Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2011, 20:17
Ти маєш повне право мати переконання та висловлювати свою думку, для цього створений цей форум. Моє відношення до твоїх переконань нормальне, змінювати його не збираюся, всі дорослі люди, в самого є певні погляди на різні ситуації. Можна зібрати багато аргументів як з однієї сторони так і з другої і при тому всі правдиві. А що далі? Ну будем крити матом один одного, доказувати кожен в своїй правоті, потім розійдемось, кожен залишиться при своїй думці з відчуттям мнимої перемоги, типу випустили пар. А що далі?


Активний дописувач
З нами з:
20 лютого 2010, 20:18
Повідомлень: 90

Дякував (ла): 9
Подякувати: 32
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2011, 20:18
000
За це повідомлення автора mario подякували: 3
Babai (14 квітня 2011, 18:05), Trade (12 квітня 2011, 20:34), ЩукарьJ (12 квітня 2011, 20:37)
Востаннє редагувалось mario в 17 травня 2011, 22:51, всього редагувалось 1 раз.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2011, 20:40
шановні
колись розказували що є документ які забороняють підводникам полювати в Івачові але даного документу ніхто не бачив
наскільки я знаю в Івачові є відведені місця для підводників де вони можуть полювати, за межами даної зони як на мене це є браконьєрство і про такі речі потрібно повідомляти рибінспекцію поправте мене якщо я не правий
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2011, 21:00
сначала немного цитат из инета - те, кто виноват и спит спокойно???

На Киевском водохранилище погибли сотни тонн рыбы
Уровень воды понизился от одного до четырех метров. Достаем рыбу руками, сачками. Рыбинспекторы говорят, чтобы мы брали не больше пяти килограммов, но мы за три часа выудили около 25-30 кг судака! Когда начнет гнить под водой, будет катастрофа", - сказал рыбак Юрий, пишет издание. Некоторым удается собрать по 50-100 кг рыбы, которую затем тянут в мешках, пишет издание. ( http://korrespondent.net/kyiv/105672...otni-tonn-ryby )


В Киевгосрыбохране нам сообщили, что из-за спуска воды в Киевском водохранилище погибло 50—60% всей обитающей в нем рыбы
( http://gugin.rybalka.com/blog/view/3856/ )

ПО 100 КГ РЫБЫ.
"Мы второй день приходим сюда всей семьей. Некоторые умудряются насобирать по 50—100 кг — мешками рыбу тянут. А кому-то попадаются сомы с человеческий рост, по 60—80 кг!" — говорит другой рыбак Андрей. Не замерзнуть им помогали торговки: они пришли на лед с термосами и спиртным: "Коньячок продаем по 10 грн. за рюмку, водка — по 7 грн. На закуску даем ломтик лимона".
( http://ubr.ua/ukraine-and-world/even...onn-ryby-39829 )

-----------------------------------------------

Кременчугские экологи ожидают вторую волну замора рыбы
В Кременчугском водохранилище погибло уже свыше 20 тонн рыбы
Сегодня, 3 февраля, пресс-служба Министерства охраны окружающей природной среды сообщила, что около 23 тонн рыбы, в основном — рыбного молодняка, погибли в Кременчугском водохранилище в урочищах «Буши», «Очеретяное», «Байкал» Черкасской области.
( http://www.kremenchug.ua/news/incide...tonn-ryby.html )

Злочевский: Виновные в гибели рыбы на Кременчугском водохранилище будут наказаны 17 марта 2011
По предварительным данным убытки от массовой удушья рыбы превышают 1 миллион гривен. При таких условиях, отметил министр, действия виновных в этом инциденте могут квалифицироваться как халатность, которая нанесла государству ущерб в особо крупных размерах, что предусматривает не только административную, но и уголовную ответственность.
( http://podrobnosti.ua/power/2011/03/17/758623.html )


14.06.2010 [ 12:50 ] Рыба плывет из Украины
Без вмешательства государства и ученых мы можем потерять последние рыбные запасы, подчеркивает еженедельник "Власть денег".
Ведь до сих пор не имеем законов, которые бы четко регулировали улов рыбы, пишет издание. О том, сколько ее "плывет" из Украины не оставив следа на бумагах и поступлений в бюджет, точно сказать никто не может - объемы улова промышленники занижают, а лимитов и квот не соблюдают, выяснил журнал. По оценкам СБУ, теневая часть отечественного рыбного рынка около миллиарда грн. Официально во внутренних водоемах Украины вылавливают почти 100 тыс. тонн рыбы в год.//ICTV
( http://www.ictv.ua/wasp/ru/facts/222/905666/ )

И вообще набери в любом поисковике фразу “Замор рыбы» - узнаешь много «интересного»:
Замор рыб в Азовском море в июне 2009 года | Научно-исследовательски

Замор рыб в Азовском море в июне 2009 года | Azov Center YugNIRO

Угроза замора рыбы на КВХ: анализ ситуации и возможные пути

Угроза замора рыбы на КиВХ: анализ ситуации и возможные пути

Замор рыбы и мутная вода | Час пик :: Информационно-аналитический

Массовый замор рыбы в Одесской области. | Рыбалка в Украине

Рыба | замор рыбы | спасение рыбы

замор рыбы » Информационное агентство Таврия Ньюс

Замор рыбы на Херсонщине нанес убытки на общую сумму свыше

Тонну погибшей рыбы выбросило на берег в Мариуполе| Украина

Замор рыбы в Кальчике

Экологи выявили замор рыбы в реке Веревчина - svodka.net


Миллионы рыбных особей гибнет ежегодно по вине тех, "кто спит спокойно" и никакие ни рыбаки, ни подводные охотники и близко тут не лежали

А вот коли забороним охоту в Івачеві буде всьо Ок навіть УТМРівці перестануть круглий рік ставити сітки напроти своєї бази (підводою видніше)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2011, 21:06
написав rc5
шановні
колись розказували що є документ які забороняють підводникам полювати в Івачові але даного документу ніхто не бачив
наскільки я знаю в Івачові є відведені місця для підводників де вони можуть полювати, за межами даної зони як на мене це є браконьєрство і про такі речі потрібно повідомляти рибінспекцію поправте мене якщо я не правий

Дані зони раніше були і даже таблички з води стерчали!!! А вот куди вони ділись невідомо!!! І не відомо те що їх зняли мотивуючи цим заборону на полювання і наоборт!!!
я тут я там я повсюди...

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 00:51
написав Shymaher
сначала немного цитат из инета - те, кто виноват и спит спокойно???

На Киевском водохранилище погибли сотни тонн рыбы
Уровень воды понизился от одного до четырех метров. Достаем рыбу руками, сачками. Рыбинспекторы говорят, чтобы мы брали не больше пяти килограммов, но мы за три часа выудили около 25-30 кг судака! Когда начнет гнить под водой, будет катастрофа", - сказал рыбак Юрий, пишет издание. Некоторым удается собрать по 50-100 кг рыбы, которую затем тянут в мешках, пишет издание. ( http://korrespondent.net/kyiv/105672...otni-tonn-ryby )


В Киевгосрыбохране нам сообщили, что из-за спуска воды в Киевском водохранилище погибло 50—60% всей обитающей в нем рыбы
( http://gugin.rybalka.com/blog/view/3856/ )

ПО 100 КГ РЫБЫ.
"Мы второй день приходим сюда всей семьей. Некоторые умудряются насобирать по 50—100 кг — мешками рыбу тянут. А кому-то попадаются сомы с человеческий рост, по 60—80 кг!" — говорит другой рыбак Андрей. Не замерзнуть им помогали торговки: они пришли на лед с термосами и спиртным: "Коньячок продаем по 10 грн. за рюмку, водка — по 7 грн. На закуску даем ломтик лимона".
( http://ubr.ua/ukraine-and-world/even...onn-ryby-39829 )

-----------------------------------------------

Кременчугские экологи ожидают вторую волну замора рыбы
В Кременчугском водохранилище погибло уже свыше 20 тонн рыбы
Сегодня, 3 февраля, пресс-служба Министерства охраны окружающей природной среды сообщила, что около 23 тонн рыбы, в основном — рыбного молодняка, погибли в Кременчугском водохранилище в урочищах «Буши», «Очеретяное», «Байкал» Черкасской области.
( http://www.kremenchug.ua/news/incide...tonn-ryby.html )

Злочевский: Виновные в гибели рыбы на Кременчугском водохранилище будут наказаны 17 марта 2011
По предварительным данным убытки от массовой удушья рыбы превышают 1 миллион гривен. При таких условиях, отметил министр, действия виновных в этом инциденте могут квалифицироваться как халатность, которая нанесла государству ущерб в особо крупных размерах, что предусматривает не только административную, но и уголовную ответственность.
( http://podrobnosti.ua/power/2011/03/17/758623.html )


14.06.2010 [ 12:50 ] Рыба плывет из Украины
Без вмешательства государства и ученых мы можем потерять последние рыбные запасы, подчеркивает еженедельник "Власть денег".
Ведь до сих пор не имеем законов, которые бы четко регулировали улов рыбы, пишет издание. О том, сколько ее "плывет" из Украины не оставив следа на бумагах и поступлений в бюджет, точно сказать никто не может - объемы улова промышленники занижают, а лимитов и квот не соблюдают, выяснил журнал. По оценкам СБУ, теневая часть отечественного рыбного рынка около миллиарда грн. Официально во внутренних водоемах Украины вылавливают почти 100 тыс. тонн рыбы в год.//ICTV
( http://www.ictv.ua/wasp/ru/facts/222/905666/ )

И вообще набери в любом поисковике фразу “Замор рыбы» - узнаешь много «интересного»:
Замор рыб в Азовском море в июне 2009 года | Научно-исследовательски

Замор рыб в Азовском море в июне 2009 года | Azov Center YugNIRO

Угроза замора рыбы на КВХ: анализ ситуации и возможные пути

Угроза замора рыбы на КиВХ: анализ ситуации и возможные пути

Замор рыбы и мутная вода | Час пик :: Информационно-аналитический

Массовый замор рыбы в Одесской области. | Рыбалка в Украине

Рыба | замор рыбы | спасение рыбы

замор рыбы » Информационное агентство Таврия Ньюс

Замор рыбы на Херсонщине нанес убытки на общую сумму свыше

Тонну погибшей рыбы выбросило на берег в Мариуполе| Украина

Замор рыбы в Кальчике

Экологи выявили замор рыбы в реке Веревчина - svodka.net


Миллионы рыбных особей гибнет ежегодно по вине тех, "кто спит спокойно" и никакие ни рыбаки, ни подводные охотники и близко тут не лежали

А вот коли забороним охоту в Івачеві буде всьо Ок навіть УТМРівці перестануть круглий рік ставити сітки напроти своєї бази (підводою видніше)

невідомо для кого ти приводиш ці цитати Достаєвський.....якщо для рибаків то вони в цьому не винні.але крім заморів і браконєрів є ще несвідомі рибаки і підводники які наносять шкоду не меншу ніж їхні апоненти.замори бувають раз в рік і то не завжди а ви(несвідомі рибаки і підводники)вибиваєте рибу цілий рік.і якщо хочеш я тобі порахую без калькулятора скільки риби вигрібають на сьогодні з Івачева і канала звичайною вудкою.задумайся!!!


Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 01:00
а конкретно на рахунок підводників скажу......познайомте мене з людиною як згідна вполювавши 3кг риби закінчити полювання і я зніму перед нею шляпу.
Востаннє редагувалось tercarp в 13 квітня 2011, 08:16, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 01:06
Повідомлення Re: Звіти 2010 р.
В суботу 24.07.10 (жара) виплив в Івачеві на карася, кльову особливого не було, зловив 8 штук і два лина. Думав може місце невдало вибрав, та щей кругом теж була купа лодок, один в одного прикормкою переманювали рибу, то ж вирішив на другий день віддалитись від усіх і закормити нормально. Трішки проспав, але все ж на 7 год приїхав, поки туди-сюди о 8 виплив, погода абсолютно протилежна суботній, хмари, димка, вітерець, вода рябить, а лодок більше 40 нарахував і збився з рахунку, ну думаю не світить, запізнився з місцем, але захватив, як завжди, спінінг з приманками...
Виплив більш-менш на чисте і кинув два рази і тут відчув щипок, другий і на тобі, щука...схід. Оце початок! кинув ще декілька раз - сідає десь до кілограма...ого...
Ловив на силікон і воблерки саморобні.
І так на карася я вже і не сів, а половив трішки іншої риби...))) 17 хвостів.


я думаю цей звіт всім знайомий
РС.підводники!!!!!маєте відмазку
За це повідомлення автора tercarp подякували: 2
Сергій2 (13 квітня 2011, 10:26), spirittr (13 квітня 2011, 05:58)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 20:31
написав tercarp
Повідомлення Re: Звіти 2010 р.
В суботу 24.07.10 (жара) виплив в Івачеві на карася, кльову особливого не було, зловив 8 штук і два лина. Думав може місце невдало вибрав, та щей кругом теж була купа лодок, один в одного прикормкою переманювали рибу, то ж вирішив на другий день віддалитись від усіх і закормити нормально. Трішки проспав, але все ж на 7 год приїхав, поки туди-сюди о 8 виплив, погода абсолютно протилежна суботній, хмари, димка, вітерець, вода рябить, а лодок більше 40 нарахував і збився з рахунку, ну думаю не світить, запізнився з місцем, але захватив, як завжди, спінінг з приманками...
Виплив більш-менш на чисте і кинув два рази і тут відчув щипок, другий і на тобі, щука...схід. Оце початок! кинув ще декілька раз - сідає десь до кілограма...ого...
Ловив на силікон і воблерки саморобні.
І так на карася я вже і не сів, а половив трішки іншої риби...))) 17 хвостів.
я думаю цей звіт всім знайомий
РС.підводники!!!!!маєте відмазку


Шановний tercarp, навіщо прирівнювати вищеописану вдалу рибалку з результатами полювання підводників?! Не бачу ніякої тотожності. Я, між іншим, ловив на спортивну снасть, і те що попав на таку рибалку раз в рік, не означає, що я завдав шкоди водоймі. Далеко не всі виїзди бувають результативними, і якщо порахувати середнє арифметичне, то навряд чи кожна рибалка наблизилась би до цифри 2-3 кг. Я не плаваю під водою і не стріляю все що бачу. Там існують інші закони та інші виміри, зовсім не порівнювані з надводною рибалкою...


Активний дописувач
З нами з:
20 лютого 2010, 20:18
Повідомлень: 90

Дякував (ла): 9
Подякувати: 32
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 21:37
...
За це повідомлення автора mario подякували: 2
Dark_Elf (13 квітня 2011, 22:57), tercarp (14 квітня 2011, 06:48)
Востаннє редагувалось mario в 17 травня 2011, 22:52, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 21:48
Цікаво, а підводники теж діють за таким принципом? :bravo: В них, напевно, замість підводної зброї ФОТОАПАРАТ?! Адреналін вирує, коли загарпунена риба, а от відпускати після цього нема змісту... :pardon:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2011, 22:42
Тут проблема в іншому. Підводники в першу чергу винищують маточне поголів'я риби. Це є велика травма для екосистеми вцілому.
Ну і моя порада підводникам, запускайте те що стріляєте. Я маю на увазі по розмірам риби. Там і ціни інші, але і ефект інший. Це буде чесно по відношенню самих до себе.
Це чисто моя думка, в полеміки вступати небуду.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували:
Babai (14 квітня 2011, 18:09)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2011, 18:49
Стріляли,стріляють і будуть стріляти і забирати. Так само ловили,ловлять і будуть ловити і забирати рибу(це буденність).А те шо кажуть шо відпускаєм всю рибу вірю на 20 відсотків,а 80 відсотків це просто розмови(коректно кажучи)
П.С.Брали,беруть і будуть брати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2011, 19:42
написав ЩукарьJ
Цікаво, а підводники теж діють за таким принципом? :bravo: В них, напевно, замість підводної зброї ФОТОАПАРАТ?! Адреналін вирує, коли загарпунена риба, а от відпускати після цього нема змісту... :pardon:

Друже Щукарь в кожного підводніка є свідомий вибір стріляти чи нестріляти,і можу тебе запевнити, що ти особисто ловиш значно більше риби за підводного охотніка.
Найгірший випадок коли риба зривайться і лишається раненою :'(
За це повідомлення автора Shymaher подякували:
goof (14 квітня 2011, 19:46)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2011, 20:21
По суті всього написаного і з чого це почалося; Підводні охотніки проводять зариблення Івачівської водойми!!!!!!!!!!!! :flag: :flag: :flag:
Участь можуть прийняти усі бажаючі рибалки і організації і прослідкувати за зариблення особисто.
Ато пару сотень людей кожного року платять за УТМРівський квиток, а риби з кожним роком менше і менше :'( (платим зарплату людям які круглий рік сітками ловлять рибу) і ото називаєм нормальними речами, вони ж то "маточне поголівя" вимотують з сіток і відпускають!!!! :laie:
:write: Мені здається якщо, кожного року проводити зариблення того чи іншого озера, то риби всім і сюди хватить.
А говорити на тих чи інших - хто вони і шо вони, ми мієм, краще любої нації на планеті. Шо показує цей форум; вже судака в озеро запустили , на канлі суботнік провели, кілометри сіток витягнули. нерестилище для риби зробили!!!!!!!! :sos:
Так шо, "Любі Друзі" - ваш час настав, може пора шось робити??? а не всякий бред писати.
За це повідомлення автора Shymaher подякували: 3
seryoja (14 квітня 2011, 20:24), SFox (15 квітня 2011, 10:32), володя (14 квітня 2011, 20:46)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron