Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]
Озеро Мічіган та навколишні ставки

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 22 січня 2011, 01:16
Довелось мені, якось, побувати в тих краях, тому напишу пару слів про тамтешню рибалку. Почну, мабуть, з правил, оскільки де б ти не починав рибалити, треба знати місцеві норми вилову, бо можна потрапити в халепу. Отож, ловити рибку(але не всі види) в них можна круглий рік і всюди, ніякої нерестової заборони і зимувальних ям в них не існує, правда можна лише на дві снасті максимум, по два гачки на кожній, ліцензія обов`язкова, коштує вона в різних штатах по різному, я ловив лише в штаті Ілліноіс та Вісконсин, отож в Ілліноісі - 13$ за рік, а у Вісконсині 50$ за рік + 10$ на лосося, далі на рахунок впійманої риби - вага ролі не грає, забирай хоть сто кілограм, важлива лише довжина та кількість, проте ці критерії можуть відрізнятися навіть на двох поряд розташованих озерах, кожну рибу описувати не буду, скажу лише на прикладі щуки - дозволяється забрати собі 3 рибини довжиною не менше 21 дюйма (53 см) кожна, але раз попав на ставок де можна було залишати 5 рибин по 15 дюймів (38 см) кожна, розміри та кількість різні для різних видів риб, за порушення правил вилову наказують там строго - від 250$ і вище, наприклад за судака недомірка - 750$ за кожну рибину, взагалі я замітив, що за судаком вони слідкують особливо пильно, на кожному озері де він водиться постійно присутні інспектори, один мені розказав, що злапали вони якось мужичка з десятком замалих судачків, виписали відповідний штраф, провели його до машини, а в ній знайшли ще два 25-и літрових відра з тикими ж недомірками, за це дядько поплатився конфіскацією машини та човна і дуже кругленькою сумою за кожну рибину, але завдяки такій сторгості я там мав можливість, ледь не в самому центрі такого мегаполісу, як Чікаго з майже 10 мільйонами жителів, ловити на невеликих ставках і судака і щуку на 3-4 кг.
Тепер про саму рибалку. Для тих хто любить ловити карпа там взагалі просто риболовний рай, він там водиться фактично в кожній калабані, доречі наскільки я замітив, це єдина риба на яку не існує обмеження ні в розмірі, ні в кількості, лови скільки хочеш, американці вважають його непотрібною рибою і фактично не ловлять взагалі, правда зустрічав я кількох які ловили, але їх цікавили лише трофейні екземпляри від 20 кг і більше. Впіймати там карпа не складає абсолютно ніяких труднощів, я скільки раз їздив на цю рибу жодного разу не був без улову, і нетреба зовсім нічого видумувати, наприкладі прикормки, привади, додавати якісь запахи, робити різні мастирки і т.д., взяв звичайну консервовану кукурудзу - на гачок і в воду, навіть у поганий кльов вдавалось витягнути парочку 2-ох, 3-ох кілограмових рибин, якось разок попав на кльов то з 5-ої ранку десь до 2-3-ої по обіді витягнув 36 штук від 1 кг до 7-8 кг, після такої рибалки їхав додому то руля важко було крутити так руки боліли. З мирної риби, я там ловив лише карпа, правда на кукурудзу деколи і сомики попадалися, хоча це вже хижа риба.
Наразі буду закінчувати, пізніше знайду час і опишу ще ситуацію з хижаком.
Вибачайте за якість фото, на рибалку завжди їздив один, тому фотографував як міг.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора alexor подякували: 12
GOR, rc5, SeriogaR (06 липня 2011, 12:15), seryoja, Tarsik, vovik007 (27 лютого 2011, 18:19), yge0607, Паша, Віталік, ЩукарьJ і ще 2


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 22 січня 2011, 13:39
Ну що народ ,жабка не дусить часом :gan: :gan: :gan: ...
п.с. Давай про хижака шось напиши ....як поживає бас іхній ?
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 22 січня 2011, 14:55
Вартість ліцензії невелика і для України, не кажучи вже про амерекосів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 22 січня 2011, 15:56
зате штрафи які! і контроль за виловом
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 22 січня 2011, 16:09
от в нас би так :empaty:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 05 липня 2011, 22:19
Супер. Так би в Україні зробити.
За вилов в тернопільскому ставі судака недомірка - штраф 750 у.о. Респект )
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 06 липня 2011, 11:21
написав alexor
американці вважають його непотрібною рибою і фактично не ловлять взагалі, .

кляті загниваючі капіталісти.... :)
і карп вже їм не риба... ех.....


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 06 липня 2011, 22:07
написав Rst
написав alexor
американці вважають його непотрібною рибою і фактично не ловлять взагалі, .

кляті загниваючі капіталісти.... :)
і карп вже їм не риба... ех.....


Там не тільки карп не риба. Є країна де рахується щука "сорною" рибою, окунь і таке інше.
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 03 вересня 2011, 22:06
Капіталісти чи ні, але хотів би я на вас подивитись, яку б ви рибу везли додому, маючи такий вибір, як вони. Так от, на рахунок хижака ситуація в них набагато цікавіша ніж у нас. Всі види риб які є в наших ставках водяться і там, я не чув лише за голавля та жереха, але дамаю їх також можна там знайти, окрім цього є там близько десяти видів басса, краппі, славнозвісний маскенонг або як вони кажуть маскі, я вже не кажу про декілька видів форелі та лосося. Тим не менше, як я замітив, самими популярними в них є великоротий басс (largemouth bass) та судак (walleye), а також полюбляють по полювати на маскенонга, але вона там досить рідко зустрічаєтся та і її дозволений розмір 36 дюймів (91 см), мені лише раз вона попадалась - копія нашої щуки тільки без плям і коричневого кольору. З басса найпоширенішими є великоротий, малоротий та полосатий басси. Лювлять як на живця так і на штучні приманки. В будь-якому рибальському магазині можна купити живця кількох видів та розмірів. Якось знайшов навіть автомат, на зразок наших з кавою, в якому продавали живу наживку. Найцікавіша пора для ловлі хижака це як і в нас - осінь. Як випаде трохи дощиків рівень води піднімається в річках які впадають в Мічіган і тут починається найцікавіше - на нерест заходить лосось. Цю картину треба бачити - річушка шириною в 5-10 метрів і глибиною метр а риби стільки шо і води не видно, при тому, що багато з цих річок проходять через досить великі міста - по березі куча народу ходить, машини їздять, а тут лосось вверх по течії косяками валить і ніхто не біжить відразу за сітками підсаками і іншими альтернативними знаряддями для рибалки. Ловлять його в основному нахлистом, але і на спінінг бере не гірше, попутно попадається і форель солідних розмірів - 3-4 кг., а лосось може і до 20 дотягнути, та і взагалі такого бійця як він я ще не зустрічав – здавалось і розігнатись йому немає де, глибина річки не дозволяє, але і на мілині він таке витворяє, що поневолі руки починають труситись. Фактично на кожній з таких річушок стоять штучні нерестилища, як казав мені один америкос – виживання малька в них майже 90 відсотків, мабуть через це норми вилову по лососю в них на порядок вищі ніж для тих же щуки, басса чи судака. Ловлять його в основному нахлистом, я якось попробував – на сподобалось, на спінінг з мікро-вертушками получалось набагато краще. Я коли їздив, собі забирав виключно самок - червона ікра як не як, америкоси ж ікру з риби, яку ловлять, не їдять, мабуть не знають як правильно приготувати. Доречі при такій його кількості він досить часто багриться, я б сказав навіть частіше ніж клює, але якщо якись америкос побачив, що ти злапав рибу не за морду і залишив собі - подзвонить куди треба, за 10 хв. приїдуть і розберуться по своєму – непоганим фінансовим стягненням. Бачив там і наших співвітчизників - «рибаків» вічно голодних на рибу, метрова палка , шнур потовстіше і тройнік на акулу і багрять стільки, шоб всю діаспору нагодувати. Такшо, народ, з нашим менталітетом ми ніколи в себе нічого не виправимо та і там де є ізрядно попортимо ситуацію.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора alexor подякували: 13
BOB (05 вересня 2011, 09:34), Сергій2 (03 вересня 2011, 22:19), FAst (03 вересня 2011, 23:50), GOR (05 вересня 2011, 10:21), parawyt (04 вересня 2011, 08:33), rc5 (04 вересня 2011, 08:41), Хочячек (04 вересня 2011, 09:06), Паша (05 вересня 2011, 19:23), ЩукарьJ (23 листопада 2011, 22:18), Юркеш (10 вересня 2011, 10:33) і ще 3


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
28 червня 2011, 08:34
Повідомлень: 152
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 48
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2011, 07:57
написав alexor
Бачив там і наших співвітчизників - «рибаків» вічно голодних на рибу, метрова палка , шнур потовстіше і тройнік на акулу і багрять стільки, шоб всю діаспору нагодувати. Такшо, народ, з нашим менталітетом ми ніколи в себе нічого не виправимо та і там де є ізрядно попортимо ситуацію.


Якщо бачили наших співвітчизників за таким заняттям, щоб їм пусто було, ви зателефонували куди треба,
чи хоча б повідомили найближчого американця щоб він зателефонував? Якщо ні, то чому?
Продам оригінальні американські джинси Wrangler 36MWZ, 47MWZ, 936, 13MWZ. Є всі розміри!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2011, 20:52
Хочу теж туди.
:drill:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 06 вересня 2011, 13:08
написав Т.Олько
Якщо бачили наших співвітчизників за таким заняттям, щоб їм пусто було, ви зателефонували куди треба,
чи хоча б повідомили найближчого американця щоб він зателефонував? Якщо ні, то чому?

Не зателефонува, бо просто не встиг, хотось до мене справився, та і на той час я просто не знав куди дзвонити. Але ті інспектори, що приїхали показали кілька відер червоної ікри, сказали шо недалеко звідси злапали пару поляків які таким же способом "ловили" рибу, діставли ікру а решту в кущі - загнивати. Доречі, як вони сказали, за таким нехорошим заняттям як бракон`єрство найчастіше попадаються, саме поляки або мексиканці. Так шо ми не одні такі любителі природи.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 23 листопада 2011, 21:50
Вирішив накатати ще пару слів про одну окрему рибалку, яка на мій погляд можлива і в Україні, хоча перспективи для неї не дуже радужні, - це рибалка на осетрових. Я ще коли попав в США перший раз, почув від знайомих, що ловиться у них така рибка і появилось непереборне бажання спробувати впіймати цю саму древню із прісноводних риб, ну і відповідно почав збирати інформацію – де?, коли?, як? і на шо? Ну і надибав я непогану точку, порівняно недалеко, - 450 км., але по їхніх дорогах це взагалі не відстань, проблемка виявилась в іншому – сезон для ловлі осетра лише кілька тижнів на рік – з першої неділі вересня до 30 вересня, ну і довелось ще трошки зачекати. Але, як не крути вересень, все ж таки, наступив. В перші ж вихідні я з ще одним однодумцем в 4:00 вирушили за новими враженнями, дорогу навіть не замітили, в 7:30 ми на місці – повний кінець географії, ніколи б не подумав що це США, хоча вже і до Канади було недалеко. Перше що нам потрібно було це придбати ліцензії, а тут одні хутори, але як виявилось рибальські та мисливські дозволи в тих краях водяться на кожній заправці та і рибальських магазинів в тій глухомані чимало. Закупились ми всім що треба і розізнали необхідну інформацію – так от, ловля відбувалась на середнього розміру річці, точок для ловлі з берга на ній не так вже і багато, нам треба було проїхати ще близько 50 км., крім ліцензії на рибалку за 50$, якщо хочеш перевірити кулінарні якості осетра треба купляти ще один дозвіл теж за 50$, свого роду як відстрілка у мисливців, але якщо переїхати на інший берег річки, це вже є інший штат, то при купівлі ліцензії там цей дозвіл дають задурно, за тих три чи чотири тижні дозволеного сезону одному риболову дозволяється злапати і залишити собі лише одну рибину, і то якщо злапав рибу для себе на неї треба причепити цей додатковий дозвіл спеціальною кліпсою в районі хвоста і зарзу ж їхати на найблищу заправку чи рибальський магазин, де її заміряють, зважують і записують всі дані про риболова. Доречі мінімальний дозволений розмір осетра – 60 дюймів (152см.), це вже досить немаленька рибка. І хочеш не хочеш, цих правил бажано дотримуватись, інакше можна серйозно пожаліти – мінімальний штраф, це наприклад якщо залишиш собі рибу на один дюйм коротшу ніж дозволено, на той час складав 4500$, а за серйозніші порушення адмінвідповідальність може потягнути на десятки тисяч американських гривнів. Контроль за виловом досить серйозний, крім відповідних інспекцій і самі місцеві слідкують за порядком.
Ну так от, розізнавши все що нам потрібно, в 9:00 ми були на місці – саме тому, яке нам порадив продавець в магазині. Позакидали снасті і ждемс. За наживку використовували каліфорнійських червяків (по нашому виповзок), а також рибне філе. Снасті прихопили відповідні для такої «маленької» рибки – мій колега то взагалі із величезним запасом потужності – шнури на 80 lb., я ж вирішив, що 20 lb. буде цілком достатньо. Як виявилось надалі – грубість снасті на кльов абсолютно не впливає, осетр зовсім не обережна риба засмоктує все що під вуса попадає. Початок в нас вдався вдалим, хвилин 15 і перша покльовка, підсікаю – є, серце ледь з грудей не вискакує від цікавості – що там на другому кінці лєски, впирається досить не погано та і поведінка якась дивна – постійні ривки, я б навіть сказав удари як щука б`є, тільки це триває на протязі всього виважування. Кілька хвилин боротьби і він на березі, це був саме осетр, звичайно від дозволеного розміру він рази в два мабуть менший але всеодно відчуття назабутні, вперше в житті злапати настільки рідкісну рибину. На дотик він дуже схожий на наждачну бумагу, добре тим що з рук не вискользує як більшість риб, але всерівно втримати його дость важко, дивувало звідки в нього стільки сили, зразу ж промайнула думка – на що ж тоді здатна рибина дозволеного розміру. Ну цього малюка звичайно зразу у воду – підростати, а самі продовжили очікувати на справжнього суперника, правда в цей день він нам так і не попався, хоча я всеж таки попробував з ним поборотись, якщо це можна так назвати. Десь біля обіду, коли кльов притих, я вирішив поганяти хижака, перейшов дамбу на озеро яке являло собою затоплений ліс, кругом купа пеньків торчали з води. Я був просто в шоці з такої рибалки – на кожних десяти забросах, 6-7 результативні та ще і різноманітність яка – щука, судак, краппі, басс різних видів, одним словом – кайф. Але трохи відвіши душу рішив вернутись на річку, на першому ж забросі на твістерок витягую судачка недомірка, стало цікаво, знаючи що в цій річці водиться і форель, закидаю далі, пару забросів і зацеп, смикнув сильніше і як це часто буває – зацеп пішов в сторону, я ледь на п`яту точку не впав, коли з води у всій красі вилетів осетр довжиною майже як я ростом, руки затрусились, але результат був відомий наперед, в мене на катушці моно 0,18, старатись було без сенсу, доки риба гребла проти течії, ше шось получалось, але потім воно розвернулось і на цьому наша коротка зустріч закінчилась. Цей перший раз рибалки в тих краях, не те щоб заспокоїв мене, а наоборот добавив ще більше азарту. Відвідав я ці края ще кілька разів, справжнього гіганта так і не вдалось вполювати, але попадались досить великі екземпляри. Ну і пару фоток з цих кайфових місць.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора alexor подякували: 3
BOB (25 листопада 2011, 10:32), rc5 (24 листопада 2011, 07:44), SeriogaR (26 листопада 2011, 10:40)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
20 липня 2010, 19:29
Повідомлень: 38
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 75
Подякувати: 76
Повідомлення
Додано: 23 листопада 2011, 21:56
І ще кілька.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора alexor подякували: 9
BOB (25 листопада 2011, 10:24), Dark_Elf (24 листопада 2011, 13:09), FISH (23 листопада 2011, 22:16), GOR (23 листопада 2011, 22:55), rc5 (24 листопада 2011, 07:44), Sashko (23 листопада 2011, 22:36), SeriogaR (26 листопада 2011, 10:41), seryoja (24 листопада 2011, 10:23), ЩукарьJ (23 листопада 2011, 22:15)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 23 листопада 2011, 22:17
Рибалка дійсно супер!
...а головне ніде не видно залишеної одноразової посуди і пляшок з під алк. напоїв...

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron