Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 27 повідомлень ]
Про ваше відношення до підводного полювання????

Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:43
різниці між підв.полюванням і рибалкою на снасті не бачу ,все залежить від людини,чому ніхто не пише про рибаків
які ловлять і забирають все підрят,на мою думку рибаків набагато більше ніж підводніків і саме рибаки вичерпують
більше риби......,можна багато про це писати,але толку з того,все залежить від свідомості того чи іншого.......


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 11:53
Я думаю ВИ ловите рибку майстерно.
Але таких як ви э дуже мало.
Спробуйте спіймати щуку вагою 5 кг чи біля цього...
А в мисливця головна задача знайти її і все))
Коли в вас в івачеві були такі результати і чи взагалі були???


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 12:08
написав Patriot3163
різниці між підв.полюванням і рибалкою на снасті не бачу ,все залежить від людини,чому ніхто не пише про рибаків
які ловлять і забирають все підрят,на мою думку рибаків набагато більше ніж підводніків і саме рибаки вичерпують
більше риби......,можна багато про це писати,але толку з того,все залежить від свідомості того чи іншого.......
Хочу повідомити форумчан що є багато підвохів які принципово або за інших обставин не рибачать у Івачеві. Раніше пурнали тепер НІ, я теж відношуся до цієї категорії. Питання відсутності риби у водоймі комплексне, головну роль в ньому відіграє Рибохорона а особливо Главрибвод м.Київ. На сьогодні фінансування Рибохорони плачевне, кількість працівників мізерна. Забеспечити дотримання порядку на водоймі на грані фантастики. Це не їхня вина і не наша. Така політика керівників держави Україна.

Що ми можемо зробити в даній ситуації:

1. Нічого, це теж позиція, максимум на що нас вистарчає шукати винних серед своїх.
2. Підтримувати. Серед форумчан є люди: які реальними грішми підтримують Рибохорону, які пішли в громацькі інспектори, які повідомляють про порушення, які дотримуються норм вилову.
3. Організувати на форумі тему ЩО Я ЗРОБИВ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РИБИ, або ЧЕРГУВАННЯ НА ГРЕБНОМУ КАНАЛІ В НЕРЕСТОВИЙ ПЕРІОД, або КОНКУРС НА НАЙДОВШУ СІТКУ ВИТЯГНУТИ З ВОДОЙМИ і тд.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 12:56
Шановний Аматор. Перед тим як вішати собі медалі на шию який я правильний і критикувати дії державних службовців. виставти на аватарку своє фото і дані вкажіть в прфілі шоб наших героїв знали в лице.

Переселення риби з однієї водойми загального користування в другу це не зариблення, і від того нікому не ліпше крім вас і то шо ви відпускаєте рибу її від того більше нестає.

Відео з товсолобом респект, але скільки можна роликом кілька річної давності хизуватися, чи ця тема спеціально створена щоб ще раз повийо...ся які ми нормальні рибалки , а ви всі козли.

Про відео ПО в Івачеві Руслана Коцаба - це також було все дуже давно там по фотках замітно, чуваки з другої області приїжали і косили все підряд ( не моє не жалко) а тепер ми віддуваємся. Вже другий рік підряд рибоохороні зливають таких заїжих підвохів в Івачеві і це вже дало результат Іванофранківські і Лівівські сюдти майже неїдуть.

ПО триває дуже короткі терміни на відміну від рибалки причина тому, льодостав -4міс, Зимувальні ями, нерестова заборона, цвітіння води в жаркий період. А водойм вобласті де видимість дозволяє охотитись це Івачів-5міс в рік , канал -3міс в рік, Озеро 1.2міс в рік,річка з Івачева до Озера 5міс. Дністер раз на два роки 1-2 міс. Шо ще обмежувати так все обмежено!!! тому і приходиться їздити хто зна куда.

І наведу приклад на відео багаторічної давності несвідомих людей , теперешнім реальним сьогоденням в Івачеві в нерестовий період свідомих рибалок, які непевно теж проти підводного полювання в Івачев
і Надіюся шо Аматор не такий, бо підвохи мішають тільки заготовщикам і браконєрам.

IMG_20140505_160003_2.jpg

IMG_20140510_105235.jpg

IMG_20140518_103205.jpg
Фото цьгорічні надані Рибоохороною.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 20:45
написав Андрій(Тернопіль)
Пане збаражський аматор прочитав усі ваші повідомлення і розумію що в тебе в голові один негатив може ти давно в психолога перевірявся??????
краще зверни увагу куди тече роками збаражська каналізація і хто в цьому винуватий, можливо в списку винуватих або в списку байдужих до ціэі проблеми знайдеш і свою фамілію.

Пане Андрій тернопільський..... читаючи ваші повідомлення самому стає цікаво що ж у вас в голові робиться......Тема про Івачів і підводне полювання.....до чого тут Збараж з його стічним гімном в річку (я з вами повністю згоден це - проблема! так це річка і гімно несе по течії далі!) але яке нах.....це має відношення до даної теми і тим більше до Івачева????!!!!! Просто так ляпнути шоб повийо.... на аматора бо він зі Збаража))))))))))))Маразм.
Ви б краще не займались єрундою а рейди організовували чи сітки в Івачеві "не рибінспекторські" знімали чи ловили б тих......але ладно зара розмова зайде в тупік))))))чи судом будете лякати))))))))Хто вас там знає...
То все полеміка......
Тоже не в тему але якщо вже розмова йде з вами то ще 1 .....Ви аж тему створили про реєстрацію лодок але толком ні слова.....тільки лякання.....я бачу це мабуть ваша улюблена справа( можливо і помиляюсь то є виключно моє спостереженн)
Реально велике до вас прохання.....розясніть для народа(якщо ви вже створили ту тему) як реєстрація має виглядати, які човни підлягають, про сертифікат(тобто ту ж саму реєстрацію) пару слів скажіть , і чи є необхідним номер наносити на борт чи можна без нього а лише з документами???хоть щось...а не лише погрози.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 20:53
написав Shymaher
Повідомлення виделено в звязку з тим що воно немало ніякого відношення до вступу вклуб і нестосувалось відповідної теми. Про ваш негатив і пропоганду як всьо класно в підводника . давай на спор перед всім форумом 10червня виходим на Тернопільське озеро, де тикнеш пальцем, завезу на човні дам все спорядження і буду тримав мішок .
а якщо ти просто попи...ді то приходи на відкриття підводного полювання і розкажи своє ставлення до Підводного полювання а не пиши всяку х...ню позаочі.
Реально вже достало кожному пояснювати шо в відсутності риби ПО це крапля в морі.
Наведу приклад в річці Серет, Збруч де я часто рибалю нога підводніка ніколи неступала а риби практично ноль і таких водойм 98 відсотків.

Також не в захваті від підвохів.....але то особисто моє. І про то шо як проплив підвох то зі спінінгом нехер вже суватись...тоже вже доведено((((((((
Питання конкретно яке інтересує по відкриттю і по Івачеві) Просто пройшов слух що ви зібрались клубом там стріляти .
Ви якось себе будете ідентифікувати?????якись буйок на шнурку до сраки привязаний чи ше щось??????Ну бо зовсім не хочеться когось з вас за яйця забагрити...чисто по людськи.....нічого особистого.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 30 травня 2014, 21:18
написав Мурчик
доречі,вчора чув від рибаків,шо рибінспектор підходив на "вонючку" і казав шо то дельта річки і ловити в тому місці заборонено)))))
думаю шо то байка-про інпектора

Блін де є ця ділянка???????


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 31 травня 2014, 07:08
як це не знати ношої вонючки ? ))))
я ше пам"ятаю як вона була вільна та несла свій сморід в відкритому вигляді)))
починалась мона десь в районі вул.Тарнавського-це один рукав, і другий починався десь біля вул Коновальця. сходились в районі автобусного парку і несли і несуть до тепер, весь бруд тих районів в наше чудове озеро. живе та ричка тілки під час дощу.
ніяких очисних і навіть відстойників на шляху тої могутньої ріки нема,тому і з"являються таблички в парку,що купатися заборонено.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2012, 20:46
Повідомлень: 53
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 32
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 31 травня 2014, 10:18
Дуже дякую))))Але чомусь ніразу не чув про це)))))))Я так розумію це ділянка навпроти бази динамо(приблизно), і чому там проблема половити???????


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 31 травня 2014, 15:56
написав Мурчик
доречі,вчора чув від рибаків,шо рибінспектор підходив на "вонючку" і казав шо то дельта річки і ловити в тому місці заборонено)))))
думаю шо то байка-про інпектора


Більше того, ця річка називається "Рудка", навіть на Новому світі є вулиця "За Рудкою", паралельна до Крушельницьої.
А на рах. підвох, то я теж проти їхньої "рибалки" САМЕ в Івачеві, а про нічне полювання взагалі мовчу (нерестовий період по словах свідків - це не проблема), оскільки контролювати це практично нереально, а свідком багатого улову був не раз, психологічну травму можна було отримати.
На рах. Терноп.озера, не сперечаюсь, воно глибоке, просторе, там потрібно мати добрі легені щоб щось впіймати, чого не скажеш про Івачів.
Востаннє редагувалось fisheye в 31 травня 2014, 16:44, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 31 травня 2014, 16:29
точно- я і забув вже, живився той потічок с джерел теперішнього парку Национального Возрождения
Мурчик-добрий! Зображення

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
19 квітня 2014, 10:00
Повідомлень: 9
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 31 травня 2014, 19:08
написав AMATOP
Хочу спитати людей, хто які емоції відчуває, як дивиться відео про підводне полювання??
В мене один негатив!!
Я є заготовщик зі стажом біля 10 років, заготовляю рибку спінінгом, але все рівно ( Я НИКАК НЕМАГУ ВАС ПОНЯТЬ)(1980 год) ;)
Пропоную тут в цій темі проголосувати хто за і проти підводного полювання в ІВАЧЕВІ!!!!
А також про витіснення підводного полювання десь нах... :grisha: (ой вибачаюсь) на море.
Напишу ще раз для особообдарованих- РИБКА НЕ ПТАШКА- З ТЕПЛИХ КРАЇВ НЕ ПРИЛЕТИТЬ!!!!!!!
Або ще 1 варіант: Назбирати 1500 людей з підводними ружжами і нирнути за 1 раз вибити всю рибку по черзі в всіх ставках (БО Я ЖЕРТИ ТОЖЕ ХОЧУ А МЕНІ НЕ ЛИШИТЬСЯ)
Хто за ???? І коли ниряємо????

Ніщо неробить українця таким законопослушним як порушення закону його сусіда :sos: :heey: :D

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 27 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: