Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 22 повідомлень ]
смт Теофіполь (Хмельницька обл.)

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 08 червня 2009, 20:58
Всім привіт!
Провів ці вихідні у смт Теофіполь (Хмельницька обл.). З собою прихватив спінінг.
Там є 2 озера, одне велике, друге біше схоже на калюжу (о. Ведмеже по месному)
Раніше рибалити завжди ходив на велике озеро, но цього разу було наломно добиратися в інший кінець смт, і я вирішив попробувати половити у маненькому озерці. Месні там удачно ловили карасика.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Результат за 3 дня:
день 1 - 2 щущки грам по 500 і купа окунів (окуні відпускав, думав їх там мало :) наївний)
Зображення

день 2 - 2 щущки і купка окунців
Зображення

Зображення

день 3 - купка окунців (всі випущені) і щущка, що даш там плаває з моїм срібним мепсом ХД1
Зображення

Зображення

відпочив непогано, чисте повітря, природа!
Ще чуток про озерце: дно - болотисте, вода постійно мутна! Найкраще працювала мепс ХД1 срібна! Силікон мовчав взагалі, перепробував штук 10 різного кольору і розміру.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 09 червня 2009, 09:40
:good: Класно відрибачив.... Побільше б таких звітів , приємно читати... :pleasantry:
п.с. Щас свої буду писати 8-)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2010, 00:17
Варто туди ціленаправлено їхати на рибалку, з Тернополя якщо на один день ?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2010, 12:07
Канешно варто, але на великий став і не на 1 день а хоча б на вихідні! На великому ставу є де поставити палаточку!!! Бажано мати свою лодочку або з кимось про неї домовитися!


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 лютого 2010, 21:26
нарив ше пару фот для затравки
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 21:09
а шо про карпика чутно?
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2010, 21:35
біше пів кг небачив... но там недалеко є платний став - там на бойли ловити приїжають - кажуть там є зачотні поросята... но хз де конкретно - нецікавило особо


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 05 липня 2010, 12:13
От, я вже у відпустці :) Повноцінний звіт буду викладати після відпустки, ато тут МТС Коннект 3G непаше, прийшлося в екстренному порядку заюзати через блутус жінки мобілу як модем і підключати київстар ХЛ...
пока так - для затравки фотка. Цей окунь зловлений в день приїзду з ПЕРШОГО забросу :)

Зображення

Ще влупило в той день шось, шо мій скіл скрутився в три бубліка, а катана здала біля 20м лески фрикціоном. Риб зупинити так і незміг %) но силікончик непокусаний і непорізаний... хз шо то за риб був !!!
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 2
GOR, Паша


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 05 липня 2010, 17:22
Сьогодні знову відвідав водойму. Спіну скілу було ой як несолодко... і катуха час від часу під нагузками потріскувала соло фрикціоном :) Рибу брав без підсака (пока нерозжився), екстріму повні капці :) Вобшем виловив я самого більшого в мому житті окушка, вага 1140грам (важв в магазині, так як ваги немаю, даж купити предлагали - непродав)
собственно вот :

Зображення

Зображення
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 12
Ben, Evgenovych, FAst, GOR, Pasha, seryoja, Хочячек, Паша, Володимир, володя і ще 2


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 06 липня 2010, 12:26
Треба буде якось заглянути на той ставок :)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Повідомлення
Додано: 06 липня 2010, 21:52
написав m1g0r
От, я вже у відпустці :) Повноцінний звіт буду викладати після відпустки, ато тут МТС Коннект 3G непаше, прийшлося в екстренному порядку заюзати через блутус жінки мобілу як модем і підключати київстар ХЛ...
пока так - для затравки фотка. Цей окунь зловлений в день приїзду з ПЕРШОГО забросу :)

Зображення

Ще влупило в той день шось, шо мій скіл скрутився в три бубліка, а катана здала біля 20м лески фрикціоном. Риб зупинити так і незміг %) но силікончик непокусаний і непорізаний... хз шо то за риб був !!!

ти нас так затравив, шо ми вже до тебе їдемо XD


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 07 липня 2010, 12:23
написав m1g0r
Вобшем виловив я самого більшого в мому житті окушка

На що зловив, якщо не секрет?
да уж...окунь кабанюра
:laie:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 07 липня 2010, 14:16
Ловлю на чебураху + овнер S59 #6, твістер релакс півпрозоре машинне масло з червоними бльостками, но думаю то несуттево :)

ПС, сьодня приїзджали Паша, Олег і Володя. Був радий бачити друзів :) Єдине, нажаль з кльовом неполучилося так як хотілося і лодка була сплошний екстрім ... Но кожен по пару хвостиків зловив :)
Думаю, по приїзду, вони більш детально розпишуть.
За це повідомлення автора m1g0r подякували:
Паша

Повідомлення
Додано: 07 липня 2010, 18:10
:heey: Сьогодні Я, Вовік 007, і Паша, з'їздили в гості до нашого колеги Ігора , який був дуже радий нас побачити. Приїхали на ставок близько п'ятої години.Я почав ловити на манс 2 дюйми машинне масло з офсетом і на перших забросах сів такий вот окушок
Зображення
а це відео з випускання окуня
, коли один місцевий рибацюга побачив як я випустив окуня він в шоці запитав: "нашо ти то зробив?" Через декілька хвилин Паша зловив свого окунця
. Потім Паша з Ігором пішли на лодку, лодкою це було важко назвати :D .Відвезли ми їх на лодку, а самі повернулися на дамбу, і знову на перших забросах окунь, секунд 30 виважування, наспівування фринкціона і окунь на березі фото
Зображення і відео на пам'ять :)
і окунь знов плаває і ганяє малька :) . після того як сонце зайшло за хмари кльов як обрізало :( і я взяв поплавчанку і почав ловити верховодку і плотвичку. Потім ми рішили зробити турне найближчими ставочками, фото добавить Ігор, но з нульовим результатом ми повернулися назад в Теофіполь.Паша наловив трошки окунців, штук з 5-6, і в Ігора схід чогось посолідніше на воблер Страйк Про альфа мінноу.Потім ми відвезли Ігора додому а самі поїхали в Козярі, вода какао, і ніодного удару. Після Козярів ми заїхали в Романівку, де наловили трохи мілкого окуня, Зображення. :)
Востаннє редагувалось Oleg.iva в 20 серпня 2010, 18:49, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 07 липня 2010, 19:26
Угу.
Ми з m1g0r пішли за лодкою, про яку m1g0r заздалегідь домовився. Не вдаючись в подробності ми втратили купу часу поки чекали власника лодки, поки шукали весла, і т.д.
Згодом вияснилось що весла на передодні у власника лодки вкрали. Причому вкрали як основну пару, так і запасну. На воду ми вийшли приблизно так:

Але через 10 хв піднявся вітер і через відсутність весел і т.д. було вирішено вертатися берегового джигу що ми згодом і зробили втративши купу часу.
Але зрештою не кожен день вдається пройтись босими ногами по ранковій росі, попити воду з чистого дикого джерела і насолодитись ранковим сонцем та чудовим пейзажем.

P.S.
А матроси там "зачотні".
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 3
m1g0r, vovik007, Юркеш

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 22 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: