Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 7 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 12:14
В підтвердження моїх слів, що підвохи це дитячий садок, свіжа фотка, вдумайтесь 10км сіток, деталі по ТВ.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 12:21
написав taras_shl
В підтвердження моїх слів, свіжа фотка, деталі по ТВ


то де таке є ?


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 12:23
Каспирівці, зі слів очевидців - витягнули третю частину. В червоному представник преси чи ТВ.


Активний дописувач
З нами з:
26 березня 2014, 10:39
Повідомлень: 48
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 14
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2014, 14:50
Підтримую taras_shl за три підводної рибалки на нашому озері , вполював дві щуки по 1.5кг Ці рибалки були на протязі 2 років.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 08:43
написав taras_shl
написав ZTVR
просто все виб’ють і все, бо клубівці всіх підводників не покриють, будуть і інші які просто полізуть в воду бо дозволено і будуть стріляти все підряд.

Давай поговоримо про ВСЕ ВИБЮТЬ. Підвохи все вибють? Трошки математики: вилов в кг за рік на Тернопільському озері:

Сітки приблизно вичерпують до 2000кг х 9міс = 18000 кг (це 10 людей)
При бойні на каналі минулого року любителями рибалки 7днів = 700 кг
Кругом по озеру рибачать більше рибалок аматорів 500чол х 4кг в рік = 2000кг
По водоймі кожної ночі курсує до 4 лодки більше 5кг х 210 днів = 1000 кг
На смердючці рибачать а дехто чергує круглодобово 10люд = 300кг
Зимова рибалка 200 люд по 5кг за зиму = 1000кг
Проведення змагань ?
Разом: 23000 кг або 23 тони

Цей список складений по мінімуму, впевнений що цифри значно більші в рази. Тепер питання: скільки можуть вибити 15 підвохів коли чиста вода буває 1 місяць в рік ?

p.s. для справки - підводна охота на Тернопільському озері ДОЗВОЛЕНА!


Хто ставить сітки всі знають але нічого не роблять, як збоку органів в чиї обов’язки це входить так і інші, в Івачеві тоже всім відомо в кого кілометри сіток і коптильні ітд.
Бойня на каналі теж спровокована нашими органами які повинні слідкувати за порядком, можна було виїхати і закрити річну норму по протоколах про адмін правопорушення.
Питання в тому що підводники малу рибу то пропустять а саму більшу будуть стріляти і то не одну.
зараз вас 15 чи скільки, мабуть точно ніхто не знає, але через рік вас стане 100 а потім у прогресії бо підводне зараз тіпа модно, потім появляться папіки, для яких закони не писані.
Головне тут не те, що хтось там виловлює більше, а те, що починати треба в першу з себе - дотримуватися норм вилову ітд.

ще цікавить такий момент, у всім відомому наказі вказано
4.3. Підводне полювання на риб дозволяється:
при наявності посвідчення підводного мисливця.
у вас є такі посвідчення? - передивися тему про реєстрацію і посвідчень там не густо а люди то вже полюють і деякі навіть трофеями хвасталися.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 10:02
От власне я про те саме.
НАВЕДІТЬ порядок у своїх рядах ПОЧНІТЬ З СЕБЕ і не гоніться за відьмами. Сьогодні на сайті зареєстровано 1400 рибалок з них 10 підвохів. Про що говоримо ШАНОВНИЙ. Краще пропонуй щось.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 10:28
про посвідчення можете прокоментувати?, закон пише шо воно має бути, але не у всіх тих хто вже у вас зареєстрований воно є, дехто вже хвалився трофеялми - вони з точки зору закону легально займалися полюванням?, або я щось не розумію. Для мисливців є цілий ряд документів, дозвіл на зброю, посвідчення мисливця, документи утмр ітд, а тут купив рушницю і поліз в водойму.

Я не хочу створювати ні конфліктів ні перепалки, я просто хочу знати бо ви всетаки зі зброєю в руках, а відповідно такі люди хоча б формально повинні пройти якийсь інструктаж і отримати хоч якийсь документ.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 11:44
Ти правий ПОВИННІ, згідний на 100% - згідно закону у підвоха посвідчення обовязкове, контроль за виконанням покладено на контролюючі органи.

А шо воно нам дає? Ну, заборонено без посвідчення і шо.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 12:01
написав taras_shl
Ти правий ПОВИННІ, згідний на 100% - згідно закону у підвоха посвідчення обовязкове, контроль за виконанням покладено на контролюючі органи.

А шо воно нам дає? Ну, заборонено без посвідчення і шо.


гарна відповідь - Ну, заборонено без посвідчення і шо. виходить так, що поки контролюючи органи не зловлять то можна все робити на свій страх і ризик ? щось це мені нагадує.... як кажуть доспілкувались :(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 12:07
написав taras_shl
Ти правий ПОВИННІ, згідний на 100% - згідно закону у підвоха посвідчення обовязкове, контроль за виконанням покладено на контролюючі органи.

А шо воно нам дає? Ну, заборонено без посвідчення і шо.


...ну поставив пару сіток ... ну витягую по 30-50 кг риби кожен день на продаж ... ну і шо????
ПОГАНО ПОЧИНАЄТЕ , ДРУЗІ... :punish2:
з таким підходом між вами і дядьком з електровудкою не буде різниці...
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 жовтня 2013, 08:57
Повідомлень: 85
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 30
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 12:20
написав taras_shl
От власне я про те саме.
НАВЕДІТЬ порядок у своїх рядах ПОЧНІТЬ З СЕБЕ і не гоніться за відьмами. Сьогодні на сайті зареєстровано 1400 рибалок з них 10 підвохів. Про що говоримо ШАНОВНИЙ. Краще пропонуй щось.

Сайт не має територіальних обмежень в реєстрації, тому це не означає, що 1400 учасників - це всі з Тернополя чи області, це зрозуміло, що реєструються зі всієї України, і хто хоче щось купити чи продати в тому числі, і не потрібно порівнювати як вас "мало", а рибаків багато.


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 12:22
Так договорились. Кожна людина самостійно вирішує як її поступати, я їм не суддя. Заставити всіх я не можу, відповідати за них теж. Тому ще раз повторю питання і шо?

Для чого ми тут зібралися, чмирити підвохів, ділити рибалок на білих і чорних?


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 12:31
написав fisheye
написав taras_shl
От власне я про те саме.
НАВЕДІТЬ порядок у своїх рядах ПОЧНІТЬ З СЕБЕ і не гоніться за відьмами. Сьогодні на сайті зареєстровано 1400 рибалок з них 10 підвохів. Про що говоримо ШАНОВНИЙ. Краще пропонуй щось.

Сайт не має територіальних обмежень в реєстрації, тому це не означає, що 1400 учасників - це всі з Тернополя чи області, це зрозуміло, що реєструються зі всієї України, і хто хоче щось купити чи продати в тому числі, і не потрібно порівнювати як вас "мало", а рибаків багато.

Я користуюся ФАКТАМИ а не ДОГАТКАМИ.


Активний дописувач
З нами з:
21 вересня 2013, 16:25
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 13:26
написав taras_shl
Ти правий ПОВИННІ, згідний на 100% - згідно закону у підвоха посвідчення обовязкове, контроль за виконанням покладено на контролюючі органи.

А шо воно нам дає? Ну, заборонено без посвідчення і шо.


Хочу щоб було так, ми бачимо браконєрів, людей які ловлять в заборонених місцях ітд - ми доповідаєм органам і хай люди несуть відповідальність, ви з свого боку робите теж саме - люди без посвідчень поза законом і ви нікого не прикриваєте.

Пропозиція - для вступу в члени вашого клубу наявність посвідчень обов’язкова, щоб не було члени клубу полюють протизаконно і крапка. Немаючи посвідчення членом бути не можна, можна мати інший статус, чи учасник чи хто - тут придумайте самі.

посвідчення потрібне як для ідентифікації вас у воді так і для хоч і якоїсь впевненості, що люди які його мають знають правила техніки поводження з своєю зброєю, ознайомлені і з іншими документами, зокрема щодо норм добування риби і місць де плавати не можна.

Для простого, рибалки посвідчення не є обов’язковим коли він починає ловити рибу, відповідальність починає наступати для нього коли він в забороненому місці з забороненими знаряддями лову та в інших випадках, а для вас щоб зайти у воду має бути посвідчення - це ваша перепустка у воду.

Не маю нічого проти вашого клубу, але отримайте документи і будьласка полюйте наздоров’я.

Дуже хотів би щоб підводників проінформували чітко де можна плавати а де ні - наприклад в зоні відпочинку людей - пляжі , місця де люди лізуть в воду їх бути не повинно бо раз в рік і палка стріляє. Я розумію шо і спінінгом можна когось поранити но не так як з рушниці бо в мене була радянська помпова підводна рушниця і вона навіть по суходолу добре стріляла гарпуном і шила не товсті дошки на сквозь.

в івачеві під час сезону полювання не раз в тій частині де мисливці полюють плавають підводники, що сворює небезпеку для їх життя і для мене додаткову відповідальність.

нас рибаків звісно більше, і серед нашого брата є лихі люди, але ми тут мабуть зібралися щоб досягти якогось консенсусу в нашому співіснуванні, просто нам потрібно якогось все утрясти, обговорити ітд.


Новенький
З нами з:
24 березня 2014, 14:45
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 03 квітня 2014, 18:48
1.Хто буде перевіряти посвічення ,може ти,
2Хто має назначати місце для підводного полювання,може ти.
3.На полюванні стріляти по воді заборонено.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 7 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: