Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 5 [ 65 повідомлень ]
Мінерал - обговорення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 31 березня 2015, 23:37
В чому логіка?? платити 20грн за целофанову торбинку з 1кг грунту :lol:
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2015, 08:31
то не за цилофанову торбинку з 1 кг грунту, а за цилофанову торбинку з 1кг "ПРИКОРМКА МІНЕРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА" :)

там мабуть сама фішка в "має властивості адсорбента та можливістю вбирати та віддавати вологу, дозволяють продовжити дію речовин з якими вони змішуються" , а так мінерали, мікроелементи і все подібне рибі другорядне, їй щоб поїсти смачненького треба.
За це повідомлення автора tedden подякували:
sagittarius79 (01 квітня 2015, 09:49)


Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2015, 09:13
"Прикормка має унікальні лікувальні властивості" то, напевно, для ставків, де розводять рибу для лікування і профілактики.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2015, 10:00
написав tedden
то не за цилофанову торбинку з 1 кг грунту, а за цилофанову торбинку з 1кг "ПРИКОРМКА МІНЕРАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНА" :)

це і є грунт
написав tedden
там мабуть сама фішка в "має властивості адсорбента та можливістю вбирати та віддавати вологу, дозволяють продовжити дію речовин з якими вони змішуються" , а так мінерали, мікроелементи і все подібне рибі другорядне, їй щоб поїсти смачненького треба.

фішка в тому що це простий наповнювач, на який ти рибу не піймаєш ;)Ти правий - рибі потрібно щось смачненьке.
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2015, 16:24
1. Не просто грунт, а суміш мінералів..
2. дійсно "сорбент що утримує рідину і запах" - одна з цікавих особливостей.
3. на ставках рибу можна відкоормлювати будь-якою з асортименту прикормок у магазинах (от матеріально лише накладно)...
4. продукт новий, але опробовувся рівненськими рибалками і має гарні відгуки, та Вашими земляками, що рибачать у Пеньківцях....


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 07:32
А на вазони підійде ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 08:00
людина товар пропонує...а вам би попіз-ти і обісрати!!!для цього інша гілка є!!!модератори ви де???
я тут я там я повсюди...
За це повідомлення автора Trade подякували:
parawyt (02 квітня 2015, 22:34)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 10:30
ну і прекрасно що людина пропонує товар, просто не потрібно всіх при тому обманювати. Продавець позиціонує свій товар як прикормку, який нею НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ. Це є грун (нехай навіть "мінеральний" грунт) який замішують З ПРИКОРМКОЮ щоб вона не вспливала і не тікала по течіїї. Про наведенні відсотки ("підвищення виживання малька риб на 30 %, зменшення зимового замору риби на 28%") я взагалі промовчу, такі досліди проводяться десятками років, на великій кількості ставків при максимальному виключенні всіх зовнішніх факторів . Напрошується тільки один висновок...
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 12:24
як об стіну горохом...
я тут я там я повсюди...

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 13:11
написав sagittarius79
ну і прекрасно що людина пропонує товар, просто не потрібно всіх при тому обманювати. Продавець позиціонує свій товар як прикормку, який нею НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ. Це є грун (нехай навіть "мінеральний" грунт) який замішують З ПРИКОРМКОЮ щоб вона не вспливала і не тікала по течіїї. Про наведенні відсотки ("підвищення виживання малька риб на 30 %, зменшення зимового замору риби на 28%") я взагалі промовчу, такі досліди проводяться десятками років, на великій кількості ставків при максимальному виключенні всіх зовнішніх факторів . Напрошується тільки один висновок...

інформація для скептиків! Долідження проводилися і результати публікувалися і є розроблені тех. умови і встановлені норми і є відгуки від власників водойм, що промислово розводять карпа, простих рибалок та рибалок-спортсменів, але хочеться написати не про це, так як на жодній пачці з прикормкою будь-яких виробників цього не пишуть, а пишуть щось типу "вся риба ваша", чи "супер,супер,супер -бомба" чи "рекомендовано" якимось клубом чи просто Васьою, про яких мало хто чув, а про їх дослідження то й взагалі.... А в більшості випадків сама прикормка є висушеними і подрібненими органічними речовинами сумнівної якості. Тепер по суті питання. Всі бачили, як ті самі свині (а про карпа і кажуть, що то свиня, що живе у воді), коли риють землю (грунт, який не їдять) знаходять якісь камінці (мінерали) і їх то вже жують і ковтають із задоволенням. Те саме (їдять якісь камінці, але не всі підряд, а тільки "якісь") роблять і кури, качки та інші тварини, як дикі так і свійські. І мабуть це каміння (а воно неорганічного мінерального походження) для них є їжею, або як мінімум якимось ліками, що покращують роботу кишково-шлункового тракту та нормалізують процеси в організмі. Далі: риба на щастя читати не вміє і в аптеку чи гастроном не ходить, а орієнтується власним нюхом та смаком, які в неї дуже і дуже розвинені. Коли суміш мінералів (а прикормка "мінерал" і є цією сумішшю подрібнених природних мінералів - камінців з різних родовищ, що змішані в певній пропорції, а їх властивості давно досліджені і відомі) попадає у водойму, то взаємодіючи з водою виділяє певні гази і запахи, які і спонукають апетит у риби та бажання похарчуватися як самими мінералами, так і іншими наживками, які в тому місці знайде, що і потрібно для рибалки... Надіюсь скептиків після моєї розповіді стане менше, а рибалок, здатних до імпровізації, і гарних уловів більше. Доречі прикормка розроблялася науковцями, а не риболовами-бізнесменами, і риба її дійсно включає у свій раціон, на відміну від піску, крейди, глини, граніту, та інших мінералів, які є в природі та грунтах і рибу в якості страви не цікавлять. Всім вдалої рибалки, а з "мінералом" чи без нього вирішувати тільки Вам....


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 14:10
"Долідження проводилися і результати публікувалися і є розроблені тех. умови і встановлені норми і є відгуки від власників водойм, що промислово розводять карпа, простих рибалок та рибалок-спортсменів"
можна подивитись на проведені дослідження, чи на їх результати ? якісь статті, документи. також норми і техумови, тоді скептиків буде менше!


Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2015, 19:11
В інтернеті є достатньо інформації про дослідження впливу окремих природних мінералів з певними властивостями (наприклад сорбційними) чи гірських порід з певного родовища, що містять в своєму складі певні мінерали, на організми риби та й інші організми.... В Рівному є науково-дослідний інститут епізоотології, який займається подібними дослідженнями не один десяток років. В склад прикормки "мінерал" входить декілька видів гірських порід з різними властивостями та мінералами, подрібненими до певного фракційного складу, які дають різні ефекти (окрім лікувально-оздоровчих для риби це і тривале утримування в собі рідин і запахів, і утворення мутного середовища протягом багатьох годин за рахунок поступового саморуйнування кристалічної решітки мінералу під дією води, і зміна рН-параметра води в місці застосування та й багато інших властивостей, які приваблюють і зацікавлюють рибу. Також колективом прийняте рішення розробку не патентувати, бо в патенті потрібно розкрити всі деталі, а так як у нас в країні (і не тільки у нас, взяти тільки один Китай) забезпечується дотримання авторських прав, то повна інформація про прикормку, що в даний час є комерційною таємницею, вже завтра з'явиться в інтернеті. Більше нічого писати не можу, бо на думку колег написав і так забагато, тай вважаю що краще один раз спробувати самому порибалити, ніж списати 10 сторінок по форумах, в той час як хтось вже зловив першу рибку.


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2015, 21:17
Я не питаю де результати досліджень і взагалі у вас нічого не питаю. Мені цікаво, це тільки я не бачив жодних камінців у шлунках коропів?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2015, 06:33
Щоб не виникало таких цікавих питань, потрібно купити прикормку "мінерал", відсипати грам 50 у стаканчик, залити водою (грамів 100 думаю буде достатньо - тільки води) перемішати і почекати декілька годин. Питання відпаде само-собою, бо камінці перетворяться на муку. Ось такі бувають чудеса, коли дійсно науковий підхід.


Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2015, 06:51
написав Mykola STARyy
Я не питаю де результати досліджень і взагалі у вас нічого не питаю. Мені цікаво, це тільки я не бачив жодних камінців у шлунках коропів?


Я вже не кажу за шлунковий сік у карпа, який ці мінерами розчиняє за лічені хвилини.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 5 [ 65 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: