Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 29 повідомлень ]
"Книга скарг та пропозицій" чи "як зробити форум кращий"

Активний дописувач
З нами з:
04 грудня 2009, 19:50
Повідомлень: 51
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 26
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 06 березня 2011, 20:44
Запитання до адміністратора і модераторів - що відбувається із сайтом форуму?! Куди зникають повідомлення? Зокрема в темі "Балачки про ТОФРС" я сьогодні не дорахувався близько десятка сторінок, хоча ще вчора все було на своїх місцях! Кілька днів до цього я сам намагався залишити повідомлення в даній темі але, на мій превеликий жаль, мій меседж розміром в декілька десятків речень, після спроби попереднього перегляду, зник в невідомому напрямку, хоча з мережею проблем в той час не спостерігалося! Буду дуже вдячним за відповідь!


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 06 березня 2011, 21:23
Тему Балачки про ТОФРС , відмодерували для понятного змісту...... Форум ТОФРС створений для культурного спілкування.... Баталії ХУ іс ХУ 8-) прохання проводити на зборах ТОФРС..... що до ваших повідомлень, можливо ви замість попереднього перегляду натиснули кнопку "відправити в чернетки"


Активний дописувач
З нами з:
04 грудня 2009, 19:50
Повідомлень: 51
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 26
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 06 березня 2011, 22:09
Дякую за оперативну відповідь. Мого питання могло б і не бути, якби ваше рішення було оприлюднене завчасу. На мою думку, серед того сміття, яке було повноправно видалене, були цілком слушні і конструктивні зауваження, до яких варта прислухатися. Люди, які висловили свої думки у відповідності до правил форуму, не заслуговують на те, аби їхні повідомлення були видалені без пояснення. В іншому випадку постає цілком резонне запитання - а чи варто взагалі оприлюднювати тут свої думки, якщо їх може спіткати доля повідомлень із вище згаданої теми. Я вважаю, що в даному випадку адміністрація форуму повинна була спрацювати на попередження порушень правил спілкування окремими дописувачами (до речі їх вже не так і багато), а не опісля поспіхом виправляти ситуацію в даний спосіб.
А що до мого повідомлення, яке так і не побачило світ, то ось адреса сторінки де воно мало би бути posting.php?mode=reply&f=4&t=214
За це повідомлення автора voha-san подякували: 2
goof (08 березня 2011, 21:32), Паша (07 березня 2011, 00:34)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 06 березня 2011, 23:27
Сорі за затерті хороші слова, але коли все в перемішку - так не має бути!!! :twisted:
п.с. Повідомлення кожної теми форума повинні нести зміст , відповідний до її назви. Відхилення від норм є описане в правилах. Такі порушення на форумі зустрічаються дуже часто , але через їх не значну кількість залишаються написаними. Відповідно , коли рамки переходять межі: розбиратися в написаних за два дні 10 сторінках ніхто не буде....... я тут зарплату не получаю 8-)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 07 березня 2011, 00:32
Я просто в шоке =-O то нашо взагалі то всьо було і нові теми створювати без смислу, якшо десяток людей жваво без цензури обговорювали за і проти, якщо хтось і відхилився від теми ( і писав всякий брет обзиваючи всіх) то можна було це і "забанити"
Я взагалі не наблюдав такої активності форумчан як в тій гілці, думаю шо обговорення організацій має великий зміст тому шо можливо вони шось і з цього візьмуть.
Особисто для мене, це конкретний негатив, що видалили трьох дені балачки, і змісту в розвитку форуму з такими діями я небачу ( 3 дня всі пишуть а тут нати вам повний писец) :sos: :sos: :sos:
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 3
FAst (07 березня 2011, 02:05), voha-san (07 березня 2011, 00:52), Паша (07 березня 2011, 00:35)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 07 березня 2011, 01:01
Той для кого тєма брєд - не читає просто. Його це перестає турбувати одразу після того як він це поняв.
Але це реально була "гаряча" тема з купою емоцій, логічних доводів, та ГОДИН потрачених особисто моїх на читання та формування постів. Подяки за пости були через один - людям було цікаво.
Прєкращайте витерати

Думаю просто Боб якимось чином має відношення до організаціїзації про яку йшла мова, і як зацікавлена сторона підтер непідходящі пости.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 3
goof (08 березня 2011, 21:34), under (09 березня 2011, 00:20), voha-san (07 березня 2011, 22:06)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 07 березня 2011, 08:23
написав Паша
Думаю просто Боб якимось чином має відношення до організаціїзації про яку йшла мова, і як зацікавлена сторона підтер непідходящі пости.


Маю таке саме відоношення як і Ти до цього форуму!!!

Тема не є видалена, коли її відмодерують - перекинуть в форум : Балачки.

написав Паша
Прєкращайте витерати


То пишіть там де нада писати... Є балачки - там і балакайте. Витирати будем завжди , якщо це потрібно.....


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 07 березня 2011, 08:26
шановні форумчани я постараюсь витягнути з архіву самі яскравіші і адекватні пости. постараюсь представити їх в розділі балачки.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
Tarsik (07 березня 2011, 21:37)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 08 березня 2011, 21:38
BOB то нашо форум щоб не висловлювати свої думки,нафіга витерати повідомлення???????????????
За це повідомлення автора goof подякували:
yge0607 (09 березня 2011, 22:25)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 30 березня 2011, 18:58
Головна сторінка форуму займає 3,5 екрана в мене по вертикалі.
Причому мене деколи цікавить хто на конференції, та сама більша активність людей у темах, що знаходяться в нижній частині екрану.
Реально скролом намотую пару метрів за день верх вниз.

Пропоную якось скоротити - оптимізувати меню. Зокрема як першочергове до розгляду пропоную скоротити
Риболовний спорт
Спортивна ловля коропа
Спортивна ловля спінінгом хижої риби
Спортивна ловля риби з льоду
Спортивна ловля фідером
Спортивна ловля риби поплавковою вудкою


таким чином, щоб вони розкривались, коли клацаєш на Риболовний спорт.
Активність в цих темах крайнє мала.

На другий етап - методи рибальста. Це також можна перегрупурувати щоб на основній сторінці тільки назва - а далі клікати.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 3
parawyt (30 березня 2011, 22:40), seryoja (30 березня 2011, 19:04), vinesh (31 березня 2011, 08:55)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 31 березня 2011, 23:08
Сам користююся такою штукою як Активні теми, досить зручно слідкувати за новими повідомленнями.
:laie:

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2011, 16:21
Ще є думки по покращенню роботи форуму:
1) обмежити якось кількість цифр у ніку при реєстрації.
2) дозволити створювати "голосувалку" пересічним форумчанам.
3) реагувати на дописи форумчан у цьому топіку публічними відповідями. (навіть якщо тимчасово прохання/побажання/скарга не буде роздивлятись з технічних/юридичних/людськогодинних чи будь яких інших причин.)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2011, 21:15
Паша :) це не комерційний проект... не думаю що PHPBB без втручання руки програмера технічно дозволяє реалізувати:
Цитата:
1) обмежити якось кількість цифр у ніку при реєстрації.
2) Пропоную якось скоротити - оптимізувати меню. Зокрема як першочергове до розгляду пропоную скоротити.........таким чином, щоб вони розкривались, коли клацаєш на Риболовний спорт.


По поводу обмеження кількості цифр в ніку незгідний, багато моїх знайомих мають ніки із самих ціфр! В мому ніку з 5 символів 2 цифри! Тим паче це є порушення права вибору!
На рахунок зробити розкриваючим список "Риболовний спорт" також незгідний, ібо таким чином можна пропустити анонс змагань, пропустити реєстрацію ітп! Я лічно читаю і більш "довші" форуми і палець від скролінга мене не болить долистатися до самого цікавого мені місця :) !
По поводу
Цитата:
"Головна сторінка форуму займає 3,5 екрана в мене по вертикалі. "
для точної відповіді потрібно знати розширення твого екрану! Просто тенденції такі, що вимагають від вебконтенту йти в ногу із прогресом (в даному випадку із розширенням, що дозволяють наявні технічні можливості сучасних моніторів), і тут є два варіанти: 1 - найти золоту середину і поставити одне розширення що підходить переважній більшості мемберів. 2 - замутити щоб кінцевий користувач сам в себе в профілі вибирав потрібне комфортне розширення! Тут знову без кулібіна по PHP+MySQL+CSS не обійтися!!!
Не то шоб я когось відмазував, просто задачі ставити проще чим їх рішати ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2011, 22:14
може й так.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 29 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: