Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Пропозиція для підводників.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22

Додано: 10 жовтня 2014, 10:51
Доброго дня підводним мисливцям і звичайним рибалкам.
В мене виникла ідея як можна покращити імідж підводних мисливців і водночас покращити екологічну ситуацію в наших водоймах.
Сподіваюсь що ви читали раніше на нашому і інших форумах багато негативно інформації відносно підводних мисливців - винищують багато риби ( часто перевищуючи ліміт) і рідко роблять щось хороше для відновлення рибної фауни.
Я думаю що існує спосіб яким можна підвищити ваш імідж і покращити екологічну ситуацію на водоймах - провести чистку дна водойм де ви рибалите.
Як ви знаєте дно водойм і прибережна територія дуже забруднюються "відпочиваючими" на протязі року. Але якщо прибережну територію можна розчистити силами звичайних людей, то дно водойм можна лише з допомогою або спеціальних приладів або тих хто може туди дістатись. Як ви розумієте що в сучасному світі і з сучасними матеріалами(таких як пластик або інші які майже не розкладаються або при розкладі виділяють небезпечні сполуки) якість води значно погіршується а способів покращення дуже мало.
Тому пропоную вам проводити акції з очищення дна водойм і виставляти на нашому форумі фото підтвердження виконаної роботи. Думаю звичайні рибалки могли б допомагати вам в цьому ( наприклад плавати на лодці поруч, допомагаючи витягувати великі об'єкти ( автомобільні шини або подібне). За це ви б розповідали їм структуру дна в даних місцях і які види риб ви там зустріли.
Думаю що така робота принесла б дуже багато користі і можливо розпочала новий напрямок по покращенню нашої екології.
Сподіваюсь почути конструктивні пропозиції з цього питання

Як це робиться в інших містах України можна переглянути http://www.youtube.com/watch?v=pr-_ZV3-5XM


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2014, 11:05
Щоб далеко не їздити, розпочати можна на річці в гідропарку, там лайна предостатньо


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 28 жовтня 2014, 22:16
Хороша пропозиція, але єї треба розміщати в балачки клубу баракуда. Тут єї ніхто не бачить.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 29 жовтня 2014, 12:23
Дякую за хорошу пропозицію.

По факту деяка частина підвохів це робить правда без фотофікціції. До прикладу по Тернопільському ставку за остані роки нами (3підвоха) було зіброно біля 100 шт цилофанових кульків які використовуються рибалками як контейнер для підкормки. Біля 15 шт сіток які як ви розумієте не приносять користі. 5 шт підсаків різних конструкцій, 2 удочки, 1 спінінг.

Бутилки з горінки, шапанського, вина, колеса, човни, каноє біля Гарту залишаєм - біля них тримається риба. Щоб не виглядати бла бла бла :

http://youtu.be/EDyCvW31fU4?list=UUr8TfjC2Bvklb4pi-0KCLBA
http://youtu.be/KZe0n24q4os?list=UUr8TfjC2Bvklb4pi-0KCLBA

У нас визріває думка що для збільшення кількості риби в озері потрібно його захаращити патиками, гілками, пеньками, піддонами, новорічними ялинками а то ці голі бездушні поля радості не приносять. Для риби на озері мало сховищ. ІМХО


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 01 листопада 2014, 23:41
Відгукнулись на пропозицію: в тому жалюгідному кусочку сіточки дві напівроскладені тушки.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: