Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 83 повідомлень ]
Човни

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 10:08
Човни, вони ж - "лодки".
Хто якими користується, користувався ?
Можливо у друзів є і ви просто мали можливість протестувати якісь човни і маєте можливість поділитися враженнями ?

Наразі я знаю що декількох форумчан цікавило питання придбання резинової лодки.
Зручність, вантажопідйомність (там здається після 250 кг потрібна реєстрація), кількість місць, виробник і т.д.

Давайте поділимось знаннями та інформацією про човни.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
Востаннє редагувалось Паша в 09 березня 2010, 10:56, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 10:21
Оце по каталогах і по серйозним фірмам, та риболовецьким магазинам човни в ціні від 1600 грн і далі. Купівля такого човна наразі для мене не є адекватно у зв"язку з відсутністю досвіду у користуванні, місця зберігання, авто для перевозки до водойми і ловлею переважно в таких місцях де можна обійтись і забродами.
Але в принципі на ставках бувають місця, де з забродами не дістатися, і мені цікаво покидати в таких важкодоступних місцях. Це не принципово, але цікаво.

І ось недавно взнав що є не професійні човни для рибалок, а практично відпочинкові надувні матрасики у формі човна :) :lol: . І жартома задумався над купівлею такого човникового-матрасику, адже по ціні виходить трошки дорожче дешевих забродів, і значно дешевше дорогих. Та і здається мені, що купівля такого "приколу" по своїй значимості на рибалці може виправдатися.

Оце нарив в неті
Зображення
Детальніше написано тут

по смішній ціні проте без насосу та весел.
Думаю наразі комплектація - не проблема, проте смущає відсутність лавки.
Чи хтось рибачив на такому чи подібних моделях.
Наскільки зручно ?
Може маєте що конструктивніше і практичніше з лодок порекомендувати ?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 11:26
Я б на такій не ризикнув плавати..... На похожій раз рибачив. Накачали , поставили на воду а вона шипить. Достали суперклей і ізоленту, найшли дирку - заклеїли. Поплили - стрьомно було капець.... але відрибачили :) !!!! На такій лодці ще тре важати з крючками, звичайна джига проколює запросто. Тай тернім користування в неї обмежений, думаю рибалок з 20 - більше не витягне. Може в чомусь не прав - сорі , все власні роздуми.....
п.с. Якшо купиш , то не запливай на глибину.....


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 11:54
Зображення
Найшов в неті таку лодку
"
Лодка резиновая Лисичанск.
1-но местная- 799гр.
2-х местная- 899гр.
"

Також зустрічав в неті 1,5 місця (160кг) такі як за союзу робили нові то по 500-600 грн.
Хтось користувався ?
відгуки ?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 12:58
Паша, перший варіант лодкі - категорично ні!!!!.Не для риболовлі вони. Бобарахтатися десь в калабані - так. Там ключове слово "Вініл". Богдан правий, гачком проколюється на раз!!
Другий варіант набааааагато :excl: краще. Це відомі ще старшим рибакам "Лісічанки", -резинова рибацька лодка. Якщо будеш за нею дивитися, прослужить тобі не один рік!


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 15:48
я тож на лодочки заглядаю...
думаю BARK 240C
Зображення
Технические характеристики
Длина 240 см
Ширина 120 см
Диаметр борта 32 см
Количество гермоотсеков 2
Пассажировместимость 2
Грузоподъемность 197 кг
Габариты упаковки 80х40х30 см
Вес комплекта 18 кг

Комплектация
Лодка надувная 1
Сиденья 2
Слань днищевая 3
Насос 1
Весла 2
Ремкомплект 1
Сумка упаковочная 1
Руководство по эксплуатации 1
Сертификат малого судна 1


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
27 серпня 2009, 10:23
Повідомлень: 78
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 17:59
а скільки така коштує?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 18:04
1740 грн про прайсу БАРКа


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 09 березня 2010, 19:06
написав Паша
Найшов в неті таку лодку
"
Лодка резиновая Лисичанск.
1-но местная- 799гр.
2-х местная- 899гр.
"

Також зустрічав в неті 1,5 місця (160кг) такі як за союзу робили нові то по 500-600 грн.
Хтось користувався ?
відгуки ?


В мене Лисичанка, але з тріснутим по шву балоном і дно якесь вже трохи стрьомне, так що теж задумуюсь про нову ПВХ лодку, без реестраціїї вантажопідйомність має бути, якшо не помиляюся-220кг, плюс обовязкова опція транець, під електромотор.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 10 березня 2010, 10:59
Маємо з Кабаном на двох ПВХ лодку Skiper, 2,6 м. Була куплена в 2008р перед самою кризою в "Рибаку". Так що в неї скоро почнеться третій сезон. Ніяких негативів від неї не було, шви не розходяться, тиск тримає, короче все гут :) . Але уходу потребує. Після кожної рибалки ретельна сушка і чистка, особливо в місцях зєднання дна і труб (там скупчується сміття і вода). Насос напевно скоро прикаже "довго жити". Він ножного типу з ПВХ, і в місцях сгинів при накачуванні вже добряче потерся. Трошкі тюнінгували лодку: пустили репшнур по всьому периметру і переробили кріплення панелей дна на "ліпучку" (дуже часто бувало, що коли вже напомпуєш лодку, вспамятовуєш :fool: , що забув поставити дно, а дно вставляється тільки в спущеному стані). Ще така порада - неперекачуйте лодку, особливо коли намічається жаркий день (незабуваємо шкільний курс фізики :) )


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 10 березня 2010, 13:38
Над покупкою човна разом з кумом мізгували десь рік, читали, дивилися, мацали, вибір зупинили на Колібрі K-280 http://www.kolibriboats.com/catalog.php. Ціна 2080, по всіх відгуках в цій ціновій категорії рівних нема, вищезгаданий BARK - вихідець з КОЛІБРІ, а ціни майже ідентичні.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2011, 10:17
Оживлю темку в зв’язку з придбанням човника )
Власне цікавить реєстрація. Хто має досвід цього процесу?

П.С. "Перевернув" купу інтернету та поспілкувався с предстанвниками "Барк" і "Арго". Довелось вникнути в тему і розібратись в нюансах (та власне як і в кожній нові справі так доводиться робити для досягнення позитивного результатау). Все ж вибрав "Колібрі 260Т".


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2011, 20:38
написав Rst
Оживлю темку в зв’язку з придбанням човника )
Власне цікавить реєстрація. Хто має досвід цього процесу?

П.С. "Перевернув" купу інтернету та поспілкувався с предстанвниками "Барк" і "Арго". Довелось вникнути в тему і розібратись в нюансах (та власне як і в кожній нові справі так доводиться робити для досягнення позитивного результатау). Все ж вибрав "Колібрі 260Т".

Купуй не більше 220гк вантажопідйомність і проблем не буде...в нас цим питанням поки що не дуже зайнялись думаю рік мож два і почнеться...мін реєстрація 650грн...плюс ТО кожного року як на авто...рахуй сам далі...
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2011, 20:48
написав GOR
Маємо з Кабаном на двох ПВХ лодку Skiper, 2,6 м. Була куплена в 2008р перед самою кризою в "Рибаку". Так що в неї скоро почнеться третій сезон. Ніяких негативів від неї не було, шви не розходяться, тиск тримає, короче все гут :) . Але уходу потребує. Після кожної рибалки ретельна сушка і чистка, особливо в місцях зєднання дна і труб (там скупчується сміття і вода). Насос напевно скоро прикаже "довго жити". Він ножного типу з ПВХ, і в місцях сгинів при накачуванні вже добряче потерся. Трошкі тюнінгували лодку: пустили репшнур по всьому периметру і переробили кріплення панелей дна на "ліпучку" (дуже часто бувало, що коли вже напомпуєш лодку, вспамятовуєш :fool: , що забув поставити дно, а дно вставляється тільки в спущеному стані). Ще така порада - неперекачуйте лодку, особливо коли намічається жаркий день (незабуваємо шкільний курс фізики :) )

Шкіпером користуюсь вже буде третій сезон...пройшла крим і рим і мідні труби...була в дуже жосткій експлуатації цієї зими замерзла разом з брудом водою і іншим хламом...восени накачав все гуд...моя порада для власників ПВХ лодок перед кожним виїздом заганяйте не більше 5грм тальку у кожен балон...і лодка Вам буде вдячна тай і служить буде довго!!!Плюс шви не пересохнуть...а для них це боляче місце!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2011, 21:08
написав Martyn
Над покупкою човна разом з кумом мізгували десь рік, читали, дивилися, мацали, вибір зупинили на Колібрі K-280 http://www.kolibriboats.com/catalog.php. Ціна 2080, по всіх відгуках в цій ціновій категорії рівних нема, вищезгаданий BARK - вихідець з КОЛІБРІ, а ціни майже ідентичні.

Барк це не лодки...а тільки назва вони завишують плотність ПВХ своїх лодок особисто я б не рекомендував але це тільки моя точка зору вирішувати особисто...і до всього сказаного...в 2010 році був накритий гараж в кооп Гарант де клеїлись лодки Барк...скільки їх залишилось на ринку невідомо...а щасливі власники були вражені тому і звернулись в прокуратуру!!! Сам не з їхніх просто друзів там вистачає!!! Робіть висновки!!! Но Барк не купуйте!!!
я тут я там я повсюди...
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 83 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: