Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 8 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 20:06
написав Мазур Ігор
1.Хто буде перевіряти посвічення ,може ти,
2Хто має назначати місце для підводного полювання,може ти.
3.На полюванні стріляти по воді заборонено.


твої відповіді тільки провокують подальше накалення обставин. люди, які є громадськими інспекторами мають право перевіряти в підводників посвідчення ? можливо, при не наявності даного, посвідчення це потягне за собою порушення правил риболовлі, людина скаже, да пішов ти ...., тоді вирішення може бути наступне, або з допомогою сил МВС, а якщо їх немає, вирішення власними силами? тоді виходить наступна ситуація, той прав, кого більше, хто сильніший? не загострюй обстановку шановний, ми, рибалки , які не відносяться до підводників, хочемо налагодити діалог і вирішити спірні питання. Посвідчення як і виконання правил риболовлі для всіх мають перевіряти інспектора, хто має визначити місця для підводної риболовля на Тернопільському ставі, рибінспекція чи той хто за це відповідає,


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 20:37
На полюванні не то-що по воді ,а здійсьнювати постріл меньше 25% від площини води КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! Тому всі випадки підстрілу підводників мисливцями --це категоричне нехтування правилами полювання.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 21:14
написав Сергій Тернопіль
На полюванні не то-що по воді ,а здійсьнювати постріл меньше 25% від площини води КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! Тому всі випадки підстрілу підводників мисливцями --це категоричне нехтування правилами полювання.


на підводному полюванні , уточнимо, стріляти можна тільки в площині води, не на повітрі і не з повітря в воду, чи якось так я точно зараз точно не пам'ятаю, запитання не в тому


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 22:56
Я про звичайне полювання


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 08:06
написав Мазур Ігор
1.Хто буде перевіряти посвічення ,може ти,
2Хто має назначати місце для підводного полювання,може ти.
3.На полюванні стріляти по воді заборонено.


1. перевіряти будуть ті до чиїх повноважень це відноситься, і якщо клуб баракуда дійсно хоче стати громадською організацією і згуртувати навколо себе не тільки підводників а і рибалок то вони можуть провіряти посвідчення також - їм можуть бути надані такі повноваження, чим візьмуть частину відповідальності за збереження природи навколо них.
2. місця також назначать відповідні органи, тема зараз несе обговорюєчий характер, але думаю достатньо буде комусь в воді поранитися об бите скло, вийти на берег і сказати що його поранив підводник, при тому ще статтю написати в якусь газету і відповідні звернення куди треба і ви самі розумієте, що появиться купа пенсіонерів і мам з дітьми які не будуть бажати щоб ви плавали поряд з пляжами і місцями відпочинку, а державні діячі будуть хотіти вислужитися перед громадкістю......
3. конкретно яким нормативним актом заборонено стріляти по воді чи по низьколетящому птаху? будьласка посилання на акт і статтю.
з покон віків на русі (Україна, Росія, Білорусія і інші) існує полювання на селезня з підсадною, де селезень сідає на воду біля підсадної і полюють його на воді.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 12:25
написав ZTVR
з покон віків на русі (Україна, Росія, Білорусія і інші) існує полювання на селезня з підсадною, де селезень сідає на воду біля підсадної і полюють його на воді.

Існувати то воно існує, але треба ж якісь мати посилання на нормативні акти, де це дозволено, стріляти по воді, а то завжди можна відмазуватись типу, що стріляв не просто так по воді, а у селезня.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 12:47
хлопці, ми взагалі тут говоримо про підводне полювання :)


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 13:16
написав fisheye
написав ZTVR
з покон віків на русі (Україна, Росія, Білорусія і інші) існує полювання на селезня з підсадною, де селезень сідає на воду біля підсадної і полюють його на воді.

Існувати то воно існує, але треба ж якісь мати посилання на нормативні акти, де це дозволено, стріляти по воді, а то завжди можна відмазуватись типу, що стріляв не просто так по воді, а у селезня.

в правовому полі дозволено все що не заборонено законом, дозволено будь яке знаряддя лову яке не заборонено законодавством. Я не зміг найти норму яка не дозволяє стріляти в сидячу на воді птицю.

Втратив час і всетаки найшов документ називається він Правила безпеки на полюванні, відсутні будь які посилання на його законодавче закріплення http://media.wix.com/ugd/656bbe_57d82f4 ... a0f8ca.pdf. Там вказано.

Забороняється:
- стріляти по птаху, якщо він летить нижче 10м і на відстані 30 м.
- стріляти по птиці на воді, за винятком добування пораненої птахи, що дозволяється, якщо в напрямку пострілу немає перешкод для обзору території і в напрямку пострілу немає інших мисливців.
- стріляти по птиці, на яку дозволено полювання, якщо вона знаходиться далі, ніж 50м від мисливця чи далі, ніж половина відстані до сусіднього мисливця.

трактуйте як завгодно, але в сезон полювання в Івачеві плавати між мисливцями не раджу бо

документ, який не є законом не забороняє
- стріляти по пташці яка летить 1м над водою але на відстані до 30 метрів від мисливця - постріл буде іти зверху по косій і дріб піде у воду. Чітка правова вказівка - нижче і на відстані, без одного з цих елементів норма не діє.
- стріляти в підранка який навіть якщо він на воді абсолютно легально, глянув чи немає мисливців і перешкод і стріляєш, за підводника який винерне раптово на відстані 30 метрів від тебе за комиша наприклад - нічого не вказано.

заради експерименту поставте навіть червону дихальну трубку на відстані 30 метрів і коли її буде видно сантиметрів так 20 і подумайте чи буде її добре бачити мисливець.

учасники шукають провокації для розгорання суперечок, а я тільки хтів донести, що треба з часом усе узгодити в тому числі і розподіл місць, щоб кожен знав, що треба бути більш уважним в певних місцях чи то мисливці, чи то люди на елетромоторах, чи то інші.
Я не хочу щоб мене рахували ворогом підводників, а хочу щоб ви розуміли, що порушення чогось з боку мисливця треба доказати слідством а підводника вже може не бути з нами.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 13:18
написав tedden
хлопці, ми взагалі тут говоримо про підводне полювання :)

так ми і говоремо про співіснування підводників з рибаками і іншими користувачами водних надр, а конкретно про безпеку підводників і про визначення заборонених місць для підводного полювання.
За це повідомлення автора ZTVR подякували:
King Kong (19 квітня 2014, 15:37)


Новенький
З нами з:
24 березня 2014, 14:45
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 20:00
Прошу вибаченя за провокації, в мені взагалі 100кг однієї доброти.А нарахунок визначених місць для підводніків,невірте нікому хто пообіцяє це зробити.Це може тільки верховна рада.А плавати там де купаются люди немає змісту бо там риби немає.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2014, 20:21
ну Верховна Рада зараз того не зробить, їй не до того зараз :) порядок взагалі на водоймах можемо ми навести самі, спільнотою рибалок, вірніше, якщо ми будемо підтримувати рибохорону і рибінспекцію, бо вони багато чого не можуть, іноді не хочуть, іноді немають за що, то стосується і підводників і рибалок інших, по країній мірі на рівні Тернополя, вже почався досить не поганий діалог на форумі і з'явились пропозиції , будемо обговорювати , застрічатись і діяти. я думаю, що знайдеться багато адекватних і нормальних людей, які можуть то підтримати.
За це повідомлення автора tedden подякували: 3
Shymaher (04 квітня 2014, 22:41), taras_shl (06 квітня 2014, 13:04), ZTVR (05 квітня 2014, 14:40)


Новенький
З нами з:
26 грудня 2008, 17:10
Повідомлень: 18
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 08 липня 2014, 15:09
Я рибак, мисливець, а тепер ще й підвох.
Тепер я сварюсь сам з собою втрьох!!! :)

(йо-ма-йо, віршик получився... :) )


Новенький
З нами з:
23 березня 2016, 16:01
Повідомлень: 6
Звідки: КиЇв
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 березня 2016, 16:13
написав bysviat
написав taras_shl
Як мені відомо, підводна охота в Івачеві дозволена. Те що рибаки говорять, хай говорять, дальше розмов не доходить. Водойма не приватна а загального користування, контроль за правилами рибної ловлі покладено на Рибінспекцію. Підводна охота прирівнюється до любительського рибальства.

Дякую за інформацію.
написав andrej
Дозволю собі відредагувати: "Завжди притимуйтесь норми вилову"

Все правильно: норма вилову 3 кг або 1 трофей! Закликаю всіх дотримуватись.
Особисто мені з однієї рибалки чи полювання більше однієї щуки чи пару карасиків не потрібно.
написав andrej
Безумовно готовий долучитись до акції зариблення.

Я напишу в темі коли будемо збиратись.

Шановне товариство.
Трошки нетак...

Норма вилову 3 кг + 1 трофей.

Любительське рибальство здійснюється в порядку загального використання водних біоресурсів. Це означає, що любительське рибальство здійснюється безкоштовно з дотриманням добової норми вилову 3 кг плюс один трофейний екземпляр на одного ловця.

Посилання : http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-07 ... 2015-.html


Новенький
З нами з:
23 березня 2016, 16:01
Повідомлень: 6
Звідки: КиЇв
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 березня 2016, 16:25
Доречі вийшли нові правила на 2016 рік.

Трохи посперечався по телефону.
Але виклали та перетелефонували, як пообіцяли.

Посилання тут на нові правила тут : http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-08 ... -2015.html


Новенький
З нами з:
28 квітня 2015, 19:02
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 березня 2016, 19:11
написав Ivan47
Шановне товариство.
Трошки нетак...

Норма вилову 3 кг + 1 трофей.

Любительське рибальство здійснюється в порядку загального використання водних біоресурсів. Це означає, що любительське рибальство здійснюється безкоштовно з дотриманням добової норми вилову 3 кг плюс один трофейний екземпляр на одного ловця.

Посилання : http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-07 ... 2015-.html


Читаємо тут і шукаємо де є 3кг + трофей:

посилання: ://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99

Цитата:
Про затвердження Правил любительського і спортивного
рибальства та Інструкції про порядок обчислення та
внесення платежів за спеціальне використання водних
живих ресурсів при здійсненні любительського і
спортивного рибальства


( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Мінагрополітики
N 229 ( z0819-01 ) від 01.08.2001
N 224 ( z0817-04 ) від 15.06.2004 )

4. Здійснення любительського рибальства

4.6. Дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування
на водоймі таких видів у таких кількостях:
------------------------------------------------------------------


|Об'єкти лову | Водойми |Водойми, закріплені за громадськими|
|(добування) | загального |об'єднаннями, а також ті, де |
| |користування |впроваджене платне рибальство |
|-------------+--------------+-----------------------------------|
|риба (кг) | 3 | 5 |
|раки (шт) | 30 | 50 |
|мідії (кг) | 5 | 8 |
|рапана (шт) | 10 | 20 |
|креветки (кг)| 1 | 2 |
------------------------------------------------------------------
Вивезення з водойми риби та безхребетних - як у свіжому, так
і в обробленому вигляді, - незалежно від терміну перебування на
водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму, за
винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену
норму вилову
.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 8 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron