Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 6 з 6 [ 83 повідомлень ]
Чи варто відпускати рибу??? (П.С. не лише карпятникам)

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
22 січня 2012, 11:51
Повідомлень: 32
Звідки: Ягільниця-Одеса
Дякував (ла): 8
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 03 лютого 2012, 21:06
Ну оці підводники і сіточники - електрики то трохи інакше по фінансах різниця суттєва. А якась схожість в таких підводниках з педофілами є, в них з психікою не все впорядку. То точно.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 вересня 2011, 20:35
Повідомлень: 65
Звідки: Ternopol
Дякував (ла): 41
Подякувати: 70
Повідомлення
Додано: 03 лютого 2012, 21:57
читаю все і мене дуже нервують і дивують окремі вислови...
по-перше, скільки нашому бидлові грошей не давай все рівно буде ловити рибу сітками, током, динамітом... все рівно буде ср...ти під себе, викидати сміття у воду і гадити, а потім жалуватися чого в нього діти дауни і т.д
не знаю для чого то затронув, але думаю що воно все звязане між собою...
і не потрібно його захищати...до того ж зараз не голод, і нормальна людина навіть в найзабитішому селі проживе своїм господарством...і не треба робити акцент на цьому...це не оправдання в даний час...
по-друге, частина з того бидла не бідні люди, і ловлять ту рибу і ср..ть просто так...по звичці...
про підводників я мовчу...десь обговорювали колись це вже...
За це повідомлення автора mahtura подякували: 3
Анатолійович (04 лютого 2012, 02:21), m1g0r (03 лютого 2012, 22:52), Pashtet (08 лютого 2012, 13:31)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 03 лютого 2012, 22:45
написав Jordan
Ок. Приклад: українець, бюджетник з мізерною зарплатою( таких дууже багато) дехто по твоїх словах знайде вихід і підніметься. А що робити решті? От вони і промишляють, треба ж якось утримувати сім'ю.

в таких випадках я кажу, най йде на стройку там більше платят ....
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
15 вересня 2011, 18:00
Повідомлень: 71
Звідки: Збараж сіті
Дякував (ла): 248
Подякувати: 115
Повідомлення
Додано: 03 лютого 2012, 22:47
Аборигени і в Африці аборигени.
Але тему ми підняли чи варто випускати рибу,я вважаю що випускання риби це рост в риболовлі,рибалка перетворюєтся для тебе не в "злапав руки ноги дрижать,ааа здаравенная о буду мав шо жерти"а для душі вийшов навіть нічого не зловив поторчав,зловив випустив тоже поторчав + получаю задоволення від відпускання і совість спокійна що рибка плаває ходить на діскотєку і до школи...
Тай взагалі багато людей може й би відпустили але дуже соромлятся перед друзями чи просто рибаками,тіпа мол ти шо дибіл карще дай мені або курам дам йопт...я таких шлю далеко нах....
Сам випускаю 95% риби і вам раджку :beer:
П.с тоже колись брав рибу шоб нажертись
А на рахунок бідний не бідний це рибалки ніяк не стосуєтся,є шо крадуть мільярди і всеодно мало а комусь і 1-2 тищі хватає...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 05 лютого 2012, 21:19
Ух як тема завертілась =-O . Просто свобода слова якась вийшла. До чого тут, якийсь соціальний статус? Людина задала запитання відносно ставлення кожного до правила: "зловив - відпусти", а тут баталії розгорілись. Я наприклад також на державу труджусь, то мені напевно належить по статусу мішок риби забрати з водойми, а я тупий не знав такого і старався уникати "перелову". Моя особиста думка така: якщо тобі треба більша зарплатня, то:
або міняй роботу;
або більше працюй;
дякувати Богу нас в цьому не обмежують.
А риби бери стільки скільки ти потребуєш, однак, не більше встановленої законом норми, або не бери взагалі,
питання особисте.
Стосовно ж убогих браконьєрів, то вони здебільшого бідні тільки в розумовому плані (бомжі сіток не ставлять, вудочками не ловлять і током не б"ють)
Рыбак мудака видит сдалека
За це повідомлення автора воха подякували:
parawyt (18 травня 2012, 16:53)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 06 лютого 2012, 09:19
як на мене , то з данної теми, ми переходимо на особистість.
знаю по собі, відпустити улов важко, и потрібна не аби яка сила волі, що б це зробити.
в мому випадку все проще, у моїй сімї, рибу не їдять, тому я ловлу для задоволення.
а фактично на 3-5 людей 3,5кг, риби в день цілком досить.
я би взагали, заборонив ловити рибу всім, хто не явлвляється членом рибацької громади, як це зробленно в Європі., там якщо, ти не маєш посвідення рибака, то і на маєш права підходити з вудилищем до водойми.
миулого сезону спостерігав сидячи на містку в Івачеві , як наші рибаки ловили рубу на ’штани’ я був холодний, окунці по 50 грам краснопірка по 50грам, швидко заповнювали садки, а коли попадались крупні екземпляри промовляли ::
--- ооо це 5грн, це 10, а це 15 гривень.
А коли я відпускав 100 грамових рибок на мене дивились як на ДЕБІЛА.

P.S. В наших рибаків та мисливців, повністю відсутьня культура рибальства та полювання,
и слава богу, що трапляються вийнятки, и маю надію що, з кожним роком кількість цих вйнятків буде збільшуватись. Згідно законодавства:
- Якщо горомадянин бачить вчинення злочину, и не чинить цьому перешкоди, то даний громадянин являється співучасником даного злочину
, ось робіть висновки.
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ
За це повідомлення автора spirittr подякували:
igora (06 лютого 2012, 15:36)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
28 січня 2012, 21:32
Повідомлень: 5
Звідки: Ходорів,Львівської обл.
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 травня 2012, 09:16
написав E_n_d_r_i_k
да но тре подумати про людей які ловлять рибу сіткою і не відпускають, ні малої ні великої.

шановн!! Рибу ще "вудкою" ніхто не виловив!!!! Сітки, електровудки-- основна загргоза! Не один раз чув, що та ж сама охорона "бомбить" водойму з човнів. Як з цим давати раду-ось основна проблема!!! А риби усім вистарчить. :gan:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 14 травня 2012, 13:07
написав ru6ak
Сітки, електровудки-- основна загргоза!


правдиві слова!!!

кожен сам вирішує, що йому робити з впійманою рибою...
можливо хтось ловить для задоволення і відпускає, а можливо хтось реально любить поїсти впійману рибу власними руками на свою вудочку!

я думаю, що "зловив-відпустив" не може бути правилом!!!
Хай кожен вирішує, що робити з рибою яку впіймав...

це моє ІМХО!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 6 з 6 [ 83 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron