Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]
"А ловити можна...?" (чи казка про Сороку-Ворону)

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 15:51
Останнім часом піднімаються питання колективного чи індивідуального облагородження водойм державної (громадської) власності. Хтось прибирає, хтось запускає рибу, хтось робить містки тощо. Результат один – покращити прибережну фауну, зберегти рибу, зробити приємнішим та комфортнішим риболовлю та відпочинок біля водойми... Виникають дискусії – моє,не моє,-можна, не можна,-хто ти і що ти зробив. Доводів за і проти багато. Одні ловлять часто, інші-деколи, одні ставлять сітки, інші – мінімізують пошкодження для риби. Я писатиму маючи на увазі свідомих рибаків і любителів які не займаються браконєрством. Таких є багато. І якщо один хоче комфорту бо ловить кожен день і затрачає для цього час і кошти, то іншому вистачає просто раз в місяць половити (побути на природі) і він не готовий заради цього жертвувати рівноцінно першому, але й не хоче щоб його позбавляли прав, можливостей чи вибору.
Візьмемо для прикладу будівництво містка (прошу вибачення за взяття даного прикладу з іншої теми форуму і автора даної теми, не спиймайте як осудження чи ще щось.)
Питання досить «слизьке». Тут і один і другий правий. З одного боку – загальне користування для всіх, а якщо там вже стоїть місток (чийсь), то це вже певне обмеження, ні, не втому плані, що там хтось сидить (це хамство), а в тому – що тебе з нього «попросять». Якщо це 1-2...5 то нехай а якщо зробити по периметру (припустимо)... Вже потрібно домовлятися з власником містка чи надіятись на удачу... і ось добираємось до оренди містка (Робим бізнес на містках на державному ставі – як вам ідея?) З іншого боку – якщо зробив місток, прибрав територію, почистив дно, вклався від душі, так сказати, це ж прекрасно, молодець і ідея хороша, «а мене небуде - то ловіть наздоров'я, тільки не смітіть». І правильно ж все і по людськи . Тому компроміс мусить бути,і від людей залежить багато. До абсурду думаю не дійде – Н-д, берег нічий, а місток – у власності, отже з берега користі для риболовлі – 0. Беремо відступаємо 1м від містка в сторону озера і ставимо ще один місток(свій) ну і «ловіть собі хіба я проти, а це... ну так це ж мій місток – вибачте».
Річ не тільки в містку. Скажімо нещодавно піднімалася тема (під час гарячих дискусій про федерацію) про громаду теребовлянщини і взятий під опіку ними ставок. Ну молодці ж (без сарказму) і поприбирали, почистили, незнаю запускали - не запускали рубу, доглядають, дивляться за ним, але ти там не половиш («бо ти дрова не носив, піч не топив, кашу не варив так шо – фуррр полетів»), а став то громадський. А взятися так за всі... і гарно так всюди і чисто і риба є, а «ловити можна? - А ти хто такий? - Та я от з сином прийшов, хочу показати як карасика ловити. - А ти... (див. казку раніше)» Лишається один вибір – платний орендований. І як сказати хто правий, а хто не правий? Відповідь буде лише тоді коли навчимося щось робити не лише для себе, а для когось. І нехай безкоштовно, і нехай не подякують тобі навіть, а може хтось і для тебе щось зробить – просто так. Чи буде таке колись...?
Вибачте, хотів поділитися думками.
Зображення
За це повідомлення автора Evgenovych подякували: 5
GOR (16 березня 2011, 17:34), rc5 (16 березня 2011, 16:05), seryoja (16 березня 2011, 19:06), SFox (09 квітня 2011, 22:58), Tarsik (16 березня 2011, 15:56)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 16:14
Evgenovych я вже там писав що є люди а є людиска. Один може прийти насрати і поломати а другій зремонтує і поприбирає. Але spirittr в останньому пості пиши шо виправиться і нікому не забороняє. А то шо переживае за сохранність і чистоту ну то понятно, живем жеж в Украіні.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 20:53
написав Evgenovych
Останнім часом піднімаються питання колективного чи індивідуального облагородження водойм державної (громадської) власності. Хтось прибирає, хтось запускає рибу, хтось робить містки тощо. Результат один – покращити прибережну фауну, зберегти рибу, зробити приємнішим та комфортнішим риболовлю та відпочинок біля водойми... Виникають дискусії – моє,не моє,-можна, не можна,-хто ти і що ти зробив. Доводів за і проти багато. Одні ловлять часто, інші-деколи, одні ставлять сітки, інші – мінімізують пошкодження для риби. Я писатиму маючи на увазі свідомих рибаків і любителів які не займаються браконєрством. Таких є багато. І якщо один хоче комфорту бо ловить кожен день і затрачає для цього час і кошти, то іншому вистачає просто раз в місяць половити (побути на природі) і він не готовий заради цього жертвувати рівноцінно першому, але й не хоче щоб його позбавляли прав, можливостей чи вибору.
Візьмемо для прикладу будівництво містка (прошу вибачення за взяття даного прикладу з іншої теми форуму і автора даної теми, не спиймайте як осудження чи ще щось.)
Питання досить «слизьке». Тут і один і другий правий. З одного боку – загальне користування для всіх, а якщо там вже стоїть місток (чийсь), то це вже певне обмеження, ні, не втому плані, що там хтось сидить (це хамство), а в тому – що тебе з нього «попросять». Якщо це 1-2...5 то нехай а якщо зробити по периметру (припустимо)... Вже потрібно домовлятися з власником містка чи надіятись на удачу... і ось добираємось до оренди містка (Робим бізнес на містках на державному ставі – як вам ідея?) З іншого боку – якщо зробив місток, прибрав територію, почистив дно, вклався від душі, так сказати, це ж прекрасно, молодець і ідея хороша, «а мене небуде - то ловіть наздоров'я, тільки не смітіть». І правильно ж все і по людськи . Тому компроміс мусить бути,і від людей залежить багато. До абсурду думаю не дійде – Н-д, берег нічий, а місток – у власності, отже з берега користі для риболовлі – 0. Беремо відступаємо 1м від містка в сторону озера і ставимо ще один місток(свій) ну і «ловіть собі хіба я проти, а це... ну так це ж мій місток – вибачте».
Річ не тільки в містку. Скажімо нещодавно піднімалася тема (під час гарячих дискусій про федерацію) про громаду теребовлянщини і взятий під опіку ними ставок. Ну молодці ж (без сарказму) і поприбирали, почистили, незнаю запускали - не запускали рубу, доглядають, дивляться за ним, але ти там не половиш («бо ти дрова не носив, піч не топив, кашу не варив так шо – фуррр полетів»), а став то громадський. А взятися так за всі... і гарно так всюди і чисто і риба є, а «ловити можна? - А ти хто такий? - Та я от з сином прийшов, хочу показати як карасика ловити. - А ти... (див. казку раніше)» Лишається один вибір – платний орендований. І як сказати хто правий, а хто не правий? Відповідь буде лише тоді коли навчимося щось робити не лише для себе, а для когось. І нехай безкоштовно, і нехай не подякують тобі навіть, а може хтось і для тебе щось зробить – просто так. Чи буде таке колись...?
Вибачте, хотів поділитися думками.

вибач мене будьласка, але говорити можуть всі, а от робити ніхто, місця багато.
Пропоную зібратися вім бажаючим та зробити мостік для всіх, і тоді я подивлюсь як ти заспіваєш.
а писати не мішки носити.
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:07
вибач мене будьласка, але говорити можуть всі, а от робити ніхто, місця багато.
Пропоную зібратися вім бажаючим та зробити мостік для всіх, і тоді я подивлюсь як ти заспіваєш.
а писати не мішки носити.[/quote]

Ти мене не зрозумів. Я не те мав на увазі. Я підняв загальне питання компромісів де праві обі сторони. Тобто зрозумій, що я тебе підтримую і поважаю твою працю і крім того вважаю що ти маєш першочергове право там рибалити, однозначно. За твій місток я щоро радий, повір і не маю наміру предендувати на нього (в плані порибалити). В Івачеві на риболовлі не був вже 2роки. Тай зараз розглядаю його як рибалку лише злодки. Вибачаюсь ще раз що взяв до прикладу твою тему.
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2011, 23:16
Повідомлень: 119
Звідки: Тернополь Старий парк
Дякував (ла): 52
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:20
шановний Євгенович я не ображаюсь от дивись, один з сусідів по містках, чоловік років 70-ти, і він робив місток сам, і ось приїжає з тернополя молодий бугай і всідається на місток діда, і про які компроміси ми можемо говорити, це нормально :question: :question: :question: :question: :brash: :brash: :brash: :krazy:
Как много нам известно, о всякой чепухе, и ничего о клёве рыбы. САБАНЕЕВ

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:49
Я ж до того і веду що перетягувати одіяло можна по різному (в плані прикладів). Ось дивись. Чоловік років 70 зробив місток і ловить там кожень день (місцевий). Молодець. І вік тре обов"язково поважати. Бугай же пів року паше на роботі як віл бо за хату тре платити, жінка з малою дитиною в дикреті, голова тріщить, а так хочеться як в дитинстві посидіти з поплавчанкою, відключитися від проблем, відпочити морально не за пляшкою в барі а на ставочку. І от якось вибирає день і час, відпрошується з роботи, з дому і приїздить в Івачів (бо став жеш гарний і великий і риба є і... місточок вільний - повезло, а може й встав серед ночі щоб зайняти). А тут приходить поважний чоловік 70-ти років і починає нахабно пояснювати що місток його, шо він тут прикормлює (бо ловить кожен день) і шо він за таких як ти нелюдів воював.... Ось бачиш як можна повернути картину. Суть одна. Завжди бути людиною.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:59
написав Evgenovych
Я ж до того і веду що перетягувати одіяло можна по різному (в плані прикладів). Ось дивись. Чоловік років 70 зробив місток і ловить там кожень день (місцевий). Молодець. І вік тре обов"язково поважати. Бугай же пів року паше на роботі як віл бо за хату тре платити, жінка з малою дитиною в дикреті, голова тріщить, а так хочеться як в дитинстві посидіти з поплавчанкою, відключитися від проблем, відпочити морально не за пляшкою в барі а на ставочку. І от якось вибирає день і час, відпрошується з роботи, з дому і приїздить в Івачів (бо став жеш гарний і великий і риба є і... місточок вільний - повезло, а може й встав серед ночі щоб зайняти). А тут приходить поважний чоловік 70-ти років і починає нахабно пояснювати що місток його, шо він тут прикормлює (бо ловить кожен день) і шо він за таких як ти нелюдів воював.... Ось бачиш як можна повернути картину. Суть одна. Завжди бути людиною.

Це палка з двома кінцями,дідок не за твої гроші строїв місток,не за твої гроші він за ним кожен рік доглядає,не за твої гроші купляє прикормку і кормить рибу.З другої сторони кому мішає скинутися наприклад 5 (як кажуть бугаям і розприділити хто коли їздить,а на вихідні всі вкупі зїхалися і відпочиваєте)
П.С я б тоже качав права за мостік який я робив,і де засадив кучу прикормки.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:15
Я ж не розповів кінець цієї історії :) ,але бачу відповідь напросилася сама. і для кожного воня буде своя. А кінець такий, що бугай вибачився і сказав що він вже з ночі купу наловив і подякував діду що прикормлює (бо якби не він то не відать риби), і чисто так навколо і охайно. З розумінням і повагою поставився до років і за дещо нахабні слова. Тай дід вже й сам пошкодував за різкість і запропонував компанію (хоч буде комусь байки потрусити...) :heey: Отак от.
Зображення
За це повідомлення автора Evgenovych подякували: 4
GOR (16 березня 2011, 22:49), parawyt (03 квітня 2011, 20:20), spirittr (16 березня 2011, 22:48), Tarsik (16 березня 2011, 23:34)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 40 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: