Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
В пошуках команди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 02 березня 2014, 21:44
Чесно кажучи, до кінця не усвідомлюю сенс створення цієї теми. Керує мною, скоріш за все, надія.

Отже, пропоную свою кандидатуру в якості учасника команди для участі в змаганнях зі спінінгової ловлі. Після того, як взяв участь в них вперше, з"явилось нестримне бажання продовжувати це заняття і надалі. По великому рахунку участь можна брати і в особистому заліку. Але більш доцільним вважаю виступ в команді.
Реально, я не знаю чи ця тема чимось допоможе, але "попытка не пытка".

Радо відповім на всі запитання, пропозиції та інші звернення. Готовий надати будь-яку додаткову інформацію.

Дякую за увагу і маю надію на позитивне завершення цієї історії для всіх сторін =)


Активний дописувач
З нами з:
09 липня 2010, 15:03
Повідомлень: 59
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 29
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 12:19
Доброго дня усім. Даного сезону планую виступати по фідеру на змаганнях то ж потрібний напарник в команду, якщо є бажаючі пишіть.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 16:05
написав Asche
Чесно кажучи, до кінця не усвідомлюю сенс створення цієї теми. Керує мною, скоріш за все, надія.
Отже, пропоную свою кандидатуру в якості учасника команди для участі в змаганнях зі спінінгової ловлі. Після того, як взяв участь в них вперше, з"явилось нестримне бажання продовжувати це заняття і надалі. По великому рахунку участь можна брати і в особистому заліку. Але більш доцільним вважаю виступ в команді.
Реально, я не знаю чи ця тема чимось допоможе, але "попытка не пытка".
Радо відповім на всі запитання, пропозиції та інші звернення. Готовий надати будь-яку додаткову інформацію.
Дякую за увагу і маю надію на позитивне завершення цієї історії для всіх сторін =)

написав Masterok
Доброго дня усім. Даного сезону планую виступати по фідеру на змаганнях то ж потрібний напарник в команду, якщо є бажаючі пишіть.


Пропоную Вам зустріч в цю суботу 15.03 о 10.00 на "гребному каналі", тут Ви обов"язково найдете напарників для своїх команд і найдете вже готову велику КОМАНДУ, яка трошки "хвора" від рибальського спорту. Ми збираємось на каналі продовжувати підготовку місць для рибальства, якщо є бажання приєднуйтесь, будемо дуже раді.
http://fsfu.org.ua

Активний дописувач
З нами з:
09 липня 2010, 15:03
Повідомлень: 59
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 29
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2014, 15:37
Чи є бажаючі поїхати в Коновку на змагання по фідеру на 3-4травня, складу компанію в команді, пишіть


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2014, 19:04
дивно, в коновці скали, там порожняком до води стремно спускатися
Мурчик-добрий! Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: