Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 65 повідомлень ]
Мінерал - обговорення

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 11:11
написав Mykola STARyy
написав mineral
...
4. продукт новий, але опробовувся рівненськими рибалками і має гарні відгуки, та Вашими земляками, що рибачать у Пеньківцях....

написав mineral
інформація для скептиків! Долідження проводилися і результати публікувалися і є розроблені тех. умови і встановлені норми і є відгуки від власників водойм, що промислово розводять карпа, простих рибалок та рибалок-спортсменів...

написав mineral
...
Реальні масові відгуки стосовно прикормки "мінерал" розпочнуться, я надіюсь, у цьому сезоні...

Хммм...
В чем сила, брат? А сила в правде.(с)
Засим бувайте здорові.


Мова йде про відгуки, що не опубліковані на форумах, а надані безпосередньо виробникам різними людьми, що її випробовували - це стосується риболовлі і розведення. Результати наукових досліджень впливу мінералів на рибу шукайте і збирайте в інеті самі (может Вам і ключі от квартіри, где деньгі лежат.....).
Реакію людей на появу прикормки в рівненських магазинах див. тут: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 29#p214457
Але зауважу, що пишуть на форумах в більшості ті, що пишуть, а не рибу ловлять, або зацікавлені представники когось чи чогось......
Доречі "мінерал" шукає і запрошує до співпраці представників зі славного міста Тернопіль.
Хотілось би таких активних і допитливих, як Ви - Микола, але Вас чомусь дуже важко переконувати, мабуть дається взнаки важке життя.....


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 12:51
написав fisheye
А ви не думали, що рівненські рибалки теж могли би чекати відгуки від когось і купувати після сезону ловлі, коли хтось про них щось напише. хто дійсно хоче поекспериментувати, той купує, і мова йдеться не про щось захмарно дороге! Якби коштувало 5 грн, то навіть ніхто би і не писав тут нічого, а набрав би побільше, а 20 грн + пересил - це вже треба комусь доказувати, що воно ефективне!...

Якщо вас справді цікавить хід моєї думки, пояснюю: пан розказує, що є якісь результати багаторічних досліджень, які "публікувалися"(с). Питається - підприємець, який має такий аргумент буде його приховувати? Ні, він буде ним розмахувати з усієї сили :flag: . А що каже пан мінерал на прохання показати результати? А він каже:"Невеликий пан, знайди собі сам". Напрошується висновок - балачки про досліди брехня. А маленька брехня породжує, як відомо, велику недовіру.
п.с. В посиланні на Рівненський форум ті самі питання що і тут і так само жодної відповіді. Більше того, два останні пости просто здерті звідси.
І ще, пане fisheye, ви вважаєте що коли людину обшахрують на 20 грн +пересил, це зле, а якщо на 5, то нормально?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 13:35
на тому Рівненському сайті думав найду роз]яснення якесь, але там таке саме....,
зрозуміло, що нічого не зрозуміло,
буде в Тернопільських магазинах, то візьму на пробу, для рибалки не підійде, то хоч квіти посаджу.


Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 13:38
написав Mykola STARyy
написав fisheye
А ви не думали, що рівненські рибалки теж могли би чекати відгуки від когось і купувати після сезону ловлі, коли хтось про них щось напише. хто дійсно хоче поекспериментувати, той купує, і мова йдеться не про щось захмарно дороге! Якби коштувало 5 грн, то навіть ніхто би і не писав тут нічого, а набрав би побільше, а 20 грн + пересил - це вже треба комусь доказувати, що воно ефективне!...

Якщо вас справді цікавить хід моєї думки, пояснюю: пан розказує, що є якісь результати багаторічних досліджень, які "публікувалися"(с). Питається - підприємець, який має такий аргумент буде його приховувати? Ні, він буде ним розмахувати з усієї сили :flag: . А що каже пан мінерал на прохання показати результати? А він каже:"Невеликий пан, знайди собі сам". Напрошується висновок - балачки про досліди брехня. А маленька брехня породжує, як відомо, велику недовіру.
п.с. В посиланні на Рівненський форум ті самі питання що і тут і так само жодної відповіді. Більше того, два останні пости просто здерті звідси.
І ще, пане fisheye, ви вважаєте що коли людину обшахрують на 20 грн +пересил, це зле, а якщо на 5, то нормально?


Хочу Вам сказати, що кожен товар має свою ціну, а кожні позитивні результати досліджень також, і набагато більшу ціну, ніж ту, що Ви пропонуєте. Із задоволенням придбаю у Вас необхідну мінеральну сировину в такому збалансованому як у прикормки "мінерал" складі за ціною 20 грн.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 13:39
написав Mykola STARyy
І ще, пане fisheye, ви вважаєте що коли людину обшахрують на 20 грн +пересил, це зле, а якщо на 5, то нормально?

Ніхто не говорить, що пан мінерал займається шахрайством. Ви ніколи не купували жилки відомого блренду де написано, що вона тримає 5 кг, а насправді заледво 3 кг? Це теж шахрайство? я думаю в більшості випадків Ви не знайдете відповідності у тому що написано насправді, чи це буде стосуватися молока чи копченої риби чи риболовної жилки, всюди щось написано, але купуючи наприклад молоко, ми не несем його зразу в лабораторію, а навіть не читаючи п'єм, хоча хто зна що там в ньому є :) ))
В даному випадку і Вас( пане Микола) можна зрозуміти, хочеться якоїсь інформації, але ж рибалка це завжди експеримент, навіть воблер фірмовий, про якого написано 50 сторінок, що щука його розриває, не завжди ловить, тому експериментуйте!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 18:39
Дивно,що модератори,ще досі,не видалили цю тему. :) Є товар-хочеш купуй,а хочеш нє.Є якісь питання-пишіть в пп.Читати всякий брєд не дуже цікаво 8-)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 20:23
написав pikehunte100
Дивно,що модератори,ще досі,не видалили цю тему. :) Є товар-хочеш купуй,а хочеш нє.Є якісь питання-пишіть в пп.Читати всякий брєд не дуже цікаво 8-)

...а чого її видаляти ?? вона ж в "балачках". Читати ж ніхто не заставляє ;)
написав fisheye
написав Mykola STARyy
І ще, пане fisheye, ви вважаєте що коли людину обшахрують на 20 грн +пересил, це зле, а якщо на 5, то нормально?

Ніхто не говорить, що пан мінерал займається шахрайством. Ви ніколи не купували жилки відомого блренду де написано, що вона тримає 5 кг, а насправді заледво 3 кг? Це теж шахрайство? я думаю в більшості випадків Ви не знайдете відповідності у тому що написано насправді...

...тоді як назвати випадок коли ти заплатив гроші за один товар а отримав інший??? догадався, нє ;) ??

написав fisheye
В даному випадку і Вас( пане Микола) можна зрозуміти, хочеться якоїсь інформації, але ж рибалка це завжди експеримент, навіть воблер фірмовий, про якого написано 50 сторінок, що щука його розриває, не завжди ловить, тому експериментуйте!

Людина в праві знати що купує в любому випадку.!!!
написав tedden
на тому Рівненському сайті думав найду роз]яснення якесь, але там таке саме....,
зрозуміло, що нічого не зрозуміло,
буде в Тернопільських магазинах, то візьму на пробу, для рибалки не підійде, то хоч квіти посаджу.

мушу розчарувати - квіти в глині не ростуть
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 20:40
продавець має переконати покупця , що його товар, треба покупцю, слова тіпа "є інформація в інтернет" і тому подібне, дослівно не буду приводити цитати, відразу кажуть самі про себе і про компетенцію продавця , я не говорю про "бескоштовне і про шару на пробу", я кажу про те , зацікавити людей, потенційних покупців, і переконати, чи додати зусиль до цього, щоб вони зхилились до думки, щоб для початку спробувати. можливо, що прикорм вартий , я кажу можливо, але його презентація, в мене залишила негативні враження. Це моя особиста думка.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 22:45
Короче, порада пану мінералу, завезіть мінімальну партію товару в якийсь риб.маг.Тернополя, тут на місці людям простіше буде купити без пересилу Новою поштою. Скільки бачив як купують в магазині прикормки на білу рибу, ніхто так не полоще продавцям мозги в магазині як на форумі і не питається ссилки на відгуки в інтернеті. Пише на карася, -будь-ласка, дайте на карася і карпа, дав гроші і пішов, а що там намішано, хз, виробнику видніше, я думаю пан мінерал не зацікавлений псувати свою репутацію неякісним товаром.
А щодо шахрайства за 20 грн, Сагітаріус79, не в образу, не знаю чи ти палиш, якщо так, то теж дозволяєш семе обшахраювати, купуючи пачку цигарок, в яких далеко не тютюн, а фіг знає що намішано з запахом тютюна і ти це куриш за 10-15 грн, і купуєш неякісні цигарки набагато частіше ніж купуєш так званий мінерал за 20 грн))) Прошу пробачення, нікого не хотів образити, чисто думки вголос.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 23:14
написав fisheye
...Пише на карася, -будь-ласка, дайте на карася і карпа, дав гроші і пішов, а що там намішано, хз, виробнику видніше, я думаю пан мінерал не зацікавлений псувати свою репутацію неякісним товаром.

fisheye, ти так і не зрозумів суті спору. Мова йде зовсім не про якість чи її відсутність, питання в тому ,що на почці пише "ПРИКОРМКА", а в пачці прикормки - немає, в ній глина.

написав fisheye
А щодо шахрайства за 20 грн, Сагітаріус79, не в образу, не знаю чи ти палиш, якщо так, то теж дозволяєш семе обшахраювати, купуючи пачку цигарок, в яких далеко не тютюн, а фіг знає що намішано з запахом тютюна і ти це куриш за 10-15 грн, і купуєш неякісні цигарки набагато частіше ніж купуєш так званий мінерал за 20 грн))) Прошу пробачення, нікого не хотів образити, чисто думки вголос.

Не палю і тобі не раджу. Невдалий приклад з цигарками. Якшо ти палиш і купуєш цигарки , то ти б мав бачити що на пачці нігде не вказано шо там тютюн. Але куряща людина дає гроші за цигарки - відкриває пачку а там шо ? ...правильно - цигарки. Тобто людина отримала те за що заплатила.
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 23:24
Про шахрайство писав я, а не Сагітаріус. Сигарет не купую вже 9 років. Коли купую прикормку, там пише склад: "кукурудза, горох, льон, конопля" і т.д., а не "білі камінці які їдять свині, птиця" та ін.
Якщо пан пише: "проводились наукові дослідження, є публікаціі і позитивні відгуки" природня реакція- покажіть. Що не так?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2015, 07:28
Цікаво на скількох діпах, атрактантах і бустерах та інших ароматизаторах ви бачили, що виробник пише формули і технології їх отримання???
Що зміниться у Вашій уяві, якщо я, як виробник, напишу що конкретно в складі прикормки є монтморилоніт, клиноптилоліт та ще багато інших мінералів. Ви почнете в інтернеті чи по бібліотеках шукати на них інформацію і знову зробите неправильні висновки.

У всіх рибаків поняття одне, мінеральні компотенти (природні) додаються до органічної прикормки тільки з метою - прибити її до дна, щоб довше не була зїджена рибою чи не змило течією. І для звичайної глини чи піску це так.

А я Вам пропоную такий мінеральний склад, який рибу цікавить в якості ліків і їжі (об'їдатись риба такою прикормкою звісно не буде, але шукати, щоб підлікуватися - так! А ловити її звісно потрібно на органіку, хоча в сучасни бойлах мало що органічного залишилося, окрім наповнювачів. Та й силіконові хробаки вже є у продажі і теж купують і експериментують.......


Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2015, 07:46
Назва "прикормка МІНЕРАЛ" є і залишиться саме прикормкою, тому що силіконовий хробак чи пінопластовий опариш називають насадкою і ніяк інакше, а функції прикормки в неї є, на відміну від глини чи піску.
А кожному рибаку завжди приємно знати, що він рибу і накормив і підлікував від тієї ж хімії чи штучно-хімічних принад, якими в ході рибалки рибу і труїв, доводячи до метаболізму.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2015, 09:35
написав mineral
Назва "прикормка МІНЕРАЛ" є і залишиться саме прикормкою...

...виходить її ("прикормка МІНЕРАЛ") можна замішувати з грунтом і успішно утримувати рибу в місті лову??? %)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2015, 09:59
"Для риболовлі рекомендовано змішувати з органічними прикормками (рослинного та тваринного походження) у кількості до 50 % загальної маси корму" написано виробником, але, якщо змішати 1 кг мінералу з 1кг мотиля, то риба збереться точно не на мінерал,

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 65 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: