Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 7 [ 92 повідомлень ]
облаштування місця для риболовлі

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 17:33
Якби форумчани робили якісь свої містки, то пошукав би десь в себе по підвалах старі двері і т.п.
;)
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
vitalik82 (21 березня 2011, 22:33)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 17:41
написав Паша
Якби форумчани робили якісь свої містки, то пошукав би десь в себе по підвалах старі двері і т.п.
;)

:heey: :clapp: :pleasantry:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ
Востаннє редагувалось spirittr в 17 березня 2011, 03:42, всього редагувалось 2 разів.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 18:44
До чого це тут? :\m/:

Я маю наувазі що можу помогти з матеріалами, якби хто форумчани надумали робити свій місток.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 2
seryoja (16 березня 2011, 19:05), Хочячек (16 березня 2011, 19:19)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 20:16
я знаю де є 2 закинутих містка їх треба відремонтувати, можу показати :bravo:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 20:38
Давайте розберемся поточніше. Це шо, ви місток спорудили самі, Респект я проїжав один раз і це бачив, дійсно наробилися козаки. Але то шо УТМР дав дозвіл і погодження це одне , а право власності це зовсім друге ( я завтра відступаю 20метрів від берега строю будинок на воді і розказую всім шо погодив з УТМР (в якого вже договір оренди на це озеро закінчився) і називаю, шо це приватна власність і всім зась :ireful: )
Но так то так приставим ситуацію, зібрався "фішнг" на рибалку приперлися 5:00 місток вільний, сіли розклались підкормили (несмітим і неламаєм нічого) рибалка клас, плотва валить краще всіх на озері, і десь в 07:30 приперся власник містка ше з двома рибалками( бо місця на його містку на трьох 4 рибалок вистачає) Діалог ; Хлопці це мій місток я зимою його робив, будьти людьми йдіть половіть в друге місце :\m/:

07:30 Неділя всі лодки на воді всі гарні місця зайняті от і порибачили :question: :question: :question:
Так на мою думку цей місток; якщо став залишеться в УТМР ше якось можна впорядкувати для рибалки, а коли він перейде в озеро для ЗАГАЛЬНОГО користування то місток (василя петра миколи) також буде ЗАГАЛЬНОГО користування
І "власник" містка повинен бути людиною коли там хтось рибачить ( чи загоряє з девками) шукати другі місця для ловлі,
За це повідомлення автора Shymaher подякували:
Хочячек (16 березня 2011, 22:09)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:01
повторюсь зробіть собі містки і не буде проблем.
питання полягає в тому що, робити ніхто не хоче , а хочуть на готове, це не правильно.

тема називається "облаштування місця для риболовлі ", і створенна для того щоб, спровокувати вас будувати містки, що би ми не сварились, а дані розмовита ймовірні дії приведуть до того що, власники містків огородять їх сіткою, і ви ні чого не зробите.
Один з сусідів по містках, чоловік років 70-ти, і він робив місток сам, і ось приїжає з тернополя молодий бугай і всідається на місток діда, і про які компроміси ми можемо говорити, це нормально :question: :question: :krazy: :krazy: :krazy: :brash: :brash: :brash:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:01
написав spirittr
дані розмовита ймовірні дії приведуть до того що, власники містків огородять їх сіткою, і ви ні чого не зробите.


Якщо гарно постаратись, то і сітки не залишиться. І як гарно піде там взагалі неможливо буде ловити.

А розмови тут нідочого, для цього і є форум щоб спілкуватись і висловлювати свої думки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:09
Можу підкинути з два десятка хороших дошок.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:15
повторюсь знаю де є 2 містки закинуті треба відремонтувати можу показати де саме :clapp: :clapp: :clapp: :ops: :ops:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:28
Тоді давайте з пишемось, зі дзвонемось, розподілимо обов"язки і зробимо добре діло. Особисто я не збираюсь виставляти право власності на містки, нехай всі риболови користуються. І ще питання чи УТМР за цю справу ставить печатку в рибальському квитку відмітку про відробіток?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:50
Я попробую ше підтримати дискусію по містках(хотя жодного разу нерибачив з берегав івачеві), бо бачу шо такі розмови додають активності форуму.
Конешно мені дідка який сам карячеться над містком жалко, но як би це небуло він не є його :'( ,я поважаю працю людей но він чи ти повинні освідомити, що ви зробили дуже добру справу для людей а не тільки для себе і йкоїсь переваги втому, шо імено ви там маєте рибалити я небачу (якщо водойма буде загальною то там зможуть рибачити чи відпочивати усі, якщо УТМР то рибалити тільки по їхніх білетах)
І в мене шось від підсвідомості виникає думка. Шо автор теми хотів сказати вот мій місток бачили, якщо шочети ловити місця на озері вистачить для всіх, вперед робити містки, бо то мій і там рибу ловлю Я
Шоб не виникало питань а тобі неприйшлось його обгорожувати повісь табличку, місток того то того ,рибачу тоді то тоді


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:56
написав володя
Тоді давайте з пишемось, зі дзвонемось, розподілимо обов"язки і зробимо добре діло. Особисто я не збираюсь виставляти право власності на містки, нехай всі риболови користуються. І ще питання чи УТМР за цю справу ставить печатку в рибальському квитку відмітку про відробіток?


Я теж готовий для спільних зусиль. Цвяхи можу купити. І машина є, якщо потрібно.


Активний дописувач
З нами з:
04 грудня 2009, 19:50
Повідомлень: 51
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 26
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 23:59
Шановний Spirittr! Мені дуже шкода але ваше заголовне повідомлення в даній темі особисто на мене справило дуже гнітюче враження. В мене склалася думка, що в ньому ви звертаєтеся до учасників нашого форуму з певним застереженням. Такий висновок можна зробити з ваших слів
написав spirittr
їдеш на водойму, приїжаш на свій місток, а та сидить мудак і каже що він :grisha:, і то його місток, за таке вбити можна >:o :\m/: , наголошую що місток це--приватна властність , мені та і всім власникам містків не шкода ловіть на здоров"я,але коли приїжаємо ми то майте повагу і звільніть містце :pleasantry: :pardon: , тоді ні яких проблем та конфліктів не буде :beer: :gan:

Хочу вас розчарувати. Для досягнення своїх цілей ви вибрали не ті методи та й місце, м'яко кажучи, не вельми вдале. Адже я більш ніж впевнений, що на цьому форумі немає тих людей, про яких ви так красномовно висловлюєтеся вище. І тому, окрім певного враження про себе, ви не отримаєте жодного позитивного результату від свого меседжу.
Тепер на рахунок приватної власності на місток. Якщо ви його самі збудували зі своїх матеріалів, то безперечно - він ваш. А якщо ваш приватний місток знаходиться не на вашій приватні території - то можуть виникати питання про правомірність його знаходження на тій чи іншій ділянці (це як автомобіль, що припаркований в забороненій зоні). Ви кажете, що у вас є погодження і дозвіл голови УТМР але це, мабуть,(моя здогадка) дозвіл на спорудження, а не право приватної, чи будь якої, власності на землю, що під містком. Тим паче, в нашій країні відомі далеко не поодинокі випадки видачі різного роду дозволів, без будь яких на те законних підстав.
А тепер, як, на мою думку, це все би мало виглядати, в цивілізований спосіб. Високошанована формація УТМР силами своїх членів (всіх без винятку), хто фізично (відробки), а хто матеріально, повинна була вже давно організувати ремонт старих і побудову нових гідрологічних споруд, для належного забезпечення умов рибальства на своїх водоймах. І тоді б не виникало подібних ситуацій зі з'ясуванням чий місток і хто його зробив - якщо водойма орендована товариством, то і все, що на її території теж належить товариству, а зокрема і кожному з його членів. В іншому випадку може виникнути така ситуація, коли приїде рибалка в Івачів з членським квитком УТМР продовженим і з усіма відробками, а ловити немає де, бо всі містки вже чиїсь і тебе в будь яку мить можуть попросити, не завжди в коректній формі! Про яке задоволення після цього може йти мова?
Все вище сказане є моя особиста думка. На даний момент я не є членом УТМР і не претендую на жоден місток в Івачеві, так як там, практично, не рибалю.
За це повідомлення автора voha-san подякували:
Shymaher (17 березня 2011, 00:22)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 03:39
шановний voha-san, можливо ви праві, але врахуйте той факт ,що тільки декілька форумчан за цікавились можливістю відремонтувати місток. Нажаль в нас така караїна та такі люди, зробити мало хто може тай хоче, а от на готове всі на ура. Минулого року
мав неодноразово конфлікти на цю тему. Легко говорити, я затратив сили, час матеріали, гроші і не можу прийти раз в теиждень половити рибу бо там вже хтось є.
Ні водному повідомлені, намає натяку на дане товариство, і що це стосується вас.
Кожен раз коли буду їхати на риболовлю буду повідомляти та запрошувати братію.
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 травня 2010, 13:14
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 101
Повідомлення
Додано: 17 березня 2011, 11:02
Не претендую на жоден місток в Івачеві! Не ізджу туди вже 3 роки, але свого часу часто бував на цій водоймі. Хочу поділитись своїми враженнями. Містки це добре, але раніше не було ніяких містків. Був просто нормальний, чистий берег. Стати можна було де кому подобалось. Потім зявились містки. З часом вони ламались, льдом, чи самі по собі. І все це добро падало в воду, стирчали палі, підійти до берега стало не можливо. Ставок заростав, ніхто його не чистив. Тепер маємо те що маємо!
Тепер розкажу як і хто облаштовує схожі водойми в цівілізованих країнах. НІХТО не має права на водоймах клубів, приватних, різних товариств проводити будь яке будівництво! Самі власники, товариства і їм подібні здійснюють облаштування місць для риболовлі і відпочинку. Рибалки сплачують внески, або вносять разову оплату і користуються облаштованими місцями. Причому разовий квиток ловлі з містка коштує трохи дорожче чим просто з берега. На всіх місцях є смітники, на деяких лавки і навіси.
Мені доводилось ловити в Польщі на такій водоймі. День риболовлі коштував близько 5 доларів. З собою можна було забрати не більше 5 рибин. Поруч були обладнані місця під палатку і вогнище. Мангали, столики, туалет. Всі доріжки посипані гравієм, містки деревяні 2 на 3 метри.
Ця водойма належала рибальському клубу. При вїзді брався квиток з зазначеним часом, а оплата здійснювалась при виїзді з території. Виловлену рибу можна було за додаткову плату почистити і приготувати в кафе.
Ми були там два дні і чудово відпочили.
Нам ще до цьго дуже далеко, але за ті роки що члени УТМР здавали взноси, вже можна булоб в Івачеві облаштувати наближено схожі умови. А всі ці липові відробки і човни яким по 30 років?! Гроші ідуть не на потреби рибалок, а на утримання апарату.
За це повідомлення автора AndriyT подякували: 12
BOB (17 березня 2011, 11:11), Evgenovych (17 березня 2011, 11:37), FAst (17 березня 2011, 11:15), GOR (17 березня 2011, 12:15), rc5 (17 березня 2011, 11:06), Tolik (18 березня 2011, 10:19), vitalik82 (21 березня 2011, 22:43), voha-san (17 березня 2011, 22:12), володя (17 березня 2011, 14:05), ЩукарьJ (19 березня 2011, 21:34) і ще 2

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 7 [ 92 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: