Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 7 [ 92 повідомлень ]
облаштування місця для риболовлі

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22

Додано: 16 березня 2011, 08:30
Данна тема створена для вирішення певних коннфліктів між рибаками та розяснення цих проблем.
Івачів сама велика мека , для нашої братії. Враховуючи структуру та рельєф дна водойми місць для ловлі з берега не так і багато, при тому, вони як правило зайняті :pardon: , більш затяті рибалки :newy: ,будують містки, які являються їх власністю :stop: .Наголошую на тому що, на березі не може існувати мого чи твого місця, це не приватна територія. :twisted: , а ось містки завсім інша тема, коли ти в мороз махає кувалдою забиваючи слупики, а потім раму та настил з трапом, то на мучишся так що ну його, я думаю що, ви зімною згідні. Так от, приходить довгоочикуванний момент, коли, рівне та бикуе немов дзеркало плесо , очиститься від льоду, ти поспіхом збираєш "причандалля", та як най швидше їдеш на водойму, приїжаш на свій місток, а та сидить мудак і каже що він :grisha:, і то його місток, за таке вбити можна >:o :\m/: , наголошую що місток це--приватна властність , мені та і всім власникам містків не шкода ловіть на здоров"я,але коли приїжаємо ми то майте повагу і звільніть містце :pleasantry: :pardon: , тоді ні яких проблем та конфліктів не буде :beer: :gan: .
Додаю фото містка власність ПМК"НатурПродуктВега" Смірнова П.О. ,Швілі С.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 09:21
Вчора там був,це все бачив,ну молодці.Але ці геляки які ви поскладали на березі мабуть треба прибрати,бо звітам непогано ловити красноперку і місце там гарне.Бо знайдуться обурені поплавочніки і чекай біди.
А ще питаннячко-це місце приватне???Чи ви его взяли в аренду???І чи будете пускати на него інакших рибацюг???
За це повідомлення автора Tarsik подякували:
BOB (16 березня 2011, 09:40)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 09:47
то не ми ,а утмр, я думаю , що до сходу льоду їх приберуть
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 10:15
Понятно, утмр міг. Я сам хочу того року поїхати і пообрізати гіляки на які частіше всього вішаються поплавки. Не спорю, є люди а є людиска, наглі до предела. Колись то з того берега, який зараз засипаний гіляками, ми 4 ловили і все було гуд. А часом приїдеш там сидить двоє і піднімают бучу, мол місця нема. Якщо будем жити дружно то все буде гуд. В когось є можливість облаштувати місток в когось нема, але комусь добре і з берега ловити не гірше чим з містка .Але треба робити так щоб і з берега було де лапати, не мішати один одному .Да ладно ,зійде лід, очистися вода, почне брати краснопера побачим хто чим дихає.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 10:35
написав spirittr
Данна тема створена для вирішення певних коннфліктів між рибаками та розяснення цих проблем.
Івачів сама велика мека , для нашої братії. Враховуючи структуру та рельєф дна водойми місць для ловлі з берега не так і багато, при тому, вони як правило зайняті :pardon: , більш затяті рибалки :newy: ,будують містки, які являються їх власністю :stop: .Наголошую на тому що, на березі не може існувати мого чи твого місця, це не приватна територія. :twisted: , а ось містки завсім інша тема, коли ти в мороз махає кувалдою забиваючи слупики, а потім раму та настил з трапом, то на мучишся так що ну його, я думаю що, ви зімною згідні. Так от, приходить довгоочикуванний момент, коли, рівне та бикуе немов дзеркало плесо , очиститься від льоду, ти поспіхом збираєш "причандалля", та як най швидше їдеш на водойму, приїжаш на свій місток, а та сидить мудак і каже що він :grisha:, і то його місток, за таке вбити можна >:o :\m/: , наголошую що місток це--приватна властність , мені та і всім власникам містків не шкода ловіть на здоров"я,але коли приїжаємо ми то майте повагу і звільніть містце :pleasantry: :pardon: , тоді ні яких проблем та конфліктів не буде :beer: :gan: .
Додаю фото містка власність ПМК"НатурПродуктВега" Смірнова П.О. ,Швілі С.

1. Ніхто Вас незаставляв це робити.
2. Якщо Ви вже зробили цью тему ,то будь ласка надайте документи (акт на право власності) ,що цей місток, дійсно являється чиєюсь власністью, а то ще зайду нечайно на нього і мене вбют, хоча за це отримають 15 років як мінімум ,гарантую.
3. Якась така тема,з таким намьоком та погрозами .....,як людина яка зайшла на цей місток може взнати ,що це Ви дійсно являєтись власниками ?
4. Вже дивлюся ,скоро вобше в Івачові ніде неможна буде ловити !!!
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували: 4
Evgenovych (16 березня 2011, 11:21), Tarsik (16 березня 2011, 15:22), voha-san (16 березня 2011, 19:53), Хочячек (16 березня 2011, 16:01)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 11:21
Точно. Це шось з теми про пирватизацію прибережної зони криму з приватними пляжами.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 11:59
Нехочеться вступати в дебати, тема для розмови дуже "слизька". Але якщо мене не підводить память - 20 метрова берегова зона по периметру водойми загального користування не може нікому належати, це вроді по закону (виправте якщо помиляюся).
За це повідомлення автора GOR подякували:
voha-san (16 березня 2011, 19:53)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 13:58
ні хто ні кому не погрожує.
я зробив місток, і я не можу на ньому ловити бо на ньому вже сидять.
а на рахунок документів, в мене є погодження і дозвіл голови УТМР.
а зтакими діями порядку не буде, повторюсь ще раз " ловіть на здоров"яні хто не забороняє але власника містка також треба поважати ",
я навмисно не робив закритий місток я нежлоб, навіть коли я на ньому буду ловити, і буде місце будьласка я дозволю любому рибаку ловити поряд.
Як робити, то не має кому, а як ловити то всі разом.
кожен член УТМР має право зробити свій місток , але пед тим погодити з головою УТМР
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 14:20
написав GOR
Нехочеться вступати в дебати, тема для розмови дуже "слизька". Але якщо мене не підводить память - 20 метрова берегова зона по периметру водойми загального користування не може нікому належати, це вроді по закону (виправте якщо помиляюся).

з берега лови скильки влізе, місток не на березі а в воді :shrk:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 15:26
написав spirittr
Як робити, то не має кому, а як ловити то всі разом.

Повір, я би з радістью приєднався до гурту!!! Так, що це неправда, що нема кому робити. Хіба ти нам предлагав???
Я був на роботі і думав про цю тему,але ЮРА(yge0607) мене випередив. А останнім часом замітив що ми більше поважаем рибу чим людину. Хоча повинно бути наоборот!!
А взагалі в мене тоже перше враження від теми це як ніби попередження, трохи негатив лишився.
Повір,якби ти написав: рибацюги запрошую вас порибачити на мостік який зробив сам Поваги до тебе було би в сотні раз більше.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 15:54
шановні яне бороню риблити, і сам можу посунутись всм місці витачить, але питання стоїть в тому що, я приїджаю а мені кажуть пшол вон, смітять на містку, розвдять багаття та взагалом ломають "архітектурну споруду", в своїх повідомленнях я нікому не заборонняв користуватись даною спорудою, ба більше буду радий як що ними будуть користуватись нормальні люди параметри 2м.-6м.,місця вистачить.
Сама тема створенна для того що б, плинути на відношення до лядської праці, та змотивувати всіх на створення містків, ще рік назад я говорив як більшість та мені сказав старий дід щоб я зробив собі місток, бо він замучився прибирати та ремонтува його через таких як я.
наголошую та випраляюсь, як тільки зійде лід домовимось про зутріч та порибалимо разом :gan: :beer:

тому я так переживаю, намахайся 30кг, кувалдою постій по щиколотку в воді і ви мене зрозімієте =-O ;) .
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ
За це повідомлення автора spirittr подякували: 2
Tarsik (16 березня 2011, 15:59), vitalik82 (21 березня 2011, 22:32)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 16:13
А став хіба ще в УТМРі? Бо хтось писав, що вже ні. Це майже як в парку Національного Відродження швиденько збудували біля джерела церкву і це вже приватна власність, вони також нікому не забороняють приходити, але недай Боже при вході ноги не витерти :stop:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 16:17
написав Tarsik
А ще питаннячко-це місце приватне???Чи ви его взяли в аренду???І чи будете пускати на него інакших рибацюг???

місток відкритий до того часу поки користувачі будуть поводити себе як люди а не як
людиська, на рахунок місця берег не приватний а от місток так.
не маємо нічого проти культурних рибалок ловіть на здоров"Я, але поважайте пряцю інших не смітіть на містку та навколо нього, погодьтесь набагато приємніше рибалити в чистоті.
Мені казали що УТМР вже подав заявку на став, як намене то краще громоді рибалок взяти став в оренду, і розібратись з браками :shrk: , але маємо те на що заслуговуємо.
:'(
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 16:51
Молодець що зробив, гарний приклад для всіх нас.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
vitalik82 (21 березня 2011, 22:31)
Востаннє редагувалось Паша в 16 березня 2011, 16:54, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 16:54
головне щоб, він був дієвим :heey: а ми потім відмітимо :gan:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 7 [ 92 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: