Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Кубок України з лову хижої риби з берега 2013

Новенький
З нами з:
25 квітня 2012, 13:11
Повідомлень: 7
Звідки: заліщики
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 06 червня 2013, 19:31
Привіт усім. Хотілося б розповісти декілька слів про виступ нашої команди Favorite-Захід (ТОФРС) на Кубку України по ловлі хижої риби з берега, який відбувся в Харківській області в районі села Артільне на каналі Днепр-Донбас. І так: виїхали ми в четвер у 2 годині дня з міста Заліщики. З нами ще їхала команда міста Чернівці та Івано-Франківська. Загалом 10 чоловік. Компанія у нас була не погана тому їзда по наших страшних дорогах виявилась досить веселою, та проїхавши 1100 км. на місце ми прибули о 9:30 ранку. Там вже було багато команд з різних областей. Вибравши місце для нашого табору ми розбили палатки і за легеньким сніданком обсудили наш план дій. Міша та Саша вирішили піти потренуватися поза зоною змагань, а я розказувавши водію казки практично цілу ніч, щоби він не заснув за кермом, вирішив лягти відпочити. Відпочивши до 2 години дня та підготовившись до офіційного тренування пішов тренуватися в зону С. Перепробувавши декілька приманок результату не було, але приблизно через 1 годину мені вдалося впіймати щучку вагаю не більше 150 грам на приманку Reins. З таким результатом я вирішив закінчити тренування та зрозумів, що завтра буде запекла та напружена боротьба. Під час вечері я з Сашою та Мішою обговорили тактику на перший день змагань. І ось накінецьто настав перший день змагань. В першому турі я був в зоні А. За три години мені вдалось впіймати 2 окуні. Першого полосатого мені вдалося видурити на приманку фірми KEITECH, а другого на приманку фірми JACKALL.Результат був не високий, але й не поганий тому, що були спортсмени з нулем та з меншою вагою впійманої риби. Після закінчення 1 туру поспілкувавшись зі своїми хлопцями я зрозумів, що результат у нас був не поганий, бо ми всі були з рибою. Запланованого другого туру не відбулося, бо матінка природа внесла свої корективи. Другий тур був перенесений на 06:00 ранку. Та ось настав ранок і я стартую в зоні В. Ця зона славиться тим, що вона найменш рибна. Під кінець другого туру, а точніше за дві хвилини до його закінчення я ловлю окуньця вагою 15 гр. Мені ще ніколи так не тряслися руки як при виважуванні цього окуня, тому, що це була одна з небагатьох риб в зоні В на 33 спортсмена. І знову мене виручила приманка червачок від JACKALL. Поспілкувавшись зі своїми хлопцями із команди ми зрозуміли, що результат у нас непоганий тому, що ми всі були знову з рибою, тобто без бубликів.
У перерві подивившись протокол суддів ми йшли на 13 командному місці. Тому напруга у нас всіх зросла ще більше і відступати не було куда. На третій тур всі пішли зарядженні на боротьбу. Я стартую в зоні С.
Щерез 15 хв. після старту мені сідає окунець вагою 18 гр. на приманку фірми Reins. Я дуже зрадів тому, що завдання мінімум було виконано. Під час двох останніх годин я мав ще декілька покльовок на різні приманки, але більше зловити нічого не вдалося. По закінченню третього туру зустрівшись з Мішою та Сашою вони мене обрадували тим, що вони також з рибою. І серце у всіх нас закалатало.
І ось на кінець офіційна частина закриття змагань. На шикуванні видно, що спортсмени хвилюються, тому, що інтрига зберігалася до останньої хвилини. Коли головний суддя змагань оголосив, що наша команда «Favorite-Захід» (ТОФРС) зайняла 5 місце, то наша радість немала меж. Для нас це був досить високий результат, а також наша команда ввійшла в трійку команд які немали жодного нуля.
Хочу подякувати всім організаторам та суддівській колегії за хорошу організацію та кваліфіковане суддівство змагань. Одним словом майстер-клас. Також висловлюю подяку компанії ІБІС за підтримку нашої команди «Favorite-Захід» та за надані ними спінінги Favorite Exclusive 732UL-S 7,3" 0.5-6g та шнури фірми Sunline Small Game 0/3 (6 lb.) а також за купу різних силіконових приманок фірм JACKALL, KEITECH, REINS. Адже завдяки цим снастям ми добились непоганого результату.
Дякую Тернопільській федерації риболовного спорту за фінансову підтримку завдяки якій ми змогли поїхати на ці змагання, а також ПП Кукурудзяку В.І. директору фірми Z-Avto за технічну підтримку нашої команди та керуючому спінінговим напрямком ТОФРС Ткачуку Леоніду який був з нами, за моральну підтримку та бойового духу нашої команди. Та всім не байдужим і тим хто тримав за нас кулаки.
Всім папа і до зустрічі на слідуючих змаганнях.


Мудрей (Штерма) Руслан
За це повідомлення автора ruslan подякували: 5
BOB (17 червня 2013, 15:55), Сергій2 (16 червня 2013, 22:55), igora (07 червня 2013, 18:13), parawyt (06 червня 2013, 19:59), Мурчик (06 червня 2013, 21:23)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron