Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 6 [ 83 повідомлень ]
Чи варто відпускати рибу??? (П.С. не лише карпятникам)

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 лютого 2011, 20:03
написав Рибацюга
а на рахунок випускання то то був мій перший з другом клен і я виріший забрати його додому(і він по мірках ваги не був маленьким!!!!!!!!

А чим ви мотивуєте випускання маленьких риб чи великих? Різниця яка?
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 07 лютого 2011, 21:11
написав Serhij
написав Рибацюга
а на рахунок випускання то то був мій перший з другом клен і я виріший забрати його додому(і він по мірках ваги не був маленьким!!!!!!!!

А чим ви мотивуєте випускання маленьких риб чи великих? Різниця яка?

Те що якби я часто ловив клена то я би випускав недумаючи!А так я хотыв принести додому показати батькам тому що вони ы багато рибакыв навыьть ныколи не бачили Клена)))) а нарахунок вЕЛИЧИНИ то я дивлюся на рибу щуку випускаю менше 600гр окунь 300 залежно выд кльову)))))(або коли нерест риба з ыкрою то випускаю ВСЮ!)

Але найголовныше треба боротися не з рибаками якы не випускають рибу а з БРАКОНЄРАМИ(ті шо путанки і особливо електровудками ловлять!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)ВОни наносять ВЕЛИЧЕЗНРИЙ удар на розвиток водного господарства!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 08 лютого 2011, 00:01
Я вже багато років тому переконався, що тут країна стрелочніків, кожен старається спихнути вину на когось іншого.
Ну а відпускати недомірків і забирати рибу яка тільки починає нереститися ну якось нелогічно. Чи працює підхід "вот підросте і я її теж зловлю і з'їм"?
Забрати тау рибу з екосистеми є відчутним для тої водойми і будуть відповідні наслідки.
Ну і будьте такі ласкаві, перестаньте писати пости великими літерами.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 лютого 2011, 17:13
скільки людей стільки думок!)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 08 лютого 2011, 22:55
Наша пісня гарна -нова...Вставлю і своїх п*ять копійок .Рибалю в основному на нашій водоймі з лодки .Остатній трофей (більше 8-9 кг) років шість назад , притому, що на рибалці практично через день.Той самий карп*ятник за добу 3-4 шт в середньому 10 кг.Цікаво,якби не випустив, і рибалка так на тиждень ...:question: Звичайно відпускати !!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2011, 21:59
Що стосується питань моралі і шкоди яку ми завдаємо рибі, то рибі краще за все коли рибак залишається вдома.
:timeout:
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 2
Хочячек, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 20 лютого 2011, 20:57
написав Паша
Що стосується питань моралі і шкоди яку ми завдаємо рибі, то рибі краще за все коли рибак залишається вдома.
:timeout:

а якщо поєднати мораль і шкоду і так щоб рибак получив задоволення? напевне те що вище писали і я і сергій і Niko і...? нє?
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 20 лютого 2011, 23:53
:russian: Я вважаю, що і одна друга думка мають однакове право на життя.
Завдяки спортсменам відпускання риби стало таким собі хорошим тоном в рибалці. Само собою, відпускаючи рибу, не зменшуємо її кількість в водоймі, а може навіть і збільшуємо, ну хоча б даєм їй шанси на "продовження роду". :heey:
Але з іншого боку ніхто не забирав права у рибака в межах діючого законодавства використати улов в його гастрономічних інтересах. І тут знову ж таки питаня совісті. Якщо риба не потрібна звичайно треба випустити, але я не бачу злочину в тому щоб привезти додому з рибалки кілька рибин, чесно зловлених, і порадувати себе, родичів, знайомих смачною стравою.
Для мене (думаю і для більшості форумчан) не є проблемою випустити рибу будь-якого розміру. Але люблю я, наприклад, тараньку, тому краще я сам зловлю і засушу кілька рибин, чим купляти тараньку на базарі чи в магазинах: по-порше, невідомо як і в яких умовах вона готувалась, по-друге - купуючи там ту ж тараньку я буду створювати попит на неї, і стимулюватиму подальший вилов риби продавцями - а це вже "промисловий" вилов (не 5-6 штук!) і думаю як правило незаконний.
За це повідомлення автора SFox подякували: 6
Анатолійович (04 лютого 2012, 02:08), BOB, GOR, gosha, Rst (05 травня 2011, 11:30), володя


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 січня 2011, 14:45
Повідомлень: 70
Звідки: Zbarazh
Дякував (ла): 101
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 21 лютого 2011, 14:11
відпускати , не відпускати все залежить від людини
якщо я зловлю одну-дві рибини і заберу їх нічого не зміниться
але якщо браконєри ловлять десятки кілограм- то вже біда
значить треба з тими л-ми боротися )))))))


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
22 січня 2012, 11:51
Повідомлень: 32
Звідки: Ягільниця-Одеса
Дякував (ла): 8
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 02 лютого 2012, 22:53
"Епілог
Чому у нас не так, як в Австрії? Чому ми приводимо своїх дітей на мертві озера, де кілька років тому якийсь мерзотник убив всю рибу струмом? Чому ми забираємося високо в гори для того, щоб не бачити села, де чи не в кожній хаті думають, як поставити сітку на річку? Чому відпускаючи зловлену форель чи харіуса, ми чуємо жадібне:"Краще б мені віддав!"? Чому велика риба не плаває у нас під ногами? Про це боляче писати, але навіть за найоптимістичними прогнозами, в найближче десятиліття у нас нічого не зміниться. Відповідно до піраміди необхідностей Абрахама Маслоу, гармонія, у даному випадку, гармонія з природою, розташована практично на самій вершинці. Перед нею йдуть фізіологічні потреби, потім відчуття безпеки та захищеності, потім бажання кохати. та бути коханим, згодом необхідність у повазі, пізніше бажання знати і розуміти, і аж за тим тільки можна говорити про гармонію. Поки українці не будуть забезпеченні, зокрема, і державою, нижчими шарами цієї умовної піраміди, наша риба й надалі перебуватиме на межі зникнення, а наша природа й надалі буде піддаватися плюндруванню. Бо про яку красу можна говорити, коли у тебе бурчить у шлунку"//
Це не мої слова. Епілог з статті "З нахлистом по Австрії" Рыболов профи
За це повідомлення автора Jordan подякували:
voha-san (02 лютого 2012, 23:09)
Востаннє редагувалось Jordan в 02 лютого 2012, 23:05, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 02 лютого 2012, 23:01
Золоті слова!!! -важко щось добавити


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 02 лютого 2012, 23:31
написав Jordan
"Епілог
Поки українці не будуть забезпеченні, зокрема, і державою, нижчими шарами цієї умовної піраміди, наша риба й надалі перебуватиме на межі зникнення, а наша природа й надалі буде піддаватися плюндруванню. Бо про яку красу можна говорити, коли у тебе бурчить у шлунку"//
Це не мої слова. Епілог з статті "З нахлистом по Австрії" Рыболов профи


Знову хтось чи щось має того українця чимось забезпечити. А вже як забезпечить ,отоді...
Якщо мало заробляєш- працюй більше,по 12 годин ,по 14 на добу ,міняй роботу , вчись ,вдосконалюйся ,ставай спеціалістом ,причому найкращим у своїй галузі - з*явиться матеріальний достаток і задоволення фізіологічних потреб.
Будь особистістю, стань сильним і захистиш себе та своїх близьких.
Прийми душ ,випери шкарпетки ,перестань дихати пивним перегаром , побач у близькій людині не бабу ,а жінку - пізнаєш і кохання.
При тому раптом виявиш і повагу до себе.
Потім ,заробивши купу грошей ,нажершись мняса і купивши жжипа , задуши в собі гниду і не купуй підводне ружжо і не фотографуйся весь обвішаний рибою.
Скажу тобі відверто ,ніхто тебе ніколи нічим не забезпечить ,піднімай свій зад і починай щось робити ,бо все залежить тільки від тебе.Просто так не буде нічого.І риби теж.
Jedem das Seine
За це повідомлення автора andrej подякували: 4
Babai (03 лютого 2012, 00:11), Хочячек (03 лютого 2012, 15:18), Дубовий Василь (02 лютого 2012, 23:34), ЩукарьJ (02 лютого 2012, 23:41)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
22 січня 2012, 11:51
Повідомлень: 32
Звідки: Ягільниця-Одеса
Дякував (ла): 8
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 02 лютого 2012, 23:53
Не треба тут узагальнювати, ок? Якщо я тут це виклав, то це не означає, що все вище сказане стосується мене (; . О так в нашій держ кожен може досягнути чогось, на сміши. По твоїй логіці держ воопше ні при чому? Коли число безробітних і бідних невпинно зростає то це їх проблема? Самі в всьому винні?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 02 лютого 2012, 23:59
Jedem das Seine
Jedem das Seine

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
22 січня 2012, 11:51
Повідомлень: 32
Звідки: Ягільниця-Одеса
Дякував (ла): 8
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 03 лютого 2012, 00:02
кожному своє? хм

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 6 [ 83 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron