Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 27 повідомлень ]
Про ваше відношення до підводного полювання????

Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 13:03
Хочу спитати людей, хто які емоції відчуває, як дивиться відео про підводне полювання??
В мене один негатив!!
Я є заготовщик зі стажом біля 10 років, заготовляю рибку спінінгом, але все рівно ( Я НИКАК НЕМАГУ ВАС ПОНЯТЬ)(1980 год) ;)
Пропоную тут в цій темі проголосувати хто за і проти підводного полювання в ІВАЧЕВІ!!!!
А також про витіснення підводного полювання десь нах... :grisha: (ой вибачаюсь) на море.
Напишу ще раз для особообдарованих- РИБКА НЕ ПТАШКА- З ТЕПЛИХ КРАЇВ НЕ ПРИЛЕТИТЬ!!!!!!!
Або ще 1 варіант: Назбирати 1500 людей з підводними ружжами і нирнути за 1 раз вибити всю рибку по черзі в всіх ставках (БО Я ЖЕРТИ ТОЖЕ ХОЧУ А МЕНІ НЕ ЛИШИТЬСЯ)
Хто за ???? І коли ниряємо????


Активний дописувач
З нами з:
29 жовтня 2012, 19:54
Повідомлень: 82
Звідки: Тернопыль
Дякував (ла): 37
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 14:32
проти підводного полювання в ІВАЧЕВІ!!!!на море. :shrk:


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 19:13
написав AMATOP
Хочу спитати людей, хто які емоції відчуває, як дивиться відео про підводне полювання??
В мене один негатив!!
Я є заготовщик зі стажом біля 10 років, заготовляю рибку спінінгом, але все рівно ( Я НИКАК НЕМАГУ ВАС ПОНЯТЬ)(1980 год) ;)
Пропоную тут в цій темі проголосувати хто за і проти підводного полювання в ІВАЧЕВІ!!!!
А також про витіснення підводного полювання десь нах... :grisha: (ой вибачаюсь) на море.
Напишу ще раз для особообдарованих- РИБКА НЕ ПТАШКА- З ТЕПЛИХ КРАЇВ НЕ ПРИЛЕТИТЬ!!!!!!!
Або ще 1 варіант: Назбирати 1500 людей з підводними ружжами і нирнути за 1 раз вибити всю рибку по черзі в всіх ставках (БО Я ЖЕРТИ ТОЖЕ ХОЧУ А МЕНІ НЕ ЛИШИТЬСЯ)
Хто за ???? І коли ниряємо????

Чому ти більше за все хочеш заборонити людям займатися підводним полюванням?

Дай собі відповідь на це питання (по пунктах), не спіши, подумай.

Можливо проблема не в підвохах а в іншому.


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 21:33
Цитата:
Можливо проблема не в підвохах а в іншому.

Мене жаба давить :-!
Просто люди викидають десятками тисяч гривень шоб хоть якось половити рибку,а тут хлоп джгут натягнув ,шмальнув І все НА ПАТЕЛЬНЮ!!!
Сумно що ВИ самІж не розумыэте що робите, і розглядаэте тотальне знищення рибки як захоплення!!!
Ще раз кажу що до полювання це не маэ ніякого відношення-ЦЕ ЗНИЩЕННЯ ВСОГО ЖИВОГО ШО РУХАЭТЬСЯ ПІД ВОДОЮ.
Якщо на полюванні в лісгоспі при видачі відстрілочної ВРАХОВОЮТЬ кількість тварин в цьому лісі,то тут ніхто цим не займається,тим більше не слідкує за нормативами відстрілу!!!!
Я згідний якщо ВИ будете купляти відстрілочну на певні види рибки і в певних кількостях на сезон!!
А на ці кошти зразу будуть кидати зарибок!!
І виділити ВАМ на це окремі водойми!!!
Якось так))


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
15 вересня 2011, 18:00
Повідомлень: 71
Звідки: Збараж сіті
Дякував (ла): 248
Подякувати: 115
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 22:16
Я тоже мняса хочу дайте і мені :WASSUP:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 22:31
Повідомлення виделено в звязку з тим що воно немало ніякого відношення до вступу вклуб і нестосувалось відповідної теми. Про ваш негатив і пропоганду як всьо класно в підводника . давай на спор перед всім форумом 10червня виходим на Тернопільське озеро, де тикнеш пальцем, завезу на човні дам все спорядження і буду тримав мішок .
а якщо ти просто попи...ді то приходи на відкриття підводного полювання і розкажи своє ставлення до Підводного полювання а не пиши всяку х...ню позаочі.
Реально вже достало кожному пояснювати шо в відсутності риби ПО це крапля в морі.
Наведу приклад в річці Серет, Збруч де я часто рибалю нога підводніка ніколи неступала а риби практично ноль і таких водойм 98 відсотків.


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 22:42
Якщо в вас висловлювання на форумі це ГОВОРИТИ ПОЗА ОЧІ то я незнаю як дальше вести цю дискусію.
Я на туше!!!
А на рахунок спорядження то можу сказати те саме про ВАС пане шумахер!!
Давайте ВИ візьмете в руки спінінг і покажете на що ВИ здатні!!
Про те що ВИ (тобто підвохи вибили рибу я не казав,я кажу про те що ВИ добиваєте все те що лишилось від биздійства влади).
А на рахунок себе то можу сказати-2 роки назад загорівся відновити річку біля дому , возив туди з знайомим цілий рік щуку (не зжерав а випускав в воду)
Але найшлися охочі і витовкли і там все.
Я до того що якщо людина бидло то всерівно з чим вона чи з ружйом чи з спінінгом!!
Я хочу ПОПРОСИТИ вас всіх щоб ВИ ДОБРОВІЛЬНО вибрали водойми і проголосили на яких ви будете полювати (заготовляти).
Але при цьому врахували інтереси інших людей!!
Нікого не хочу образити і навязати своє,просто думки в слух...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 22:52
Ти неповіриш я годину як зайшов до хати і заніс спінінг на балкон зловив 3судаки, під 50 окунів, 5-6 голавликів, 2жерешка всю рибу випустив. Проїхав під 400км за день ради цього задоволення.
Якщо я хотів би шось комусь доказувати я приймав би участь в змаганнях а рибалка і охото для мене це задоволення. Я маю можливість вибирати стріля чи ні, і можливість відпускати чи забирати рибу з собою.


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 23:22
А як ти думаєш які шанси на то шо ти б зловив того сома на спінінг??? (шо в тебе на аватарці)
Я про то шо я рибку яку зловлю в мене є вибір відпустити чи забрати.
А на рахунок відео про підводну охоту то дивився їх безліч сотні і всі вони настільки трагічні шо НЕВІРЮ я ВАМ!!!!!
А ТИ маєш щось на подобі ось цього???
Наприклад якби ТИ виклав відео де ТИ бачиш рибку але не стріляєш в неї (тобто по твоїх словах робиш свій вибір) то тоді і ставлення помінялось.
А сказати я можу багато чого... хотя знаєш навіть спез...ти совість не дозволить.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 29 травня 2014, 23:34
Пане збаражський аматор прочитав усі ваші повідомлення і розумію що в тебе в голові один негатив може ти давно в психолога перевірявся??????
краще зверни увагу куди тече роками збаражська каналізація і хто в цьому винуватий, можливо в списку винуватих або в списку байдужих до ціэі проблеми знайдеш і свою фамілію.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 10:36
Підсумую, зі слів АМАТОРа:

Я заготовщик зі стажом 10 років, заготовляю рибку спінінгом, але... люди викидають десятками тисяч гривень шоб якось половити рибку,а тут хлоп джгут натягнув ,шмальнув!... Мене жаба давить. Пропоную витіснення підводного полювання нах... на море.

ВИ самІж не розумыэте що робите, розглядаэте тотальне знищення рибки як захоплення!

Про те що підвохи вибили рибу я не казав, я кажу що добиваєте все те що лишилось від биздійства влади... ніхто не слідкує за нормативами відстрілу!

Я хочу щоб вибрали водойми на яких ви будете полювати. Але при цьому врахували інтереси інших людей!

Я згідний якщо ВИ будете купляти відстрілочну на сезон! А на ці кошти зразу будуть кидати зарибок!


Роблю висновки що автор хоче ЩОБ БУЛО БАГАТО РИБИ і ми його підтримуємо. Кожен з нас хоче для себе кращого і це нормально. АМАТОР для вирішення цього питання пропонує обмежити підвохів не розуміючи глибини проблеми. Ще раз повторюсь.

За 2013рік на Тернопільському озері:
Сітки приблизно вичерпують до 2000кг х 9міс = 18000 кг (це 10 людей)
При бойні на каналі минулого року любителями рибалки 7днів = 700 кг
Кругом по озеру рибачать більше рибалок аматорів 500чол х 4кг в рік = 2000кг
По водоймі кожної ночі курсує до 4 лодки більше 5кг х 210 днів = 1000 кг
На смердючці рибачать а дехто чергує круглодобово 10люд = 300кг
Зимова рибалка 200 люд по 5кг за зиму = 1000кг
Проведення змагань ?
Разом: 23000 кг або 23 тони
Цей список складений по мінімуму, впевнений що цифри значно більші в рази.

Як бачимо для вирішення цього питання потрібні інші методи ніж обмеження підвохів.

1. Бородьба з браконєрством (контролюючі органи, громацькі інспектори, рибалки)
2. Контроль норм вилову (контролюючі органи, громацькі інспектори, рибалки)
3. Контроль в нерестовий період (контролюючі органи, громацькі інспектори, рибалки)
4. Зариблення (місцева влада, рибалки)


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:01
написав Андрій(Тернопіль)
Пане збаражський аматор прочитав усі ваші повідомлення і розумію що в тебе в голові один негатив може ти давно в психолога перевірявся??????
краще зверни увагу куди тече роками збаражська каналізація і хто в цьому винуватий, можливо в списку винуватих або в списку байдужих до ціэі проблеми знайдеш і свою фамілію.

Ххаха я бачу в владі мало шо змінилось якщо державнослужбовці дозволяють собі так говорити)))
А може не будеш питатися 27 річного хлопчину про глобальні проблеми а скажеш чого досягнув в житті ТИ???
І скажи куди ти дивишся як ДЕРЖСЛУЖБОВеЦЬ???
А на рахунок підводників я пропоную ПРОСТО зробити все належним чином!!
Я вже написав як...
Короч дискусію вести з глухим і сліпим небачу сенсу.
А на рахунок Андрія Тернопіль то ви афішуєте свої досягнення як щось нереальне( тобто дядько змурував плота і написав про то на форумі)
Ви мали це робити раніше не допускати до цього всього.
Питання де ВИ всі були до цього???
На рахунок мене то скажу ще раз МЕНІ 27 я ніколи повз сітку чи браконьєрство не пройшов мимо.
Вплоть шо було нас 2 а їх хз чоловік 5 і всерівно в кокошинцях ми знімали 200 метрів тої сітки НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА НАСЛІДКИ!!!
Але не рекламував це на форумі ...
І рибки я відпустив більше як деякі тут присутні спіймали і зжерли!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:06
написав taras_shl
За 2013рік на Тернопільському озері:
.....
Кругом по озеру рибачать більше рибалок аматорів 500чол х 4кг в рік = 2000кг
По водоймі кожної ночі курсує до 4 лодки більше 5кг х 210 днів = 1000 кг
На смердючці рибачать а дехто чергує круглодобово 10люд = 300кг
Зимова рибалка 200 люд по 5кг за зиму = 1000кг
Проведення змагань ?
Разом: 23000 кг або 23 тони
Цей список складений по мінімуму, впевнений що цифри значно більші в рази.
Як бачимо для вирішення цього питання потрібні інші методи ніж обмеження підвохів.


Тарас-думаю шо ти перебільшуєш.
ти десь,комусь писав -"купи гарпун та спробуй...", так візьми патик і спробуй зловити на озері 3 кг.
хожу на оезеро для задоволеняя ,для посидеть с друзями, не пригадаю шоб колись і 1 кг.зловив.
вонючка- це окрема ,закрита для чайніків теріторія))) , регістрація та дозвіл там ловити- як в ваш клуб))
але і там з тих 5-6 чол. не всім фортить і 300 кг за добу-це фантазія.
вчора після обіду просидів 4 години ,змок,змерз,ні в одном глазу і ні одної рибки- дружина та кіт-спитали де я був!
краще б в пивбарі би посидів.
рік тому ми хотіли зустрітися ,не вийшло, може 10 під"їду, єбагато знаймих іхтіандрів))

Аматора-пропоную взяти в штат рибінспекції!!!!!
Мурчик-добрий! Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:13
доречі,вчора чув від рибаків,шо рибінспектор підходив на "вонючку" і казав шо то дельта річки і ловити в тому місці заборонено)))))
думаю шо то байка-про інпектора
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:22
ПРосто я хочу наголосити!!
Вас тобто підвох є в нашій області така кількість що можна полічити на пальцях (судячи з вашої писанини).
А я говорю що недай бог вас стане 1500 людей...
ПРоте це не ваша заслуга що вас є так мало-це свідомість людей...
Я не раз зіткався з таким-- приїхав в івачів в 4:00 лодку на воду а по руслу з ФАНАРІКАМИ плавають 3 ваших брата...
Оскільки я ловлю тільки по руслу то можна після цього збиратися додому...
Після такого навіть дрібний окунець не бере, звісно настрій зіпсовано , в пусту потрачений час та кошти...
То є не тільки моя думка...
Цитата:
Аматора-пропоную взяти в штат рибінспекції!!!!!

Не маю бажання там працювати.... ( там нечесні показові люди :krazy: :) ;) )

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 27 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: