Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 11 з 11 [ 165 повідомлень ]
Про наболіле

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 06 березня 2011, 02:23
Наразі набільше відлякує людей, які ще не визначились зі вступом, позиція представників федерації:
написав Igora_85
написав Tarsik
...відать недорос я фінансово і морально до спортсмена. Не буду їздити на змагання ну і ладно, копейка рубль бережет.

Це вже кожному своє хто має бажаня пізнавати щось нове й розвиватися тому змагання необхідні а лінивим можна й і так з вудкою посидіти плотвичку посмикати.

Небажання бути спортсменом - це лінь?
написав Igora_85
написав m1g0r
...Вибір кожен робить сам для себе... хто хтів вступити в федерацію, вступив! Хто хотів взнати більше інфи про федерацію, права і обовязки федерації і її членів - найшов її в інеті. Хто не хотів і нехоче вступати - так і тут нормуль, ніхто ж не заставляє...

...Якщо кожен робив сам тоді так багато дурниць не писали а то в неті начиталися а нет не завжди описує все так як є. Яж кажу прийди і послухай розпитай фахівців і тоді вже роби висновки а не читай де там щось там хтось казав і писав.


написав Igora_85
написав Shymaher
...Шо федерація дась простому рибалці... може створити одну спільну громаду Тернопільських рибалок ( Теребовля,Хоростків , Бережани ,Козова) ішось зробити для людей а не для піару.

...от вони будуть мати куда приїхати а ти будеш їхати і якомусь папіку платити за те щоб посидіти на ставку...
...люба організація може мати свій ставок чи це федерація чи громада... ...а ви як організуєте і зарибнете припустим в наше озеро без федерації по закону вас щей оштрафують.


написав Igora_85
написав Shymaher
...ми тут взагалі говоримо про федерацію, і шо можна зробити як і для її розвитку так і для людей...

...ще раз поясную ти там рибачети не будеш стоїть будка і охорона це ставок тільки для членів громади Теребовлянщини і ще зауважу що на наших водоймах роблять що хочуть і охорони ніякої а на приватному є можливісь доглядати і охороняти тому там швидше буде якийсь порядок а от через таких як ти ми і будем шукати дебито порибачети щоб і риба була і безкоштовно.


написав Igora_85
написав Niko
...Цікавить одне : тепер щоб поприбирати берегову зону потрібно вступити в спортсмени :question:

А ви самі прибираєте хочаб бісля себе на березі?
Я вже не говорю чи після когось!!!!!

За що ж ти так людей не любиш?
Думав піти на наступні збори, але враження таке, що тільки рот відкриєш - то зразу і заткнуть: "На змаганнях був?.. Зелений ще... Некомпетентний..."

Особисто для себе зробив висновки: 1. вступати потрібно тим, хто в першу чергу бачить себе спортсменом. 2. брати участь в ініціативах по зарибленню, боротьбі з браконьєрством, прибиранні водойм і т.д.

P.S.:
написав Igora_85
Зроблю виключеня для лінивих кому лень буде прийти на наступні збори федерації які відбудуться після проведеня убку України прошу пишіть на форумі свої пропозиції що стосується внесиня до статуту я все візьму до уваги і передам на зборах.

Дуже дякую за таке приємне виключення!
Але, думав, що це по замовчуванню мало б робитися... На цій гілці вже немало хроших ідей запропоновано, а ти всіх затикаєш!
За це повідомлення автора SFox подякували: 3
GOR (07 березня 2011, 11:11), Shymaher (06 березня 2011, 15:52), Tarsik (06 березня 2011, 12:19)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 07 березня 2011, 09:00
Тему перенесено і перейменовано
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
Tarsik (07 березня 2011, 22:07)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 00:15
Направлю тему в друге русло
http://www.youtube.com/watch?v=tE0_oe9o ... ded#at=121


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 00:18


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 07:54
Нас приблизно таке саме чекає (після ЧЕ з водно-моторного спорту) >:o


Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 09:29
написав Niko
Нас приблизно таке саме чекає (після ЧЕ з водно-моторного спорту) >:o

звідки в тебе така інформаці? підтверди.я думаю що це не більше як слова людини яка просто хоче почесати язиком.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 11:05
написав tercarp
звідки в тебе така інформаці? підтверди.я думаю що це не більше як слова людини яка просто хоче почесати язиком.

Після минулих чемпіонатів,особливо 1983 року , по береговій зоні Тернопільської водойми повно дохляка окуня і ляща :-! "веселкові"плями відходів паливно-мастильних матеріалів гуляли по цілому ставу... На мою думку і шлюзувати воду стали через верх,щоб та вся с..нь пішла вниз по течії .Доказувати ,а тим більше спорити, не збираюся ,але факт ,що після "Танцорова" активність щуки і судака значно краща . По причину такої жвавості хижака, я думаю ,пояснювати немае змісту .Тихохідний наш "Герой" не рівня спортсменським скутерам і тп... Така бомба як пролетить по головах того бідного окуня - то мало не покажеться %)Нагадаю,що ЧЕ буде відбуватися в серпні - в кінці літа більшість мешканців водойми ще знаходяться в верхніх горизонтах води...
За це повідомлення автора Niko подякували:
seryoja (19 березня 2011, 14:21)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 15
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 14:55
Чемпіонат -це престиж міста. Хто буде перейматися тим що загине купа риби.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 15:06
Міська рада повинна зробити якусь компенсацію озеру. Як варіант почистити і в 2012р закупити і запустити малька. Ось власне і побачимо роботу нашої федерації, адже саме вона на мою думку має бути першим ініціатором такого звернення, щоб на кінець 2011 року в бюджет було занесено кошти на ці заходи.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 15:23
написав tercarp
написав Niko
Нас приблизно таке саме чекає (після ЧЕ з водно-моторного спорту) >:o

звідки в тебе така інформаці? підтверди.я думаю що це не більше як слова людини яка просто хоче почесати язиком.

У серпні цього року на Тернопільському озері пройде Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту.
Нафіга нам воно!? Краще б по парусних провели ...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
12 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 15
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 15:24
Бюджет! Ха-ха. Ви не вкурсі для кого ми маемо наповняти бюджет? Ті пі............си прийняли закон на виділення з бюджету 1 міліард на свое утримання.Тепер останне з нас здеруть. Так що я думаю марна справа щось від них вимагати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 19 березня 2011, 19:46
Ше одна ссилка Просто шок
http://www.youtube.com/watch?v=T0N07Pp5_lM


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 20 березня 2011, 21:06
Перепрошую,може не в тему !!! Початок каналу -знову сітки ! Три джиги і один воблер :'(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 20 березня 2011, 21:38
написав Niko
Перепрошую,може не в тему !!! Початок каналу -знову сітки ! Три джиги і один воблер :'(

да да, десь в звітах тернопільського ставу на 8 сторінці є відео як джигою сітку зацепили :krazy:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 20 березня 2011, 21:44
написав Niko
Перепрошую,може не в тему !!! Початок каналу -знову сітки ! Три джиги і один воблер :'(

Йдем позриваєм!
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64
За це повідомлення автора Сергій2 подякували: 2
seryoja (20 березня 2011, 21:52), володя (20 березня 2011, 21:55)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 11 з 11 [ 165 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: