Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]
Курящі рибалки

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2013, 21:45
Запитаннячко: як з тут присутнійх рибалок відносяться до куріння. Сам курю , особливо під час риболовлі , але планую завязувати. Було б добре зробити голосувалку, просто не знаю як (модери поможіть як не важко). Цікаво який відсоток рибаків палять ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2013, 21:55
Палю. Кидаю час від часу. Окурки в воду не кидаю, так як деякі "любітєлі". Планую змайструвати таку собі ходову попільничку, аби в неї скидати окурки під час рибалки. Особливо актуально коли ловиш взабродку.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2013, 23:08
написав Asche
Палю. Кидаю час від часу. Окурки в воду не кидаю, так як деякі "любітєлі". Планую змайструвати таку собі ходову попільничку, аби в неї скидати окурки під час рибалки. Особливо актуально коли ловиш взабродку.

Така культура заслуговує поваги!Сам курю,деколи кидав(наібільше 1.5 року),мрію кинути знов і назавжди.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2013, 00:02
написав sagittarius79
Запитаннячко: як з тут присутнійх рибалок відносяться до куріння. Сам курю , особливо під час риболовлі , але планую завязувати. Було б добре зробити голосувалку, просто не знаю як (модери поможіть як не важко). Цікаво який відсоток рибаків палять ;)


Не палю, і вкрай негативно ставлюсь до тих хто палить. В місті взагалі просто виходжу з себе коли хтось палить і дим затягує в мою сторону особливо в громадських місцях, голова зачумлена, та й пасивне куріння шкодить значно більше...
А щодо паління на риболовлі, то тут головне дійсно не "ср..ти в колодязь з якого пєш", займатись самовихованням та й задуматись про своє здоров'я і ближнього свого.
Загалом колись по Дискавері дивився передачу про паління, то там говорилось про те, що якщо взяти виміряти весь щоденний "вихлоп" курців на планеті, то він прирівнюється до афігєнно потужної теплоелектростанції і займає далеко не останнє місце в погіршенні екосистеми і дуже зле впливає на озоновий шар.
Висновки очевидні!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2013, 09:43
Я не курю, цигарку пробував тільки одного разу, на морі під стаканчик вина покурив Капітан Блек, чьот не сподобалось!)))
До того, десь в 11 класі школи задумався, чи теплий дим від сигарети, чи мже він трохи зігріти, ібо я стояв на зупинці вже хвилин з 20-30 а маршрутки ще не було. Навколо температура -25!

Сприводу куріння на риболовлі, то вся моя компанія рибацюг курить, притому на рибалці курять значно більше! є друзі, котрі курять виключно на рибалці, а повернувшись додому забувають про цигарки!

Сприводу засмічення, то окурки як і все сміття у нас збирається в мішки, все що горить випалюється, а все, що не горить іде в окремих мішка до найблищого смітника...
В варіанті риболовлі на Водосховищі, пакети їдуть до міста Кам"ячнець Подільський і на заправці ВОГ летять в смітник, це кілометрів з 50 (викидати сміття в селах, або поблизу придорожніх магазинів коло маленьких смітничків совість не дозволяє)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 травня 2010, 13:14
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2013, 13:59
Щоб не засмічувати недопалками природу існують кишенькові попільнички
Зображення


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 березня 2010, 23:15
Повідомлень: 33

Дякував (ла): 38
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 25 грудня 2013, 21:44
Сам не палю,і на роботі неодноразово піднімав питання про доплату некурящим,поки безрезультатно,але курящих по власному бажанню стало менше :) :BYE:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 квітня 2012, 15:29
Повідомлень: 113
Звідки: Ivano-Frankivsk
Дякував (ла): 12
Подякувати: 74
Повідомлення
Додано: 27 грудня 2013, 09:13
написав plumber
Сам не палю,і на роботі неодноразово піднімав питання про доплату некурящим,поки безрезультатно,але курящих по власному бажанню стало менше :) :BYE:



цікава така ідейка, треба буде підняти питання)))

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron