Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Іспанія

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 28 червня 2015, 16:23
Коментів ноль одні емоції!!!!

2015-06-27 19.42.38-1.jpg
Перший найкращий

2015-06-27 19.43.07-1.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 2
FAst (30 червня 2015, 11:10), jurek (29 червня 2015, 10:55)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 29 червня 2015, 11:55
Сьогодні зранку 2 год, 2шалені сходи і один басік на березі дальше ловити неможливо жара 40градусів, попри все бажання можливості немає, просто невиносимо .

2015-06-29 09.50.34-1.jpg

2015-06-29 11.37.51-1.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 3
FAst (30 червня 2015, 11:10), jurek (29 червня 2015, 18:29), parawyt (06 липня 2015, 20:47)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 10 липня 2015, 23:59
Нарешті в дома, можна написати кілька слів про рибалку в Іспанії.
Зображення

Рибалка в Іспанії, або Black Bass перша зустріч. Інфи в неті на зрозумілій мові дуже мало про риболовлю в Іспанії, а тим більш в конкретно в визначених місцях по близу моря, коли всі ловлять виключно в морі.
Спробую описати все може колись, комусь тай пригодиться.
Зображення
Мова йде про цей район.

По близу Валенсії озер не так і багато, а річки які гугл показує, в літній період це прсто стежки з назвами для зайців, висохші до нуля.
Зрозуміло це країна де діють закони, а за порушення великі штрафи, для рибалки в прісних(внутрішніх) водоймах потрібна ліцензія, ну і правила рибалки в кожній провінції відрізняються. Ліцензія мені прийшла аж соьгодні коли я вже в Україні, рибачив тільки з квитанцією про оплату і з надією, шо GVARDIA CIVIL не прийде, так і сталось. Ліцензія видається на один рік, вартує 10Євро 20центів плюс конвер і марка, можна получити ліцензію в великих містах в Комуні типу міськрада, або в дуже великих містах типу Валанесії, різниця в тім що оформляючи ліцензію в Gandia (курортне місто розміром в Тернопіль) прийдеться чекати 2тижні на ліцензію, а без неї зась, мій перекладач :D обяснив шо я турист і ліцензія потрібна вже, вони мені видали копію бланку про оплату і все, в іншуму випадку сказали їдьте в Валенсію там зробити за день.
В неті вичитав, що є сайт де можна оформити навіть з України , проплатити і за два тижні на вказану адресу в Іспанії прийде, приїжаєте і рибачте в задоволення без жодних клопот.
Риболовні магазини ліцензій не видають, зато видають всю інфу про рибалку де, на шо , коли, можна ловити. В магазинах більшість снастей на морську рибалку, для ловлі Басса крім міліону воблерів приманок дуже мало, а тим більш оснасток, продають все пачками поштучно ніхто не баветься, так що снасті завчасно потрібно заготовити в нас і по більше, обривів тьма.
Скалалося враження, якщо ловиш в нас окуня то Басс буде непроблемою, друге питання витянути не берег, для мене після ультралайт видалося це незвично коли патик вгинає, а катушку тупо вимотує настає момент повної паузи, і ти думаєш бляяя зійшов і тут така хринь стартує з дна і вилітає на пів метра а то і метер над водою і це по два три рази., бували 4 випадки коли при вильоті над водою приманку просто випльовував :'( :'( :'(
В літній період гарно порибачити не получиться, скільки пива не бери!!! :beer: Жара шо писец їдучи на рибалку сфоткав, це оначає 2 год рано 2 год в вечері. Тому рибалку і відпочинок на морі обєднати важко.
Зображення

Рибачив на озері Barranc d'Almudaina y Planes в горах між селами Беніарес і Пленес доїзд шалений 23 км гірським і вузьким серпантином займав 30хв повної напруги за кермом, але воно того вартувало відводячи погляд від дороги краєвиди прекрасні, спахані камянисті гори і засаджені оливками, вершини в хмарах, і вдалені озеро з гіганськими окунями :ops:

Зображення

В правила і розміри риб шо можна, а шо ні, особо не вникав, сказали в магазині можна брати і їсти всьо ок, так іспанці і поступають, хоч карпа якого там валом всього відпускають.

Зображення

Один і в прилов попав, голодний був
Зображення
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 3
jurek (11 липня 2015, 11:28), parawyt (25 липня 2015, 17:25), SeriogaR (12 липня 2015, 10:38)
Востаннє редагувалось Shymaher в 11 липня 2015, 00:49, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 11 липня 2015, 00:48
Продовження.
Три рибки я на пробу забрав як щирий українець, дуже хотілось малому показати ну і смак спробувати,
як на мене наш окунь в рази смачніший, Басс в 2 кг дуже жирний і ми рішили пустити на шашлик, який дуже гарно вдався пішов на ура дуже похожий на сома.
А десяток зловлених поплили в свою рідну стихію підростати до мега розмірів :ops: може з ними ще і зустрінусь.
Їдучи на рибалку в другу країну я рекомендую з свого досвіду, зробіть футболку типу Я з України не розумію Іспанську чи яку там мову. А то вас просто бажаючі поговорити а шо, на шо, як рибалка достануть і кожен раз незручне становище получається. Субота вихідний приїжаю складаю патик, підтягуються рибаки виключно намагаються ловити Басса всі махають воблєрами, влітає мені перша рибка всі зразу зближаються іспаньське ОЛЛАА (привіт) і шось розпитують :question: :question:
показую на шо, рибу випускаю бачу їх здивування і ловлю дальше, влітає другий на маньячку, вже не зближаються , а всі стоять тупо біля мене і переберають всякі воблери, одному чуваку на попера промахується гіанський Басс і порція незрозумілих матів і розчарувань, через кілька хв він же ловить на хробака одного Басса і ярозумію шо вони від мене вже не відійдуть, і буквально зразу влітає мені зновже на маньячку ше один зачотний гость, приходить з виду іспанський мачо і знов шо? на шо?, я кажу я ніхара не розумію я з України :heey: в відповідь ОООО Брат то ти наш а я з Херсону :D :D :D так і рибалка скінчилася лялякали ні прошо, поки неприйшлось вже їхати додому.
З його слів рибачать тільки в морі тут случайно минулого тижня за вечір на двох 15шт брав на всьо, нажаль я на такий кльов непопав, або попав на щиру українську байку.
По приманках дуже круто себе показала маньячка без зацепів і виключну більшість риби зловлено на неї, і сходів кілька напевно гачок би побільше поставити і булоби все ок.
Зображення
найбільший 2кг

Зображення
Гарно працювали хробаки
Зображення
Зображення
Ну і просто кілька фоток
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 10
alexor (11 липня 2015, 12:38), GOR (13 липня 2015, 09:16), jurek (11 липня 2015, 11:30), MMo (11 липня 2015, 01:48), Олександр77 (11 липня 2015, 10:31), parawyt (25 липня 2015, 17:25), Sashko (11 липня 2015, 13:40), SeriogaR (12 липня 2015, 10:43), VaVan (11 липня 2015, 07:56), Мурчик (11 липня 2015, 09:47)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 11 липня 2015, 17:08
вибачте за флуд, але як ви вважаєте, чи можна тих басів в нас поселити( маю на увазі в наші водойми)?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 11 липня 2015, 21:50
написав Babai
вибачте за флуд, але як ви вважаєте, чи можна тих басів в нас поселити( маю на увазі в наші водойми)?


Поняття немаю, думаю нє!!!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron