Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]
р. Стир

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 19 серпня 2013, 23:10
Діло було на Стирю, з 16 серпня по 19! В ніч сиділи на донки, за наживку слугували виповзень, жаба, живець і молюск, в резульаті тільки виповзні принесли 8 сомиків в районі кг, крупного сома не почули і не побачили, зато щука зранку від 300 гр до 3 кг давала джою!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора max7mu подякували: 7
BOB (29 серпня 2013, 10:57), igora (20 серпня 2013, 08:26), jurek (20 серпня 2013, 11:00), parawyt (21 серпня 2013, 20:10), Patriot3163 (20 серпня 2013, 01:51), pikehunte100 (04 вересня 2013, 22:45), Serhij98 (20 серпня 2013, 07:24)


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 20 серпня 2013, 01:51
де це є,скільки км,яка ширина річки?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 20 серпня 2013, 09:18
Маневичский район, Волинська область! По ширині чуток ширша за Серет в районі парку топільче але з середньою глубиною 4-5м хоча на ямах в кілька разів більша, ехолота не мав, сказати важко!


Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 02 липня 2014, 18:28
Рибалив в районі сіл Лисин-Вичавки у п'ятницю, 27.06.2014. Кльову зовсім не було, лише пофоткав добре.

Всю зиму я мріяв, що попаду сюди. В село до тестя, на річку Стир. Нарешті потрапив, але як на зло саме тоді, коли кльов абсолютно відсутній!
Про це мені сказала місцева жителька ще в маршрутці, але я повірити не міг, що тут таке можливе.
Такого я ще тут не бачив: фідерна наживка лежить на дні і ніхто нею не цікавиться. Зазвичай за неї б’ються верховодки з плотвичками, а тут лежить собі та й все. За цілий вечір я побачив з п’ять клювань, одне з яких зміг реалізувати. Це виявилась плотва.

На вудку з пшеничкою взагалі ніхто не підійшов. Жодного клювання!. Та й ловити нею при такій високі воді було майже неможливо, вона постійно чіплялась за підводну рослинність.
Я у спробував з вудкою сісти в мілкішому місці, там якраз підіймались бульбашки з дна. Саму тут мій тест зловив лина, а сусід Ігор тягає карасів. Прийшов, закинув відразу дві вудки і сходу виловив бичка. Давай перезакидати свою улюблену махалку — зачеп. Глухий. Довелось рвати снасть, ще й так не вдало це вийшло :( Відклеївся конектор він вудочки. Поліз я у воду шукати ліска. Якось знайшов і порвав, залишивши Нептуну грузило і гачок камасан.
Відео з місця, де я ловлю:

Загалом рибалка дуже кепська, найгірша яка в мене тут коли не будь була. Якийсь Стир зовсім немилостивий був до мене, так мріяти про рибалку і отримати такого облизня. Я наступного ранку навіть не зранку не пішов до води.
От лише фото вийшли гарні.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення ЗображенняЗображення Зображення

Всі фото клікабельні, якщо що.
Цей же запис в мене на бложику зі всіма фото та відео: Немилостивий Стир. Звіт з рибалки Лисин, 27.06.2014


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 02 липня 2014, 19:48
пофоткав добре !!!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 02 липня 2014, 22:11
написав tedden
пофоткав добре !!!

точніше відфотошопив :-p
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Новенький
З нами з:
28 березня 2011, 15:19
Повідомлень: 17
Звідки: Захід України
Дякував (ла): 0
Подякувати: 50
Повідомлення
Додано: 22 вересня 2014, 14:12
Компаньйони: відсутні.
Погода: в суботу гарна сонячна літня погода. В неділю шквальний вітер, цілий день дощ, небо чорне від хмар у такий дубар, що а ж на вулицю не хотілося виходити. В понеділок зранку ще трохи холодно і хмарно, але після восьмої години почало по-трішки розпогоджуватися.
Рівень води: низький і постійно падав. З суботи до понеділка впала вода десь сантиметрів на 40.
Час ловлі: рибалив в вечері суботи та в понеділок зранку з 9-ти до 11-ти. Рибалив би і більше, аби не робота :(
Місце: біля свого улюбленого кущика на річці Стир посеред сіл Лисин та Вичавки.
Вартість рибалки: тут рибалити безкоштовно.
Зловлено: в суботу кілька густірочок і кілька плоточок, штук по 5. Одного гарного підлящика. В неділю з десяток густірок, одного здорова плотва, кілька малих плоточок і один бичок.
Наживка: опариші на фідер. На вудці ставив пшеницю, але клювало дуже погано.
Прикормка: FishDream "Фідер" та залишки MegaMix "шоколадний лящ". Антрактант траперівськи лящ + давай в кожну годівничку пшеницю.
Снасті: фідер. На вудку махалку майже не клювало.

Ну от прийшов той час, коли потрібно вибирати картоплю. Тесть попросив мене допомогти йому виконати цю необхідну процедуру в його селі. Заодно я вирішив собі, раз там будемо аж три дні, то я вдосталь наловлюсь риби.
Ага, якби не так...


По-перше мене дуже попросила жінка не брати з собою снасті, а ловити лише тими, що є в селі. Бо назад ми мали везти купу всякої городини і ще й два мішка тої картоплі. Та йолки палки. Як це так, що я поїду за сто кілометрів до старовинної річки Стир і не візьму з собою нічого крім опаришів? Їхати я мав з тещею, тестем і старшим сином. І оці такі команди я відчував від кого саме випромінюються. Взагалі я зміг досягти компромісу(про що потім на рибалці пожалкував) і взяв з собою лише фідер і малесеньку махалку.

Отам моє щастя
Зображення

Приїхали і відразу прийнялись за ту бульбу. Цілий день простояли рачки. Як же я стомлююсь від цієї роботи, але тішила лише одна думка: дороблю і на рибу! На мене звісно під вечір дивились з-під лоба, що це я такий розумний бігом все так дороблю і вже хочу змотатися, коли ще стільки роботи є! А роботи там дійсно, просто безкінечно.
Ловив я в пятницю з шостої вечора і аж до темна. Клювало поганенько зовсім. Справжній кльов лише під час заходу сонця: плотвичка, густірочки і нормальний такий підлящик. Отут я дуже висадився: а як же його підсачувати?! Якого милого я не взяв з собою чохол, в якому і сачок і підставки?? Це капець, який я був злий. Довелося крутитися як тільки міг. Той підлящик навіть зірвався з гачка і був у воді, але я його таки виловив руками.

Підлящик з річки Стир
Зображення

На вудку майже не клювало зовсім, і вона постійно заплутувалась за водорості. Головним знаряддям лову був фідер! Але щоб добитися кльову довелось трохи помудрувати. Почав насипати в саму годівничку поередені варену пшеницю, замінив метровий повідок на тридцятисантиметровий, розмір гачка змінив на №16(це доволі маленький) і діло пішло!
Взагалі порибалив гарно, річка порадувала. А от в хаті вже наслухався, про те, що я лише про себе думаю і в мене тільки рибалка в голові.

Плотва
Зображення


Наступний день як і передавав прогноз був просто жахливим. Постійний дощ і сильний північний вітер. Холод. Коротше повний атас, навіть на вулицю ніхто не виходив. Цілий день пролежали вдома і спали. Я між іншим дочитав цілу книгу "Slaughterhouse-Five, or The Children’s Crusade" і почав "Аквариум". Коротше День Незалежності не вдався. Робота в городі так і стояла, на рибалку не потрапиш. От аби я взяв з собою всі речі, як завжди беру, то вдягнув би свій плащ від дощу та й все. А так ні, не вийдеш навіть на вулицю. Після обіду дощ трішки стих і ми перебирали бараболю. Покажу фотоку з попереднього дня, коли ще було сонечко, але тут видно город.

Не рибалка
Зображення

На вечір знову стало дуже холодно і роботи було багато, тому ні про яку рибалку мови бути не могло. Я терпеливо чекав ранку понеділка.
Зранку йшов дощ і температура була не більше 15 градусів. АЛЕ! Все вказувало на те, що потім розпогодиться. Я почекав години восьмої і незважаючи на тучні і погрозливі погляди тещі побіг на річку. Кльов був!

Гарна плотва
Зображення

По деяку рибу мені доводилось пригати з обриву до води в гразюку (підсак то вдома!), але все успішно. Рівень води впав за цей день дуже значно, сантиметрів на 40, не менше.
І саме посеред кльов дзвонять мені на сотовий: "давай повертайся, тут купа роботи". Та блін! Ну, нічого не поробиш, "делу время, а потехе час". Помаленьку посунув до хати, по дорозі сфоткав коня в полі. Вельми гарне фото, на мою думку звісно.

Кінь
Зображення

Ех, так хотілось половити ще, але нічого не зробиш... Шкода звісно, що так не пощастило з погодою, через неї з сином не порибалив. І нічого дійсно нормального теж на гачок не вчепилося.
Але нічого, буде ще й на нашій вулиці свято.

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Звіт з рибалки Лисин, 23-25.08.2014
За це повідомлення автора stal1n подякували: 3
alexor (22 вересня 2014, 20:07), parawyt (22 вересня 2014, 21:14), Trade (22 вересня 2014, 15:41)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron