Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 17 повідомлень ]
Зариблення за і проти

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 23:23
Сьогодні від рибалок почута така інформація, Зариблення ми не підтримуємо бо вважаєм, що коли побороти браконєрство і почати дотримуватись норм вилову то риби і так буде достатньо.
1 Побороти браконєрство-насьогодні і вближчому маюбутньому навіть обєднавши всі сили ,ми розумієм шо це нереально.
2 Дотримуватись норм вилову---??????----навіть ніякий комент в голову неприходить, можливо коли неклює. на орендованому ставку де кожен кг дорожче ніж в сільпо, на одгого рибалку по одному інспектору,........
Напрошується питання. то коли риби буде достатньо???
В нашому місті реально унікальне озеро, для відпочинку та риболовлі на якому спільними зусилями можна побороти браконєрство, цьому сприяє два теплохода які півроку корсують по водоймі і видимість в людей як надолоні шо вдень так в ночі. Рельєф дна та площа водойми дає можливість прижитись будь якому виду прісноводних риб. Кормова база також шикарна. Мсця для зимувань ідеальні, практично ніколи немає зимової задухи чи скидання води в нерест.
Тільки одна проблема нерест, нереститись риба йде в канал, де вже на мосту її зустрічають а пронятиньські проважають в неристилеще. Тому давайте будем пильні стосовно каналу.

Моя позиція однозначна, зариблення потрібно проводити кожного року великими силами і врезультаті ми отримаємо водойму де всім буде достатньо риби. Таким чином ми зробим рибалок свідомішими і донесимо до підростаючих поколінь хороші звички.

В нас в озері водяться різні риби, але деякі види відсутні хоча є всі умови для їх існувань.
Товстолоб - в наших водоймах не нериститься ; деж йому взятись коли не запускати.
Сом - ідеальні умови для розмноження і росту до великих розмірів, але деж йому взятись???
Карп, карась, амур- кількість мізерна і шо вони самі пособі відродяться довго прийдеться чекати.

Думаю варто створити програму по щорічному зариблені, підключити максимальну кількість рибалок, риболовні організації, риболовні магазини, спонсорів ,всіх небайдужих людей, спробувати вибити якість кошти з бюджету (відділу молоді і спорту).


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 23:40
На мою думку. Подати пропозицію від рибальських, спортивних, підводних клубів, про те, що б з отриманих коштів від нанесених збитків браконьєрами, надавались частка коштів на зариблення водойм. І при досягненні енної суми можна закупити малька і випустити їх у водойму. Але провести етіологічне дослідження по кожному виду.


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 06:46
Доречі. сомом вже зарибляли озеро, я б підписався скинутись на зариблення озера карпом та амуром.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 08:12
написав Killer
На мою думку. Подати пропозицію від рибальських, спортивних, підводних клубів, про те, що б з отриманих коштів від нанесених збитків браконьєрами, надавались частка коштів на зариблення водойм. І при досягненні енної суми можна закупити малька і випустити їх у водойму. Але провести етіологічне дослідження по кожному виду.


ідея гарна , але у нас поки цього досягнеш то риби взагалі в ставі не буде :) маю на увазі бюрократів, закони і тому подібне, але зариблення водойми пропозиція гарна, я за, і готовий скинутись, якщо буде така пропозиція, треба карпа, амура, товстолоба, але то треба зробити розумно, пам'ятаю пару років тому запускали малька в нас став, так чайки так пообжирались, що взлетіти не могли.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 08:19
написав Shymaher
Сьогодні від рибалок почута така інформація, Зариблення ми не підтримуємо бо вважаєм, що коли побороти браконєрство і почати дотримуватись норм вилову то риби і так буде достатньо.

В недалекому майбутньому викорінити бракон"єрство не вийде, незважаючи навіть на сумісні зусилля (менталітет, мля) допоки не втрутиться держава (фінансування , кратне збільшення штату рибохорони і т.д.) що буде дуже не скоро. Про норми вилову можна змовчати як про пункт... При наявності в браків кілометрів сіток , електровудок і т.д. про норми вилову говорити не приходиться.
Залишається ентузіазм адекватних людей. Тому зариблення ОДНОЗНАЧНО повинне проводитись...ІМХО
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 08:26
я за зариблення, зайвим воно ніколи не буде.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 13:27
Я також підтримую зариблення ставу, а з браконьєрами принаймі на озері можна боротись!!!


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 13:39
Хто має можливість взнайте де купити малька риб які в нас приживаються, форумом можемо організуватися і зарибнити.
Я готовий підтримати таку ініціативу як в межах фінансів так і іншими способами допомоги. Перед виборами може мецинати появляться і спонсори і пресу підключити.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 17:07
В мене в голові крутиться такий маланький проект по зарибленню, можливо його втілення і нереальне а можливо колись, хтось викоростає такі дії в своїй ініціативі.

Зариблення проводити один раз в рік на Тернопільському ставі, після іхтіологічних досліджень для запобігання перенасичення того чи іншого виду риб.
Надходження коштів,
1 ТОФРС - при проведені змагань на Тернопільському озері (далі ТО) в членські внески включити графу на зариблення, 10-20 грн для спортсменів не стане накладно, а за рік набіжить чимала сума, таким чином ми залучимо іногородніх людей і кожен спортсмен рибалка з гордістю зможе сказати шо він прийняв участь в зариблені. Після кожних змагань заявляти суму коштів на зарибок.

2 Риболовні магазини- в магазинах міста Тернопіль встановити скриньки (Активний збір коштів на зариблення ТО) біля них зошит з ручкою, для внесеня хто і скільки, дані подавати щомісяця на сайті ПІП сума зібраних коштів ,для прозорості і запевнення рибалок шо кошти використаються за призначенням. Ну і власники магазинів за власним бажанням можуть долучитися.

3 Підводні мисливці - до вартості виготовлення щорічного посвідчення, включити певну суму коштів на зариблення, а далі безпосередньо перед дійством хто скільки хоче, може за власним бажанням.

4 Офіційне зверненя громади в Мiнiстерство молоді та спорту України в Тернопільській області - думаю хоть якусь сума тай виділять.

5 Звернення в міську раду - раз в рік і палка стріляє.

6 Долучення форумчан - кожен бажаючий може долучитись, ніхто нікого незобовязує.

7 Долучення спонсорів - перед самим зарибленням створити ініціативну групу, і вже з якимось результатом спробувати долучити спонсорів.

8 ЗМІ - за допомогою преси довести до людей, шо буде проводитись та акція, щоб люди знали де і як вони можуть підтримати проведення зариблення ТО

9 Ну і провести міні фестиваль по зарибленню з телебаченням. пресою, застольям

10 Звернутись в рибоохорону - для встановленя повної заборони лову на 2-3дні щоб дати рибі адаптуватись до водойми.

https://www.youtube.com/watch?v=UPAiTPn ... e=youtu.be

Якось так!!!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 18:26
ну інформація для роздумів вже є, ідеї не погані, деякі з них не здійснені конечно але є і такі що варті уваги ! і зариблення можна без застолья, а то як завжди буває, можна пропити більше ніж зарибили ! :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
23 січня 2014, 16:35
Повідомлень: 67
Звідки: м. тернопіль
Дякував (ла): 26
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 20:19
На рахунок 5 пункту можна спробувати. Сергій Віталієвич Надал мій сусід в Гаях Ходорівських, знаю його особисто людина хороша може віднестись з розумінням до ситуації. А також в нас проводили 2 чемпіонати світу з водних видів спорту отже спонсорська допомога була, і я думаю що хоч маленьку частину можна виділити на зариблення. В мене багато знайомих які би фінансово підтримали ідею та є люди які мають свої ставки спробую спитати де беруть рибу на зариблення!


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 20:29
якщо це робити офіційно то більше грошей піде на документи а не на рибу.....


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 21:48
треба людину, яка цим займалась, офіційно не офіційно, то таке, це стосується тільки зариблення Тернопільського ставу, серед нас , я думаю є юристи, які підкажуть, порадять, як це звісно зробити по закону, але з нашею бюракратією гемора буде багато, чи може є люди, які це робили раніше, які мають досвід, ну і головне треба іхтіолога практикуючого, може серед нас є такий ? кажіть пропозиції, в мене просто немає кваліфікованих контактів, які таке робили.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 22:10
я от почав пробивати по інету де можна купити і на яких умовах зарибок в Тернопільській області, може зробити тему з приводу зариблення Тернопільського ставу, не в балачках, а на головній ? там опитати людей, бо різне-балачки-зариблення за і проти, далеко дуже, як на те дивляться адміни і користувачі форуму?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2014, 07:58
написав Patriot3163
якщо це робити офіційно то більше грошей піде на документи а не на рибу.....


В нас в країні нібито почалася люстрація, я недумаю шо хтось громаді виставить рахунок, тим більш коли підключити міськраду.
Це коли орендарі бізнесмене хочуть зарибнити офіційно ставки там і всьо починається .

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 17 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: