Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 158 повідомлень ]
Підводне полювання Help!

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2011, 21:16
написав Serhij
Тут проблема в іншому. Підводники в першу чергу винищують маточне поголів'я риби. Це є велика травма для екосистеми вцілому.
Пропоную переіменувати підводників в МАТОЧНИКІВ так як цей вислів останім часом найпопулярніший серед рибалок Тернополя. А якщо без жартів то картину ти намалював страшну, згрібши всіх під один гребінець тим самим приклеїв підводникам одне для всіх клеймо. Зрозуміло так простіше. Тепер поясню тобі свою думку по простому. Візьмемо до прикладу рибалок у ТЕрнополі які рибалять не занурюючись під воду. Їх можна розділити умовно на такі категорії: рибалки які рідко виїзжають на водойму улов в них хаотичний і як піде маточне поголіввя то візьмуть все, другі обзаводяться квитком і частіше рибалять але теж візьмуть все, треті полюють тільки на певну рибу - ті вже перебирають харчами але все ж не святі, і вершина пераміди люди для яких рибалка скоріше спорт, вони виступають на змаганнях підтримують клубне життя - ці святі і недоторкані. Хоча грубо але приблизно так. Отже тепер відкрию для ВСІХ велику таємницю, у підводників та сама фігня. Тому приписувати спортсменам підводникам вибивання маточного поголіввя мягко кажучи некоректно. Так само некоректно якби я вважав, що ту матку яку ти душиш голими руками на аватарі, ти НЕ відпустив і тим самим завдав травму для екосистеми в окремо взятому випадку.

написав Serhij
Ну і моя порада підводникам, запускайте те що стріляєте. Я маю на увазі по розмірам риби.
Якщо ж попробувати реалізувати цю пораду, то треба купити карпа запустити його в водойму попросити вас рибалок щоб зашугали його так щоб він боявся всього і вся. Ми можем закупити, тільки вам потрібно буде шугати і не одинь день.

написав Serhij
Ну і моя порада підводникам, ..... Це буде чесно по відношенню самих до себе.
Ти знає, так само себе відчуваю - чесно, не тому що запускаю те що ловлю, а тому що дотримуюсь певних принципів. Я не святий, бувають інколи проколи, але впевнений в одному що, кожен підводник як і рибак перед тим як взяти рибу має вибір брати чи ні.
За це повідомлення автора taras_shl подякували: 2
FAst (14 квітня 2011, 21:25), pikehunte100 (09 квітня 2013, 22:09)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 лютого 2009, 13:20
Повідомлень: 34

Дякував (ла): 2
Подякувати: 16
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2011, 22:43
Цитата:
Пропоную переіменувати підводників в МАТОЧНИКІВ так як цей вислів останім часом найпопулярніший серед рибалок Тернополя. А якщо без жартів то картину ти намалював страшну, згрібши всіх під один гребінець тим самим приклеїв підводникам одне для всіх клеймо. Зрозуміло так простіше. Тепер поясню тобі свою думку по простому. Візьмемо до прикладу рибалок у ТЕрнополі які рибалять не занурюючись під воду. Їх можна розділити умовно на такі категорії: рибалки які рідко виїзжають на водойму улов в них хаотичний і як піде маточне поголіввя то візьмуть все, другі обзаводяться квитком і частіше рибалять але теж візьмуть все, треті полюють тільки на певну рибу - ті вже перебирають харчами але все ж не святі, і вершина пераміди люди для яких рибалка скоріше спорт, вони виступають на змаганнях підтримують клубне життя - ці святі і недоторкані. Хоча грубо але приблизно так. Отже тепер відкрию для ВСІХ велику таємницю, у підводників та сама фігня. Тому приписувати спортсменам підводникам вибивання маточного поголіввя мягко кажучи некоректно. Так само некоректно якби я вважав, що ту матку яку ти душиш голими руками на аватарі, ти НЕ відпустив і тим самим завдав травму для екосистеми в окремо взятому випадку.

Я перепрошую, але є ще багато категорій. Я наприклад відношусь до тих, кому в УТМРі напарюють про зариблення, якого я ще ніколи не бачив, на рибалку потрапляю на УТМРівські ставки +/- 30-40 разів за рік, човна беру на комбайновській базі за гроші, бо на УТМРі треба платити замість трудоучасті, яку я принципово відпрацював-би. А риби мабуть за 3 роки участі в УТМРі до дому привіз загалом 20 кг.
Можливо я не вмію ловити, але ж я не заготівельник.
А саме ця риса об"єднує негідників з обох каст (надводної та підводної)
Рыбак мудака видит сдалека

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2011, 10:06
написав воха
Я наприклад відношусь до тих, кому в УТМРі напарюють про зариблення, якого я ще ніколи не бачив....
Погоджуюсь на 100 відсотків, пять років підряд прошу керівництво УТМР в особі Василяка повідомити час зариблення, кожного року здаю внески та здаю гроші на зариблення, але не чув самого факту зариблення, хоча неодноразово просив повідомити. Тому клуб вирішив самостійно провести зариблення а не надіятись на когось. По зарибленню ситуація така: мальок закуплений, транспорт є, масмедія готові, очікуєм дозволу Екологів.
За це повідомлення автора taras_shl подякували:
Tarsik (15 квітня 2011, 21:11)


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2011, 10:19
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 16 травня 2011, 14:17
Хоч і з запізненням, вибачайте. Хочу подякувати всім хто був причасний до цієї події, як членам клубу так і іншим рибалкам, за підтримку доброї справи: http://te.20minut.ua/news/10197127


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
21 серпня 2011, 14:47
Повідомлень: 1
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 жовтня 2011, 19:56
То стріляйти ту рибу яку запускаєти!!!!!!! :connie:


Новенький
З нами з:
23 жовтня 2011, 16:06
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 22:18
На мою думку не такі й страшні підводники для наших водойм, вони вполюють набагато менше риби ніж Єгерь з сіткою.Так саме Єгерь з сіткою хай навіть та сітка не його він просто її не помічає ,а на тиканням пальцем говорить ми зі всім розберемось і їде геть!!!!!!!!!!!!


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2011, 23:24
Хлопці хто і де в тернополі займається ремонтом гідрокостюмів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 09:46
Цікаво, які трофеї ( крім риби ) знаходять підводники під водою?
РС можна з фото


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2011, 22:13
Було би добре викладати фотки під водного царства або й відео, ну дуже цікаво.Знаю деякі форумчани займаються таким ділом.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2012, 18:52
Дожився до Екшен камери. Оживлю трохи гілку про ПО.
З Івачева відео поки немаю, так я ще цього сезону ніразу там небув.

http://www.youtube.com/watch?v=_UfYihoD2Hk&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=tulmIX78 ... ontext-cha


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2012, 22:06
Це ти знімав? Як так ,то де?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 07 серпня 2012, 22:20
написав володя
Це ти знімав? Як так ,то де?



Знімав я :snorkle: . Екшен камерою GoPro2, Глибина 6.5м видимість ужасна.
Риб майже відсутній :question: :question: :question: . Водойма в сусідні області :D


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2013, 18:53
Хотів би знати чи буде проводитись зариблення Івачівської водойми цього року? Хотів би долучитись до цього процесу.


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2013, 21:24
Хлопці хто і де в тернополі займається ремонтом гідрокостюмів.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
09 квітня 2013, 18:17
Повідомлень: 10
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2013, 22:59
написав Patriot3163
Хлопці хто і де в тернополі займається ремонтом гідрокостюмів.

Незнаю хто займається, але якщо порвався продається клей неопреновий (там де і гідрокостюми), на ютубі є відео як ним користуватись.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 11 [ 158 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron