Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 7 [ 92 повідомлень ]
облаштування місця для риболовлі

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 10:38
написав spirittr
написав Serhij
написав spirittr
предявлю на місці

Не пред'явите!!!
Хіба чеками на буд. матеріалів будете махати. Смішно читати.
Не заявляйте таких дурниць.
Може дозвіл від УТМР, так вони і самі орендатори, і дуже сумніваюся, що вони мають право здавати частину озера в суборенду. Але і оренда не є власністю. :)
Реально,кожна людина зможе там присісти і порибалити, і ви нічого не зможете вдіяти згідно чинного законодавства.
Успіхів у визнанні рибалками вашого права ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ. :BYE:

головне що б визнав УТМР, єгеря та наряд Беркута
до відома маю дозвіл голови Утмр, в понеділок несу схему на підпис.
власність не озеро і не берег а місток

Написав в темі розмови про івачів але десь ділось.. того пишу ще тут..
місток, а саме дошки і труби твоя вланість алевін стоіть на орендованій товаристом у держави землі (воді) от простий приклад.. на базарі стояьт кіоски які є власністю, але в людей є договір оренди що вони орендують землю на території ринку під цей кіоск.. і ніякий ягарь, утмр і беркут не поможе як що в тебе не буде власності площі землі (води) або договора оренди на цю площу ЗЕМЛІ!! а це можуть підтвердити якісь з цих документів:
свідоцтво про право власності
витяг з реєстру про право на власність
реєстраційне посвідчення права власності
чи договір оренди
і має писати що не на місток а на землю де той місток стоїть..
може ти б ще дім побудував на землі яку не купив..
особисто мені місток не потрібен.. так як ловлю тільки спінінгом і тре пиляти по всьому березі пока рибу найдеш і всеодно чи риба стоїть на чистому чи в плавунах, кувшинках а через те що поналіплювали містки не можу нормально половити з берега де раніше ловив.. бо всі власники дуже крикливі..


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 11:14
шановний seryoja, ти це буеш розказувати 15 мужикам які потратили свої час Сили та гроші,
і я впевниний ти їм та мені нічого не докажеш.
ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВСІХ ДОПИСУВАЧІВ ДАНОЇ ТЕМИ
ДОВЕДІТЬ ЩО, ВИ МУЖИКИ А НЕ БАБИ БАЗАРНІ, ЗБЕРІТЬСЯ І ЗМОНТУЇТЕ МІСТКИ, ЯК ВИ ТУТ СТВЕРДЖУВАЛИ , ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, І Я ПЕРЕД ВАМИ ВИБАЧУСЬ, І ЗАОДО ВИ ВЗНАЄТЕ ЛЕГКО ЧИ ВАЖКО РОБИТИ МІСТОК, АТО ПИСАТИ У ФОРУМІ ВСІ МОЖУТЬ А НА ДІЛІ НІХО І НІЧОГО РОБИТИ НЕ МОЖЕ І НЕ ХОЧЕ, Я НА ХАЛЯВУ ......., ПОВТОРЮСЬ ПОКАЖУ ДЕ Є МІСТКИ ЯКІ ТРЕБА ВІРЕМОНТУВАТИ, НЕДОРОГО ТА ШВИДКО, МОЖЛИВО ДОПОМОЖУ
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 11:19
seryoja точно, весь берег в Івачеві містками заставлений, не сміши :D :lol: :question:
скільки став має по периметру :question: , тобі мало :question: =-O ну тоді я в шоці ну ти й ходеш, ти мій кумир, я на полювані стільки не проходжу :D :D
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2010, 10:05
Повідомлень: 85
Звідки: Біла
Дякував (ла): 89
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 12:18
Шановні, це вічна тема і спорити ми будемо довго, хто прав, а хто ні. З одної сторони спінінгістам великої ролі ці містки не грають. Хотя, на місці містка може вийти щука чи окунець, але туда не закинеш бо мішає місток. Але якщо до містка буде підхід то спокійно можна на нього вийти і зробити пару забросів, і піти з нього не роблячи власнику шкоди. Наприклад на Теорнопільському озері біля кафе Лагуни є пару таких містків, і скільки я туда ходжу, ніхто мені не забороняв там ловити. Суть в чому, місток для зручностей рибалити, я зробив собі місток я на ньому сиджу, а ти його не робив ти стій в воді, можеш коло мене, може переді мною.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 12:43
написав spirittr
seryoja точно, весь берег в Івачеві містками заставлений, не сміши :D :lol: :question:
скільки став має по периметру :question: , тобі мало :question: =-O ну тоді я в шоці ну ти й ходеш, ти мій кумир, я на полювані стільки не проходжу :D :D

явно видно що неспінінгіст :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
і нетільки він ходить один,а майже усі з цього форуму ходят і їздят, вобшем активним видом рибололі займаються.
Давай ми зробимо тобі подяку і твоїм мужикам за той місток. купимо грамоту і повішаєш собі десь на стіні і будеш внукам розказувати ,які всі нероби . А ти і твої мужики зробили мостик,героя Украіни тобі тре дати .....
Ще можу порішати в газетах ,щоб тобі і твоїм мужикам виділили місце на першій сторінці,напишіть усім мешканцям Тернопільщини що вони нездари і нероби бо неприйшли Вам помагати той клятий мостик робити,а ходят і ловлят з нього,хоча там ще лід стоіть =-O =-O =-O
Можу написати чому я лічно не прийшов цей місток робити.
1. Ніде небуло ніякого повідомлення (ні по телебаченю,ні в газетах,ні на форумі,ні по радіо що ти і ще якісь 15 мужиків будуть робити той місток).
2. А якби і було б,все рівно неприйшов бо працюю кожен день з 8 ранку до 22.00 вечора (тому живу небідно і ловлю снастями які коштують як той місток)
3. Тому непотрібно обзивати людей що вони нероблят ніхрена і тільки сидят тут на форумі і пишуть бог зна що..... Ти вже тут усіх задовбав з тим своїм мостиком ,віриш. І про тебе дуже негативне склалось враження у людей !!!!!!!!!!!!


ВОБШЕ ВИДАЛІТЬ ЦЮ ТУПУ ТЕМУ !!!
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 12:54
1. від героя України не відмовлюсь.
2. грамоти не треба.
негативне враження, тільки тому що відстюю свої права :question: ,молодці.
та на місці того містка минулого року ловити було не можливо, а врахуйте що, рівень води тепер нищій буде ніж минулого року, ну що, на тому місці булоб :question: :question: , а тему закривати не треба.
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Новенький
З нами з:
05 січня 2011, 00:12
Повідомлень: 6
Звідки: Yemen
Дякував (ла): 8
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 13:26
ппц, це якщо я вкалував і поставив лавочку в парку, то які я маю права виганяти з неї людей?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 13:27
це тобі вирішувати


ви захищаєте свої права, це добре, але ви не думаєте про людей які виконали певну роботу.
для спінінгістів на ставку місця більше ніж треба
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Новенький
З нами з:
05 січня 2011, 00:12
Повідомлень: 6
Звідки: Yemen
Дякував (ла): 8
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 13:39
це я веду до того, що в тебе ніяких прав виганяти людей з цього містка немає, і не може бути. Якщо люди ввійдуть в положення, і звільнять місце, згоден - буде по-людськи. Але якщо там розклалися серйозно і з купою снастей, то по-людськи буде тобі пошукати інше місце для риболовлі.
А за місток респект :sun:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 13:44
шановні форумчани давайте поводитись вічливо один до одного :excl:
попереджень більше не буде!
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 16:40
написав spirittr
1. від героя України не відмовлюсь.
2. грамоти не треба.
негативне враження, тільки тому що відстюю свої права :question: ,молодці.
та на місці того містка минулого року ловити було не можливо, а врахуйте що, рівень води тепер нищій буде ніж минулого року, ну що, на тому місці булоб :question: :question: , а тему закривати не треба.

Добродію, який зміст цієї, створеної вами, теми?
-- "Не лізьте на мій місток"
-- "Це приватна власність"
-- ну і доказувати всяку дурню і сперичатися ні про що
-- ну і похвалитися досягненням створення містка, це мабуть найголовніше з цього переліку
Вот, це всі пункти змістовності теми, які бачу я. Може я неправий?
А тепер від себе.
Не вводьте народ в оману з власністю і всім в тому стилі, якби я не був впевнений в своїй правоті то би не стверджував нічого. Перестаньте хамити форумчанам, які незгідні з вашою думкою. Поважайте себе.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 17:05
в даний момент утмр - не має відношення до івачева.. став перевединий в загальне користування, договору оренди на майбутню оренду утмр не підписав (на даний час).. + утмр не має права давати дозоли на забудову містків, не має права штрафувати людей і т. д.. появиться в мережі Сергій 2 він ці питання піднімав на прес конфереції у Тернопільському прес-клубі сьогодні тоді і відпише.. там дали відповіді на всі запитання.. так що в даний час всьо шо на березі чи воді переходить в загальне користування..
а про 15 мужиків то я тоже час і гроші трачу шоб ловити в тому самому івачеві.. і як я приїджаю на рибалку то йду по березі і ловлю на всіх місцях де можна кинути звичайно ж не заважаючи іншим рибацюгам коли вони рибачать.. а коли вихожу на місце де міг би половити а там стоїть місток на якому сидить власник, то виходить не маю права навіть з берега коло містка кинути бо то його місток, я йому рибу полохаю і т. д. а містки в біьшості ставлять в самих кльових і перспективних для рибалки місцях.. місця вільного хоч багато але цікавлять саме перспективні місця..
мені б цікаво було б подивитись як ті 15 мужиків мені будуть доказувати що то саме їх місток.. чи зможуть представити якісь документи ("ПРАВЕЛЬНІ") що то дійсно їх приватна власність і стоїть той місток на їхній землі..
з такими розкладами скоро тре бцде на рибалку юристів брати..


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 17:26
змість того щоб, зказати клас, а як ти його зробив, а там є ще місце ,ти зможеш допомогти :question:
а давайте зробимо також місток, ні всі кинулись на мене бо я , сказав що зробив місток і він мій,
а чого ти нікого не запросив, а самим додуматись важко і підготувати собі місце для риболовлі
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 17:38
spirittr: тут більшість людей - спінінгісти, їм містки не потрібні, хіба обносити весь берег дошками.. да зробив місток - супер для ловлі білої риби.. дуже удобно і класно.. але тільки для тебе, пружинніків, макушатніків, поплавочніків, фідерістів і т. д. зробив собі і людям на потіху.. але те щоб тут писати шо мол як шо я прийду а там нема де стати і тре когось тоді зганяти бо то я місток зробив.. не праІло трохи.. там б і без містка весь берез був б занятий.. (весною в районі бази утмр коли краснопірку ловлять)..
на рахунок того що я ходжу багато то не тільки я а більшість тут роблять такі "марафони" що потім ніг не чуєш.. і це в порядку речей.. то не поплавочна ловля шо можеж кормити і риба сама підійде..
ну подивись сам.. всі на цьому форумі люди і як би хтось хто б "накинувся" на тебе був не правий то б тут б його "нагрузили"..
а так вся загвоздка в тому що мол як що ти приїджаєш то маєш право зігнати тих хто там ловить бо то твоя власність.. А при таких розкладах наприклад зженеш когось з цього форума (тих хто знає шо дозволено а що ні).. то просто людина напише відповідну скаргу в Управління Держкомзему в Тернопільській області для проведення перевірки законності розміщення твого містка і складеться припис про усунення порушень (тобто демонтаж).. Мені ЦЕ в ПП написала людина яка знає законодавство і сказала що можете хоть вже писати, там явне порушення..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
GOR (23 березня 2011, 18:11)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 23 березня 2011, 18:06
Напевно ніхто не буде ловити на тому містку, хіба по лапухах закидати після нересту!!!

Кажуть цього року , дозволено буде ловити тільки до УТМР бази..... :skrob:
За це повідомлення автора BOB подякували: 4
GOR (23 березня 2011, 18:11), parawyt (23 березня 2011, 21:20), seryoja (23 березня 2011, 18:19), soziym (23 березня 2011, 18:40)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 7 [ 92 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 14 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron