Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 11 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 14:31
Це безкінечний спір і не тільки на цьому форумі, поки в головах українців трішки щось не поміняється, а на це піде не один десяток років.
Підвохи (несвідомі) це не ключове питання в цій проблемі, це лише частинка глобальної ситуації, до якої входять і надводні рибачки-спінінгісти, які гребуть відвертий молодняк риби, і безчинство жерличників і кружочників, які просто засипають своїми знаряддями лову все озеро, в тому числі і весною, перевищуючи норму використання жерлиць чи кружків на одну особу в декілька разів, і таких інших подібних, яких ми спостерігаємо на кожній рибалці, але це для нас привичне явище.
Особисто я не бачу покращення в цьому питанні ще багато і багато років. Всі думають що це якось само собою вирішиться, але якщо кожен сам не зробить свій внесок, то результату не буде.
За це повідомлення автора fisheye подякували:
Molar (03 квітня 2016, 12:47)


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 14:59
Алеж все несеться через пропаганду.
Декілька років тому молодь серед рибаків брала щуку за очі і виставляла туші риби на форумах.
Зараз половина з молодого покоління рибаків займаються рибалкою не знаючи самі чому-просто модно стати в дорогій одежі з японською вудочкою і зняти відео про те як він відпускає рибку, а відпускає не тому що рибки в нас нема а томущо пропаганда така і це модно.
До чого я це веду, якщо висталяти ікряних мамок застрілених в нерест то це не є гуд в плані прикладу.
тай підводне "полювання" важко назвати полюванням.
це всерівно що звіра в замкнутому вольєрі застрілити а потім повісити цей трофей собі на стіну.
Риба як замкнутий звір в вольєрі, і я вважаю що полювати в такий спосіб не етично та низько.
За це повідомлення автора AMATOP подякували: 2
fisheye (03 квітня 2016, 10:26), Molar (03 квітня 2016, 12:47)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 15:24
Значить свічки було дві над тим гніздом, Аматор і Molar, якись лягушатнік, а я думав Дністер не є замкнутим пространством, тай в березні нібито і нересту немає.
Аматор я вже тобі писав, спробуй перше, а потім пиши, бо після твого повідомлення, що все так сказочно як в вольєрі заліз і валиш в дві руки, всі Збаражські рибалки стануть Підвохами. І не потрібно одних вигорожувати, а других поливати. Крім Івачева в області є сотні озер де ласта підвоха немахала, а з рибою повна жопа!!!! Все що, поблизу Тернополя або в оренді, або проціджено під мальочницю ... для прикладу с.Почапинці, с Ішків, ...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 15:38
Так цей спор вічний і зароджений він не з етичних міркувань, а з особистих, створити для себе кращі умови ловлі на тій, чи іншій водоймі.

Особисто мені по пятому колу, це дійсно вже нецікаво, але хочиться щоб форум був активнивний, а люди мали що читати,от і пишу. Щиро ваш Shymaher :snorkle: :D


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 21:57
написав AMATOP
Алеж все несеться через пропаганду.
Декілька років тому молодь серед рибаків брала щуку за очі і виставляла туші риби на форумах.
Зараз половина з молодого покоління рибаків займаються рибалкою не знаючи самі чому-просто модно стати в дорогій одежі з японською вудочкою і зняти відео про те як він відпускає рибку, а відпускає не тому що рибки в нас нема а томущо пропаганда така і це модно.
До чого я це веду, якщо висталяти ікряних мамок застрілених в нерест то це не є гуд в плані прикладу.
тай підводне "полювання" важко назвати полюванням.
це всерівно що звіра в замкнутому вольєрі застрілити а потім повісити цей трофей собі на стіну.
Риба як замкнутий звір в вольєрі, і я вважаю що полювати в такий спосіб не етично та низько.

http://firepic.org/images/2015-03/21/5gwtfe1a38mk.jpg згадала баба коли була молодою,виставляти ікраних мамок зловлених під час нересту
За це повідомлення автора goof подякували: 2
Сергій Тернопіль (03 квітня 2016, 07:07), Shymaher (02 квітня 2016, 22:12)


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2016, 07:50
Хахахаха...
А хто сказав що я їх забрав?
Не треба читати між строками, ато Ви тут як люди в шорах.
Ви не вникаєте в саму суть написаного.
За це повідомлення автора AMATOP подякували: 2
fisheye (03 квітня 2016, 10:26), Molar (03 квітня 2016, 12:47)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2016, 12:08
Ха ха ха, будь мужиком!!! Ти напевно їм зробив штучне дихання, і публічно відпускав. =-O
Щира українська натура... свого незамічати, а вот ви всі ...


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2016, 12:36
Я думаю на форумі багато рибаків які ловлять рибу і просто відпускають. Для них це нормально і вони не рахують це вчинком заслуговуючим загальної уваги. А є і такі які зробили це раз чи два в житті і на весь голос кричать які вони правільні і тільке їхня думка вірна , а всі решта злодії і баконьєри,а про фотки: (та то не я і риба не моя! :pleasantry: )

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 11 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron