Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]
Зустріч з браками

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 00:14
І все-таки напишу на цю тему...

2 Docento: маю підозру, що ти ще не бував в таких ситуаціях... Хлопці вчинили розумно, як і більшість вчинила б на їхньому місці - цілі недешеві снасті, транспорт, та і самі цілі. А то шо ти пишеш - це називається "лізти з вилами на танк" - толку - 0, підсрачника получиш гарантовано, але зато - буде чим похвалитися. Короче "панти для прієжжих".
Звичайно, можна почати розсуждати, мол можна і без драки, просто поговорити і наставити на путь істинний. Але! Сам факт, що приїхав ловити рибу на ЇХНІЙ ставок їх вже, як мінімум, раздражає. А ти ще почни їх вчити?..

Доречі, попереду цілий сезон - всі бажаючі можуть проявити себе в боротьбі з браками!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 02:11
У нас подібну тему вже розвивали: http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.ph ... sc&start=0
Зверніть увагу на пост форумчанина з ніком "Индеец" від Вт Фев 06, 2007 1:07 pm


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 08:23
написав Sasha
У нас подібну тему вже розвивали: http://fishing.vn.ua/forum/viewtopic.ph ... sc&start=0
Зверніть увагу на пост форумчанина з ніком "Индеец" від Вт Фев 06, 2007 1:07 pm

Це якраз говорить про те, що з організованою злочинністю треба організоано боротись.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 18:48
я не буду нізким спорити і нічого нікому доказувати кожен робить так як вважає за потрібне...


а ставок то не їх.... ;)

і поки всі мовчатимуть то цей бардак в нашій державі триватиме і триватиме.....ти був дето за межами україни? якшо так то ти прикрасно зрозумієш шо таке коли ніхто нічого не тримає і не мовчить... попробуй у франції чи англії попісяти за углом..... а потім поспілкуємося далі...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 19:15
"Ставок не їх", бо ти певно села ніколи не мав.
Справа в тому що він так само їх як і наш, але Тернопіль більше наш, ніж київлян.
Але то вже окрема філософія.

Docento, пропагандувати насильство не варто і тобі не раджу використовувати.

А люди і не мовчать, вони в відкритих джерелах інтернету і пишуть про факт бракон"єрства.
Якщо ти знаєш куди саме тре звернутись і в яке вухо треба "не мовчати" то бери матеріал (фото наразі, і знаєш хто був свідком) і йди пиши, кажи, роби і власним прикладом продемонструй що треба і як робити.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 19:48
микуленецька бічка 101.. (напроти джерман авто) знаходиться рибінспекція.... беремо паспорти (всі 3х свідків) і всі фотки ( за фотки я заплачу щоб зробити) в будь- який день крім суботи і неділі з 9,00 до 17,00 і пишимо заяви... мол там то і там то бачили були.... я можу завезти... тіки скажіть коли і де збираємося....

вони заяву 100% мають прийняти.... потім пишемо через 1 місяцбь лист-прохання в письмовій формі проінформувати свідків(тих 3х чиї паспорти ми брали) як просуваються справи.... коли їх дьоргати вони реально знайдуть....


тепер питання до форумчан які робили фотки і бачили їх - ТО КОЛИ МИ ЇДЕМО????

мій номер О_6_7_3_5_2_6_О_9_О
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 19:53
написав Docento
микуленецька бічка 101.. (напроти джерман авто) знаходиться рибінспекція.... беремо паспорти (всі 3х свідків) і всі фотки ( за фотки я заплачу щоб зробити) в будь- який день крім суботи і неділі з 9,00 до 17,00 і пишимо заяви... мол там то і там то бачили були.... я можу завезти... тіки скажіть коли і де збираємося....

вони заяву 100% мають прийняти.... потім пишемо через 1 місяцбь лист-прохання в письмовій формі проінформувати свідків(тих 3х чиї паспорти ми брали) як просуваються справи.... коли їх дьоргати вони реально знайдуть....


тепер питання до форумчан які робили фотки і бачили їх - ТО КОЛИ МИ ЇДЕМО????

мій номер О_6_7_3_5_2_6_О_9_О

фотки я можу зробити, в мене дома фотопрінтер 10х15, підійде?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 19:55
я думаю якшо тобі не важко то булоб супер... збираю всіх і їдемо в рибінспекцію....."шоб я словами не кидався".....


Пі.Сі.
тел тернопільської рибінспекції 236431.. працюють цілодобово
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 20:45
гібле дело!
перший і самий главний стопор - фотки є шо вони сетку просто розмотували, а не витягували з води з рибою і неставили її, тому вони легко відмажуться мол купили для кума/брата/свата/родича а розмотали подивитися а нам буде левий геморой!
друге - фотки з цифровика вроді как не є доказом!!!
Говорив з Максимом - він тож казав шо з тим шо в нас єкіпішувати гібле діло :(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 20:48
написав m1g0r
гібле дело!
перший і самий главний стопор - фотки є шо вони сетку просто розмотували, а не витягували з води з рибою і неставили її, тому вони легко відмажуться мол купили для кума/брата/свата/родича а розмотали подивитися а нам буде левий геморой!
друге - фотки з цифровика вроді как не є доказом!!!
Говорив з Максимом - він тож казав шо з тим шо в нас єкіпішувати гібле діло :(



а шо впадло шоб я вас завіз і ви написали?
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 20:56
написав Docento
а шо впадло шоб я вас завіз і ви написали?

і шо написати? я мужики сетку розмотували? як її на озеро ставили ніхто з нас небачив, я її витягували тож ніхто небачив! поясни за шо їх мають шукати!? мож я чогось нерозумію?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 20:58
написав m1g0r
написав Docento
а шо впадло шоб я вас завіз і ви написали?

і шо написати? я мужики сетку розмотували? як її на озеро ставили ніхто з нас небачив, я її витягували тож ніхто небачив! поясни за шо їх мають шукати!? мож я чогось нерозумію?



ну тоді з цього і тре було починати..... )))
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 21:04
так коли я зробив фотки і почався кіпіш, відповідно вони бухали там, і мабуть чекали пок ми поїдем шоб зробити своє діло...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 23 березня 2010, 21:06
написав m1g0r
так коли я зробив фотки і почався кіпіш, відповідно вони бухали там, і мабуть чекали пок ми поїдем шоб зробити своє діло...



ну мона принаймі сказати їм шоб там частіше обстановку перевіряли можливо це не результат проте пару раз і вони почнуть діяти а фотки треба привезти туди най мають!!! моя власна думка
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: