Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 7 з 7 [ 92 повідомлень ]
облаштування місця для риболовлі

Новенький
З нами з:
16 серпня 2010, 17:43
Повідомлень: 21
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 03 березня 2012, 08:30
А для чого всі будуть ловити на твоєму славнозвісному містку ....


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 липня 2012, 13:51
Перечитив всю тему. В голові одні містки, містки, ...,містки. Хтось говорив в цій темі про містки біля лагуни так от: я і мій тато декілька років назад поставили один з них, бо можливості ловити не було ніякої. Беріг заріс зілям, а до води ще було метрів 15 густих хащів з глечиків та кропивки. Все це було викошене і винесене на беріг. Потім колеса з вантажівок стопками по 3 штуки вязали дротом формували основу кладки потім дошки та інше. Ремонт здійснюю кожного року викошую водорослі теж і регулярно з бираю сміття. Дозволів та іншого я не брав, бо не хочу заробляти на цьому гроші чи комусь доводити, що це моя споруда і не афішував на форумах , що нікому там ловити не можна і не скаржусь на свою тажку долю будівельника містка. Але суть не в цьому, зараз там ловлять багато знайомих і не знайомих мені людей і прицьому в мене ніколи не виникало проблем за 6 років з тими хто ловив "на моїй кладці" просто прийшов попросив людину звільнити місце чи сідав поруч, якщо вміщались снасті (і я не браконєр в мене 2 вудки на пружину на кожній по 2 гачки - це для зубоскалів цього форуму). Тому залишайтесь людьми завжди і відпочивайте на риболовлі, а не портіть один одному нерви.
Є вода - має бути риба!!!
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 7 з 7 [ 92 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron