Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 6 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 09:34
tedden, висловлю своє бачення ситуації.

По активізації підвохів на форумі.
Існуюча фобія про бездушних ненаситних підвохів які вибивають все живе і є загрозою для популяції риби - нагадує останні події в країні з бендерівцями. Щоб змінити ситуацію, ми вирішили, зібрати їх у відкриту громацьку організацію на вашому форумі.

Що воно дасть:

1. Є кому конкретно предявити притензію (клуб може впливати).
2. Координацію дій (зариблення, бородьба з браконєрством і тд.).
3. Перестанем охотитись за відьмами (ми такі сами як і ви тільки з рогатками).

По зарибленню.
Ініціаторами зариблення були не ми. Я проти зариблення в такій формі хоча приймав участь. На мою думку краще для водойми:

1. коли кожен з нас витяшне по сітці, і засвітить її на форумі (думаю не потрібно описувати скільки кг виловлюється однією нормальною сіткою за сезон)
2. коли представники від форуму організують чергування, щоб не повторилася бойня на каналі як минулого року (дамо рибі віднереститися)

Про загрозу Тернопільському ставу.
На Тернопільському ставу рибачать більше 500 рибалок, з них біля 10 підвохів, інші пробують. Чому так мало? Відповідь проста, на відміну від Івачева більша глибина, великі відстані, мутна вода (чиста декілька тижнів на рік) та майже немає риби, тотрібно багато годин пахати щоб щось побачити.

І на остаток.
Я і всі підвохи що реєструються тут, впевнені що рибалки форуму Fishing Club підтримають наші наміри до відкритості та об'єднання.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 09:38
написав Rivs2010
А ВАШ клуб Баракуда оформлений на основі якого підгрунтя ? Яка МЕТА Й ЗАВДАННЯ ОБ’ЄДНАННЯ !Статут вашого клубу ? Чи зареєстрований Статут в управлінні юстиції (районному, міському, обласному залежно від географії організації)!


1. Клуб це cамостійна, самоорганізована громацька організація яка керується членами клубу на засадах самоуправління.

2. Членом клубу может бути кожен підводний мисливець, який визнає правила рибальства, правила форуму та правила клубу.

3. Член клубу зобов'язується, поважати думку всіх без винятку: членів клубу, рибалок, як на форумі так поза ним.

4. Член клубу має право: на вільне висловлювання та реалізацію своих думок / пропозицій, підтримувати або не підтримувати заходи клубу.

5. Членам клубу забороняється висвітлювати фото або відео матеріали улову больше ніж з однією рибою.

6. Більшість (це 60% від кількості учасників оголошенного голосування) членів клубу, мают право:. оберати представників від клубу, адміністраторів, давати оцінку діям окремих членів та вживати відповідні дії.

7. Правила клубу можуть змінюватись за умов прямого голосування у кількості больше ніж 70% від кількості членів клубу.

8. Гарантом існування правил клубу та головним арбітром виступає власник та керівництво ресурсу Fishin Club.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 10:55
написав Shymaher
ТІ ХТО НЕУВАЖНО ЧИТАЄ !!!!

:flag: :flag: :flag: ЗАРИБЛЕННЯ ПРОВЕЛИ РИБАЛКИ З фЕДЕРАЦІЇ ТОФРС :flag: :flag: :flag:

ПРОБЛЕМ НІЯКИХ НЕМАЄ І БУТИ НЕМОЖЕ. ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ НА ОЗЕРІ ПРАКТИЧНО НЕМОЖЛИВЕ, ЧЕРЕЗ ВІДСУТНІСТЬ ВИДИМОСТІ В ВОДІ 11 МІСЯЦІВ В РІК.


запитання не втому хто зарибив став чи то підводники чи ТОФРС, запитання було з метою вияснити , як будуть тепер співіснувати рибалки і підводники, я не дуже задоволений цим фактом, минулого року два рази стикався на ставі з підводниками, один тягнув карпа кілограм на 6-7 і впридачу до нього щучку і штуки 4-5 карасів, лина і щось ще вже не пам'ятаю, на лице порушення норм вилову, ну таке є і серед звичайних рибалок , а другий раз на косі білецькій, ловив фідером, прикормив, рибка почала покльовувати і тут випливає іхтіандр, ну і по тому місці давай пірнати, про рибалку можна було забути ну і настрій зіпсований, а відповідь була на моє зауваження , що хочу то й роблю тут водойма загального користування, і поплив далі, хоч були випадки коли був і позитив після зустрічі з підводниками.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 11:02
Поступила інформація: цієї ночі на каналі затримали хлопців з Білої по факту незаконного вилову риби сіткою. Сітка стояла поперек каналу два дні, купа рибаків аматорів бачили це і ніхто не зателефонував на гарячу лінію рибохорони. Інфа поступила від рибаків спортцменів. Ситуація буде висвітлена в СМІ, запевнила рибохорона.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 11:08
написав tedden
запитання не втому хто зарибив став чи то підводники чи ТОФРС, запитання було з метою вияснити , як будуть тепер співіснувати рибалки і підводники, я не дуже задоволений цим фактом, минулого року два рази стикався на ставі з підводниками, один тягнув карпа кілограм на 6-7 і впридачу до нього щучку і штуки 4-5 карасів, лина і щось ще вже не пам'ятаю, на лице порушення норм вилову, ну таке є і серед звичайних рибалок , а другий раз на косі білецькій, ловив фідером, прикормив, рибка почала покльовувати і тут випливає іхтіандр, ну і по тому місці давай пірнати, про рибалку можна було забути ну і настрій зіпсований, а відповідь була на моє зауваження , що хочу то й роблю тут водойма загального користування, і поплив далі, хоч були випадки коли був і позитив після зустрічі з підводниками.


Підтримую повністю, потрібно шукати спільні моменти. Потрібний відкритий прозорий клуб, щоб ми всі знали один одного, тоді легше буде діяти. А так як горохом об стіну. Хто мене підтримує ставте лайк.
За це повідомлення автора taras_shl подякували: 2
Сергій Тернопіль (01 квітня 2014, 09:44), Rivs2010 (31 березня 2014, 13:51)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 31 березня 2014, 11:45
написав taras_shl
tedden, висловлю своє бачення ситуації.

По активізації підвохів на форумі.
Існуюча фобія про бездушних ненаситних підвохів які вибивають все живе і є загрозою для популяції риби - нагадує останні події в країні з бендерівцями. Щоб змінити ситуацію, ми вирішили, зібрати їх у відкриту громацьку організацію на вашому форумі.

Що воно дасть:

1. Є кому конкретно предявити притензію (клуб може впливати).
2. Координацію дій (зариблення, бородьба з браконєрством і тд.).
3. Перестанем охотитись за відьмами (ми такі сами як і ви тільки з рогатками).

По зарибленню.
Ініціаторами зариблення були не ми. Я проти зариблення в такій формі хоча приймав участь. На мою думку краще для водойми:

1. коли кожен з нас витяшне по сітці, і засвітить її на форумі (думаю не потрібно описувати скільки кг виловлюється однією нормальною сіткою за сезон)
2. коли представники від форуму організують чергування, щоб не повторилася бойня на каналі як минулого року (дамо рибі віднереститися)

Про загрозу Тернопільському ставу.
На Тернопільському ставу рибачать більше 500 рибалок, з них біля 10 підвохів, інші пробують. Чому так мало? Відповідь проста, на відміну від Івачева більша глибина, великі відстані, мутна вода (чиста декілька тижнів на рік) та майже немає риби, тотрібно багато годин пахати щоб щось побачити.

І на остаток.
Я і всі підвохи що реєструються тут, впевнені що рибалки форуму Fishing Club підтримають наші наміри до відкритості та об'єднання.


підсумок такий: мета організації клубу зрозуміла, про відьм я думаю ви правий шановний, про сітки, якщо витягувати будете , то це тільки плюс, ще головне, щоб підводні рибалки не чіпали маточне поголов'я риби
, да і в нерест ви теж не пірнаєте чи як? і давайте дотримуватись норм вилова, то стосується і звичайних рибалок, хоч я думаю, що то має бути трохи в підсвідомості людини, але треба намагатись це зробити, то вже буде добре.

з приводу бойні на каналі минулого року, я погоджуюсь, таке враження , що тоді і хворі одужували і хромі прибігали , щоб дармовинки вхапати, всі розуміють, що не можна такого допустити.
якщо буде відкритість, правдивість , то буде все добре!!! головне, щоб так не вийшло, як в країні нащій, була мета, бажання, підтримка, а вийшло як завжди :(
За це повідомлення автора tedden подякували:
Rivs2010 (31 березня 2014, 13:51)


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 10:07
Зрозуміло що вийде не так як ми того хочемо, і до ворожки не ходи. Ми говорим що потрібно щось робити. Як вийде так вийде, спільними зусилями по ходу будем корегувати. Головне БАЖАННЯ !
За це повідомлення автора taras_shl подякували:
Rivs2010 (01 квітня 2014, 10:14)


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 10:40
просто все виб’ють і все, бо клубівці всіх підводників не покриють, будуть і інші які просто полізуть в воду бо дозволено і будуть стріляти все підряд. Одного разу бачив, як в Івачеві в здоровенної щуки відрізали голову на трофей, а тушку тупо викинули бо нікому не потрібна. Будуть нормальні люди але серед них знайдуться і протилежні.
За це повідомлення автора ZTVR подякували: 3
ProFish2000 (01 квітня 2014, 14:31), Rivs2010 (01 квітня 2014, 21:17), taras_shl (01 квітня 2014, 10:57)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 20:19
Суть даної проблеми у кожного в голові. Так було завжди : на 100 чоловік знайдеться зо два десятка адекватних рибалок , решта варвари, які гребуть все що попадеться навіть не освідомлюючи для чого. Але ці адекватні люди зобов"язанні щось робити інакше наступні покоління знатимуть вигляд риби лише з малюнків...
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль
За це повідомлення автора sagittarius79 подякували: 2
Rivs2010 (01 квітня 2014, 21:17), Shymaher (01 квітня 2014, 20:45)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 21:38
написав sagittarius79
Суть даної проблеми у кожного в голові. Так було завжди : на 100 чоловік знайдеться зо два десятка адекватних рибалок , решта варвари, які гребуть все що попадеться навіть не освідомлюючи для чого. Але ці адекватні люди зобов"язанні щось робити інакше наступні покоління знатимуть вигляд риби лише з малюнків...


є правила любетельского і спортивного риболовства, але іх ніхто не контролює в повній мірі, у рибінспекції, не в обіду ім сказано, то нема бензину, то нема можливості, або прикривають очі, хоч іноді і є рейди чи реагування на виклики але то має бути не іноді, а постійно , не можуть вони то робити повноцінно, я не проти їм допомагати, і свідомі рибалки теж не проти, на мою думку, але треба виробити і узгодити цей процес і взаємодію


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 21:55
написав tedden
є правила любетельского і спортивного риболовства, але іх ніхто не контролює в повній мірі, у рибінспекції, не в обіду ім сказано, то нема бензину, то нема можливості, або прикривають очі, хоч іноді і є рейди чи реагування на виклики але то має бути не іноді, а постійно , не можуть вони то робити повноцінно, я не проти їм допомагати, і свідомі рибалки теж не проти, на мою думку, але треба виробити і узгодити цей процес і взаємодію

Бракує підтримки держави як такої . Відсутність фінансування - головна проблема. Тож потрібно якось організовано допомагати рибохороні (головне шоб вони хотіли прийняти ту допомогу) в плані моніторингу водойм. Цікаво взагалі як процює рибінспекція , графіки , маршрути чи просто спонтанний огляд водних ресурсів бо відколи живу єдиний раз бачив представників даної інспекції і то зайнятих ловлею раків сіткою в одномі із ставів козівського району. :(
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль
За це повідомлення автора sagittarius79 подякували:
Rivs2010 (02 квітня 2014, 06:53)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 22:09
написав sagittarius79
написав tedden
є правила любетельского і спортивного риболовства, але іх ніхто не контролює в повній мірі, у рибінспекції, не в обіду ім сказано, то нема бензину, то нема можливості, або прикривають очі, хоч іноді і є рейди чи реагування на виклики але то має бути не іноді, а постійно , не можуть вони то робити повноцінно, я не проти їм допомагати, і свідомі рибалки теж не проти, на мою думку, але треба виробити і узгодити цей процес і взаємодію

Бракує підтримки держави як такої . Відсутність фінансування - головна проблема. Тож потрібно якось організовано допомагати рибохороні (головне шоб вони хотіли прийняти ту допомогу) в плані моніторингу водойм. Цікаво взагалі як процює рибінспекція , графіки , маршрути чи просто спонтанний огляд водних ресурсів бо відколи живу єдиний раз бачив представників даної інспекції і то зайнятих ловлею раків сіткою в одномі із ставів козівського району. :(


на мою думку тут проблема не основна в відсутності фінансування, хоч так і є на даний момент, я теж бачив за своє життя 3 чи 4 рази представників рибохорони чи рибінспекції, але порушень бачив на кожному кроку багато,
За це повідомлення автора tedden подякували:
Rivs2010 (02 квітня 2014, 06:53)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 22:11
але вони є, в мене взагалі таке собі дежавю :) давайте може в якійсь одній темі писати чи об'єднати їх ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2014, 22:49
написав tedden
але вони є, в мене взагалі таке собі дежавю :) давайте може в якійсь одній темі писати чи об'єднати їх ?

думаю варто модерам перенести частину цієї теми в балачки і там продовжити, а тут почистити бо і так вже наоффтопили... ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 11:04
написав ZTVR
просто все виб’ють і все, бо клубівці всіх підводників не покриють, будуть і інші які просто полізуть в воду бо дозволено і будуть стріляти все підряд.

Давай поговоримо про ВСЕ ВИБЮТЬ. Підвохи все вибють? Трошки математики: вилов в кг за рік на Тернопільському озері:

Сітки приблизно вичерпують до 2000кг х 9міс = 18000 кг (це 10 людей)
При бойні на каналі минулого року любителями рибалки 7днів = 700 кг
Кругом по озеру рибачать більше рибалок аматорів 500чол х 4кг в рік = 2000кг
По водоймі кожної ночі курсує до 4 лодки більше 5кг х 210 днів = 1000 кг
На смердючці рибачать а дехто чергує круглодобово 10люд = 300кг
Зимова рибалка 200 люд по 5кг за зиму = 1000кг
Проведення змагань ?
Разом: 23000 кг або 23 тони

Цей список складений по мінімуму, впевнений що цифри значно більші в рази. Тепер питання: скільки можуть вибити 15 підвохів коли чиста вода буває 1 місяць в рік ?

p.s. для справки - підводна охота на Тернопільському озері ДОЗВОЛЕНА!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 6 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron