Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 65 повідомлень ]
Мінерал - обговорення

Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2015, 07:17
а в тебе є шлунковий сік ? не хочеш камінчиків поїсти ? ахахахаха підлікуєшся.... вибач якшо образив, не втримався)


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2015, 22:12
написав mineral
...


Щоб не виникало таких цікавих питань, потрібно купити прикормку "мінерал", відсипати грам 50 у стаканчик, залити водою (грамів 100 думаю буде достатньо - тільки води) перемішати і почекати декілька годин. Питання відпаде само-собою, бо камінці перетворяться на муку. Ось такі бувають чудеса, коли дійсно науковий підхід.

Тобто, влаштує мене результат чи ні, а мої гроші вже у вашій кишені? :good:
Ні, ви спочатку за свої гроші переконайте мене, що життя з вашим мінералом заграє всіма барвами, а потім побачимо :heey:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 06:52
Микола- ти дуже нудний, коли виходить нова горілка,ти теж так кажешь виробнику -
Цитата:
Ні, ви спочатку за свої гроші переконайте мене

видно з роками всі стають занудами))))
Мурчик-добрий! Зображення

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 08:08
написав Mykola STARyy
написав mineral
...


Щоб не виникало таких цікавих питань, потрібно купити прикормку "мінерал", відсипати грам 50 у стаканчик, залити водою (грамів 100 думаю буде достатньо - тільки води) перемішати і почекати декілька годин. Питання відпаде само-собою, бо камінці перетворяться на муку. Ось такі бувають чудеса, коли дійсно науковий підхід.

Тобто, влаштує мене результат чи ні, а мої гроші вже у вашій кишені? :good:
Ні, ви спочатку за свої гроші переконайте мене, що життя з вашим мінералом заграє всіма барвами, а потім побачимо :heey:


От відразу видно, що спілкуюсь зі справжніми українцями. Даю знайомим в Рівному пачку безкоштовно і вони вже її хвалять і нас-виробників також, хоча ще на рибалці не були. А до того часу розмови були точно такі самі як зараз на форумі. В весь цей сморід всього за 20 гривень.


Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 08:15
написав kukich
написав mineral
написав Mykola STARyy
Я не питаю де результати досліджень і взагалі у вас нічого не питаю. Мені цікаво, це тільки я не бачив жодних камінців у шлунках коропів?


Я вже не кажу за шлунковий сік у карпа, який ці мінерами розчиняє за лічені хвилини.

а в тебе є шлунковий сік ? не хочеш камінчиків поїсти ? ахахахаха підлікуєшся.... вибач якшо образив, не втримався)


А як лікар припише, то і крейду і глину їмо і інші мінерали, аби підлікуватись. А сіль - це хіба не мінеральні неорганічні камінці, і нічого, їмо, і розчиняються.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 09:18
написав mineral
весь цей сморід всього за 20 гривень.

ну не скажи , це чвертка !!!
а Микола за гривню - зубами точило зупиняє)))))
подаруй йому пачку і мені, я ж за тебе тут стою))))
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 11:40
написав mineral
...
А як лікар припише, то і крейду і глину їмо і інші мінерали, аби підлікуватись. А сіль - це хіба не мінеральні неорганічні камінці, і нічого, їмо, і розчиняються.
Ви , перепрошую, доказуєте що ваші мінерали розчиняються і риба збігається на це видовище табунами? Може і ваша правда.
Посилання дасте на похвали від Рівненських рибаків?
Котику, Микола не дуситься за гривню, і дармовщини не потребує. Він просто не подає шахраям. Хай пан переконає Миколу, що його товар відповідає рекламі і тоді можна балакати. В "Дачнику" грунт з мінералами 16грн за 10 літрів. Як я вам скажу що УАЗ краще Лендкрузера, ви ж не купите його за 20 кілобаксів. :lol:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 12:47
Цитата:
УАЗ краще Лендкрузера

твій краще))
Мурчик-добрий! Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 17:48
я б даже купив той мінерал за 20 грн, да і розставили б всі точки над "ї" але ще доставка з м.Рівне це зараз хз скільки, мінімалка зараз мабуть як та пачка коштує, да і походи (поїздки) на Нову пошту чи іншого перевізника, так прикунути десь на гривень 40-50 потягне, а то вже не чвертка :)


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 20:21
написав tedden
я б даже купив той мінерал за 20 грн, да і розставили б всі точки над "ї" але ще доставка з м.Рівне це зараз хз скільки, мінімалка зараз мабуть як та пачка коштує, да і походи (поїздки) на Нову пошту чи іншого перевізника, так прикунути десь на гривень 40-50 потягне, а то вже не чвертка :)

Можу вам вділити на пробу.
Тут вам "білі камінці"(с):
Зображення
Тут і "мінерали з мікроелементами"(с):
Зображення
І навіть адреса наводить на певні роздуми:
Зображення
Ми пенсіонери, в ньому розсаду вирощуєм. ;)
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 20:55
А хробаки в тому грунті також є, чи тільки мінерали?


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2015, 21:16
Чи не могли б ви замість таких питань краще дати посилання на відгуки Рівненських рибалок?
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Новенький
З нами з:
31 березня 2015, 21:46
Повідомлень: 17
Звідки: rivne
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 07:25
Мені дуже приємно що Ви цікавитесь нашим продуктом, який на 100% є неорганічним !!! на відміну від тих грунтів, що на малюнку вище, і які складаються з чорнозему, подрібненого торфу і хімічно виготовлених мінеральних добрив (органічна складова такої суміші становить близько 50%) і для рибалки за своїм складом абсолютно не підходять. Якщо вже сипати такий грунт у воду, то краще набрати землі з кротовиння на березі водойми - ефект буде однаковим, а може й кращим.
Реальні масові відгуки стосовно прикормки "мінерал" розпочнуться, я надіюсь, у цьому сезоні, так вона вже є в багатьох риболовецьких магазинах у Рівному. Минулою осінню (кінець літа) і зимою прикормка була тільки у людей "зацікавлених", так як роздавалася знайомим риболовам безкоштовно для тестування і на форумах не обговорювалася. Але відгуки були позитивні , але не в плані того, що вона збирає табуни, (як Ви написали) риби, чи просто рве водойму,а в основному такі, що рибу не відлякує, клює стабільно часто, наживку, яка зявляється у кормовому пятні з прикормкою "мінерал", риба віднаходить швидше і зїдає впевненіше, кращий ефект дає при змішуванні з сипучими органічними прикормками, що і спонукало до її виготовлення для широкого загалу.....Надіюсь і Ви її спробуєте та напишите свій відгук.


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 10:26
написав mineral
...
4. продукт новий, але опробовувся рівненськими рибалками і має гарні відгуки, та Вашими земляками, що рибачать у Пеньківцях....

написав mineral
інформація для скептиків! Долідження проводилися і результати публікувалися і є розроблені тех. умови і встановлені норми і є відгуки від власників водойм, що промислово розводять карпа, простих рибалок та рибалок-спортсменів...

написав mineral
...
Реальні масові відгуки стосовно прикормки "мінерал" розпочнуться, я надіюсь, у цьому сезоні...

Хммм...
В чем сила, брат? А сила в правде.(с)
Засим бувайте здорові.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2015, 10:51
написав Mykola STARyy
написав mineral
...
4. продукт новий, але опробовувся рівненськими рибалками і має гарні відгуки, та Вашими земляками, що рибачать у Пеньківцях....

написав mineral
інформація для скептиків! Долідження проводилися і результати публікувалися і є розроблені тех. умови і встановлені норми і є відгуки від власників водойм, що промислово розводять карпа, простих рибалок та рибалок-спортсменів...

написав mineral
...
Реальні масові відгуки стосовно прикормки "мінерал" розпочнуться, я надіюсь, у цьому сезоні...

Хммм...
В чем сила, брат? А сила в правде.(с)
Засим бувайте здорові.

А ви не думали, що рівненські рибалки теж могли би чекати відгуки від когось і купувати після сезону ловлі, коли хтось про них щось напише. хто дійсно хоче поекспериментувати, той купує, і мова йдеться не про щось захмарно дороге! Якби коштувало 5 грн, то навіть ніхто би і не писав тут нічого, а набрав би побільше, а 20 грн + пересил - це вже треба комусь доказувати, що воно ефективне!...

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 65 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: