http://forum.guns.ru/forum/97/295906.html
Камні для неї таки доведеться прикупити...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14

Додано: 25 січня 2013, 00:42
написав пірат
Всім привіт, на форумі новенький, ще не познайомився, але все з часом. Замовив собі на Новий рік ніж GERBER BG ULTIMATE FINE EDGE від BEAR GRYLLS. Якщо цікавить, на днях має прийти можу зробити огляд.


Щось дано не бачимо огляду? Дуже хотілось би прочитати відзив від людини, яка реально поюзала ніж Беара Грілза. Бо мені якось не довелось з ним стикатись, да і з простими Герберами не зустрічався, якщо чесно.
Звіт в студію!
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 25 січня 2013, 23:54
написав Sonic
Щось дано не бачимо огляду? Дуже хотілось би прочитати відзив від людини, яка реально поюзала ніж Беара Грілза. Бо мені якось не довелось з ним стикатись, да і з простими Герберами не зустрічався, якщо чесно.
Звіт в студію!



+1, ждьомс!


Новенький
З нами з:
21 грудня 2012, 18:35
Повідомлень: 7
Звідки: Тернопіль - Камянець-Подільський
Дякував (ла): 6
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 27 січня 2013, 19:06

P1272743.jpg
P1272742.jpg
P1272741.jpg
P1272740.jpg
P1272739.jpg
P1272738.jpgВсім привіт, тільки недавно забрав ножа, можливо затримка з доставкою через погоду. В комплект входить ніж, свисток (можна подати сигнал товаришу, що піймали трофейну рибу :heey: , щоб сусіди не догадалися), кресало для вогню, інструкція з виживання в якій є цікава інформація по розведенню вогню, будівлі шалашів т.д., ножни, з прикріпленим алмазним точилом для правки ріжучої кромки. ТХ писати не буду, всі дані є в інтернеті. Скажу тільки перші враження, поки в польових умовах ще не випробував, хоч на ножнах і є бірка зроблено в Китаї, але ззовні все дуже гарно, гарний дизайн, кольора підібрані так, що випадково залишений в траві ніж можна легко помітити, дуже зручна ручка з приємної на дотик резини яка в мокрих руках не скользить, ідеально підібраний центр ваги, на тильній частині рукоятки є металевий набалдашник який можна використовувати як молоток. Ножни з пластмаси на нейлоновій основі з горизонтальним або вертикальним кріпленням. Заточка дуже хороша, бумагу ріже добре. Загальні враження дуже приємні, думаю дуже добре підійде в якості основного ножа, заготівля дров для вогню, чистка риби і т.д. Єдиний поки недолік, що я помітив це те, що може з часом стиратись покриття самого леза.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2013, 09:57
Недавно китайці зробили підробку на легендарний Spyderco Paramilitary - 2. Дивився огляд ніж просто супер а ціна всього 300грн. Оригінал же коштує коло 300 бакінських. По якості набагато превищує Ganzo, які також нічого.
Якщо хтось десь бачив де його продають, пишіть сюда. Дуже хочу його придбати.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 3 [ 32 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron