Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 19 повідомлень ]

Хочеться почути думку форумчан

Як ви оцінюєте блог в цілому?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді
  • Оцінка позитивна. Буду відвідувати і надалі.

    32% 32% [ 7 ]
    • Ні плюс, ні мінус. Можливо буду читати час від часу.

      59% 59% [ 13 ]
      • Глянув, плюнув і забув.

        9% 9% [ 2 ]
Всього голосів : 22
Хочеться почути думку форумчан

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 15:17
Всім привіт. Зразу хочу сказати, що цю тему я створюю не заради реклами ресурсу. Я зрозумію якщо її видалять, але просив би цього не робити, адже це питання для мене важливе.
Отже, є такий собі інтернет-блог proklev.com з власником якого у мене ділові відносини. На мене покладені завдання по наповненню сайту контентом. Тому я хотів би почути думку форумчан про даний ресурс. Мені цікаво, що туди потрібно додати аби кожен з цікавістю відвідував сайт щодня. Можливо це нові розділи, якийсь загальний матеріал, звіти з риболовлі і т.д. Цікавить все. Це допоможе мені визначити напрямок наповнення сайту матеріалами. Думаю, що в майбутньому цей сайт буде цікавий багатьом, адже там планується розміщення самої різноманітної і цікавої інформації стосовно риболовлі.
Наперед дякую всім відвідувачам за відгуки і прошу адміністрацію лояльно віднестись до даної теми.
Відгуки залишайте тут, в ПП або шліть на електронну адресу ooascheoo@gmail.com
Востаннє редагувалось Asche в 14 травня 2013, 09:23, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 18:36
усе дуже просто, читаєш на форумах які сайти по даній тематиці є найбільш популярні. Заходиш на цей сайт і все стає зрозуміло( які теми цікавлять, чим наповняють, що пропонують).
Приклад
http://www.rybalka.com/
http://www.sportfishing.ua/
http://fishing.kiev.ua
і так далі. Ще подивись їхню статистику - кількість відвідувачів за день, місяць.( багато відвідувань або постійних користувачів - хороший сайт( є все необхідне для рибалки).

Успіхів)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 18:51
написав Babai
усе дуже просто, читаєш на форумах які сайти по даній тематиці є найбільш популярні. Заходиш на цей сайт і все стає зрозуміло( які теми цікавлять, чим наповняють, що пропонують).
Приклад
http://www.rybalka.com/
http://www.sportfishing.ua/
http://fishing.kiev.ua
і так далі. Ще подивись їхню статистику - кількість відвідувачів за день, місяць.( багато відвідувань або постійних користувачів - хороший сайт( є все необхідне для рибалки).

Успіхів)


Дякую за відгук.
Також хочеться прочитати думку учасників форуму про те, що б вони додали на сайт а що там є зайвим.
Тим часом я бачу, що людям треба максимум звітів з фото. Будемо працювати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 19:01
на багатьох форумах обговорюють снасті елітні, або середнього цінового дапазона, що є не завжди доступно звичайним рибалкам. Є снасті бюджетні, я не маю на увазі одноразовий китай, да впринципі, якщо хочуть обговарювати їх, то нехай роблять це, кстаті можна і у нас на форумі якусь подібну тему створити.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 19:04
написав tedden
на багатьох форумах обговорюють снасті елітні, або середнього цінового дапазона, що є не завжди доступно звичайним рибалкам. Є снасті бюджетні, я не маю на увазі одноразовий китай, да впринципі, якщо хочуть обговарювати їх, то нехай роблять це, кстаті можна і у нас на форумі якусь подібну тему створити.

Дуже дякую. Якраз є бажання наповнити сайт звітами про бюджетні воблери.


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 21:53
Про бюджетне +1. Є ж багато людей які не знають з чого почати, але проблема в тому шо вони до того сайту в більшості випадків не доберуться. То можна зробити акцент на тих людей які "шарять". Наприклад для спінінгістів яким цікавий мульт і вони не знають з чого почати,або хочуть половити на фідер.
Цікаво б було побачити статистики,голосування,огляди воблєрів(особливи цікаво якшо огляд робився в наших краях), нові-експеремениальні види лову(але не з допомогою акумулятора :) ).
А для новачкі які тільки хочуть і не знають нічого то можна присвятити окремий блог. Ну де б були вже готові комплекти з цінами. Наприклад комплект "мдж": блю бірд 0,5-5(500грн); катана 2000,1000, альвіо, екусіма (300-400грн); санлайн супер пе 6лб (180 грн).
Ну я думаю то б навіть в нас на форумі не помішало мати создану таку тємку


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 22:27
Дещо не зіден з думками про бюджетне,початківців." Наприклад для спінінгістів яким цікавий мульт і вони не знають з чого почати".Якщо радити щось бюджетне=дешеве=гірше,то або людина "вкурить тєму" і купить щось краще(лишні витрати),або не "вкурить"(мульт не кидає,джерк нє тот торт,нитка не тримає і т.д) і взагалі забьє...Можливо варто звернути увагу на найкраще в своєму ціновому діапазоні?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 06:39
Про джеркінг багато сказати не можу, бо сам таким не займався. В загальному будуть тексти не просто загальні, а з "чувством, толком, расстановкой". Ніхто не зацікавлений в тому щоб писати там єресь. Все буде писатись для людей. Я не спорю, що варто потратити зразу нормальну суму грошей і купити хороші снасті. Але є і бюджетні варіанти які заслуговують на увагу. Тому і про них можна написати. В кожного різні фінансові можливості. Я наприклад успішно ловлю рибу ББ 0.5-5 вже другий сезон і ніяких нарікань не маю. Хороший бюджет, чому не написати про нього? Десь так.
А за відгуки дякую.
P.S. Було сказано що до сайту важко буде добратись. Я не займаюсь його розкруткою, це робить власник. А амбіції в нього великі і поєднані зі знаннями і можливостями. Тому цілком можливо, що саме цей сайт в майбутньому буде в топі при пошуку в гуглі і т.д.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 грудня 2008, 21:03
Повідомлень: 341

Дякував (ла): 68
Подякувати: 257
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 19:13
Найкоректніше було б на тому ресурсі зробити пару шаблонів для голосувань. Збирав би всю інформацію там , на місці. Бо поки поскачеш між двома сайтами, то все забудеш, що хотів сказати. Тепер ще одне - на яку аудиторію орієтуєтесь ? Мені здається, що в цьому вигляді він призначений не для нашого регіону. ІМХО, звичайно, але з цього треба починати. Тебе ж не цікавить думка про блог у жителів, скажемо, Тюмені, чомусь тут питаєш ? ;)
Та й фото там є,чесно кажучи, неприйнятні для серйозних блогерів. Фільтруйте і модеруйте.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 19:37
написав Володимир
Найкоректніше було б на тому ресурсі зробити пару шаблонів для голосувань. Збирав би всю інформацію там , на місці. Бо поки поскачеш між двома сайтами, то все забудеш, що хотів сказати. Тепер ще одне - на яку аудиторію орієтуєтесь ? Мені здається, що в цьому вигляді він призначений не для нашого регіону. ІМХО, звичайно, але з цього треба починати. Тебе ж не цікавить думка про блог у жителів, скажемо, Тюмені, чомусь тут питаєш ? ;)
Та й фото там є,чесно кажучи, неприйнятні для серйозних блогерів. Фільтруйте і модеруйте.


За шаблони - справді гарна думка.
Аудиторія - власник бажає зібрати аудиторію насамперед українську. Я і справді не розумію до чого там стаття про нерест лосося, але про це будемо говорити з ним. Якщо говорити про методи ловлі, то тут має бути різноманіття.
Фото - звернемо увагу. Продивився фотографії. Вони і справді неприйнятні. Хоча їх і залишали відвідувачі, таке звірство не варто там тримати.

Ще одне цікаво. Можливо потрібно систематизувати все по розділах? Як тоді буде краще: по видах риби, по методах рибалки, чи і те і те?
На мою думку краще також буде прикріпити обговорення матеріалу до форуму. Що скажете?

Думаю що в скорому часі будуть прикріпленні голосування.
Дякую за відгуки, ви справді допомагаєте.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 20:21
таке обговорення корисне, на мою думку, почалось з маленького прохання допомогти і порадити, але люди підключились, висловлюють свої думки і поради, як кажуть, в суперечці і обговоренні народжується істина, ми і для цього сайту щось корисне отримаємо, я думаю непогана ця тема.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 20:40
написав tedden
таке обговорення корисне, на мою думку, почалось з маленького прохання допомогти і порадити, але люди підключились, висловлюють свої думки і поради, як кажуть, в суперечці і обговоренні народжується істина, ми і для цього сайту щось корисне отримаємо, я думаю непогана ця тема.

Дякую. Дуже багато чого корисного вже почерпнув. Маю надію, далі - більше. Головне зібрати інформацію, систематизувати її і зробити поправки і обновки. Дякую всім за допомогу.


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 21:41
Сьогодні почитав парочку статей з цього сайту. Особливо сподобалась про ловлю лина і про загальний нерест риб,всім рекомендую)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 лютого 2012, 20:48
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 22:23
а цей сайт тільки на російській??? нема українською?? :)
Найбільшою рибою в річці стає та, що не клює на приманку...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 14 травня 2013, 07:47
написав Stepan007
а цей сайт тільки на російській??? нема українською?? :)

В майбутньому будуть статті на двох мовах.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 19 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron